New Orleans Saints

45 feliratkozó

több mint 9 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 981 — WHO DAT!!!!
Lofton röpültatapapa
megelőztél, de így van

Linebacker makeover. “@AdamSchefter: Saints officially released LB Curtis Lofton today.


több mint 9 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 029 — #neverpunt
Lofton röpült

több mint 9 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 029 — #neverpunt
Szerintem ata patkányrobra gondolt, mint régi elsőkörös választott 😉clbass
jaja

több mint 9 éve
clbass New Orleans Saints 3 113 — Saints fan
Még kérdéses hogy mi lesz Robinsonnal,atapapa
SZVSZ semmi. Thomas kivágásával 3 RB-nk van rosteren, 2011 óta nem volt ennyire "kevés" futónk. Robinson szerintem át veszi Thomas szerepét, Cadet csinálja, amit tavaly is csinált (talán kicsit több szerepet kap 3rd és hosszúknál"), és még talán igazolunk/draftolunk egy 4. futót.

Ha már itt tartunk: Lorig megtartása számomra teljesen érthetetlen lenne, minimálisat spórolnánk is vele ha kivágnánk, szóval hajrá.Gyurma Pappa
Szerintem ata patkányrobra gondolt, mint régi elsőkörös választott 😉
több mint 9 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 015 — Egyéb témák lakó
Még kérdéses hogy mi lesz Robinsonnal,atapapa
SZVSZ semmi. Thomas kivágásával 3 RB-nk van rosteren, 2011 óta nem volt ennyire "kevés" futónk. Robinson szerintem át veszi Thomas szerepét, Cadet csinálja, amit tavaly is csinált (talán kicsit több szerepet kap 3rd és hosszúknál"), és még talán igazolunk/draftolunk egy 4. futót.

Ha már itt tartunk: Lorig megtartása számomra teljesen érthetetlen lenne, minimálisat spórolnánk is vele ha kivágnánk, szóval hajrá.

több mint 9 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 029 — #neverpunt
Azt hiszem ennek örültök 😀:


Adam SchefterHitelesített felhasználó ‏@AdamSchefter

Saints and RB Mark Ingram have reached agreement on a four-year deal, per league source.dande
Az árának jobban 😊 4év/16 miller

Még kérdéses hogy mi lesz Robinsonnal, de csúnya adat következik.
A 2004-ben draftolt Will Smith óta Ingram az első olyan játékosunk, akit az első körben draftoltunk és az újoncszerződés után a játékos velünk hosszabbított. A többit vagy elcseréltük idő előtt, vagy az itteni szerződés lejárta után máshova távozott.
Ennél nagyobb kritikát nehéz mondani az időszak első körben választott játékosairól, nevezetesen
Jammal Brown
Reggie Bush
Robert Meachem
Sedrick Ellis
Malcolm Jenkins
(Patrick Robinson?)

több mint 9 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 036 — Így remélem megfelelek nektek.....
Azt hiszem ennek örültök 😀:


Adam SchefterHitelesített felhasználó ‏@AdamSchefter

Saints and RB Mark Ingram have reached agreement on a four-year deal, per league source.
több mint 9 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 029 — #neverpunt
Közben marad Bunkley is atapapa
6,1-es caphite volt, 3,2 deadmoneyval. Állítólag 3 millát fogtunk az átalakítással, tehát annyiért maradt, mint amennyibe a kivágása került volna! Korrekt (Y)clbass
Ha így lesz, azt bírnám. Bunkley elfér itt, csak nem annyiért meg nem ennyire sérülékenyen.

Elvileg elég komolyan érdeklődünk Justin forsettért.

 www.nfl.com/news/story/0ap3000000477025/article/saints-redskins-ready-to-pursue-justin-forsettkapitnono
Annyira nem karmolnám. Egy senkiből csinált egy olyan OC pro bowlert, aki futószalagon gyártotta korábban a jó RB-teljesítményeket. Inkább a támadófalra költsünk, mint hogy egy harmincéves one year wondert túlfizessünk.

több mint 9 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 981 — WHO DAT!!!!
Elvileg elég komolyan érdeklődünk Justin forsettért.

https://static.www.nfl.com/image/private/t_editorial_landscape_12_desktop/league/wmxfxk31w7ne8n6gflub
Saints, Redskins ready to pursue Justin Forsett
Justin Forsett finished among the league's top five in rushing in 2014. The Redskins and Saints are poised to make a run at the back, NFL Media Insider Ian Rapoport reported Friday.


több mint 9 éve
clbass New Orleans Saints 3 113 — Saints fan
Közben marad Bunkley is atapapa
6,1-es caphite volt, 3,2 deadmoneyval. Állítólag 3 millát fogtunk az átalakítással, tehát annyiért maradt, mint amennyibe a kivágása került volna! Korrekt (Y)
több mint 9 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 029 — #neverpunt
Közben marad Bunkley is

Colston szerződését átstruktúrálták, marad New Orleans-ben.Hulkeinstein
Future HoFatapapa
Évek óta ezt pofázom 😊Gyurma Pappa
Miattad írtam 😉

Kiwi vagyok mennyit vágtunk Colstonon, az idei alapfizetése 6,9 miller lett volna eredetileg

több mint 9 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 226 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Adam Schefter ‏@AdamSchefter 9 ó
Safety Jamarca Sanford has re-signed with Saints on a 1-year deal.


Liverpool Fc fan
több mint 9 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 015 — Egyéb témák lakó
Colston szerződését átstruktúrálták, marad New Orleans-ben.Hulkeinstein
Future HoFatapapa
Évek óta ezt pofázom 😊

több mint 9 éve
nfl_lover 912
Amúgy ahogyan körbenézegetek a ligában, elég sok helyen zajlanak korszakváltások/lezárások (Wayne, Polamalu, Briggs, MJD, AJ, ...), változnak az idők. :\
Colston miatt öröm és bódottság.
több mint 9 éve
sLyNz New Orleans Saints Oregon Ducks 731 — 100% Borsod
Colston szerződését átstruktúrálták, marad New Orleans-ben.Hulkeinstein
Végre valami jó hír 😊

......
több mint 9 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 029 — #neverpunt
Colston szerződését átstruktúrálták, marad New Orleans-ben.Hulkeinstein
Future HoF

több mint 9 éve
Hulkeinstein Philadelphia Eagles Oregon Ducks 2 902 — Eagles & Seahawks fan
Colston szerződését átstruktúrálták, marad New Orleans-ben.
több mint 9 éve
zemanla New Orleans Saints Florida Gators 3 366 — Do Your Job
Rebuild, rebuild....
Egyelőre "bontunk", aztán építkezünk.

Volt kollégám, aki visszament a kivitelezői oldalra, mondta (Moszkva-Széll K tér, fonódó villamos), hogy bontani nagyon tudnak!!😀

Úgyh, a bontást szomorúan (?) tudomásul kell vennünk.
De lássuk az építést!




2011.10.30.: Vazzzze,vazzzze,vazzzze......!!!!!! 2012.03.21.: vazzze az n hatványon; n→∞
több mint 9 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 981 — WHO DAT!!!!
egyébként én is azon a véleményen vagyok, hogy ide, vagy oda a klubnál lehúzott hosszú (jobb esetben termékeny) évek, ha valaki lejtmenetben van, vagy a fizetésével akadályozza a projekt boldogulását nem zavar, ha megválunk tőle.
nálam hawthorne (3), bunkley (3), lofton (4), colston (4), evans (6), vagy grubbs (3,5) simán beáldozható. zárójelben a spórolás millióban, ha kivágjuk őket. kb. ugyanennyi dead money is jár ezekkel a srácokkal, ami annyira nem jó, de ez van.
kis dead money-val és 1,5 misi spórolással járna watson, white, vagy hicks elküldése. belőlük talán hickst marasztalnám, bár nekem tavaly ő kiemelkedő csalódás volt a többiek közül.
bush (2) és jordan (7) esetében pedig tiszta spórolás lenne a cut. bush-t sem sajnálnám, ha arról van szó.

azt nem tudom milyen átalakítások kerülnek tető alá az elkövetkező napokban, amik sokat segíthetnek a döntések meghozatalakor, de a bunkley, lofton, hawthorne, white, watson, bush, evans (vagy grubbs) cut szerintem valójában nem vágna oda minket annyira, mint amekkora visszhangja lenne egy ilyen takarításnak.adam77
lehet nem vágna minket agyon, de a pótlásuk elég nehéz lenne.


több mint 9 éve
adam77 New Orleans Saints 635
egyébként én is azon a véleményen vagyok, hogy ide, vagy oda a klubnál lehúzott hosszú (jobb esetben termékeny) évek, ha valaki lejtmenetben van, vagy a fizetésével akadályozza a projekt boldogulását nem zavar, ha megválunk tőle.
nálam hawthorne (3), bunkley (3), lofton (4), colston (4), evans (6), vagy grubbs (3,5) simán beáldozható. zárójelben a spórolás millióban, ha kivágjuk őket. kb. ugyanennyi dead money is jár ezekkel a srácokkal, ami annyira nem jó, de ez van.
kis dead money-val és 1,5 misi spórolással járna watson, white, vagy hicks elküldése. belőlük talán hickst marasztalnám, bár nekem tavaly ő kiemelkedő csalódás volt a többiek közül.
bush (2) és jordan (7) esetében pedig tiszta spórolás lenne a cut. bush-t sem sajnálnám, ha arról van szó.

azt nem tudom milyen átalakítások kerülnek tető alá az elkövetkező napokban, amik sokat segíthetnek a döntések meghozatalakor, de a bunkley, lofton, hawthorne, white, watson, bush, evans (vagy grubbs) cut szerintem valójában nem vágna oda minket annyira, mint amekkora visszhangja lenne egy ilyen takarításnak.
több mint 9 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 029 — #neverpunt
Szvsz nem túlzás rebuildről beszélni - ez definiálás kérdésre. Szerintem ez az: új fal, új elkapók, gyakorlatilag egy valamire való védelemhez ki kell cserélni a front seven felét (gyakorlatilag Hicks-Jenkins-Jordan ér valamit, ha megszabadulunk Jr-tól), a sec. nagy részét újra kell értelmezni (a tavalyi Vaccaro szerep nem tartható), depth is szar ugye itt. Szóval ez valahol rebuilding. Szvsz.Gyurma Pappa
Szvsz az nem rebuild, amikor elküldöd Jason Davidet, mert mindenki irányítónak ő a születésnapi ajándéka.
Az se rebuild, amikor az egydimenziós Lofton (aki abban a legrosszabb, amiben elvileg egydimenziós: a futás ellen) lesz menesztve.
Nálam a rebuild az, amikor olyan játékosokat eresztesz el, akik még hasznára tudnának lenni a csapatnak, de inkább lemész az alapokig egy vagy két szezon szenvedés árán, hogy utána legalább olyan erősen gyere vissza, mint az újjáépítés előtt.
Éppen ezért rizikós a rebuild, mert nem biztos, hogy Manning vagy Freeney utódja egy szezon alatt beépól a csapatba, de abban nincs kockázat, hogy a szezonok óta szenvedő Evanst lecseréled valami olyan fiatalra, aki ugyanezt a feléért is megcsinálja.

Szóval ez számomra nem újjáépítés, csak a nyilvánvalóan pótlásra szoruló elemek cseréje, hogy állhasson a ház még néhány szezont.

több mint 9 éve
eloel 3 212 — Hard working. Alpha male. Jackhammer.
Átkonvertáltuk Byrd roster bónuszát signing bónusszá, ezzel 4.8 misit spóroltunk. win-win.

- new orleans saints hungary - sig gallery -
több mint 9 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 015 — Egyéb témák lakó
Szvsz nem túlzás rebuildről beszélni - ez definiálás kérdésre. Szerintem ez az: új fal, új elkapók, gyakorlatilag egy valamire való védelemhez ki kell cserélni a front seven felét (gyakorlatilag Hicks-Jenkins-Jordan ér valamit, ha megszabadulunk Jr-tól), a sec. nagy részét újra kell értelmezni (a tavalyi Vaccaro szerep nem tartható), depth is szar ugye itt. Szóval ez valahol rebuilding. Szvsz.

több mint 9 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 029 — #neverpunt
Szvsz túlzás rebuildingről beszélni.
Thomasnak tavaly volt 45 futáskísérlete... ez még akkor is karcsú, ha ugyanennyiszer elkapott. Emblematikus figura, de alig zavart már vizet.
Loftonnak azért kéne fizetnünk, hogy ugyanezt csinálja még néhány éven át....valamelyik riválisnál. Ha tetszik, ha nem, a posztján mélyen a rosszabbak között van, és akár a jobbak akár a rosszabbak között kevés olyan ILB-t látni, akinek a sapkában betöltött helye épp a 9 milliót igyekszik elérni, napokon belül esedékes 4 és félmilliós rosterbónusszal...
Galette szintén nem az újjáépítésről szól, hanem arról, hogy akarunk-e márciusban 12 milliós rosterbónuszt adni egy időzített bombának, vagy inkább ebből a pénzből elhozzuk Jerry Hughes-t a pótlására.

több mint 9 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 267 — Keep pounding
Asszem keddig kell bemenni a sapka alá, addigra okosabbak lesztek.
Én eddig abban a hitben voltam, hogy amíg Brees van addig görgetitek magatok előtt a fost reménykedve még egy nagy runban, majd utána nagytakarítás (és tankolás).
De most úgy tűnik már idén puceválás lesz.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.