New Orleans Saints

45 feliratkozó

több mint 10 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 999 — Believelander
fasza meccs volt, kevés zászlóval, rég láttam ilyen korrekt bíráskodást. Rob Ryan tavaly nemtom milyen volt itt, de ez a mai teljesítménye nagyon hasonlított arra, amit anno nálunk csinált. Agresszívnek agresszív, de ennyi blitzből egyszer sackelni Hoyert nem valami fényes.

Sok sikert a szezonban, szerintem simán meglesz a PO, túl jó ez az offense 😊

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 10 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 014 — Egyéb témák lakó
Én írtam, én mondom ki: ez a D nem az a D, és nem vagyunk egy ligában a liga legjobb védelmeivel. Sajnos.

több mint 10 éve
nfl_lover 912
😕
krixtofer
lehet, hogy sajnos tényleg kiderül, csak egyszezonos edző...
több mint 10 éve
Tocy New Orleans Saints 1 140
Ja, azért a 174 futott yard 6,4-es átlaggal...hm...

De valaki mondja már meg, hogy a vérbe lesz ez a D emberanyag-javulással egyik évről a másikra ganyé?Tocy
Rob Ryan.
Pedagógia gondok.
Pszichológia problémák.
Motiváció hiány.

Otthonra rendbe kell hozni a csapatot, vagy ez egy nagyon csúnya idény lesz. Nyilván lehet ez még 14-2, de persze egyelőre nem úgy néz kiGyurma Pappa
és a másik gáz, hogy közben a Panthers 2-0-ra ment el, Atlanta is előnyben van...nfl_lover
Az a legkisebb gáz, két forduló után nem a riválissal kell törődni, Panthersszel még játszunk kétszer. Mi legyünk rendben...
több mint 10 éve
krixtofer New Orleans Saints 604 — SaintGooner
😕
több mint 10 éve
nfl_lover 912
Ja, azért a 174 futott yard 6,4-es átlaggal...hm...

De valaki mondja már meg, hogy a vérbe lesz ez a D emberanyag-javulással egyik évről a másikra ganyé?Tocy
Rob Ryan.
Pedagógia gondok.
Pszichológia problémák.
Motiváció hiány.

Otthonra rendbe kell hozni a csapatot, vagy ez egy nagyon csúnya idény lesz. Nyilván lehet ez még 14-2, de persze egyelőre nem úgy néz kiGyurma Pappa
és a másik gáz, hogy közben a Panthers 2-0-ra ment el, Atlanta is előnyben van...
több mint 10 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 014 — Egyéb témák lakó
Ja, azért a 174 futott yard 6,4-es átlaggal...hm...

De valaki mondja már meg, hogy a vérbe lesz ez a D emberanyag-javulással egyik évről a másikra ganyé?Tocy
Rob Ryan.
Pedagógia gondok.
Pszichológia problémák.
Motiváció hiány.

Otthonra rendbe kell hozni a csapatot, vagy ez egy nagyon csúnya idény lesz. Nyilván lehet ez még 14-2, de persze egyelőre nem úgy néz ki

több mint 10 éve
nfl_lover 912
De valaki mondja már meg, hogy a vérbe lesz ez a D emberanyag-javulással egyik évről a másikra ganyé?Tocy
*az egyik legjobból gané.

nekem szintén halovány Lewis, az előző meccsen is az volt már, és ahogy említettétek, Jordannel sem tudom, mi van...
több mint 10 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 029 — #neverpunt
lehet ez egyáltalán jobb a jelenlegi rosterrel? nekem Lewis is elég halovány eddig, akire írtátok, hogy top 5lol
Ja, azért a 174 futott yard 6,4-es átlaggal...hm...

De valaki mondja már meg, hogy a vérbe lesz ez a D emberanyag-javulással egyik évről a másikra ganyé?Tocy
Kivitelezés és motiváció. Szerintem.

több mint 10 éve
Tocy New Orleans Saints 1 140
Ja, azért a 174 futott yard 6,4-es átlaggal...hm...

De valaki mondja már meg, hogy a vérbe lesz ez a D emberanyag-javulással egyik évről a másikra ganyé?
több mint 10 éve
eloel 3 212 — Hard working. Alpha male. Jackhammer.
lehet ez egyáltalán jobb a jelenlegi rosterrel? nekem Lewis is elég halovány eddig, akire írtátok, hogy top 5

- new orleans saints hungary - sig gallery -
több mint 10 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 029 — #neverpunt
Kicsit melankolikusan tűnődve a történteken, az O-t sajnálom inkább, mert ez az egyik legjobb támadógépezet, ami valaha pörgött nálunk. Egy-egy döntés vagy a mostani első negyedes game plan sülhet el szarul, de a fal, a futók, az elkapók mind rendben vannak.

A védelemben Jordan a nagy csalódás számomra, ezen a meccsen se volt faktor, nagyon nem értem az ő visszaesését.

több mint 10 éve
Tocy New Orleans Saints 1 140
+ Ingram. A srác vadállat.
+ Graham, de csak óvatosan, a két TD és sok elkapás mellet az INT és így hét pont az ő lelkén szárad
+ O-line szépen blokkolt futásnak, bár jópárszor beomlott passznál
+ Halftime adjustment offense-nél. Múltkor volt szó róla, hogy nem jött ki jól, most fasza volt, igaz, már a második negyedben is mozgolódtunk

- PatRob, felesleges is beszélni róla, nem NFL-szint
- D-line. Ennek húzóegységnek kéne lenni, ehelyett egyetlen nyomorult sackünk van két meccs után? WTF?!
- Secondary kompletten, Byrdnek is volt nagy hibája, labdát szerezni nem tudtak, Vaccaro mondjuk hozta magát, aztán jött az offside...
- Colston, where was he?
- Nem tudjuk megfogni a 4&7-et, majd Austinnak mit hagyunk, majd ez az utolsó play...két perce volt Hoyernek, hogy célpont nélkül végigmenjen és végigment...agyam eldobom...
- De ugye miért is lett ideje, mikor egy nyamvadt FG kellett volna, hogy ne legyen nekik elég az, erre kisackeljük magunkat onnan
- D-hívások förtelmesek
------- Hogy a fenébe akarunk bármit, ha ez az offense szopat minket?
több mint 10 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 014 — Egyéb témák lakó
hogy PatRob nem csak első körös draft pick volt, de még mindig NFL játékos, arról már tényleg nem tudok a jó ízlés határain belül nyilatkozni
értem én, hogy fizikai paraméterek meg minden, ám 4 év profi karrier után azt hinném van róla elég game tape, hogy kiderüljön, mennyire béna játék közbenbaggio
konkrétan két meccs ment el rajta, teljesen egyértelműen... nem értem hogy Champ mennyire lehetett rossz...

több mint 10 éve
r.baggio Washington Commanders UNLV Rebels 61 824 — 258. §
hogy PatRob nem csak első körös draft pick volt, de még mindig NFL játékos, arról már tényleg nem tudok a jó ízlés határain belül nyilatkozni
értem én, hogy fizikai paraméterek meg minden, ám 4 év profi karrier után azt hinném van róla elég game tape, hogy kiderüljön, mennyire béna játék közben


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 10 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 014 — Egyéb témák lakó
Ha otthon nem tudunk nyerni a jövő héten, akkor egy-az-egyben 2008-t írunk. Az akkor DC állásba került, most (bármennyire is szar leírni), de Payton állása is függőben.

több mint 10 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 029 — #neverpunt
Ez olyan 2008-as szezon eddig. Jó csapat, de a kulcsszitukban a kivitelezés besül.
Akkor egy Jason David volt az ellenfél legjobb játékosa, most egy Robinson.

több mint 10 éve
eloel 3 212 — Hard working. Alpha male. Jackhammer.
kezdek kételkedni ebben a SB-os évben.

- new orleans saints hungary - sig gallery -
több mint 10 éve
clbass New Orleans Saints 3 113 — Saints fan
Hivatalosan is szar van a palacsintában 😕 Remélem ez elég volt már, hogy visszatérjenek a földre...A védelem egy kalap fos dollármilliókért cserébe. Jó lenne már nem csak a nevet a pályára vinni 😒
több mint 10 éve
Tocy New Orleans Saints 1 140
Ez botrány, nulla, komolytalan fos mindkét oldalon. Az INT, a kulcspillanatban kapott sack, a 4&7 beszopása, utána Austin, utána ez....
több mint 10 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 029 — #neverpunt
ajaj

több mint 10 éve
Tocy New Orleans Saints 1 140
Durván szar lehet SJB, ha még ilyen corner-teljesítmény mellett sem kerül be még csak aktív keretbe sem. Stills meg természetesen Morgant túrta ki, Meachem maradt, Toon ezúttal sem játszik.

Ja baszki, Foster sincs.
több mint 10 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 014 — Egyéb témák lakó
és igen véleményként kezelendő, nem a fika volt a szándék.gabtsi
ezt nem is gondoltam. csak arra akartam utalni, amit írtam a meccs után, hogy nem szívesen olvasok semmit, mert nincs erőm és energiám mindenhova bekommentelni, hogy "ez egy Saints vs. Falcons volt, amin bármi megtörténhet". 😊

én sem kedveltem különösebben Robot, de a tavalyi év szerint Paytonnal jó az összhangjuk, és remélem hogy idén is látunk ebből valamit.

CB kérdéshez: ha Lewist nézzük, ő ugye top5. arról nem tehet hogy mögötte mindenki bottom5... nagyon sajnálom, én PatRobtól sokat vártam, de a 12-es sérülései és a tavalyi IR nem múlt el nyom nélkül, sőt

több mint 10 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
nem a játék(osok) színvonalára kívántam utalni, én a Saints D első heti teljesítményére - igaz nem mélyreható elemzés után - a szervezetlen jelzőt találtam. kár lenne tagadni, mert visszakereshető, hogy nem vagyok nagy barátja Rob Ryan ténykedéseinek, de több esetben azt láttam, hogy olyan formációban van a pályán a védelem, ahol fontos tényezőknek esélyük nem volt játékba kerülni. FS rendszeresen totál playen kívül. nem láttam kiforrott teljesítményt, ebből a szempontból a Bengals egy jóval összeszokottabb, jó ideje együtt dolgozó, ezáltal talán kevesebbet hibázó társaság. erre utalt a megjegyzés, meg a jobb CB állományra.

és igen véleményként kezelendő, nem a fika volt a szándék.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 10 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 014 — Egyéb témák lakó
nagyot mondtam volna?gabtsi
egy meccs alapján? szerintem igen, nyilván ez vélemény, amiről meg tudjuk hogy miként kezelendő 😊 leírtam korábban is többször, a Falcons elleni első heti meccsből sokat levonni felesleges, akkor pl. tavaly simán úgy nézett ki, hogy a Falconsnak nem lesz rossz éve a vereség ellenére sem. ez egy rivaly, a Bengals-Steelers meccs alapján a Bengals O inkább közepes, mint PO aspiráns, de ez ugye nem biztos hogy így van

tavalyi eredmények alapján? mindenképp.