New Orleans Saints

45 feliratkozó

több mint 9 éve
zemanla New Orleans Saints Florida Gators 3 366 — Do Your Job
Ettől még 1/31-re húzzunk már falembert, nem lennék szomorú ha olyat hoznánk hogy Lelito maradjon a backup 😊
Gyurma Pappa
Ha így haladunk, lesz az 1/13 is.atapapa
Ha már itt tartunk (nem ismerem továbbra sem a prospecteket): lenne valaki akiért érdemes lenne a két 1. körrel felcserélni? Gondolok itt egy pass ruherre főleg.Gyurma Pappa
Én nem értek hozzá, de.....és lecserélni....? :/




2011.10.30.: Vazzzze,vazzzze,vazzzze......!!!!!! 2012.03.21.: vazzze az n hatványon; n→∞
több mint 9 éve
Tocy New Orleans Saints 1 140
Ettől még 1/31-re húzzunk már falembert, nem lennék szomorú ha olyat hoznánk hogy Lelito maradjon a backup 😊
Gyurma Pappa
Ha így haladunk, lesz az 1/13 is.atapapa
Ha már itt tartunk (nem ismerem továbbra sem a prospecteket): lenne valaki akiért érdemes lenne a két 1. körrel felcserélni? Gondolok itt egy pass ruherre főleg.Gyurma Pappa
Honnan tudod, hogy pass-rusher kell, addig még kirúgunk 45 embert...
több mint 9 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 015 — Egyéb témák lakó
Ettől még 1/31-re húzzunk már falembert, nem lennék szomorú ha olyat hoznánk hogy Lelito maradjon a backup 😊
Gyurma Pappa
Ha így haladunk, lesz az 1/13 is.atapapa
Ha már itt tartunk (nem ismerem továbbra sem a prospecteket): lenne valaki akiért érdemes lenne a két 1. körrel felcserélni? Gondolok itt egy pass ruherre főleg.

több mint 9 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 029 — #neverpunt
Ettől még 1/31-re húzzunk már falembert, nem lennék szomorú ha olyat hoznánk hogy Lelito maradjon a backup 😊
Gyurma Pappa
Ha így haladunk, lesz az 1/13 is.

több mint 9 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 015 — Egyéb témák lakó
Nem gond ez, én még akkor sem lennék kiakadva, ha Lelitoval vágnánk neki, futás blokkolásban jó volt, passznál éretlen még, de ahogy Helmut írta, Ungernek nem volt korábban társa, úgy minden bizonnyal Evans is másképp fog játszani, amikor nem egy undersized BDLP vagy egy overaged (hehe) Goodwin dolgozik mellette.

Ettől még 1/31-re húzzunk már falembert, nem lennék szomorú ha olyat hoznánk hogy Lelito maradjon a backup 😊

Faguriga legyek ha értem, miért akarunk elcserélni egy olyan másodéves, filléreket kereső WR-t, akit csak a sérülései mentettek meg tavaly az 1000 elkapott yardtól.atapapa
Személyes problémák? Mentalitás? Komolyabb sérül a vártnál? Vagy olyan értéket remélünk érte, ami most fontosabb, mint hogy Stills hova fejlődhet (Unger ugye ilyen)?

Szerintem maradni fog, nem hiszem hogy egy Unger + (mondjuk) 3. kör szintet kapnánk érte, ami mondjuk még elfogadható lenne szvsz. De Loomistól nem lepődök meg semmin 😊

Ha jön Browner, akkor Tramon már nem fér el mi? :-/ Igazán jó lenne mindkettő...

több mint 9 éve
Törölt felhasználó
ProFootballTalk ‏@ProFootballTalk 51 mp51 másodperccel ezelőtt

Saints closing in on a deal with CB Brandon Browner. "Almost finished," source says.
több mint 9 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 029 — #neverpunt
Na akkor itt az a WR, akit eredetileg próbáltunk elsózni az Unger-trédben
New Orleans is trying to trade wide receiver Kenny Still per sources

Faguriga legyek ha értem, miért akarunk elcserélni egy olyan másodéves, filléreket kereső WR-t, akit csak a sérülései mentettek meg tavaly az 1000 elkapott yardtól.

több mint 9 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 029 — #neverpunt
Grubbs elcserélve a Kansas 5. körösére.
Alakul ez.

(nem gondoltam hogy cut helyett kapunk érte még bármit)

több mint 9 éve
Törölt felhasználó
Adam Schefter ‏@AdamSchefter 32 mp33 másodperccel ezelőtt

Chiefs traded this year's 5th-round pick to Saints for two-time Pro Bowl guard Ben Grubbs, per league source.
több mint 9 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 029 — #neverpunt
Spiller egy gyémánt, amit nem szabad kihagyni, ha van lehetőségünk megszerezni.lol
Ja, csak akkor felesleges volt megtartani Ingramet. Nem egy stílus a két futó, de nyilván mind a kettő alkalmas feature backnek, plusz Robinsonban is ott a kakaó.
Majd megint megy a hiszti, hogy ki hány labdát kap.
RB-be már invesztáltunk, inkább a falat kéne tovább erősíteni, hogy nyissák az utat bárkinek. 3rd down back meg jöjjön a drafton.

Nem lennék boldogtalan vele, csak ugye anno pont Payton vázolta fel a 3 kategóriát: must-need-want.
Amíg van must meg need, addig hagyjuk a picsába a wantot.

több mint 9 éve
eloel 3 212 — Hard working. Alpha male. Jackhammer.
Spiller egy gyémánt, amit nem szabad kihagyni, ha van lehetőségünk megszerezni. Tökéletesen beleillik a játékunkba, rohadt gyors, tegnap éjjel végignéztem szinte az összes Clemson-os kaziját, pont, amire szükségünk van Sproles és Thomas után. Viszont 4,5 milliót elutasított Buffalo-ban, kíváncsi vagyok mik lesznek az igények.
Jön még mellé Cooper a drafton, és fel se fog tűnni Jimmy hiánya 😀

- new orleans saints hungary - sig gallery -
több mint 9 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 029 — #neverpunt
Valójában 2013-ig összesen 3 meccset hagyott ki, tavaly volt csak egy komoly sérülése.
Vele, mint játékossal inkább csak az a bajom, hogy sok labdát veszít: kábé 50 labdaérintésenként dobja el a labdát, míg Pierre a másik végleten 200 labdaérintésenként nyomott egy fumble-t

több mint 9 éve
Rutin New Orleans Saints LSU Tigers 2 021
Browner alap, rajta nincs mit ragozni.
Spillert viszont kicsit luxusnak tartom. A sebesség tényleg hiányzik az összes futónkból, de amíg a támadófalban meg a védelemben ekkora lyukak vannak, nem biztos hogy egy 3. futóért kéne kapkodni a piacon.atapapa
És C.J. rengeteget volt sérült is az elmúlt 2 évben...

Who * dat * say * dey * gonna * beat * dem * Saints * ???
több mint 9 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 029 — #neverpunt
Browner alap, rajta nincs mit ragozni.
Spillert viszont kicsit luxusnak tartom. A sebesség tényleg hiányzik az összes futónkból, de amíg a támadófalban meg a védelemben ekkora lyukak vannak, nem biztos hogy egy 3. futóért kéne kapkodni a piacon.

több mint 9 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 015 — Egyéb témák lakó
mondjuk még jó játékos is

több mint 9 éve
Rutin New Orleans Saints LSU Tigers 2 021
Browner? Legyen.

Tudomám én, hogy Loomis meg Payton mit forgat a fejében!...
Dörzsölt módon észrevették, hogy újabban az a csapat nyeri a SB-t, ahol Browner van (tavaly SEA, idén NE). 😀 😀 😀 😀 😀 😀

Szóval nem vagyok ellene... 😀

Who * dat * say * dey * gonna * beat * dem * Saints * ???
több mint 9 éve
eloel 3 212 — Hard working. Alpha male. Jackhammer.
Browner + Spiller 😍 ha még Tramon is...

- new orleans saints hungary - sig gallery -
több mint 9 éve
nfl_lover 912
Bill Williamson

Or maybe Ryan Mathews if it falls apart in Philly. Looks like Spiller is headed to Saints #Raiders

Wow.
több mint 9 éve
nfl_lover 912
Évi átlag 5 milla fizut kínálunk Brownernek.
több mint 9 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 015 — Egyéb témák lakó
PatkányROb még kerettag???Kájzerszóze
FA, szóval nem.

több mint 9 éve
Kájzerszóze New Orleans Saints 5 240 — playoffs???
PatkányROb még kerettag???



több mint 9 éve
eloel 3 212 — Hard working. Alpha male. Jackhammer.
Rapaport szerint Spíler iránt is érdeklődünk... cornert hozzunk már végre 😀

- new orleans saints hungary - sig gallery -
több mint 9 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 213 — én ezt meguntam
Kabala Browner 😊
több mint 9 éve
eloel 3 212 — Hard working. Alpha male. Jackhammer.
Browner és Williams még mindig a városban vannak, egyesek Ridley-t is látták a reptéren

- new orleans saints hungary - sig gallery -
több mint 9 éve
Rutin New Orleans Saints LSU Tigers 2 021
Ma meg jön SP, és bedobja ezt a bullshit-et... 😕
Rutin
Ezt nem SP mondta, hanem csak egy pletyka a csere genezisét illetően.

Bár engem az se zavarna, ha nem ugyanazt hazudnák, csináljanak jó keretet, nyerjünk, és tőlem idézhetik a legrosszabb politikusokat is.atapapa
Bocs, én konkrétan ma azt olvastam valahol (talán Twitter), hogy SP mondta azt, hogy mi mentünk Ungerért, és így jött létre a trade.

Mindegy, szeptemberig talán megemésztem ezt az egészet...

Who * dat * say * dey * gonna * beat * dem * Saints * ???