New Orleans Saints

45 feliratkozó

több mint 9 éve
sLyNz New Orleans Saints Oregon Ducks 731 — 100% Borsod
Valakinek erre valami ésszerű indoklás?
Legalább annyira sokkolt ez most mintha Brees menne

......
több mint 9 éve
eloel 3 212 — Hard working. Alpha male. Jackhammer.
lassan nem marad kedvenc, mehetne Brees is a sorminta kedvéért.

- new orleans saints hungary - sig gallery -
több mint 9 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 698
sokkk...
lehet valami orvosi ok a háttérben..adam77
akkor visszaküldik, mert nem megy át az orvosin.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 9 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 029 — #neverpunt
sokkk...
lehet valami orvosi ok a háttérben..adam77
Jobb esetben Josh Hill.

több mint 9 éve
adam77 New Orleans Saints 635
sokkk...
lehet valami orvosi ok a háttérben..
több mint 9 éve
sLyNz New Orleans Saints Oregon Ducks 731 — 100% Borsod
Baszod, ez már múltidő!
Jimmyt elcseréltük!

Most dobtam el a hajam. kell innom egy felest.atapapa
Ez miiiicsoda?? :-o :-o

......
több mint 9 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 029 — #neverpunt
Baszod, ez már múltidő!
Jimmyt elcseréltük!

Most dobtam el a hajam. kell innom egy felest.

több mint 9 éve
Hulkeinstein Philadelphia Eagles Oregon Ducks 2 902 — Eagles & Seahawks fan
Ez gyors volt:

Saints and Seattle have now agreed on trade sending jimmy graham and a 4 to Seattle for max Unger and a 1st
több mint 9 éve
Törölt felhasználó
Ian Rapoport ‏@RapSheet 23 mp23 másodperccel ezelőtt
The #Saints have called around, open to shopping many of their players, source say. One notable player included: TE Jimmy Graham. For real.

Váó.Beki
Ha ennek bármi alapja is van.... na akkor azt már tényleg hívhatjuk rebuildnek.


Szerk: OMG!!!
The Saints and Seahawks are trying to finalize trade Jimmy Graham and a 4th rounder for Max Unger and Seattle first rounderatapapa
Huhh, az kemény deal, még egy blockbuster.
több mint 9 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 613
Ian Rapoport ‏@RapSheet 23 mp23 másodperccel ezelőtt
The #Saints have called around, open to shopping many of their players, source say. One notable player included: TE Jimmy Graham. For real.

Váó.Beki
Ha ennek bármi alapja is van.... na akkor azt már tényleg hívhatjuk rebuildnek.atapapa
The Saints and Seahawks are trying to finalize trade Jimmy Graham and a 4th rounder for Max Unger and Seattle first rounder.

És ezt Jay Glazer hozta le.
több mint 9 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 029 — #neverpunt
Ian Rapoport ‏@RapSheet 23 mp23 másodperccel ezelőtt
The #Saints have called around, open to shopping many of their players, source say. One notable player included: TE Jimmy Graham. For real.

Váó.Beki
Ha ennek bármi alapja is van.... na akkor azt már tényleg hívhatjuk rebuildnek.


Szerk: OMG!!!
The Saints and Seahawks are trying to finalize trade Jimmy Graham and a 4th rounder for Max Unger and Seattle first rounder

több mint 9 éve
Törölt felhasználó
Ian Rapoport ‏@RapSheet 23 mp23 másodperccel ezelőtt
The #Saints have called around, open to shopping many of their players, source say. One notable player included: TE Jimmy Graham. For real.

Váó.
több mint 9 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 029 — #neverpunt
Saints have restructured bonus of Junior Galette, saving $10M in cap space. Now, unofficially, under the cap Evan Woodbery (@TheSaintsBeat)
clbass
és még sehol sincs Evans/Grubbs/Brees szerződése 😊 tetszik hogy Loomis meghagyja ezeket a lehetőségeket a végső menedéknekGyurma Pappa
Talán Lofton szerződése óta követjük azt a gyakorlatot, hogy a szerződések korai szakaszát is rosterbónuszokkal tömjük tele, ami az adott évre terheli a sapit, de ha átalakítjuk aláírási bónusszá, akkor a maradék évekre szétkenhető ez az érték.
Miért nem rögtön úgy kötjük a szerződést, hogy ezek a tételek aláírási bónuszként szerepeljenek?
Mert ezzel lehet ösztönözni a játékost valamennyire, el lehet vele kerülni Charles Grant-féle leeresztéseket, ha valaki nagyon nem éri meg a pénzét, akkor olcsóbban ki lehet rúgni.

több mint 9 éve
nfl_lover 912
amúgy így belegondolva még jobban meggyengítettük a D-t abból az aspektusból, amivel már Vilma óta szenvedünk: most már abszolút semmilyen leader egyéniségünk nincs a védelemben...Jordan közel sincs hozzá, de JR sem sokkal jobban...
több mint 9 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 015 — Egyéb témák lakó
Saints have restructured bonus of Junior Galette, saving $10M in cap space. Now, unofficially, under the cap Evan Woodbery (@TheSaintsBeat)
clbass
és még sehol sincs Evans/Grubbs/Brees szerződése 😊 tetszik hogy Loomis meghagyja ezeket a lehetőségeket a végső menedéknek

több mint 9 éve
clbass New Orleans Saints 3 113 — Saints fan
Saints have restructured bonus of Junior Galette, saving $10M in cap space. Now, unofficially, under the cap Evan Woodbery (@TheSaintsBeat)
több mint 9 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 981 — WHO DAT!!!!
rá kell menni fosterre, meg a draftról hozni pár tagot.


több mint 9 éve
clbass New Orleans Saints 3 113 — Saints fan
'thorne is menni fog, efelől nincs kétségem.
Egyikük se pótolhatatlan, sőt, könnyen és olcsóbban helyettesíthetők.
Bár hozzáteszem, hogy a pályán kívül mind a két figurát bírtam, különösen Lofton karakterét szerettem nagyon.

Kérdéses hogy mi lesz az FA-n, de én akkor se dőlnék a kardomba ha hátracserélnénk vagy egy 2016-os első kör árán szereznénk egy második körös picket, és berántanánk McKinneyt.atapapa
'thorne-hoz pláne nem ragaszkodnék, csak innen a fotelből nem látom kivel akarjuk pótolni a két kezdő ILB-t, pláne hogy Humber is a nem túl veretes piacon lassan (Knox-on kívül van ILB a csapatban apropó?). Ki lehet ide erősítés a piacról szerintetek? (csak a draftban bízni nekem oroszrulett)
több mint 9 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 981 — WHO DAT!!!!
'thorne is menni fog, efelől nincs kétségem.
Egyikük se pótolhatatlan, sőt, könnyen és olcsóbban helyettesíthetők.
Bár hozzáteszem, hogy a pályán kívül mind a két figurát bírtam, különösen Lofton karakterét szerettem nagyon.

Kérdéses hogy mi lesz az FA-n, de én akkor se dőlnék a kardomba ha hátracserélnénk vagy egy 2016-os első kör árán szereznénk egy második körös picket, és berántanánk McKinneyt.atapapa
én akkor örülnék a legjobban, ha valahogy amienk lenne Kendricks. szerintem ő a top ilb a drafton


több mint 9 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 029 — #neverpunt
'thorne is menni fog, efelől nincs kétségem.
Egyikük se pótolhatatlan, sőt, könnyen és olcsóbban helyettesíthetők.
Bár hozzáteszem, hogy a pályán kívül mind a két figurát bírtam, különösen Lofton karakterét szerettem nagyon.

Kérdéses hogy mi lesz az FA-n, de én akkor se dőlnék a kardomba ha hátracserélnénk vagy egy 2016-os első kör árán szereznénk egy második körös picket, és berántanánk McKinneyt.

több mint 9 éve
clbass New Orleans Saints 3 113 — Saints fan
Nem kell a feltételes mód, kivághatjuk őt post june 1 megjelöléssel isatapapa
Bevallom nem értem ^ ^ Ha az általad leírt feltételekkel járunk el, miért nem a 7,2 spórolásról beszélnek?clbass
Mert még nem hivatalos a hír, nem látsz róla csapatközleményt és mindenki csak találgat (rosszabb esetben megalapozatlanul tényt állít), hogy post vagy pre june1.

A 4,25 biztos, de lehet ez több is.atapapa
OK 😊 Kiváncsi vagyok mi lesz így Hawthorne sorsa! Szűk az FA piac, drafton meg nem lehet ennyi lyukat betömni! Vagy a fiatalok fejlődésében bízunk, vagy ár-érték arányban már mostani rosteren gondolnak jobb/vész megoldást. Jelenleg én azért rámennék Fosterre, és olcsón Spikes is jöhetne futást fogni.
több mint 9 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 029 — #neverpunt
Nem kell a feltételes mód, kivághatjuk őt post june 1 megjelöléssel isatapapa
Bevallom nem értem ^ ^ Ha az általad leírt feltételekkel járunk el, miért nem a 7,2 spórolásról beszélnek?clbass
Mert még nem hivatalos a hír, nem látsz róla csapatközleményt és mindenki csak találgat (rosszabb esetben megalapozatlanul tényt állít), hogy post vagy pre june1.

A 4,25 biztos, de lehet ez több is.

több mint 9 éve
clbass New Orleans Saints 3 113 — Saints fan
Nem kell a feltételes mód, kivághatjuk őt post june 1 megjelöléssel isatapapa
Bevallom nem értem ^ ^ Ha az általad leírt feltételekkel járunk el, miért nem a 7,2 spórolásról beszélnek?
több mint 9 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 029 — #neverpunt
Mark Ingram Saints deal: four years, $16M, $7.6M guaranteed, $3.6M sign bonus, salaries $1M, $3M, $3M, $4M, annual $100,000 workout bonus.
Mark's cap hit for 2015 would be $2 million. $900k prorated signing bonus, plus $1 million 2015 salary, and $100K workout bonus.
Szokásos backloaded...ez nagy nyuszi volt Loomis kalapjában:cool:
Lofton röpültatapapa
4,25 spórolva! Rosszul tudom, hogy június utáni kivágás esetén ez 7,2 is lehetett volna?clbass
Nem kell a feltételes mód, kivághatjuk őt post june 1 megjelöléssel is

több mint 9 éve
clbass New Orleans Saints 3 113 — Saints fan
Mark Ingram Saints deal: four years, $16M, $7.6M guaranteed, $3.6M sign bonus, salaries $1M, $3M, $3M, $4M, annual $100,000 workout bonus.
Mark's cap hit for 2015 would be $2 million. $900k prorated signing bonus, plus $1 million 2015 salary, and $100K workout bonus.
Szokásos backloaded...ez nagy nyuszi volt Loomis kalapjában:cool:
Lofton röpültatapapa
4,25 spórolva! Rosszul tudom, hogy június utáni kivágás esetén ez 7,2 is lehetett volna?