New Orleans Saints

45 feliratkozó

több mint 9 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 029 — #neverpunt
Ma meg jön SP, és bedobja ezt a bullshit-et... 😕
Rutin
Ezt nem SP mondta, hanem csak egy pletyka a csere genezisét illetően.

Bár engem az se zavarna, ha nem ugyanazt hazudnák, csináljanak jó keretet, nyerjünk, és tőlem idézhetik a legrosszabb politikusokat is.

több mint 9 éve
Rutin New Orleans Saints LSU Tigers 2 021
nem aszért vettünk horror áron centert, hogy elküldjük azt, akinek a kedvéért horror áron centert vettünk.hajdu
Állítólag úgy indult a történet, hogy felhívtuk a Seattle-t: kéne Unger. Aztán elmondta a SEA, hogy mit kér érte, mi kínáltunk WR-t is, végül ez sült ki belőle.
Payton állítólag nagyon nagyra tartja Ungert.atapapa
Ez vicces. Tegnap este Loomis elmagyarázta, hogy azért kellett ez a trade, mert meg kell a D-t erősíteni... Ma meg jön SP, és bedobja ezt a bullshit-et... 😕
Legalább ugyanazt süketelnék... 😕 😕 😕

Who * dat * say * dey * gonna * beat * dem * Saints * ???
több mint 9 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 029 — #neverpunt
Ha nem kell folyamatosan egyedül kiblokkolnia az A közepét, nem fog megsérülni.Helmut Zimmer
NOLA-ban ilyet centernek ritkán kellett csinálnia 😊
Kösz az infót, neki meg jó egészséget.

több mint 9 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 213 — én ezt meguntam
nem aszért vettünk horror áron centert, hogy elküldjük azt, akinek a kedvéért horror áron centert vettünk.hajdu
Állítólag úgy indult a történet, hogy felhívtuk a Seattle-t: kéne Unger. Aztán elmondta a SEA, hogy mit kér érte, mi kínáltunk WR-t is, végül ez sült ki belőle.
Payton állítólag nagyon nagyra tartja Ungert.atapapa
Szerintem Ti nem csak Ungert vettétek meg, hanem egyben belépőt a ma létező legkorszerűbb második szándékból történő asszinkron területblokkolási sémához. Ő volt a legjobb játékosunk a sémában team upnál, mivel ő hívja Wilsonnal a team upot. Amikor játszott nem volt elváltás a falban, és Wilson +Lynch szétfutották az ellenfelet. Kellett egy karmester, ráadásul ő tud a megszokott súlypontja alatt játszani, ami nálatok sem hátrány.Ha lesz sémaváltás, az fájni fog (sok sérülés, mégtöbb elváltás) de megéri. Ráadásul itt van emberanyag, Seattleben Okung és Unger volt a minőség (Carpenter OK).
Ha nem kell folyamatosan egyedül kiblokkolnia az A közepét, nem fog megsérülni. Nálunk sajnos neki kellett, mert Sweezynek még töltött a program, amikor már ment a játék.
Remek trade volt, szerintem win win.

Üdv.
több mint 9 éve
eloel 3 212 — Hard working. Alpha male. Jackhammer.
 twitter.com/drewbrees/status/575707861935767552

😕

_______

Lofton -> Raiders

- new orleans saints hungary - sig gallery -
több mint 9 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 470
 www.youtube.com/watch?v=Y7eB82FsFP4
több mint 9 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 029 — #neverpunt
nem aszért vettünk horror áron centert, hogy elküldjük azt, akinek a kedvéért horror áron centert vettünk.hajdu
Állítólag úgy indult a történet, hogy felhívtuk a Seattle-t: kéne Unger. Aztán elmondta a SEA, hogy mit kér érte, mi kínáltunk WR-t is, végül ez sült ki belőle.
Payton állítólag nagyon nagyra tartja Ungert.

több mint 9 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 029 — #neverpunt
Ugyan csak pletyka, de ideteszem. Ájuldozzatok ti is, ne csak én...

 neworleans.suntimes.com/new-orleans-saints/7/126/116312/saints-trade-brees-jameis

Felmegyünk Winstonért 1/1-be, és odaadjuk érte Breest???Rutin
A tegnap után nem akarok semmit se kategorikusan elutasítani, de a hülyeségnek is van határa. Brees cseréjével a sapka majdnem negyedét elfoglaló dead money keletkezne 2015-re, nem beszélve arról, hogy ha ennyire meg akarnánk nyomni a restart gombot, akkor nem egy bő 4 milliót kereső centert hozunk Jimmyért cserébe. atapapa
Ennek egyetlen értelme lenne: A Colts-hoz hasonlóan mindent vagy semmit alapon nyomni egy resetet. A Colts hasonló cap hitet nyelt be 2012-ben Manning elküldésével. Ezzel egy év mélytorkos után teljesen meszűnne a nyomás a capen. Sőt, a már meglépett paycutokkal, a Jimmy trade-el, és Brees 27 millájával nagyon komoly (nagyon-nagyon! komoly) mozgástér is keletkezne. Lehetne elkezdeni újra építkezni FA-ról is, méghozzá komolyan.

Persze 2012-ben a Coltsnak volt kézben egy 1/1-es pickje és Luck jött a drafton. A Brees cserével szerintem kapnátok annyit, hogy a meglevő, a Seattleből érkező és a Brees-ért kapott pickért felmenjetek akár Winstonért vagy Mariotaért is. Azaz azonnal érkezne az utód. A nagy kérdés, hogy akár Winston akár Mariota megéri-e ezt a kockázatot. Azért bennük jóval nagyobb a rizikófaktor, mint Luck esetében volt.peterk2005
Egy ilyen ledózerolásnak nincs értelme hirtelen felindulásból, ezt minimum egy tankolással kell előkészíteni, mi még az utolsó fordulóban is inkább fordítottunk a Tampa ellen...

több mint 9 éve
nfl_lover 912
Nincs itt semmi látnivaló. Ha Jimmy megy, a fal erősödésén túl, hátha Brees is észreveszi, hogy másnak is lehet passzolni és nem omlik össze tudatilag, amikor kiderül, hogy Jimmyn ketten lógnak és esélytelen felé dobnia.
hajdu
Egyébként Graham távozásával a gameplanben is nyerünk, egyszerűsítve:amikor fenn volt:passzjáték, amikor nem volt fenn:futás, és ezt az ellenfél is jól tudta.
több mint 9 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 699
Ugyan csak pletyka, de ideteszem. Ájuldozzatok ti is, ne csak én...

 neworleans.suntimes.com/new-orleans-saints/7/126/116312/saints-trade-brees-jameis

Felmegyünk Winstonért 1/1-be, és odaadjuk érte Breest???Rutin
Frászt, draftoljátok Mariotát, akit majd elcseréltek Samura, mert annyira hot target, mármint Samu.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 9 éve
eloel 3 212 — Hard working. Alpha male. Jackhammer.
Lewis nyávogása kezd nagyon idegesítő lenni instragram-on... calm down boy

- new orleans saints hungary - sig gallery -
több mint 9 éve
Törölt felhasználó
Browner érkezik vizitre.
több mint 9 éve
hajdu New Orleans Saints 937 — Hajrá Saints!
Nincs itt semmi látnivaló. Ha Jimmy megy, a fal erősödésén túl, hátha Brees is észreveszi, hogy másnak is lehet passzolni és nem omlik össze tudatilag, amikor kiderül, hogy Jimmyn ketten lógnak és esélytelen felé dobnia.
Breest nem fogjuk elküldeni - Gergőnek fogalmaztam nagyon frappánsan Viberen, hogy ti. nem aszért vettünk horror áron centert, hogy elküldjük azt, akinek a kedvéért horror áron centert vettünk.
több mint 9 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 681 — The only discipline that lasts, is self discipline
Ugyan csak pletyka, de ideteszem. Ájuldozzatok ti is, ne csak én...

 neworleans.suntimes.com/new-orleans-saints/7/126/116312/saints-trade-brees-jameis

Felmegyünk Winstonért 1/1-be, és odaadjuk érte Breest???Rutin
A tegnap után nem akarok semmit se kategorikusan elutasítani, de a hülyeségnek is van határa. Brees cseréjével a sapka majdnem negyedét elfoglaló dead money keletkezne 2015-re, nem beszélve arról, hogy ha ennyire meg akarnánk nyomni a restart gombot, akkor nem egy bő 4 milliót kereső centert hozunk Jimmyért cserébe. atapapa
Ennek egyetlen értelme lenne: A Colts-hoz hasonlóan mindent vagy semmit alapon nyomni egy resetet. A Colts hasonló cap hitet nyelt be 2012-ben Manning elküldésével. Ezzel egy év mélytorkos után teljesen meszűnne a nyomás a capen. Sőt, a már meglépett paycutokkal, a Jimmy trade-el, és Brees 27 millájával nagyon komoly (nagyon-nagyon! komoly) mozgástér is keletkezne. Lehetne elkezdeni újra építkezni FA-ról is, méghozzá komolyan.

Persze 2012-ben a Coltsnak volt kézben egy 1/1-es pickje és Luck jött a drafton. A Brees cserével szerintem kapnátok annyit, hogy a meglevő, a Seattleből érkező és a Brees-ért kapott pickért felmenjetek akár Winstonért vagy Mariotaért is. Azaz azonnal érkezne az utód. A nagy kérdés, hogy akár Winston akár Mariota megéri-e ezt a kockázatot. Azért bennük jóval nagyobb a rizikófaktor, mint Luck esetében volt.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 9 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 029 — #neverpunt
hopszi, Hawthorne marad, kvázi bagóra csökkentve a fizetését: a köv. 2 évben 6 milliót keresett volna összesen, ez lement szűk 3 millióra, már majdnem veteránminimumot keres.
Colston számai is nyilvánosak: az idei 6,9-ről 1,5 millióra, a 2016-os 7,7 helyett 2,6 millióra vágtuk a fizuját.

Ezek a srácok nagyon maradni akartak.

több mint 9 éve
TheBerzerker Tampa Bay Buccaneers Alabama Crimson Tide 780 — zombieflesh1.0@gmail.com
Jézusom mi van itt gyerekek....verseny, hogy New Orleans-ban vagy Philadelphia-ban lesz nagyobb balhé?

Én szültem a rock and roll-t, én szartam ki Elvist! - GG Allin
több mint 9 éve
Fattyu New Orleans Saints 1 861
Ugyan csak pletyka, de ideteszem. Ájuldozzatok ti is, ne csak én...

 neworleans.suntimes.com/new-orleans-saints/7/126/116312/saints-trade-brees-jameis

Felmegyünk Winstonért 1/1-be, és odaadjuk érte Breest???Rutin
A tegnap után nem akarok semmit se kategorikusan elutasítani, de a hülyeségnek is van határa. Brees cseréjével a sapka majdnem negyedét elfoglaló dead money keletkezne 2015-re, nem beszélve arról, hogy ha ennyire meg akarnánk nyomni a restart gombot, akkor nem egy bő 4 milliót kereső centert hozunk Jimmyért cserébe.


Loomis nyomott egy interjút a cserére reagálva, ami zanzában arról szólt, hogy az O rendre hasít NOLA-ban, de a D-t muszáj helyretenni, azaz vélhetően a D-re szánjuk majd a 31. picket.atapapa
Igen, olvastam én is, és rögtön arra gondoltam, hogy vetít... Nehogymár egy 31. pick tegye rendbe a D-t!
Valszeg inkább az a magyarázat, hogy stabilabb fal és hatékonyabb futójáték kell az O-oldalon.


Ami meg a Brees-sztorit illeti, persze, pletyka, és tényleg irracionális is lenne sok szempontból, de jól példázza azt, hogy tegnap óta NO-ban már bármit elképzelhetőnek tartanak, ami a front office-unkat illeti...
Ez a Jimmy-trade valszeg ledobta az atomot a városra...Rutin
Én is nézegettem a nyilatkozatot. Szerintem kijött egy magyarázattal amivel próbálja csitítgatni a kedélyeket, és a D-re lehet fogni a tavalyi év miatt. Ködösítés egy kicsit ez a nyilatkozat Én úgy érzem valami más mozoghat a háttérben, valami olyas ami nem csak a D-ről szól. Loomis és Payton tervezgetnek 😀 és a drafton is alkotnak még valami nagyot ...

több mint 9 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 029 — #neverpunt
Igen, olvastam én is, és rögtön arra gondoltam, hogy vetít... Nehogymár egy 31. pick tegye rendbe a D-t!
Rutin
Erre szvsz ő se gondolt, inkább csak a prioritások változására. Bár ha megnézzük hogy hova ment az elmúlt években az első választásunk a drafton...
2014: WR
2013: S
2012: NT
2011: DE
2010: CB
2009: DB
2008: DT


Ami meg a Brees-sztorit illeti, persze, pletyka, és tényleg irracionális is lenne sok szempontból, de jól példázza azt, hogy tegnap óta NO-ban már bármit elképzelhetőnek tartanak, ami a front office-unkat illeti...
Ez a Jimmy-trade valszeg ledobta az atomot a városra...
Rutin
Na ja, eddig azért viszonylag konzervatív és kiszámítható volt Loomis, de lehet hogy igaza van, a tavalyi produkcióból mismásolással szabadulni nem nagyon lehet.

több mint 9 éve
Rutin New Orleans Saints LSU Tigers 2 021
Ugyan csak pletyka, de ideteszem. Ájuldozzatok ti is, ne csak én...

 neworleans.suntimes.com/new-orleans-saints/7/126/116312/saints-trade-brees-jameis

Felmegyünk Winstonért 1/1-be, és odaadjuk érte Breest???Rutin
A tegnap után nem akarok semmit se kategorikusan elutasítani, de a hülyeségnek is van határa. Brees cseréjével a sapka majdnem negyedét elfoglaló dead money keletkezne 2015-re, nem beszélve arról, hogy ha ennyire meg akarnánk nyomni a restart gombot, akkor nem egy bő 4 milliót kereső centert hozunk Jimmyért cserébe.


Loomis nyomott egy interjút a cserére reagálva, ami zanzában arról szólt, hogy az O rendre hasít NOLA-ban, de a D-t muszáj helyretenni, azaz vélhetően a D-re szánjuk majd a 31. picket.atapapa
Igen, olvastam én is, és rögtön arra gondoltam, hogy vetít... Nehogymár egy 31. pick tegye rendbe a D-t!
Valszeg inkább az a magyarázat, hogy stabilabb fal és hatékonyabb futójáték kell az O-oldalon.


Ami meg a Brees-sztorit illeti, persze, pletyka, és tényleg irracionális is lenne sok szempontból, de jól példázza azt, hogy tegnap óta NO-ban már bármit elképzelhetőnek tartanak, ami a front office-unkat illeti...
Ez a Jimmy-trade valszeg ledobta az atomot a városra...

Who * dat * say * dey * gonna * beat * dem * Saints * ???
több mint 9 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 029 — #neverpunt
Ugyan csak pletyka, de ideteszem. Ájuldozzatok ti is, ne csak én...

 neworleans.suntimes.com/new-orleans-saints/7/126/116312/saints-trade-brees-jameis

Felmegyünk Winstonért 1/1-be, és odaadjuk érte Breest???Rutin
A tegnap után nem akarok semmit se kategorikusan elutasítani, de a hülyeségnek is van határa. Brees cseréjével a sapka majdnem negyedét elfoglaló dead money keletkezne 2015-re, nem beszélve arról, hogy ha ennyire meg akarnánk nyomni a restart gombot, akkor nem egy bő 4 milliót kereső centert hozunk Jimmyért cserébe.


Loomis nyomott egy interjút a cserére reagálva, ami zanzában arról szólt, hogy az O rendre hasít NOLA-ban, de a D-t muszáj helyretenni, azaz vélhetően a D-re szánjuk majd a 31. picket.

több mint 9 éve
Rutin New Orleans Saints LSU Tigers 2 021
Vazzzz!
Nézem, 90 bejegyzés a topicban... tegnap óta. Valami elromlott. De nem.... 😕zemanla
De, lehet, hogy elromlott... Csak nem itthon, hanem NOLA-ban, és nem egy számítógépben, hanem valaki(k)nek a fejében... 😕 😕

Who * dat * say * dey * gonna * beat * dem * Saints * ???
több mint 9 éve
Rutin New Orleans Saints LSU Tigers 2 021
Ugyan csak pletyka, de ideteszem. Ájuldozzatok ti is, ne csak én...

 neworleans.suntimes.com/new-orleans-saints/7/126/116312/saints-trade-brees-jameis

Felmegyünk Winstonért 1/1-be, és odaadjuk érte Breest???

Who * dat * say * dey * gonna * beat * dem * Saints * ???
több mint 9 éve
zemanla New Orleans Saints Florida Gators 3 366 — Do Your Job
Vazzzz!
Nézem, 90 bejegyzés a topicban... tegnap óta. Valami elromlott. De nem.... 😕




2011.10.30.: Vazzzze,vazzzze,vazzzze......!!!!!! 2012.03.21.: vazzze az n hatványon; n→∞
több mint 9 éve
nfl_lover 912
Na, úgy tűnik, hogy egy CB érkezni fog FA-ről, csak kérdés, hogy Keenan mellé, avagy a helyére. Mondjuk az eddigiek után és ahogyan kifakadt a médiának, az utóbbinak adnék nagyobb esélyt.
több mint 9 éve
he7edik San Francisco 49ers 1 239
Jimmy egy fronton fog nagyon hiányozni: az end zone-ban, ott Colston hanyatlásával nem maradt más fegyverünk.atapapa
Elképzelhetőnek tartok egy magas WR draftot vagy akár valami budget TE-t, de lehet hogy Hill is megteszi majd. Talán Colston még annyira nem hanyatlik, hogy egy Hill-lel kiegészülve ne tegyen ki egy Grahamet. Max sok screent tolunk Robinson meg Cadet felé. Vagy talán végül Ingram is megtanul elkapni 😛Gyurma Pappa
Nem kel egy Vernon Davis? 😀😀😀