New Orleans Saints

45 feliratkozó

több mint 10 éve
TheBerzerker Tampa Bay Buccaneers Alabama Crimson Tide 780 — zombieflesh1.0@gmail.com
Most néztem emg az eredményt. Mi a franc történt itt? Tony "van egy pár eladó labdám" Romo szétdobálta a védelmet? Meg ahogy nézzem Murray volt itt a kivégző tiszt.

Én szültem a rock and roll-t, én szartam ki Elvist! - GG Allin
több mint 10 éve
Tocy New Orleans Saints 1 140
Ja és a tavalyi csapat volt nüanszokra a SB-tól - a labdaszerzések hiányoztak. Erre áldoztunk gigapénzt Byrd személyében. Négy meccs alatt egy labdát szereztünk (igaz, azt Byrd). Ennek a csapatnak millió gyenge pontja van, ami szimplán szar, nem tudom, hogy miért.
több mint 10 éve
Tocy New Orleans Saints 1 140
Már ne is haragudj; de beleköthetsz a szavakba értelmetlenül, ha nem akarod megérteni azt, amit írok. Ez, hogy a 17. hétig kell eldőlnie, akkora közhely, hogy leírni sem érdemes. Majd felvázolod a nyilván nem reális lehetőséget Brees padoztatásáról srb, miközben Te is nagyon jól tudod, hogy itt nem azon múlt eddig a jó játék, hogy PatRob elnézett egy playt, vagy Ryan éppen kimozgott egy sackből, hanem kompletten értékelhetetlen a D-line (mitől fog hirtelen tavalyi formába váltani?), nincs CB-sor (mik az opciók, hogy jó legyen?). Ha szerinted nem óriási fordulat kell, hanem kis nüanszokban kell javulnunk, akkor más meccseket néztünk - értem én, hogy nem áll össze, de semmi nem áll össze és négy hét óta nem léptünk előre, mondd, mit látsz, mi fog egy csapásra működni? A tavalyi Panthersszel példálózol egyfolytában, pedig ott igenis nüanszok kellettek, egy-egy jobb playhívás, kisebb balfaszság edzői részről, amiket megtaláltak az ötödik héttől. Itt nem ezek hiányoznak, hanem a védelem úgy egészében véve.

Ja, pozitívum a 100+ futott yard. Ennyi.
több mint 10 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 014 — Egyéb témák lakó
Én meg azt nem értem mi az, hogy a szezon most kezdődik.
Tocy
Nem értem mit nem értesz. Ideális esetben a 17. hétig kell eldőlnie, hogy mi fog történni. 4 ment el, nem mondhatjuk azt, hogy "vége van a szezonnak", vagy hogy "így a szezon felénél". Igen, lovagolok a szavakon, mert nem értem hogy mit beszélsz, lásd:

hanem óriási fordulat.
Tocy
Pl? Padoztassuk Brees, lássuk mit tud a másik McCown tesó? Esetleg rúgjuk ki Paytont, lássuk mire Jr. vagy Vitt, mint interim HC?

Persze, hogy nüanszokon múlik. Nem áll össze a csapat, nem áll össze semmi, ilyen van, de ehhez nem óriási fordulat kell. Abból kell főzni, ami van, nem abból ami lehetne.

több mint 10 éve
Rutin New Orleans Saints LSU Tigers 2 021
Én attól tartok most már (eddig optimista voltam), hogy még ha valahogy meg is verjük jövő vasárnap a Bucs-ot (mondjuk valahogy úgy szenvedve, mint a Vikes-t), utána reális esélyünk lesz rá, hogy a bye-week-et követően egy hasonló méretű késbe szaladjunk bele Detroitban, mint ma...

Nekem leginkább az volt ma riasztó, hogy fizikailag láttam gyengébbnek a csapatot, mint a Cowboyst. Hát hogy néz az ki, hogy D. Murray 4-5 emberünkkel a nyakában halad 5-6 yardokat??? És ennek a számlájára írom azt is, hogy a cornerek lemaradtak Williams-ről és Bryant-ről..

Who * dat * say * dey * gonna * beat * dem * Saints * ???
több mint 10 éve
krixtofer New Orleans Saints 604 — SaintGooner
😕
több mint 10 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 029 — #neverpunt
Ez a csapat egész egyszerűen nem áll össze, főleg a D nem.
ott vannak a nevek, korábban már bizonyítottak de most teljesen fogalmatlanok. A DL ma se alkotott semmi említésre méltót, konkrétan Galette neve mellett látok egy QB-ütést, a többi frontjátékostól még ezt se, nemhogy sacket.

A tank meg baromság, korábban se tankoltunk, mi nem építkezni akarunk meg nem egy irányítóra vagyunk a jó csapattól.
Oldjuk meg a pass rusht, szerezzünk egy kezdő cornert és rögtön újra számolni kell velünk.

több mint 10 éve
Tocy New Orleans Saints 1 140
Én meg azt nem értem mi az, hogy a szezon most kezdődik. Négy hete kezdődött, az első héthez képest inkább romlottunk csak, javulás semmi és nem nüanszok kellenek ahhoz, hogy jó csapat legyünk, hanem óriási fordulat.

Annyi legyen a vigasz, hogy ez a Falcons-D még rosszabbul nézett ki ma...
több mint 10 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 014 — Egyéb témák lakó
Mondom, tankoljunk, nincs mese.

Kimondta, hogy minden rendben van? De mégis, mit a megoldás? Ne tankoljuk, de úgy is szarok vagyunk, szóval egyszerűen legyünk szarok. Nem értelek.

több mint 10 éve
Tocy New Orleans Saints 1 140
Jó, magyarázd meg, hogy egyébként minden rózsás, itt-ott kell kis javítás és agyonverünk mindenkit, elnézve a sorsolásunkat.
több mint 10 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 014 — Egyéb témák lakó
Egyébként lehet mondani h még bármi lehet, csak nincs értelme, mert ugyan szarul néznek ki a csoportriválisok is (Pantherst zsinórban kétszer gyalulták agyon, Falconst nem értem), mi egyetlen kiszenvedett győzelmet tudunk felmutatni négy hét alatt és a védelemben semmi nem működik - ez nem is javult semmit. Ja, azt hozzáteszem, hogy ez egyébként a sorsolásunk könnyebb része és egy SB-esélyes csapatnak az eddigi négyből minimum hármat kellett volna hozni. Tavaly abban a Panthersben mindenki látta, hogy mit tud, csak Rivera elbaszta, aztán egyszer elkezdett működni. Itt minden úgy rossz, ahogy van és az a baj, hogy teljesen érthetetlen.Tocy
Akkor tankoljunk.

több mint 10 éve
Tocy New Orleans Saints 1 140
Egyébként lehet mondani h még bármi lehet, csak nincs értelme, mert ugyan szarul néznek ki a csoportriválisok is (Pantherst zsinórban kétszer gyalulták agyon, Falconst nem értem), mi egyetlen kiszenvedett győzelmet tudunk felmutatni négy hét alatt és a védelemben semmi nem működik - ez nem is javult semmit. Ja, azt hozzáteszem, hogy ez egyébként a sorsolásunk könnyebb része és egy SB-esélyes csapatnak az eddigi négyből minimum hármat kellett volna hozni. Tavaly abban a Panthersben mindenki látta, hogy mit tud, csak Rivera elbaszta, aztán egyszer elkezdett működni. Itt minden úgy rossz, ahogy van és az a baj, hogy teljesen érthetetlen.
több mint 10 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 014 — Egyéb témák lakó
Még ha jelentőset feljavul a D, mondjuk tavalyi szintre, és az O is, akkor is ott van az, hogy idegenben, pláne hidegben kb szart sem érünk kint, már bocs.nfl_lover

több mint 10 éve
nfl_lover 912
Az idény? Most kezdődik. Lehet temetni, meg kígyót, békát kiabálni a csapatra, de ahogy mondtam: tavaly a Panthers 1-3-ról csoportot nyert,
A csoport meglehet, mert 1-3-mal nem sokkal vagyunk lemaradva a 2-2-től, de SB ennyi, kétlem, hogy Seattle-ben, vagy jelen állás szerint Arizonában esélyünk nem lesz. Ne adj Isten a Lambeau télen. 😀😀😀
Még ha jelentőset feljavul a D, mondjuk tavalyi szintre, és az O is, akkor is ott van az, hogy idegenben, pláne hidegben kb szart sem érünk kint, már bocs.
több mint 10 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 014 — Egyéb témák lakó
Volt ilyen, lesz ilyen. Tavaly a Seahawks ellen volt hasonlóan szar meccsünk, idén megkaptuk a csomagunkat a Dallastól a tavalyi alázásért. Nekik tényleg minden összejött, nekünk még az sem, amit egyébként tudunk.

Sokkal jobban zavar Armstead agyrázkódása, mint a vereség, látszik hogy mennyit esik vissza a futás, egy egészséges Goodwin és Armstead nélkül, gyakorlatilag 0-t tudtunk a földön. Robinson egy jó RB, de 3 szabad ember őt is leszedi. Jelenleg PT-t már szinte csak passzjátéknál használjuk, Cadet meg, mondjuk úgy közepes.

A védelem? Hát az nem sok van. Byrd és Vaccaro játszanak, a DL lószar, az LB sorunk szintén semmi (Murray első nagy futásnál Humber a másik sideline felé mozgott, azt hittem szétfejelem a tabletet), a CB helyzetet meg hagyjuk, nem tudom elképzelni, hogy Champ mennyire lehetett szar (rá kellett keresnem, hogy ki az a Dixon, kimaradt a neve, de most a retinában égett, hogy 1-1-ben hagyjuk a "legforróbb" WR-rel)

Az idény? Most kezdődik. Lehet temetni, meg kígyót, békát kiabálni a csapatra, de ahogy mondtam: tavaly a Panthers 1-3-ról csoportot nyert, bizonyára mindenki emlékszik a Giants SB évére vagy akár arra, hogy milyen érzés 7-9-cel csoportot nyerni. Nyugalom, a szezon most kezdődik, ráérünk temetni, majd ha 4 meccsel leszünk lemaradva a Pantherstől vagy a Falconstól.

több mint 10 éve
nfl_lover 912
Teljesen adom Tocy. Félek a mai meccstől, hogy a 'Boys D előlép hazai pályán, és Romoék (de főleg Murray) mint kés a vajon fognak...nfl_lover
kár, hogy a lottószámokat nem tudom 😀😀
több mint 10 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 014 — Egyéb témák lakó
Most már tudom milyen érzés lehet Jaguars szurkolónak lenni. Azért ez egy egész szezonon át, elég szar.

több mint 10 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 029 — #neverpunt
Kölcsönkértem Kövér László kötelét és Kuncze Gábor ciánkapszuláját, a pincében megtaláltok

több mint 10 éve
adam77 New Orleans Saints 635
azért az jó, hogy ezért már nem nekünk kell nyelni az ideget:
https://vine.co/assets/images/meta/vine_screencap-0b4ef888c2882624abcca774862cde77.png
Vine
The entertainment network where videos and personalities get really big, really fast. Download Vine to watch videos, remixes and trends before they blow up.
több mint 10 éve
eloel 3 212 — Hard working. Alpha male. Jackhammer.
beharang:  saintshungary.wordpress.com/2014/09/28/beharangozo-4-het-saints-cowboys/

- new orleans saints hungary - sig gallery -
több mint 10 éve
nfl_lover 912
Teljesen adom Tocy. Félek a mai meccstől, hogy a 'Boys D előlép hazai pályán, és Romoék (de főleg Murray) mint kés a vajon fognak...
több mint 10 éve
Tocy New Orleans Saints 1 140
Jenkins ma sem fog játszani (komolyan hiányzik ebből a falból, főleg a Dallas O ellen...), ahogy Ball, Ingram és Lorig sem. Viszont PatRob sem edzett tegnap, Goodwin, Watson és Hawthorne megpróbálkoztak vele, Watsonra szerintem van esély. Humber egyébként jól játszott legutóbb, nem tudom mennyire égető Hawthorne, bár ugye Lofton sem teljesen egészséges...

Rossz előérzetem van, bár az egyik elemzés szerint mi vagyunk az esélyesek, szerintem ez nem ilyen egyértelmű, a Cowboysnak mindene megvan ahhoz, hogy kontrollálja a meccset és nyerjen. Murray, kemény futójáték, aztán Dez 1v1 a jelenleg CB-állományunk ellen (tudom, tavaly leszedtük, de egyrészt sokszor dupláztuk, másrészt volt pass-rush, na az most elenyésző), ráadásul jó a faluk, még ha Romo nem is túl eredményes eddig. A mi offense-ünk is szárnyalhat, de a Cows-D-ben jobban benne van a labdaszerzés, mint a miénkben...
több mint 10 éve
Rutin New Orleans Saints LSU Tigers 2 021
Én is asszem, hogy jót fog tenni a bye-week. Mondjuk addig még valahogy hozni kéne a dallasi meccset...
Két hete a Cowboys-t a helyszínen élőben láttam durván kikapni a 49ers-től, tragikusan bénák voltak, persze Romoval az élen... 😀
Bénábbak, mint mi, bármikor az elmúlt 6-8 évben, mióta nézem a Saints-et.
Szóval, szerintem nyerni fogunk... + fedett stadion, miegymás.

Viszont eléggé "megrettentem", amikor ma újra átnéztem a hátralévő schedule-ünket. Az év további részében (ha a Tampát nem számolom) csak olyan csapat ellen fogunk játszani, aki:
- az eddigi 3 forduló után pozitív mérleggel áll (2-1-es csapatok + a Cinci a maga 3-0-jával)
- vagy tavaly Top4-ben volt az NFC-ben (ezek a Packers és 49ers!!!, ők úgy állnak, mint mi, 1-2-vel)

Szóval, a bye-week után durva menet következik. Nagy szükség van rá, hogy addigra pozitív legyen a mérlegünk (3-2).

Who * dat * say * dey * gonna * beat * dem * Saints * ???
több mint 10 éve
Tocy New Orleans Saints 1 140
Via @PFF, Drew Brees has only completed two deep balls (20+ yards) in 1st 3 games. Also attempting lowest % of deep balls of all QBs.
több mint 10 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 029 — #neverpunt
Szentem se volt gond a fallal, a blitzek ellen elég későn kapcsolt SP, ekkor kellenek a screenek, gyors oldalpasszok, ilyenből hozott is aztán egy fontos játékot Brandin.

Az meg kevésbé valószínű, hogy SP erőltetne rá RR-re egy új játékrendszert, Byrd amúgy is jó több sémában.