New Orleans Saints

45 feliratkozó

több mint 10 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
nagyot mondtam volna?

ami nem hajlik, az törik!
több mint 10 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 014 — Egyéb témák lakó
A firkászok szeretnek egy meccsből fél életre vonatkozó jóslatokat alkotni.
atapapa
Jóllehet a Szentek védelme nem pont ugyanabban a ligában szerepel, mint az újonc DC Paul Guenther által irányított hazaiaké.gabtsi
Ugye érthető, hogy miért nem olvastam egész héten semmi NFL-t 😊 Nyilván, ha nem tudjuk limitálni egy Browns O munkáját, akkor tényleg lehet arról beszélni, hogy Ryan one-hit-wonder.

Ma estére elég egyszerű a helyzet: meg kell fogni a futást, Hoyernek nem adni időt a zsebben, és elfelejteni a cover2-t. Sokat emlegették a 2009-es évet, ideje megmutatni, hogy tényleg tanult valamit Bobba Fett-től Williamstől Rob és hagyni Byrd-t és Vaccarot is hogy a saját dolgukat tegyék, ahogy az ILB-k. Falban ducikat a pályára NT-ben, és hajrá.

O részéről a helyzet szintén nagyon leegyszerűsíthető: labdabirtoklás. Nem sietünk sehova, nem kell shotout, nyilván jó lenne egy erődemonstráció, de azt ráérünk jövő héten itthon. Most mondjuk úgy, nyerjünk, ráérünk faszt méregetni majd később.

több mint 10 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 029 — #neverpunt
Szóval vasárnap az ötletgazda CLB-n kívül bárkinek lenne kedve közös meccsnézéshez BP-n?atapapa
Én benne vagyok. Hol nézzük?hayden
Champsatapapa
engem is érdekel, bár lehet nem érek oda időben.adam77
Közben nagy PM-váltások mentek az ügyben, és sajna arra jutottunk hogy ez most elmarad.

De a következő alkalom előtt már több mint egy héttel jelzek itt.

több mint 10 éve
adam77 New Orleans Saints 635
Szóval vasárnap az ötletgazda CLB-n kívül bárkinek lenne kedve közös meccsnézéshez BP-n?atapapa
Én benne vagyok. Hol nézzük?hayden
Champsatapapa
engem is érdekel, bár lehet nem érek oda időben.
több mint 10 éve
Tocy New Orleans Saints 1 140
Az offense kiegészül Stilsszel valszeg, tegnap már edzett teljesen. Juhú 😀 Új sérültünk nincs, Lofton és Lewis is csak egyszer volt limitált, Ball és Lorig nem fog játszani. Érdekes lesz a WR-helyzet, hogy ki marad ki...
több mint 10 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 029 — #neverpunt
Szerintem erre most már Rob is rájött 😊Gyurma Pappa
Merem remélni, hogy az edzőnk jobban ért a focihoz, mint a szurkolók :p
BTW én már a tavalyi draft előtt azt írtam ide, hogy "Vaccaroval az a problémám, hogy a passz elleni védekezés zónában nem erőssége"
RR olvashatná többet a bowl.hu-t 😉

Talán csak egy új szerepkörben akart vele kísérletezni, vélhetően kurvagyorsan levonta a megfelelő konzekvenciát

több mint 10 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 014 — Egyéb témák lakó
Szerintem erre most már Rob is rájött 😊

több mint 10 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 029 — #neverpunt
Talán nem is Byrd volt az igazi hiba szerintem, hanem Vaccaro mélységi safetyként történő erőltetése, ő nagy területet nem tud bezónázni, ő a LOS-hoz közel ér sokat (tavaly azt hiszem az összes NFL-safety közül a snapszámokat tekintve ő állt fel a legtöbbször a LOS-tól 8 yardon belüli területen).
Úgy meg nem csak hülyeség, de luxus is cover 2-ben izzasztani, amikor az LB-k fogalmatanok coverage-ban.

több mint 10 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 583 — Panthers fan
Érdekes elemzés arról, hogyan használta ki a Falcons O a mismatcheket (szerző szerint a legfőbb gond az volt, hogy Byrdöt és Vaccarót rosszul használta Ryan)

 www.footballoutsiders.com/film-room/2014/film-room-saints-defensive-schemes

Tepper takarodj!
több mint 10 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 029 — #neverpunt
Kétségeim vannak, hogy Manzeil játszani fog ellenünk, de minden lehet.Gyurma Pappa
Csodálatos érzés lenne, ha játszana, és úgy debütálna, mint tavaly előtt RGIII. :-/Pt79
Különös tekintettel arra, hogy az amúgy nem annyira mobilis Ryan is mennyire etette a DL-t vasárnap

több mint 10 éve
clbass New Orleans Saints 3 113 — Saints fan
Miután a Bengals bejelentette, hogy a Devon Still mezének eladásaiból származó bevételeket egy az egyben átcsoportosítja egy a gyermekrák kutatásait szolgáló alapítvány számára, Payton seftiben rendelt belőle magánszemélyként száz darabot. Still kislánya sajnos súlyosan érintett a betegségben 😕 A bejelentést követően Still mezét az első 24 órában többen vásárolták meg, mint ezidáig akármelyik Bengals játékosét egy nap alatt! Sok erőt a kislánynak, és elismerést minden támogatónak!
több mint 10 éve
Pt79 New Orleans Saints 49
Kétségeim vannak, hogy Manzeil játszani fog ellenünk, de minden lehet.Gyurma Pappa
Csodálatos érzés lenne, ha játszana, és úgy debütálna, mint tavaly előtt RGIII. :-/
több mint 10 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 014 — Egyéb témák lakó
Kétségeim vannak, hogy Manzeil játszani fog ellenünk, de minden lehet.

több mint 10 éve
Tocy New Orleans Saints 1 140
Cameron, Huges és Mingo nem edzett a Brownsnál, Tate out. Aztán majd játszik Gordon és Focijani... 😊
több mint 10 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 029 — #neverpunt
Szóval vasárnap az ötletgazda CLB-n kívül bárkinek lenne kedve közös meccsnézéshez BP-n?atapapa
Én benne vagyok. Hol nézzük?hayden
Champs

több mint 10 éve
sLyNz New Orleans Saints Oregon Ducks 731 — 100% Borsod
Stills,Lewis,Lofton limited
Ball és Lorig nem edzett

......
több mint 10 éve
hayden New Orleans Saints 124
Szóval vasárnap az ötletgazda CLB-n kívül bárkinek lenne kedve közös meccsnézéshez BP-n?atapapa
Én benne vagyok. Hol nézzük?
több mint 10 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 029 — #neverpunt
Szóval vasárnap az ötletgazda CLB-n kívül bárkinek lenne kedve közös meccsnézéshez BP-n?


A depth chart sok figyelmet nem érdemel, pl. Payton rendszerint akkor is hátulra teszi ezen az újoncokat, ha éppen első körben hiányposztra draftolunk. Az előzőn Cooks előtt volt Mech meg Morgan is azt hiszem.

Persze amíg JJ a meccs napján inaktív, addig naná hogy az aktív játékos előtte lesz.

több mint 10 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 014 — Egyéb témák lakó
Na, ez jó hír 😀😀

Szerintem Jenkins még nem 100%-os, de nem baj, a 3. évre várok robbantást tőle, átlagosan ez jellemző a DT-re.

több mint 10 éve
Tocy New Orleans Saints 1 140
A nola.com minden meccsünket leszimulál előtte Maddenben, a Falcons ellen 31-10-es győzelmet jósoltak (az offense-t jól belőtték, csak hát...), most pedig 16-13-as vereséget jövendöltek, hétszer sackelik Breest, de Vaccaro és PatRob is fog INT-et. Van idejük, na...de azért szívesen lennék ilyen újságíró, akinek az a dolga, hogy Maddenezzen 😀

Különben Deaderick Jenkins elé került a depth charton (nem sok értelmét látom ennek, de mégiscsak a csapat frissítette most valamiért), nem tudom mi van a Dagival.
több mint 10 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 014 — Egyéb témák lakó
Stillsről van már valami hír, hogy mikor tér vissza?sLyNz
ma lesz már injury report, várjuk meg míg felkelnek a fiúk 😊

több mint 10 éve
sLyNz New Orleans Saints Oregon Ducks 731 — 100% Borsod
Stillsről van már valami hír, hogy mikor tér vissza?

......
több mint 10 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 014 — Egyéb témák lakó
Sounds like a plan 😉

több mint 10 éve
Tocy New Orleans Saints 1 140
Egyébként meg ha nem megy félre így a D, simán jók lehetünk 😀 Mert akkor elkaphatjuk a Brownst és a Cowboyst is idegenben, otthon meg mindenképp esélyesek vagyunk bárki ellen, így mehetünk 5-1-gyel bye weekre. Az alatt úgy felhúzzuk magunkat és annyira kielemezzük őket, hogy nyerhetünk Detoritban, majd lendületből (meg kiemelt meccs otthon mindig jó...) behúzzuk a Packers ellenit is. Utána rövid hét, idegenben Panthers, oké, legyen L. Aztán hosszú pihi után otthon 49ers, majd Bengals és kiemelt időben Ravens, mindhárom meglehet. Aztán elmegyünk Pittsburgh-be, ennyi W után kikapunk egyszer, majd visszavágunk otthon a Panthersnek. Utána megfázunk Chicagóban, de otthon jól elverjük a Falconst is, zárásképpen pedig jöhet a szokásos Tampa elleni mészárlás (ja, most idegenben) és így 12-4-gyel csoportot nyerünk.

😀
több mint 10 éve
Tocy New Orleans Saints 1 140
Na de ilyen nem lesz a Browns ellen, sokkal inkább futócsapat, indokolt lesz Bunkley játéka, úgyhogy ott talán jobban fog kinézni a fal.