New Orleans Saints

45 feliratkozó

több mint 10 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 014 — Egyéb témák lakó
Mi bajod Chippel, csak kérdem?dande
Nem szimpatikus, ennyi. Nem lehet mindenki az 😊Gyurma Pappa
Nekem se volt annyira míg nem nálunk lett HC 😛 Csak azt hittem van valami mélyebb természetű dolog. Azért én örültem, hogy anno ti nyertetek SB-t 😉 SP-l együtt.dande
Nem, semmi mélység nincs ebben. Nyilván ha válogatom kell az esetleges kiesésünk után, akkor az Eagles mondjuk előrébb van, mint mondjuk a Hawks 😀😀 Pete Carollhoz oldalakat tudnék írni, hogy, de nem teszem 😊

több mint 10 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 028 — Így remélem megfelelek nektek.....
Mi bajod Chippel, csak kérdem?dande
Nem szimpatikus, ennyi. Nem lehet mindenki az 😊Gyurma Pappa
Nekem se volt annyira míg nem nálunk lett HC 😛 Csak azt hittem van valami mélyebb természetű dolog. Azért én örültem, hogy anno ti nyertetek SB-t 😉 SP-l együtt.
több mint 10 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 014 — Egyéb témák lakó
Mi bajod Chippel, csak kérdem?dande
Nem szimpatikus, ennyi. Nem lehet mindenki az 😊

több mint 10 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 028 — Így remélem megfelelek nektek.....
Mi bajod Chippel, csak kérdem?
több mint 10 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 014 — Egyéb témák lakó
Sprolesnak ahogy látom még mindig megy a szekér. 178 yard, mindezt Shadyval egy csapatban... jó lenne, ha még itt lenne, főleg most. nagyot kaszált vele az Eagles, tökéletesen beleillik a rendszerbe.lol
ha valaki elcsesződik nálunk, pattanok az Eagles band wagonra. nem szeretem a csapat 90%-át, köztük a HC-jukkal, de Sproles megérdemelne egy gyűrűt, és ha már a D 2010-2011-ben elcseszte, akkor most legyen valahol neki jó 😊

több mint 10 éve
eloel 3 212 — Hard working. Alpha male. Jackhammer.
Sprolesnak ahogy látom még mindig megy a szekér. 178 yard, mindezt Shadyvel egy csapatban... jó lenne, ha még itt lenne, főleg most. nagyot kaszált vele az Eagles, tökéletesen beleillik a rendszerbe.

- new orleans saints hungary - sig gallery -
több mint 10 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 029 — #neverpunt
- lehet patrobot ki kéne vágni. úgyis udfa, 1,5 m dead money-t talán megér, hogy a többiek kicsit gondolkodjanak. azt nem látni csak, hogy miként lehetne pótolni.
adam77
PatRob 1/32 volt anno.
A D-tek kapcsán én személy szerint azt érzem, hogy Ryan idén is a tavalyi playbookot használja és egyszerűen már van róla annyi videóanyag a filmroomban, hogy egy korrekt OC képes hozni egy olyan gameplant, ami versenyben tartja a csapatot még úgyis, hogy az offense tényleg több, mint meggyőző.empty taxi
Ha a tavalyi playbookot használjuk, akkor nyerünk ellenetek 😊

Van néhány nagyon rossz egyéni teljesítmény a védelemben, Robit nem kell ragozni, Jordan a tavalyi PB-szinttel szemben most még csak nem is átlagos, a Browns elleni utolsó drive-ban Lewis-ék kulcsszituban ketten egy embert fogtak, ami szintén nem a playbook baja volt, csak rosszul kommunikáltak a cornerek.

több mint 10 éve
eloel 3 212 — Hard working. Alpha male. Jackhammer.
Ha már ennyire belelendült, Ingam most kap egy hónap pihit :-/ (kézsérülés)atapapa
na ne.....

- new orleans saints hungary - sig gallery -
több mint 10 éve
Tocy New Orleans Saints 1 140
 www.youtube.com/watch?v=RAGU5CwhNM8

Pls...
több mint 10 éve
Tocy New Orleans Saints 1 140
Ingram élete formájában, vadállat és kidől. Nice. Robinson-time. Négy hét, Vikes itthon, Cowboys idegenben, Bucs itthon és szerencsére bye week. Detroitban már talán ott lehet. Egyébként ezt a hármat minimális D-javulással még mindig hozni lehetne...
több mint 10 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 300 — Lájkold a zsűrit!
- lehet patrobot ki kéne vágni. úgyis udfa, 1,5 m dead money-t talán megér, hogy a többiek kicsit gondolkodjanak. azt nem látni csak, hogy miként lehetne pótolni.
adam77
PatRob 1/32 volt anno.
A D-tek kapcsán én személy szerint azt érzem, hogy Ryan idén is a tavalyi playbookot használja és egyszerűen már van róla annyi videóanyag a filmroomban, hogy egy korrekt OC képes hozni egy olyan gameplant, ami versenyben tartja a csapatot még úgyis, hogy az offense tényleg több, mint meggyőző.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 10 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 029 — #neverpunt
Ha már ennyire belelendült, Ingam most kap egy hónap pihit :-/ (kézsérülés)

több mint 10 éve
nfl_lover 912
5,7 o_o omg ésatöbbi... mi lesz itt, ha Jordan & Co felébred 😀😀Gyurma Pappa
Én azt nem tudom, hol volt Ingram eddig? 😀

Lehúzott pár évet úgy lightosan, kábé a "padon" ücsörögve a milliókért, aztán amikor érezte, hogy kezd forrósodni az az ülőke, akkor elkezdett futni? 😀
több mint 10 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 014 — Egyéb témák lakó
5,7 o_o omg ésatöbbi... mi lesz itt, ha Jordan & Co felébred 😀😀

több mint 10 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 029 — #neverpunt
(nem egész) 2 forduló után mi szereztük a legtöbb pontot... és átlagban mi csináljuk a 2. legtöbb yardot futásonként (5,7 yard).

Viszont csak a Jaguars kapott több pontot nálunk....

több mint 10 éve
Tocy New Orleans Saints 1 140
Hozzátéve, hogy a riválisoknál sincs minden rendben, a Falconsnál sincs jobb D, a Panthers nyert egy nagy meccset most, de ott az O-ban van benne a bukta veszélye. A mérleg számít persze, de két forduló után azzal kevésbé érdemes foglalkozni. Először mi tegyük rendbe a gondjainkat, Ryan valamit találjon ki, hogy hasonlóan verdessük földhöz az irányítókat, mint tavaly, de közben ne passzoljanak szét minket tíz yardokra egyfolytában.

Különben az offense-t a kezdeti négy punt ellenére bárki ellen bármikor mosolyogva küldeném fel, most Stillst és Meachemet is használtuk, a futók félelmetesek, Colstont most nem találtuk, de őt sem féltem. Azon az oldalon simán előreléptünk tavalyhoz képest, kezdve a fallal, egyszerűen nem értem, hogy a D-line (és igen, Jordan és Hicks sem domináns, de Galette sem közelíti meg a tavalyit...) hogy tudott ekkorát bukni. 2013-ban az volt a legnagyobb erősségünk, hogy négy emberrel összecsomagoltunk bárkit és nem volt esély normális játékra ellenünk - így a Harper-Jenkins párost is elbírtuk, vagy az év második felében White-ot 2. CB-ként.
több mint 10 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 014 — Egyéb témák lakó
Byrd hatása abszolút érződik, csak egyelőre nem jól sül el. Meg lehet nézni, mennyi checkdown, gyors passz, szélső játék van, kerülik a labdával a mélységi zónákat. Jó példa erre, hogy tavaly RZ-ben dobálták középre a labdát Harper és Jenkins mögé, most inkább futások, rövid passzok a jellemzőek.

Ha a CB sor hozná az NFL szintet, akkor ez működhetne. De még szarabb CB teljesítménnyel is menne ez, ha lenne pass rush. Tegnap mutatott életjeleket front (nem az 1 sack, azért voltak leütött passzok, siettetések), de ez még kevés lesz, ahogy azt láthattuk.

Nincs semmi veszve, és nem is vagyunk reménytelenek. Vannak olyan évek, amikor semmi nem akar összejönni, aztán a vége beindul. Mennyivel volt jobb, a tavalyi amikor a vége csesződött el? Továbbra is azt mondom, inkább most szórakozzunk, mint megint az év vége csússzon el.

Egy mondat a csoportól: 14 meccs van vissza, tavaly ki adott volna egy forintot is arra, hogy a Panthers 8-at nyer zsinórban?

szerk.: Byrd akkor fog érvényesülni, ha sikerül elhúzni egy-egy meccsen és kénytelen lesz az ellen kockáztatni, és feldobálja a labdákat 20+-ra. Ehhez kelleni fog a DL munkája...

több mint 10 éve
Tocy New Orleans Saints 1 140
Az ilyen vereségekkel az a bajom, hogy beárnyékolják az egész hetet, hétfőt mindenképpen, még a keddet is, aztán mondjuk pénteken már nagyban készül az ember a vasárnapra és azon filózik összeszorított szájjal, hogy na, vajon most...
több mint 10 éve
eloel 3 212 — Hard working. Alpha male. Jackhammer.
https://assets.change.org/photos/7/hi/ft/CdHiFtNdoRiRxjJ-1600x900-noPad.jpg?1522300971
Sign the Petition
We want "P-Rob" released from the New Orleans Saints


Byrd se mutatott annyit eddig, amennyit elvárnánk tőle az árcetlijével, vagy csak rosszul van használva, olyan, mintha csak ki lenne küldve a pályára, hogy erigy fiam, úgyis összehozol pár playt ha felrohansz, de nincs igazi feladata/szerepe, csak úgy elvan, Vaccaroval se igazi a kémia. Bush is kevés snapet kap miatta, pedig tavaly nagy playeket csinált. picit úgy érzem, hogy lehetett volna azt a pénzt jobb helyre tenni, na de majd meglátjuk. nem szeretnék messzemenő következtetéseket levonni, de mindkét meccs elég kiábrándító volt.
kíváncsi leszek, hogy a Vikes ellen White fog-e kezdeni Rob helyett, ő sem egy életbiztosítás, de ő legalább ütközik, mint az állat, és nem is tűnt annyira elveszettnek a két meccs alapján.
SJB-t vagy Dixont se lenne rossz megnézni, tuti ők is hibáznának, de legalább bennük ott a potenciál, hogy jók legyenek, de ezt PatRob-ban nem látni, soha nem is látszott, soha nem is fog. kár erőltetni.

- new orleans saints hungary - sig gallery -
több mint 10 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 014 — Egyéb témák lakó
Payton szerintem elég hangosan üvölthet a repülőn hazafelé Ryannel, és azon sem lepődnék meg, ha PatRobtól tényleg megválnánk vagy legalábbis igazolnánk valakit a helyére. A jövő évi 2. kört is simán odaadnám valaki használhatóért.

több mint 10 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 029 — #neverpunt
- juniortól várnám, hogy a brigád élére álljon, és felrázza a társaságot.
- ha jövő héten nem nyerünk, javulva minden elemében a játéknak, akkor tankoljunk. szerintem 😊adam77
Én is tőle, ha ő idén a 12 sacket eléri, akkor egy valag lovét kap.
Én csípem Jordant, az állandóan pörgő stílusa miatt se értem ezt a lankadt teljesítményt.
Tankolni még SP eltiltása alatt se tankoltunk, ahogy - közvetve reagálva Gyurmára - az is esélytelen, hogy egy rossz szezon után inogjon a széke. Megkockáztatom, hogy ő addig lesz itt HC, amíg az akar lenni.

Azt továbbra is nehezen hiszem, hogy a vén Champ ennél a Robinsonnál rosszabb lenne.
Valamit ezen a poszton kezdeni kell, vagy FA-vel, vagy cserével, akármivel.

több mint 10 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 014 — Egyéb témák lakó
Azt azért ne feledjük, hogy a sok kritizálni való mellett mind a két meccsen 10 másodperccel a rendes játékidő vége előtt még vezettünk, idegenben.
Én nem látok olyan nagy hátraarcot tavalyhoz képest, csak akkor az első két szoros meccset nyerni tudtuk és ez megalapozta az önbizalmat, most meg sajnos aláássa.atapapa
Igen, pont ezen gondolkodtam én is, hogy tavaly sem indult egyszerűen. Nézzétek meg, hogy a Panthers pl. 1-3-ről nyerte meg a csoportot, a második héten még SB-t osztanak.
A D esetében viszont látom a hátraarcot, az egyik ilyen a PatRob - Greer csere. Nagyon hiányzik 😕

több mint 10 éve
adam77 New Orleans Saints 635
- ha 2008-as szezon dezsavű, akkor jövőre sb 😊
- most, így letörve, végigtekertem a programot, egy jó erős 7-9 lett a vége..
- az attack döcög picit, brees talán rozsdás még cseppet, de egyértelmű, hogy a védelemmel kell variálni.
- lehet patrobot ki kéne vágni. úgyis udfa, 1,5 m dead money-t talán megér, hogy a többiek kicsit gondolkodjanak. azt nem látni csak, hogy miként lehetne pótolni.
- szerintem lewis oké, ha egy ilyen kaliber van ma a másik oldalon, simán nyerünk.
- byrdnek kell kis idő és jobb lesz. ahogy vele együtt az egész sec.
- jordant én nem komáztam eddig sem. a pályán kívüli megnyilvánulásait pl. többnyire irritálónak tartom, mint jópofának. payton kezdhetné vele a regulázást akár.
- juniortól várnám, hogy a brigád élére álljon, és felrázza a társaságot.
- ha jövő héten nem nyerünk, javulva minden elemében a játéknak, akkor tankoljunk. szerintem 😊
több mint 10 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 029 — #neverpunt
Azt azért ne feledjük, hogy a sok kritizálni való mellett mind a két meccsen 10 másodperccel a rendes játékidő vége előtt még vezettünk, idegenben.
Én nem látok olyan nagy hátraarcot tavalyhoz képest, csak akkor az első két szoros meccset nyerni tudtuk és ez megalapozta az önbizalmat, most meg sajnos aláássa.

több mint 10 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 014 — Egyéb témák lakó
Az a legkisebb gáz, két forduló után nem a riválissal kell törődni, Panthersszel még játszunk kétszer. Mi legyünk rendben...Tocy
Így van, teljesen mindegy, hogy mások mit játszanak, kb. a 8. hétig. Innen vissza lehet kapaszkodni, de ahhoz tényleg az kell, hogy összekapjuk magunkat.

Höri jóslata késett egy évet 😕