New Orleans Saints

45 feliratkozó

több mint 10 éve
BB New Orleans Saints 42 — Who Dat!
Nem láttam az elmúlt 3 meccsen, hogy Graham mit csinált, de ma hajnalban rajta kifejezetten látszott, hogy nem teszi oda magát eléggé. Droppolt is, emlékeim szerint nem is egyszer, ott a fumble is. Graham a posztján top játékos, ezek nem biztos, hogy beleférnek. Úgyhogy abban nem értek egyet, hogy konzisztens. Pont, hogy ő sem az. Bár ezt lehet csak én látom így.Stez
Ezt én is így látom, csak az a szerencse, hogy ha a számokat nézzük, még így is a ligában a posztja és a csapat legjobbja...
több mint 10 éve
Rutin New Orleans Saints LSU Tigers 2 021
Aludva néhány órát erre az éjszakai tortúrára, a következőt gondolom:

Fizikálisan van problémánk!!! Gyakorlatilag Jimmy volt az egyetlen, aki tackle után bírt még néhány yardot megtenni az O-ból. Ugyanerre vezetem vissza azt is, hogy Murray a fél DLine-nal és LB-kkel a nyakában is 5-6 yardokat bírt menni. És azt is, hogy a cornereink lemaradnak a WR-ekről, és azt is hogy a pass rush-unk szinte nem is létezik, nem érünk oda az irányítókhoz.
És ezeket nem csak a ma éjszakai meccs alapján mondom...
Ja, és erre vezetem vissza a kapkodást, a rossz D playhívásokat (Cleveland, utolsó drive!) is. Sőt a fejekben is valszeg ez okozza a problémát, mert szerintem ugyanezt a játékosok és az edzők is érzik. Hogy nem érünk oda egy-egy játékban, ahova tavaly odaértünk...

Mert mi más lenne az oka annak, hogy MINDEN CSAPATRÉSZ gyengébb a tavalyinál??? Ez csak akkor lehet, ha erőben nincsenek ott, ahol az ellenfél.
(Oké, a futójátékunk lehet, hogy tart ott, ahol tavaly... dehát az a tavalyi szint azért igen halványka volt, leszámítva az utolsó 2-3 meccset.)

És én a szemekben is az éjjel inkább a meglepettséget láttam (bakker, csak ennyit tudok/tudunk???), mint a motiválatlanságot...

Who * dat * say * dey * gonna * beat * dem * Saints * ???
több mint 10 éve
Rutin New Orleans Saints LSU Tigers 2 021
az a baj, hogy itt a legnagyobb gond a fejekben van. hiányzik az akarás és az odaadás, meleg fosként lébecolunk a pályán, és ugyanezt csinálja SP és RR is a partvonalon. egyszerűen nem látszik rajtuk, hogy megdöglenek a meccsért, Payton is sokkal tökösebb volt eddig, jelenleg a saját egójától 2 méterig nem lát, és az a vicces, hogy még riporterek sem képesek kérdőre vonni a szar döntései után. nagyon belekényelmesedett a legjobban fizetett HC posztba, baromira hiányzik a tűz, és mintha Brees-zel se lennének nagyon egy hullámhosszon, itt főleg a balfasz timeoutokra gondolok, de lehet ezt már csak én képzelem bele.
mindenki a védelmet szapulja (jogosan), de ennyi elejtett passzt nem engedhet meg magának egy több rekordot is beállító O-line. Colston lassan 3 éve nem a régi, Meachem csak azért játszik, mert elvileg ő tud blokkolni Morgannel ellentétben, Stills is ejtett el labdát, de legalább neki voltak momentumai. Cooks is akadozik még picit, de tőle nem lehet megváltást várni, egyedül Jimmy, aki konzisztens, fumble ide vagy oda. megnézném azért ezt az offenset egy a Falconshoz hasonló wr corppal, mert itt nem Brees-zel van a fő probléma, noha ő se az eddig, akit megszoktunk az évek alatt.
Thomas sérült, vagy miért használtuk ilyen keveset? Cadet túl átlagos, ilyenkor látszik mennyire isten volt Sproles hasonló szituációkban, Khiry küzd, de ő se átlagol túl sokat futásonként, noha volt egy nagy játéka.
ettől függetlenül még mindig túl keveset futunk, a rohadt életbe, hogy Ingramnek ki kellett esnie...

és hogy 8 év alatt képtelenek voltunk találni egy épkézláb kickert, az már csak hab a tortán.lol
Hartley szerintem nem volt rossz K... Persze, tudom, tavaly a szezon vége felé bénázott néhányat.

Who * dat * say * dey * gonna * beat * dem * Saints * ???
több mint 10 éve
Tocy New Orleans Saints 1 140
A

Összefoglalnám amit mondani szerettem volna, mielőtt hosszadalmas elvi alapok különbözőségén nyugvó vitába keveredtem Tocy-val: ez az idény a mutatott játék ellenére sem kuka, szerintem javulni fog mindenki (romlani nagyon-nagyon nehezen lehetne csak), túlságosan lemaradva nem vagyunk. Van olyan forgatókönyv (nem is annyira irreális), amiben átvesszük a vezetést a bye week után 😀😀Gyurma Pappa
Na, hát ebben mégis csak egyetértünk 😀 Az, hogy ennyire ramatyul néz ki a csoport többi tagja is, ad némi reményt arra, hogy ha az általad felvázoltak (több zone blitz, Jenkins visszatér, neadjisten találunk valami CB-t) után még lehet remény. De ahhoz, hogy ezt elképzeljem, el kell felejtenem a jelenlegi játékot és amiről keveset beszéltünk, de tény: az offense gyengélkedését is (igaz, itt mondjuk a Goodwin-Armstead kettős és Ingram kiesése is fájó).
több mint 10 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 014 — Egyéb témák lakó
A nálunk sokkal hozzáértőbbek közül senki nem saccolta közel sem ennyire szarnak a D-t, sőt, a legtöbben kimondottan jó évet vártak, még az előszezon után is. Igen, pesszimista voltál a legtöbb elemzéshez képest, ráadásul a várakozásokhoz képest meg kimondottan az voltál. De igazad lett. Csak ezzel semmilyen mértékben nem cáfolod meg, hogy nincs igazam abban, hogy kényelmes a pesszimizmus, sőt. Sajnos én nem vagyok ennyire nagy jövőbelátó, de azért igyekszem legalább elemezni, amit látok.

A 17. hetes megjegyezésemet idekevered, de ott annyiról beszéltem, hogy korai még a szezont temetni sok van vissza, de mosd össze nyugodtan, biztos félreérthető voltam. Előfordul.

Összefoglalnám amit mondani szerettem volna, mielőtt hosszadalmas elvi alapok különbözőségén nyugvó vitába keveredtem Tocy-val: ez az idény a mutatott játék ellenére sem kuka, szerintem javulni fog mindenki (romlani nagyon-nagyon nehezen lehetne csak), túlságosan lemaradva nem vagyunk. Van olyan forgatókönyv (nem is annyira irreális), amiben átvesszük a vezetést a bye week után 😀😀

több mint 10 éve
Stez SMU Mustangs 43 244 — Whoops, looks like something went wrong.
Nem láttam az elmúlt 3 meccsen, hogy Graham mit csinált, de ma hajnalban rajta kifejezetten látszott, hogy nem teszi oda magát eléggé. Droppolt is, emlékeim szerint nem is egyszer, ott a fumble is. Graham a posztján top játékos, ezek nem biztos, hogy beleférnek. Úgyhogy abban nem értek egyet, hogy konzisztens. Pont, hogy ő sem az. Bár ezt lehet csak én látom így.

több mint 10 éve
Fattyu New Orleans Saints 1 861
Nem úgy indult ahogyan kellett volna.... És? Van ilyen. Ez van és ebből kell továbblépni. Én többet vártam, de ha ezt kaptam a csapattól akkor ezzel kell együtt "élnem". Nem mindig mehet minden az elképzelések szerint.
A lényeg, hogy a csoport nem úszott el. Még be kaparhatjuk magunkat a PO-ba. A Tampának is sikerült felállni egy kiadós verés után, nekünk is menni fog! Csak szenvedjük ki ellenük a győzelmet és utána 2 hét rendbetételi időnk van. Aztán meg irány a csoportgyőzelem,mert más ut nincs.

több mint 10 éve
eloel 3 212 — Hard working. Alpha male. Jackhammer.
az a baj, hogy itt a legnagyobb gond a fejekben van. hiányzik az akarás és az odaadás, meleg fosként lébecolunk a pályán, és ugyanezt csinálja SP és RR is a partvonalon. egyszerűen nem látszik rajtuk, hogy megdöglenek a meccsért, Payton is sokkal tökösebb volt eddig, jelenleg a saját egójától 2 méterig nem lát, és az a vicces, hogy még riporterek sem képesek kérdőre vonni a szar döntései után. nagyon belekényelmesedett a legjobban fizetett HC posztba, baromira hiányzik a tűz, és mintha Brees-zel se lennének nagyon egy hullámhosszon, itt főleg a balfasz timeoutokra gondolok, de lehet ezt már csak én képzelem bele.
mindenki a védelmet szapulja (jogosan), de ennyi elejtett passzt nem engedhet meg magának egy több rekordot is beállító O-line. Colston lassan 3 éve nem a régi, Meachem csak azért játszik, mert elvileg ő tud blokkolni Morgannel ellentétben, Stills is ejtett el labdát, de legalább neki voltak momentumai. Cooks is akadozik még picit, de tőle nem lehet megváltást várni, egyedül Jimmy, aki konzisztens, fumble ide vagy oda. megnézném azért ezt az offenset egy a Falconshoz hasonló wr corppal, mert itt nem Brees-zel van a fő probléma, noha ő se az eddig, akit megszoktunk az évek alatt.
Thomas sérült, vagy miért használtuk ilyen keveset? Cadet túl átlagos, ilyenkor látszik mennyire isten volt Sproles hasonló szituációkban, Khiry küzd, de ő se átlagol túl sokat futásonként, noha volt egy nagy játéka.
ettől függetlenül még mindig túl keveset futunk, a rohadt életbe, hogy Ingramnek ki kellett esnie...

és hogy 8 év alatt képtelenek voltunk találni egy épkézláb kickert, az már csak hab a tortán.

- new orleans saints hungary - sig gallery -
több mint 10 éve
Tocy New Orleans Saints 1 140
CB: Igen és ugye van egy 2. körért megszerzett cornerünk, akit baszunk használni...most őszintén: ha azt mondod, hogy Champ nem lehetett ennél rosszabb, akkor SJB igen? Nem hinném, hogy Dixon jobb, na.Tocy
Ohh, SJB, el is felejtettem. Igen, ő sem lehet rosszabb 😀

Szóval igen, bárkit.

Nem mondtál megoldást, annyit mondtál...Tocy
...hogy szerintem mit kéne csinálni. Nem tudom mit vársz tőlem, most már tényleg. Nem tudom mit vársz a csapattól. Nem tudom mit vársz. Sokkal kevesebb adatom van, mint kéne, hogy precízen, pontosan megmondjam hogy mit kéne tenni, de túl akarok lépni a minden szaron. Te meg nem. Elég kényelmes a pesszimizmus, sokkal többször lesz igazad, mint nekem, és ha mégis jobb lesz, akkor sem történik semmi. Nem tudok mit kezdeni veled.Gyurma Pappa
Nem várom tőled, hogy megmondd, mi a tuti. Azt várom a csapattól, hogy a tehetségükhöz mérten futballozzanak. Úgy akarsz túllépni a minden szaron, hogy azt mondod, hogy nem minden szar. Ha ez így megy, hogy kijelentem, hogy ez nem szar, csak szarocska, akkor oké. A pesszimizmus meg nem kényelmes, de ha jól emlékszem akkor is én voltam a hülye ökör pesszimista, amikor azt jósoltam, hogy idén ez a D mégsem fog annyira karcolni, mert láthatóan gyenge a CB-sor, meg a fal se úgy megy, mint tavaly. Akkor az volt, hogy majd a szezonban, most az van, hogy majd a 17. hét után. "Nem tudok mit kezdeni veled".
több mint 10 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 300 — Lájkold a zsűrit!
Jenkins visszatérése egyébként tényleg lökhetne a dolgon, mert ha passznál őt is és Jordant is duplázni kéne akkor már a 4 man rush is hatékony lehetne...


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 10 éve
Stez SMU Mustangs 43 244 — Whoops, looks like something went wrong.
Nem csak Jordan nincs sehol magához képest a frontból, hanem Hicks sem. Haralson is rosszabb, mint tavaly.

Az meg Ryan sara, hogy a tavaly sikert hozó, az LB-k rovására alkalmazott sok DB-s felállást idén kevésbé erőlteti, bár nyilván ehhez köze van annak is, hogy most már a 2. számú cornerünk is csak átlagos.atapapa
Igen, pont ezt mondtam, de alapból az egész front7 gyenge idén.
Teszem hozzá, hogy egyébként a Jordan-Galette duó hurryk számában egyáltalán nem rossz. Galette 10 siettetés, Jordan 11, amivel ligaszinten is a legjobbak között van. Hicks viszont nagyon gyenge, vélhetően az ő és az LB sor visszaesése hordozza magában a problémát nagyobb részét.
A cornerekkel meg valamit kezdeni kell, nincs mese. Ha ennyire nagy a gáz, akkor ott a piac, nézelődni kell, az semmibe sem kerül.

több mint 10 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 014 — Egyéb témák lakó
CB: Igen és ugye van egy 2. körért megszerzett cornerünk, akit baszunk használni...most őszintén: ha azt mondod, hogy Champ nem lehetett ennél rosszabb, akkor SJB igen? Nem hinném, hogy Dixon jobb, na.Tocy
Ohh, SJB, el is felejtettem. Igen, ő sem lehet rosszabb 😀

Szóval igen, bárkit.

Nem mondtál megoldást, annyit mondtál...Tocy
...hogy szerintem mit kéne csinálni. Nem tudom mit vársz tőlem, most már tényleg. Nem tudom mit vársz a csapattól. Nem tudom mit vársz. Sokkal kevesebb adatom van, mint kéne, hogy precízen, pontosan megmondjam hogy mit kéne tenni, de túl akarok lépni a minden szaron. Te meg nem. Elég kényelmes a pesszimizmus, sokkal többször lesz igazad, mint nekem, és ha mégis jobb lesz, akkor sem történik semmi. Nem tudok mit kezdeni veled.

több mint 10 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 029 — #neverpunt
Nem csak Jordan nincs sehol magához képest a frontból, hanem Hicks sem. Haralson is rosszabb, mint tavaly.

Az meg Ryan sara, hogy a tavaly sikert hozó, az LB-k rovására alkalmazott sok DB-s felállást idén kevésbé erőlteti, bár nyilván ehhez köze van annak is, hogy most már a 2. számú cornerünk is csak átlagos.

több mint 10 éve
Stez SMU Mustangs 43 244 — Whoops, looks like something went wrong.
És ha Jordannek szar napja van, akkor nincs védelem? Más nem tud nyomást generálni? A cornerek szarok lesznek?
Jelenleg nem csak a pass rush hiánya a probléma, hajnalban Romo egy csomó quick passzt csinált meg, az elkapók pedig ott verték szarrá a cornereket, ahol akarták. És egy másodperc alatt a nyomás nem érne oda Romóhoz egyébként sem. Nyilván egyébként ratyi a DL, de nem Jordantől kéne függnie a sikerességnek. Ha őt beduplázzák, akkor azért ő sem fog tudni királykodni, eddig erre gyakran volt példa. Ilyenkor kell jönnie a segítségnek. De itt nem jön, így nincs is oka az OL-nek, hogy másra is figyeljenek, ne Jordan legyen a középpontban. Én azt látom, hogy nincs kraft, de konkrétan az egész front7 fos. A két safety meg egyébként jó, de a hátsójukat kitörölhetik vele.
Bazeg, ha nem megy a 3-4 man rush, akkor hívjon több blitzet Ryan, próbálkozzon valamivel, mert ez siralmas. Jordannel sem lenne baj, csak szezon előtt nagyobb volt a pofája, mint kellett volna, az általában visszaüt, aztán lehetősége meg annyira sincs, miután duplázzák, rá figyel mindenki.
Ciki. Mondjuk ha a cornereknél nem azt látnám, hogy snap után 2 mp-vel már wideopen az elkapó, akkor lehet, hogy még Jordanék is odaérnének az ellenfél QB-jához.

több mint 10 éve
Tocy New Orleans Saints 1 140
Nem, nem értünk egyet. Ha az egész szar lenne, akkor nem tudnék én is megoldást mondani, legalább részben. Az LB sor tavaly is szar volt, és mégis mentünk.

Jordanre nem figyeltek így tavaly. De tény hogy nem sokat tesz le az asztalra.

CB: Jabari Greer 😊 egyébként most őszintén nem mintegy, amikor Dixonban bízunk már?Gyurma Pappa
Nem mondtál megoldást, annyit mondtál, hogy kell egy új CB, meg hogy zone blitzeljünk, de hát azt se lehet mindig, csak időszakosan. Illetve ha te innen megmondod a frankót, akkor Ryan miért nem látja négy hét szopás után? Kérdezem: mi javult az első héthez képest? Lewis kicsit, Galette kicsit, szerelések kicsit - egyik sem sokat és kb ennyi is.

CB: Igen és ugye van egy 2. körért megszerzett cornerünk, akit baszunk használni...most őszintén: ha azt mondod, hogy Champ nem lehetett ennél rosszabb, akkor SJB igen? Nem hinném, hogy Dixon jobb, na.
több mint 10 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 029 — #neverpunt
így 1-3-nál időszerűnek láttam ide is csatlakozni. persze tudom nem reális a 13-3 de a remény hal meg utoljára 😀
diceman
ez az igazi szurkoló 😊


Én folyamatosan azt a kérdést teszem fel magamnak, hogy az egyéni képességeket illetően mennyivel vagyunk rosszabbak a tavalyi emberanyagnál. Több, a szezont szarul kezdő játékos nem a kor vagy sérülés miatt nincs formában, tehát elvi szinten várható tőlük némi javulás. Ami ebben a legújabbkori NFC Westben még elég is lehet egy PO-ra. Tekintve a mérlegünket, én már ezzel is roppant elégedett lennék.

Ami igazán aggasztó számomra, az az O domináns játékának felszívódása. A Falcons elleni meccset leszámítva az O legfeljebb 1-1 negyedre volt eddig komoly tényező, amit Payton alatt nem szoktunk meg. Lehet ennek az okait kutatni, de remélem hogy ez csak valami átmeneti állapot.

több mint 10 éve
diceman New Orleans Saints 495 — csiramokus@gmail.com
így 1-3-nál időszerűnek láttam ide is csatlakozni. persze tudom nem reális a 13-3 de a remény hal meg utoljára 😀

elképzelhető, hogy innentől több kockázatot vállalnak a play hívásoknál? ennél SOKKAL rosszabb kezdést nem nagyon lehetett elképzelni preseason után - van még vesztenivaló?

több mint 10 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 014 — Egyéb témák lakó
Nem, nem értünk egyet. Ha az egész szar lenne, akkor nem tudnék én is megoldást mondani, legalább részben. Az LB sor tavaly is szar volt, és mégis mentünk.

Jordanre nem figyeltek így tavaly. De tény hogy nem sokat tesz le az asztalra.

CB: Jabari Greer 😊 egyébként most őszintén nem mintegy, amikor Dixonban bízunk már?

több mint 10 éve
Kájzerszóze New Orleans Saints 5 239 — playoffs???
Jason Davidet ne fesd a falra Gyurma, azt már nem bírnám ki.
Szerencsére a meccset nem láttam........



több mint 10 éve
Tocy New Orleans Saints 1 140
A nüansz fogalmában nem értünk egyet már, nekem az nem nüansz, hogy kell egy CB meg kell pass-rush, meg amúgy szerelni is tudni kéne, de az LB-k coverage-ben is használhatatlanok. Nálam ez meríti ki az "egész szar" fogalmát. Mire mennénk azzal az egy, azaz egy kezdő CB-vel, ha a többi továbbra sem életképes? Van reálisan használható kezdő CB a piacon? Neveket.

Nincs pass-rush és Jordan sem csinál szart sem. Jenkins tényleg rohadtul hiányzik, de én egyelőre azt sem látom, hogy ha visszatér, eleget javulunk. Jordanre tavaly is figyeltek és mégis átment mindenkin, most meg keresni kell a pályán. Nonszensz. Nyilván nem helyrehozhatatlan dolgok, csak éppen eltelt négy hét és nem sikerült minimális javulást sem előidézni pl a fal kérdésében (oké, majd Jenkins visszatér, talán...), ugyanúgy nyomjuk a full blitzeket, ugyanúgy nem tudunk mit kezdeni CB-poszton és még egyszer mondom, ide nem tudom, kit lehetne találni, ha te tudsz valakit, pls írd le. Lewis most tényleg teljesen vállalható volt egyébként.

Panthers...azt nem tudom megmondani. Kétszer nullázták őket úgy, hogy a tavalyi elit run-D-t a halálba szedték szét. Nem néztem meg őket többször, de ott főleg az elnézett lyukakat láttam gondnak, azt el lehet dönteni, hogy nüansz, hogy rossz helyen megy át a korábban zseniális Kuechly és bandája, vagy szimplán szar lett a front seven (pass-rush sem volt annyira húdevad tegnap, sok rontott szerelés, Ravens-futók durván nyomták). A secondary tavaly is verhető volt (pont mi mutattuk meg a Dome-ban), csak az elit hetesfogat miatt ritkán volt idő odáig passzolni, ha meg igen, Kuechly megbüntette az elkapót.
több mint 10 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 014 — Egyéb témák lakó
Nem akarom megérteni, amit írsz, mert általánosítasz, túlzol, és igenis ez a védelem nem sokra van attól, hogy jó legyen, a O pedig igenis jó, és nem, nem kell vissza Sproles, Jenkins meg főleg nem (ezt most úgy általában írom, nem neked). És ne várd, hogy egyetértsek veled, mert nem fogok.

A tavalyi Panthersszel példálózol egyfolytában, pedig ott igenis nüanszok kellettek, egy-egy jobb playhívás, kisebb balfaszság edzői részről, amiket megtaláltak az ötödik héttől. Itt nem ezek hiányoznak, hanem a védelem úgy egészében véve.
Tocy
Ez akkora közhely, hogy leírni sem érdemes. Maradjunk a Panthersnél: idén két meccsen gyakorlatilag nullázták a védelmet az ellenfeleik (akik közül egyik sem húú de jó O). Most akkor szarok? Vagy megint csak nüanszok hiányoznak? Akkor nálunk miért szar minden?

Megpróbálom máshogy
a 2007-es kezdő sec:
LCB Mike McKenzie
RCB Jason Davis
SS Roman Harper
FS Josh Bullocks

2008:
LCB Randall Gay
RCB Jason David
SS Roman Harper
FS Kevin Kaesviharn

2009:
LCB Jabari Greer
RCB Tracy Porter
SS Roman Harper
FS Darren Sharper

Nos, itt kurva nagy bajok voltak. Nem nüanszok hiányoztak, hanem gyakorlatilag 3 év alatt 9 ember forgott meg. És közben a langyosvíz Gibbset is el kellett küldeni, hogy legyen valami. Nem volt igazán passrush, leszámítva Smith és Harpert, akik legalább próbálkoztak, szarul játszottunk na. Végig elemezhetném, hogy miként kellett ugye lecserélni Mark Simoneau-t Jon Vilma-ra, hogy legyen értékelhető MLB, beszélhetnénk arról, hogy kb. NFL rekord rotációnk volt a falban még 2009-ben is, neki sem állok megszámolni, hogy hány DT játszott.

Most mi a helyzet? 1 az az 1 darab kezdő CB-t kéne találnunk, aki nem gyerekjáték bármelyik közepes QB-nak (Hoyer pl, nem Romora gondolok). Szerintem ez nüansz. Végignéztem az ÖSSZES passz playt (a futásokat nem, mert azok ellen egészen tűrhetően vagyunk, főleg ha sikerül elsőre levinni a RB-t) az első héttől elkezdve coach nézetben game passen (szabadságon vagyok 😀), a mostani meccset még csak condensedben tudtam megnézni. Összeszedtem, amit látok (ha én látom, akkor Ryan is):

0. Tackling: az első héten borzasztó volt, most csak simán szar, de Murray az Murray, ezen ne akadjunk fent. Szerencsére a három S megtalálta a tackling felszerelését, ahogy a LB-k is, főleg a CB-ink hibáznak, illetve a cserék, de ők aztán mindenhol. Ezen fejben kell javítani, jobban fel kell pörögni. A meccs elején nem is volt nagy gond, fogtuk Murrayt is 1-2 yardokon, aztán valahogy elfogyott a lendület. Ez egyértelműen frusztráló, ezt kell valahogy visszaforgatni, ha Payton nem képes rá, akkor senki.
1. A passrush hiánya: a dolog egyértelmű: mindenki tudja, hogy Jr. és Jordan akire figyelni, néha Hicks (bár ő még mindig inkább futás ellen jó, a technikáin még van mit csiszolni, erőből nem lehet mindent), a többiket SZART SEM CSINÁLNAK. Bunkley hatástalan passz ellen, a többieket nem is igazán tudom megnevezni sem, annyira nem hagytak nyomot.
Hogy lehetne megoldani? A válasz elég egyértelmű: több zone blitz. Ha azt használtuk, szinte mindig zavart okoztunk. Van megoldásunk a rosteren, Jenkinsnek hívják, de amíg nem egészséges, addig szinte kizárt, hogy a 4 man működjön, mert az általában 3 man, de inkább 2. Ebedali jó lesz, de nem idén.
2. CB: hát, soroljam? Lewist kivéve (aki jól védekezett Dez-en, az az utolsó TD teljesen belefért volna, ha előtte nem kapunk 5 másikat) senki sem NFL kezdő szint, legalábbis szélen biztos. Jason Davidet néha visszasírom, őt legalább tudtam nyugodtan utálni. Megoldás: KUKÁZNI VALAKIT, DE KURVA GYORSAN. Tényleg bárkit. Nem igaz, hogy nincs a piacon valaki. Elgondolkodtató, hogy már azon agyaltam, hogy kit lehetne tradelni a jövő évi 2-3. körért.
3. Playcalling: annyira nem borzasztó, mint volt az első héten, de igazán jó lenne idén nem mindig Ryan volt csapatai ellen játszani 😀😀 Kiszámíthatóak lettünk. Ahogy feljebb utaltam rá, amint ment a zone blitz, hirtelen történtek dolgok, OT-t meglepődnek, hogy Jr. kilép, irányítók pislognak, hogy mit keres Vaccaro a nyakukban stb. Tudom, hogy ezt sem lehet mindig, de amint mondtam azzal kell főzni ezen a téren ami van (kivéve a CB kérdést, mert az nem tűr halogatást), és ez a megoldás. Az ilyen full house blitzek ritkán sülnek el jól, főleg mivel teljesen számítanak rá. Nyilván Lofton borzasztó coverage-ben, Hawthorne néha tűrhető, Humber megint csak szar, tehát őket jobb beküldeni, kevesebb a kár, de nem kell mindig, az megint nem jó.

Szerintem ezek nem helyrehozhatatlan dolgok, az én olvasatomban nüanszok. Nyilván sokkal egyszerűbb azt mondani, hogy "minden szar", de ha egyszer nem igaz?

több mint 10 éve
TheBerzerker Tampa Bay Buccaneers Alabama Crimson Tide 780 — zombieflesh1.0@gmail.com
Most néztem emg az eredményt. Mi a franc történt itt? Tony "van egy pár eladó labdám" Romo szétdobálta a védelmet? Meg ahogy nézzem Murray volt itt a kivégző tiszt.TheBerzerker
Te fókuszálj csak Mike boyra! Egy 2:1 TD-INT produkció után megnyalhatod mind a 10 lábujjad, de nem lesz mindig így...gyeek
Oké!

Én szültem a rock and roll-t, én szartam ki Elvist! - GG Allin
több mint 10 éve
gyeek LSU Tigers 8 149 — Stromfeld Aurél fan
Most néztem emg az eredményt. Mi a franc történt itt? Tony "van egy pár eladó labdám" Romo szétdobálta a védelmet? Meg ahogy nézzem Murray volt itt a kivégző tiszt.TheBerzerker
Te fókuszálj csak Mike boyra! Egy 2:1 TD-INT produkció után megnyalhatod mind a 10 lábujjad, de nem lesz mindig így...

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.


"ALL IN" refers to the proximity of Jerry's head to his ass
több mint 10 éve
slowmotion Dallas Cowboys 24 274 — Cowboys fan
Hát hogy néz az ki, hogy D. Murray 4-5 emberünkkel a nyakában halad 5-6 yardokat??? Rutin
ne aggódj, ez nem csak a Ti védőitekkel fordul elő. Murray minden meccsen vonatozik egyet-kettőt.


Ja és a tavalyi csapat volt nüanszokra a SB-tól - a labdaszerzések hiányoztak. Erre áldoztunk gigapénzt Byrd személyében. Négy meccs alatt egy labdát szereztünk (igaz, azt Byrd). Ennek a csapatnak millió gyenge pontja van, ami szimplán szar, nem tudom, hogy miért.Tocy
érdekes, nekünk is pont ez volt a bajunk Rob védelmével két éve...
több mint 10 éve
EasyGhost New Orleans Saints 1 397 — Saints fan
13-3 még mindig lehet. 😉