New Orleans Saints

45 feliratkozó

több mint 10 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 014 — Egyéb témák lakó
Egyébként felvetődött bennem, hogy lehetséges, hogy a D váltását Payton akarta? Hogy ő akart mindenáron labdaszerzéseket és ne a tavalyi press-mant? (elvileg Ryan tudta nélkül hoztuk Byrdöt, ez is utalhat erre)Tocy
SP nem szokott beleszólni a mindenkori DC munkájába, szerintem most sem ez történt. Inkább az tudom elképzelni, hogy Ryan nem tud mint kezdeni a szituációval, és ezért ilyen zavarodott az egész.

Amíg a Vikesnál a siker kulcsa a blitzheavy D, és ezzel nem nagyon tudtunk mit kezdeni, de nem is igazán akartunk az O-ban. Lehet olvasni, hogy szar volt az OL stb. Ez nem igaz. Rendszeresen maradt az 5-ös fal 7 blitzelővel szemben, és Brees az előny birtokában nem dobálta el a labdákat, ahogy régen tette volna. Néhány stunttal megverték a OL-t ez tény, de nyugtasson meg mindenkit, hogy ezek nagy részét mások is megették volna.

Nem akarok elkezdeni a flame wart, majd jön Jake és elmondja, hogy minden jó érzésű futball szurkoló mit gondol erről az ítéletről (azt pl, amit a tavalyi Pats ellen zászló-nemzászlóról gondol minden jó érzésű, nem Panthers szurkoló 😉 ), de sokat elmond, hogy a meccs után Munnerly volt az egyik első, aki odament Breeshez, és a testbeszédből egyértelműen nem számonkérően. Brees ellenben azt kérte számon, hogy ő megadta magát (behúzta a labdát és feküdt le), majd az odaérő 2. DB egyszerűen földhöz vágta. Lehet pussy callozni, de

UNNECESSARY ROUGHNESS
Article 8
There shall be no unnecessary roughness. This shall include, but will not be limited to:
...
"(d) running or diving into, or throwing the body against or on a ball carrier who falls or slips to the ground untouched and makes no attempt to advance, before or after the ball is dead;
(e) unnecessarily running, diving into, cutting, or throwing the body against or on a player who (i) is outof the play or (ii) should not have reasonably anticipated such contact by an opponent, before or after the ball is dead; or throwing the runner to the round after the ball is dead; "


Ezek nem mai szabályok, és azt meg már ezerszer megbeszéltük, hogy azóta csak "rosszabb lett a helyzet". Előre szólok, nem akarok flame wart, így minden "Brees call" "hazai pálya" "Brees soft" stb. beszélgetés fonalra egyszerűen nem válaszolok.

Aki látta az Eagles - Skins meccset (Jenkins INT O_O), láthatta hogy Bakert ő szórták ki mint a szart, mert szétfejelte (blokkolta, lol) Foles-t. 2009-ben az öreg Bobby McCrady hasonlóan intézte el Warner (jó, ott még legalább élt a play), és ahogy az eredménykövetőben írtam, ma Bobbyt is kiállították volna. Nyilván akkori felfokozott állapotban kikértem volna magamnak, de a mai eszemmel, teljesen megérteném, ahogy a Baker tegnapi kiállítása sem volt kérdés. Nem véletlen, hogy sem ő, sem McCrady nem egy random OL-t vagy akárkit ütött ki... (előre lelövöm: biztos a bounty miatt).

több mint 10 éve
Tocy New Orleans Saints 1 140
Egyébként felvetődött bennem, hogy lehetséges, hogy a D váltását Payton akarta? Hogy ő akart mindenáron labdaszerzéseket és ne a tavalyi press-mant? (elvileg Ryan tudta nélkül hoztuk Byrdöt, ez is utalhat erre)
több mint 10 éve
nfl_lover 912
A szezon előtt úgy gondoltam, hogy a 6. heti bye totál felesleges és korai, de most úgy várom, mint a Messiást, és remélem, hogy valamit rendbe hoznak a D-ben, mert nem is remélem, hogy mindent rendbe tudnak.
Addig meg valahogy húzzuk be a meccseinket, bár nagyon tartok most a Dallasi O-tól idegenben...
több mint 10 éve
Tocy New Orleans Saints 1 140
Az allin-módban nem értünk egyet, de most nincs erőm ezt kifejteni, hagyjuk.

Azért én látok ebben pozitívumot, haladtunk majdnem 400 yardot, Colston talán túl van a krízisen, Cooks még mindig fasza, Stillst rendesen használjuk és nem csak 50 yardos utakat fut, a negyedik negyedben a D-line mutatott életjeleket, Jordan csinált sacket, Galette határozottan jól játszott, az LB-k sem voltak rosszak. Vannak jelek, amik pozitívak, meg hát mégis csak kapott TD nélkül hoztuk le a meccset.
több mint 10 éve
krixtofer New Orleans Saints 604 — SaintGooner
Igen mi győztünk, mi győztünk! Yo! 😀 Megvan a W!
több mint 10 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 029 — #neverpunt
Szerintem az O tudott volna jobban is hengerelni, de a vezetés birtokában látványosan arra mentünk rá, hogy ne hibázzunk.

A védelemről ilyen "keveset próbált" O ellen nem lehet érdemben nyilatkozni, de az nagyon riasztó stat, hogy az elmúlt 14 meccsen (beleértve a 2 PO-t is) összesen szereztünk 5 labdát. Ez minősíthetetlen.

több mint 10 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 014 — Egyéb témák lakó
Másrészt mi most vagyunk all-in módban.Tocy
Dehogy vagyunk allin módban, ezt nem tudom hol álmodtad meg. Ha allin módban lennénk, nem adtunk volna lófaszt sem Jimmynek, nem hogy hosszú szerződést. Nem egy másodévessel állnánk ki LT-ben. Nem próbáltunk volna ki 32 embert CB-ben, hanem túlfizetünk valakit Lewis mellé.

Szerinted miért beszél Brees megállás nélkül arról, hogy 40 évesen is játszani akar? Mert allinben vagyunk? Nem, nem vagyunk. Ha úgy lennénk, nem húzunk egy projektet a második körben, pedig megtettük. Sőt igazából minden körben projektet húztunk Cooksot kivéve.


Ma meccshez: nyertünk, király. Ami látszik, nem akar összeállni semmi sem hosszan. 2008 érzésem van, csak egyszerűen most azért jobbak vagyunk, mint akkor, a keret jóval erősebb, és kibír némi szenvedést. Hogy hosszan meddig fogja bírni? Nem tudom. Ideje megnyugodni, ez az egy biztos.

Igazából a következő meccs vízválasztó lesz. A Dallas erős csapat, ingadozó teljesítménnyel (hol is láttam ilyet, hmm), prime time meccs, most kell megmutatni. Lehet nyerni idegenben is, és igazából ha szeretnénk valamit a szezontól, el kell kezdeni csinálni. Egyébként ez a szezon kuka.

több mint 10 éve
mr.oxygen New Orleans Saints 61
Remélem ha nyikorogva is de beindul a "szekér"
több mint 10 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 029 — #neverpunt
Lehoztuk a "kötelezőt"
Ennél több jót mondani nem tudok

De ki van előtte? White, akiről meg mindenki tudja, hogy nem a szélre való...Tocy
De még jobb ott is, mint az újonc.

több mint 10 éve
Tocy New Orleans Saints 1 140
De ki van előtte? White, akiről meg mindenki tudja, hogy nem a szélre való...
több mint 10 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 029 — #neverpunt
SJB projekt. Ha most rosszabb, mint Robi, attól még lehet belőle egyszer jó játékos.atapapa
Ha rosszabb, mint Robi, sosem lesz belőle játékos.Tocy
Már elnézést, de ez hülyeség.
SJB 3 éve még WR volt, Robi meg vagy 10 éve corner.
Vagy kérdezd meg a Falcons szurkolóit, hogy meddig szidták Grimes-t, mire pro bowler lett belőle.atapapa
Már elnézést, de nyilván túloztam, amivel arra akartam utalni, hogy aki a jelenlegi Robi mellett aktív keretbe sem tud kerülni, az nem túl reményteli. Másrészt mi most vagyunk all-in módban, így tök jó, ha SJB mondjuk négy év múlva jó CB lesz, de nekünk most van meg a SB-esélyes keretünk, amitől egy jó CB-re és a D-line összeszedésére vagyunk.Tocy
Itt nem SJB a legnagyobb probléma, hanem az előtte lévő, de Robit szintén kiszorítani képtelen játékosok.

Hogy projekt, az egy másik dolog, vissza lehet olvasni, mennyire örültem annak a drafton, hogy a második körben projektet húzunk... de ez van

több mint 10 éve
Tocy New Orleans Saints 1 140
SJB projekt. Ha most rosszabb, mint Robi, attól még lehet belőle egyszer jó játékos.atapapa
Ha rosszabb, mint Robi, sosem lesz belőle játékos.Tocy
Már elnézést, de ez hülyeség.
SJB 3 éve még WR volt, Robi meg vagy 10 éve corner.
Vagy kérdezd meg a Falcons szurkolóit, hogy meddig szidták Grimes-t, mire pro bowler lett belőle.atapapa
Már elnézést, de nyilván túloztam, amivel arra akartam utalni, hogy aki a jelenlegi Robi mellett aktív keretbe sem tud kerülni, az nem túl reményteli. Másrészt mi most vagyunk all-in módban, így tök jó, ha SJB mondjuk négy év múlva jó CB lesz, de nekünk most van meg a SB-esélyes keretünk, amitől egy jó CB-re és a D-line összeszedésére vagyunk.
több mint 10 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 029 — #neverpunt
SJB projekt. Ha most rosszabb, mint Robi, attól még lehet belőle egyszer jó játékos.atapapa
Ha rosszabb, mint Robi, sosem lesz belőle játékos.Tocy
Már elnézést, de ez hülyeség.
SJB 3 éve még WR volt, Robi meg vagy 10 éve corner.
Vagy kérdezd meg a Falcons szurkolóit, hogy meddig szidták Grimes-t, mire pro bowler lett belőle.

több mint 10 éve
Tocy New Orleans Saints 1 140
SJB projekt. Ha most rosszabb, mint Robi, attól még lehet belőle egyszer jó játékos.atapapa
Ha rosszabb, mint Robi, sosem lesz belőle játékos.
több mint 10 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 029 — #neverpunt
SJB projekt. Ha most rosszabb, mint Robi, attól még lehet belőle egyszer jó játékos.

több mint 10 éve
Tocy New Orleans Saints 1 140
Jean-Baptiste továbbra is inaktív, kurva kíváncsi leszek ma PatRobra, gyakorlatilag semmi sem indokolja a játékát, nem hinném, hogy SJB ennyivel rosszabb. Vagy ha igen, kurva nagy öngól volt a draft.

Dagi Jenkins sncs.
több mint 10 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 029 — #neverpunt
Üdv, új vagyok itt!

Ha jól látom a schedule-t, (és a formánkat) a Panthers elleni TNF-ig (week 9!) nincs nagyon esélyünk képernyőre kerülni a SportTV-ben... Esetleg a Lions elleni meccs a 6. héten befér a C8-ra, bár egyidőben vele CAR-GB, ATL-BAL, CIN-IND is lesz...

Reménykedtem, hogy a jövő heti SNF, a Cowboys ellen képernyőre kerül, de nem...Rutin
Üdv itt

Ezért kell közös meccsnézésre menni 😊

Srácok, ha a Green Bay elleni SNF-t adná a tévé, akkor jó lenne összejönni valahol, másnap úgyis szabi.atapapa
Pesten?EasyGhost
Önző leszek: igen. Aznap este, még a meccs előtt nekem programom lesz itt, szóval BP legyen. Persze ha máshol jön össze egy jó brigád, az is jó, csak oda én nem tudok menni.

Hawthorne nem játszik. Ki lesz az ILB? Lofton-Humber páros?Tocy
sanszos

több mint 10 éve
EasyGhost New Orleans Saints 1 397 — Saints fan
Üdv, új vagyok itt!

Ha jól látom a schedule-t, (és a formánkat) a Panthers elleni TNF-ig (week 9!) nincs nagyon esélyünk képernyőre kerülni a SportTV-ben... Esetleg a Lions elleni meccs a 6. héten befér a C8-ra, bár egyidőben vele CAR-GB, ATL-BAL, CIN-IND is lesz...

Reménykedtem, hogy a jövő heti SNF, a Cowboys ellen képernyőre kerül, de nem...Rutin
Üdv itt

Ezért kell közös meccsnézésre menni 😊

Srácok, ha a Green Bay elleni SNF-t adná a tévé, akkor jó lenne összejönni valahol, másnap úgyis szabi.atapapa
Pesten?
több mint 10 éve
Tocy New Orleans Saints 1 140
Hawthorne nem játszik. Ki lesz az ILB? Lofton-Humber páros?
több mint 10 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 029 — #neverpunt
Üdv, új vagyok itt!

Ha jól látom a schedule-t, (és a formánkat) a Panthers elleni TNF-ig (week 9!) nincs nagyon esélyünk képernyőre kerülni a SportTV-ben... Esetleg a Lions elleni meccs a 6. héten befér a C8-ra, bár egyidőben vele CAR-GB, ATL-BAL, CIN-IND is lesz...

Reménykedtem, hogy a jövő heti SNF, a Cowboys ellen képernyőre kerül, de nem...Rutin
Üdv itt

Ezért kell közös meccsnézésre menni 😊

Srácok, ha a Green Bay elleni SNF-t adná a tévé, akkor jó lenne összejönni valahol, másnap úgyis szabi.

több mint 10 éve
Rutin New Orleans Saints LSU Tigers 2 021
After Further Review: Examining why the Saints defense stinks
 www.cbssports.com/nfl/writer/pete-prisco/24714819/after-further-review-examining-why-the-saints-defense-stinks

Hmmmm... 😕

Who * dat * say * dey * gonna * beat * dem * Saints * ???
több mint 10 éve
Rutin New Orleans Saints LSU Tigers 2 021
Üdv, új vagyok itt!

Ha jól látom a schedule-t, (és a formánkat) a Panthers elleni TNF-ig (week 9!) nincs nagyon esélyünk képernyőre kerülni a SportTV-ben... Esetleg a Lions elleni meccs a 6. héten befér a C8-ra, bár egyidőben vele CAR-GB, ATL-BAL, CIN-IND is lesz...

Reménykedtem, hogy a jövő heti SNF, a Cowboys ellen képernyőre kerül, de nem...

Who * dat * say * dey * gonna * beat * dem * Saints * ???
több mint 10 éve
Tocy New Orleans Saints 1 140
A szokásoson kívül Goodwin és Hawthorne sem edzett, azért az gond. Illetve Lofton válla sincs jól.
több mint 10 éve
eloel 3 212 — Hard working. Alpha male. Jackhammer.
úgy értettem, hogy most, hogy Ingram kiesett, addig nekem se jutott eszembe a hiánya. remélhetőleg Khiry megoldja a piszkos munkát, Thomas meg még mindig tökéletes a screenekre futás mellett, szóval ja, nem lesz baj remélhetőleg. ettől még piszkos mód idegesít, hogy akkor kell kiesnie, mikor végre belelendül.

- new orleans saints hungary - sig gallery -
több mint 10 éve
nfl_lover 912
Sprolesnak ahogy látom még mindig megy a szekér. 178 yard, mindezt Shadyvel egy csapatban... jó lenne, ha még itt lenne, főleg most. nagyot kaszált vele az Eagles, tökéletesen beleillik a rendszerbe.lol
ezt nem teljesen értem, attól meg ki voltam akadva, amikor Ricsi mondta az MNF-en, hogy mennyire szeretnénk most a csapatban tudni 0-2-nél. ja, mert nem a D-vel volt gond, hanem az O-val, igen...

szóval tovább fejtegetve ezt, kétlem, hogy ennyire jó lenne nálunk, lenne egy-két nagy játéka, az tuti, mert ő egy ilyen játékos, de közel sem lenne már ennyire hatékony.
szvsz Paytonék nem tudtak már vele bánni, playbook szempontjából, nem tudtak rá tervezni már, és sztem az ellenfelek is kiismerték a játékunkat, ami vele volt kapcsolatos.

picit olyan is volt, mintha mindkét fél belefásult volna a dologba, és egy totális win-win szitut kaptunk helyette, Cooks sztem egy állat lesz, nem mellesleg majd 10 évvel fiatalabb kiadás, Sproles pedig tökéletesen megújult az Eagles-ben.