New Orleans Saints

45 feliratkozó

több mint 9 éve
clbass New Orleans Saints 3 113 — Saints fan
egy mock ide:
1. kör - wr (olb,de) kevin white (dante fowler jr)
1. kör - olb,de (wr) eli harold (bershad perriman)
2. kör - ilb eric kendricks
3. kör - ol ali marpet
3. kör - qb bryce petty
5. kör - dl henry anderson
5. kör - te blake bell
6. kör - dl ellis mccarthy
7. kör - ol corey robinsonadam77
kizártnak tartom, hogy white vagy fowler bent legyen 13-ra, de szerintem kendricks-ről is lecsúszunk a másodikban :/
több mint 9 éve
adam77 New Orleans Saints 635
egy ilyesmi rosterrel neki lehetne menni az évnek. látszik hova kell ember. irányítóból elég kettő a szezonra, helyére jöhet egy futó.

qb - brees, mccown, draft
rb - spiller, ingram, robinson, lorig
wr - cooks, colston, toon, jones, coleman, draft
te - watson, hill, draft
ol - unger, armstead, evans, lelito, strief, harris, draft, draft

dl - bunkley, jenkins, jordan, hicks, foster, draft, draft
lb - galette, hawthorne, ellerbe, haralson, humber, edebali, powell, draft, draft
s - byrd, vaccaro, bush, warren, sunseri (sanford)
cb - lewis, browner, wilson, dixon, sjb

egy mock ide:
1. kör - wr (olb,de) kevin white (dante fowler jr)
1. kör - olb,de (wr) eli harold (bershad perriman)
2. kör - ilb eric kendricks
3. kör - ol ali marpet
3. kör - qb bryce petty
5. kör - dl henry anderson
5. kör - te blake bell
6. kör - dl ellis mccarthy
7. kör - ol corey robinson
több mint 9 éve
clbass New Orleans Saints 3 113 — Saints fan
Egyre inkább azon vagyok, hogy vagy fel vagy le kéne mozogni a 13. pozícióból. Mockok alapján nagyon úgy fest, hogy a legjobb DE/OLB-k, WR-ek kimennek előttünk, Shelton is valószínűleg. CB-t nem szeretnék, a top OT-k pedig szerintem nem érik meg itt, ha OG-ként szeretnénk őket alkalmazni, Gregory problémás, Dupree itt reach.
Verzió 1# felfelé:
1. kör: Drága lenne, mert szerintem TOP 5 környékére kéne felmenni a Fowler/Beasley/Ray trió egyikéért. (másik első körünk ugrott)
2. kör: A.J. Cann a legtöbbre tartott, tapasztalt OG
2. kör: két harmadikkörösön vissza a másodikba Denzel Perryman ILB-ért. Őt nagyon szeretném, de nem fogja megélni a harmadik kört.
Ez így három instant starter a legfontosabb hiányposztokra.
5. kör: Darren Waller WR 6-6-os magassága mellé 238-at nyom. Igazi szörny a csávó. Majd minden felmérőadata jobb mint DGB-nek (4.46-os a negyvene)
5. kör: DT
a többi zavarosban halászás
Verzió 2# lefelé:
1. kör: hátra 5 helyet és La'el Collins aki bemozgatható OG-nek, de RT is lehet (kapunk egy harmadik kört)
1. kör: Harold OLB
2. kör: Denzel Perryman ILB
2. kör: két harmadik körön vissza Phillip Dorsett speedster WR
3. kör: Ali Marpet OG, Evans is pótolva vagy Collins mehet RT-be
5. kör: DT/DE
5. kör: TE
6. kör: OLB
7. kör: ILB
több mint 9 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 029 — #neverpunt
Dorsett vélhetően nem az első napon fog elkelni,és habár elsősorban én se hozzá hasonló kvalitású elkapót húznék először, egy harmadik körben lehet ő már BPA. Ott már örömmel berángatnám.

több mint 9 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 017 — Egyéb témák lakó
2009-ben is két speedsterrel dolgoztunk (Meachem és Henderson). És akkor nem volt egy Ingram típusú work horse futónk, most meg kettő is van. Cooks nem tipikus speedster, ő képes arra szerepre, amit Moore töltött be, ebből mutatott tavaly is ízelítőt. Dorsett iránti érdeklődés tökéletesen illik Payton rendszerébe, és szerintem Hill és Spiller lesz Shockey (Jimmy) és Bush a RZ-ban. Ha Toon mutatna valamennyi életjelet, részben meg is oldhatná Colston tehermentesítését, mert azért az egyértelmű hogy ha #12 megvillan, általában nagyot is tud alkotni, csak már nem az a go-to-guy aki volt mondjuk 2011-ig.

Minél többet gondolkodok, annál jobbnak gondolom a Jimmy trade-t, több szempontból is. Egyfelől az egyértelmű anyagi indok, amit felesleges túlmagyarázni a jövőre tekintettel. Jimmyvel kapcsolatban egyre inkább az volt az érzésem, hogy már nem az a szerény gyerek aki volt, kissé ironikusan a Seahawks meccs előtti szóváltása volt az első komolyabb intő jel. Aztán úgy gondolom, hogy egy ilyen játékos luxus volt ebben a csapatban. Ahogy ata szokta mondani: Brees meg volt a Jimmy előtti időkben is, most sem féltem.

A Stills cserével kicsit vegyesek az érzéseim, amit könnyen feledtethet, ha Ellerbe nem missel annyit, mint Lofton. Sokat kritizáltam Stillst, mert nem vállalta a plusz yardokért az ütközéseket, ahogy mondjuk Colston teszi, és sokat menekült idejekorán oldalra, meg ugye annak idején a csúszása sem volt véletlen az 5. körig, és minden bizonnyal lehet valami azokban a pletykákban, hogy elég primadonna volt.

Ha igazak a fent "fegyelmi" problémák, a WR és TE edzők elbocsátása elég jól érthető indokkal történt, és visszapörgetve az eseményeket, számomra megerősíti a kirúgás ténye, hogy a fenti "történetek" igazak lehetnek. De nyilván az sem kizárt, a nevezett edzők nem passzív szereplői voltak ennek az eseményláncnak.

De természetesen ezek csak feltételezések.

több mint 9 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 982 — WHO DAT!!!!
a két speedster alkalmazására olyan teóriák vannak, hogy komoly mély safety munkát kíván az együttes levédekezésük, ezért nem marad extra ember a boxra, így könnyebb lehet a futás.adam77
mondjuk ebben is van igazság


több mint 9 éve
adam77 New Orleans Saints 635
a két speedster alkalmazására olyan teóriák vannak, hogy komoly mély safety munkát kíván az együttes levédekezésük, ezért nem marad extra ember a boxra, így könnyebb lehet a futás.
több mint 9 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 982 — WHO DAT!!!!
Paytonéknak nagyon tetszett Phillip Dorsett teljesítménye a pro dayen(4.25 öt futott 40-en) és személyesen is találkoznak majd vele. Én személy szerint jobban örülnék egy magasabb elkapónak, ilyen alacsony speedsternek itt van cooks, szerintem bőven elég.


több mint 9 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 029 — #neverpunt
Annyiban örülök, hogy így szerintem nem lesz korai CB draft. (nagyon nem szeretném)clbass
Szerintem van annyi needünk, hogy a CB korán ne jöjjön szóba. Ehhez nem kellett szvsz Wilson se, "elég" volt hozzá Browner 😉

több mint 9 éve
clbass New Orleans Saints 3 113 — Saints fan
Azért ez a Wilson pick nem rossz 😊
Last year, Wilson led all slot cornerbacks by allowing just one reception every 11.63 snaps in slot coverage (24 receptions for 279 coverage snaps). And he allowed only 221 yards on those catches, or 0.79 yards per coverage snap, according to ProFootballFocus.
clbass
kár hogy az a last year 2013-t jelent.

vélhetően azért egy Patrick Robinsont tudna pótolni :patapapa
Én is javítottam már 😛 Annyiban örülök, hogy így szerintem nem lesz korai CB draft. (nagyon nem szeretném)
több mint 9 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 029 — #neverpunt
Azért ez a Wilson pick nem rossz 😊
Last year, Wilson led all slot cornerbacks by allowing just one reception every 11.63 snaps in slot coverage (24 receptions for 279 coverage snaps). And he allowed only 221 yards on those catches, or 0.79 yards per coverage snap, according to ProFootballFocus.
clbass
kár hogy az a last year 2013-t jelent.

vélhetően azért egy Patrick Robinsont tudna pótolni :p

több mint 9 éve
clbass New Orleans Saints 3 113 — Saints fan
Azért ez a Wilson pick nem rossz 😊 Mondjuk ezek a 2013-as számai...
Last year, Wilson led all slot cornerbacks by allowing just one reception every 11.63 snaps in slot coverage (24 receptions for 279 coverage snaps). And he allowed only 221 yards on those catches, or 0.79 yards per coverage snap, according to ProFootballFocus.
több mint 9 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 029 — #neverpunt
Guardot szerintem így is fogunk húzni az elején.kapitnono
muszáj lesz, mert semmi garancia arra, hogy Evans magához tér az elmúlt 2 év bódulatából. viszont kevés, nála alkalmasabb embert találhatnánk a kiscsikók gondozására.

több mint 9 éve
eloel 3 212 — Hard working. Alpha male. Jackhammer.
Kyle Wilson érkezett.

- new orleans saints hungary - sig gallery -
több mint 9 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 982 — WHO DAT!!!!
Csalódnék, ha legkésőbb a második körben nem választanánk G-t. Főleg ha végül Evans is el lesz cserélve (kicsit gondolkodtam, hogy az ő ügyét miért húzhatjuk, aztán leesett, hogy talán a téli műtétet követő rehabilitáció miatt várunk, ugye egy csere során a játékosnak át kell mennie egy eü-teszten is).

szerk
natessék 😊
Saints extend contract of Jahri Evans one year and sign CB Kyle Wilson to a one-year contractatapapa
na evans akkor marad 17-ig gondolom akkor idén egy kicsit megszabják a fizuját, de legalább ő marad.Guardot szerintem így is fogunk húzni az elején(főleg ha Scherff bent lesz 1/13 nál vagy collins 1/31-nél) de legalább nem kétkezdő g-t kell szerezni.Így legalább a rookiek szerződésére is telik.
Wilsonnak meg szerintem nem szánnak nagy szerepet csak depth mélyitésnek jöhetett.


több mint 9 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 029 — #neverpunt
Csalódnék, ha legkésőbb a második körben nem választanánk G-t. Főleg ha végül Evans is el lesz cserélve (kicsit gondolkodtam, hogy az ő ügyét miért húzhatjuk, aztán leesett, hogy talán a téli műtétet követő rehabilitáció miatt várunk, ugye egy csere során a játékosnak át kell mennie egy eü-teszten is).

szerk
natessék 😊
Saints extend contract of Jahri Evans one year and sign CB Kyle Wilson to a one-year contract

több mint 9 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 017 — Egyéb témák lakó
Szerintem annyi needünk van, hogy simán tolhatunk BPA-t a WR, OL, OLB, ILB posztokra, magasan én CB-t nem szeretném ha húznánk, ne felejtsük el hogy ott van tavalyról SJB, akit remélem nem biodíszletnek tartunk majd idén, főleg hogy van kitől tanulnia, plusz Dixon tipikusan olyan alapanyag, akiből talán Allen képes lehet jó kiegészítő embert faragni, ha HoF karrier nem is lesz.

Ha Jordanért sikerülne egy magasabb 2.-3. kör, akkor még bőven szemezgethetnénk a maradék FA-k között is a 7 millióból, hátha valaki megmarad a front 7-ben, némi rutint adni a fiatalok mellé.

több mint 9 éve
adam77 New Orleans Saints 635
unatkoztam kicsit, meg egyébként is ennek van most szezonja:

1. kör - wr (olb,de) kevin white (dante fowler jr)
1. kör - olb,de (wr) eli harold (bershad perriman)
2. kör - ilb eric kendricks
3. kör - ol ali marpet
3. kör - cb josh shaw
5. kör - dl henry anderson
5. kör - te blake bell
6. kör - db eric dragan
7. kör - ol corey robinson

a konkrét személyektől eltekintenék, de a pozíciókat kb. komolyra gondolom, ha addig nem lesz még jövés-menés.
több mint 9 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 982 — WHO DAT!!!!
Állítólag ott leszünk a Miami Pro dayen ami után vacsorára hívjuk D.Perrymant és phillip dorsettet.


több mint 9 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 029 — #neverpunt
Évi 10 millió felett fog kérni a következő szerződésekor.
Nem vagyok benne biztos, hogy ezt ki akarjuk fizetni vagy inkább becserkészünk helyette egy korai picket.
A nagy kérdés az, hogy a góréság miben látja a tavalyi hanyatlását. Ha valaki tudja, akkor ők azok, hogy ez egy egyszeri leolvadás volt és van benne még néhány olyan év, mint a 2013-as volt.

Ahogy írtam korábban, őt csábító elcserélni, mert egy fillér dead money nem jönne utána, csak 7 millió szabad hely.

több mint 9 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 982 — WHO DAT!!!!
King arról is írt, hogy Jordant is elcserélheti a Saints, mivel nem akar neki új szerződést adni, ő meg folyamatosan azt hangoztatja, hogy hosszabbítást – ezáltal több pénzt – akar.
Stez
Ezt hol írja?
BTW a szerződése utolsó éve jön, ha nem akarjuk ingyen elengedni, akkor a hosszabbítás elkerülhetetlen, és biztos hogy többe kerül majd, mint amit az újoncszerződése kóstált.atapapa
ezt eddig csak egy helyen olvastam, de ott is csak annyit, hogy egyelőre nem tudnak megegyezni az értékéről.De kétlem, hogy idén őt elcserélnénk.Galettel kitudja mi lesz, ha nem lenne jordan...
Ennyi embert nem lehet a draftról összeszedni.


több mint 9 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 029 — #neverpunt
King arról is írt, hogy Jordant is elcserélheti a Saints, mivel nem akar neki új szerződést adni, ő meg folyamatosan azt hangoztatja, hogy hosszabbítást – ezáltal több pénzt – akar.
Stez
Ezt hol írja?
BTW a szerződése utolsó éve jön, ha nem akarjuk ingyen elengedni, akkor a hosszabbítás elkerülhetetlen, és biztos hogy többe kerül majd, mint amit az újoncszerződése kóstált.

több mint 9 éve
Stez SMU Mustangs 43 246 — Whoops, looks like something went wrong.
King arról is írt, hogy Jordant is elcserélheti a Saints, mivel nem akar neki új szerződést adni, ő meg folyamatosan azt hangoztatja, hogy hosszabbítást – ezáltal több pénzt – akar.
Azt mondta, mindkét játékos draft-napon válthat csapatot.

több mint 9 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 029 — #neverpunt
Állítólag a Bills cserélt volna Evansért, de nem adtuk (azért, amit kínáltak).
Ma King is arról írt, hogy Evans esélyes az elboltolásra 3. vagy 4. körért.

több mint 9 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 029 — #neverpunt

érdekes stat, nem gondoltam volnalol
Kicsit félrevezető a stat, mert ahogy már a Tampa-topicba írtam, nekünk Loomis alatt elég kevés pickünk volt, 2008 óta konkrétan a legkevesebb (bounty, veterán játékosokért pickek), és sokat cseréltünk fel, amivel elvileg könnyebb jobb játékost szerezni, illetve a kevés választotton belül jobban kilóg a pro bowlerek aránya.
pl. Ingram pro bowler lett, de adtunk érte egy 1. és egy második kört. Jammal Brownért szintén felcseréltünk. De legalább ezeknél (valamennyire) bevált a felcsere, Ellis vagy Sullivan esetében kevésbé...


szerintem az utolsó mondat erre utla, hogy nem nagyon akarunk qb-t húzni ezen a draftonkapitnono
nem egy irányítóban erős draft ez, de ha Mariotta leesik mondjuk akármiért a harmadik körig, szerinted nem csábulna el Sean? Persze nem fog esni annyit, bár láttunk már irányítókat több körön át zuhanni korábban, látszólag indokolatlanul.
Tavaly is a draftot követően bevallotta Payton, hogy legalább két QB esetén felmerült, hogy elhoznánk őket adott helyen, csak már nem voltak elérhetőek. És a tavalyinál nem állunk jobban irányítóban, legfeljebb a class rosszabb ezen a poszton.

Payton nyilatkozatait mindig fenntartásokkal kell kezelni, ilyen esetekben meg főleg. Smokescreen zajlik ezerrel.