New Orleans Saints

45 feliratkozó

több mint 10 éve
Rutin New Orleans Saints LSU Tigers 2 021
Másik BRÉKING: J. Byrd IR-en, a teljes szezonban!!!!!!

https://static.www.nfl.com/image/private/t_editorial_landscape_12_desktop/league/lgvmyqufj2nyef2jhaov
Saints place Jairus Byrd (meniscus) on injured reserve
New Orleans Saints coach Sean Payton announced Friday that All-Pro safety Jairus Byrd has been placed on season-ending injured reserve after tearing his lateral meniscus during Thursday's practice.


WTF???????

Who * dat * say * dey * gonna * beat * dem * Saints * ???
több mint 10 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 801 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
Byrd IR


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 10 éve
nfl_lover 912
 espn.go.com/nfl/story/_/id/11634396/denver-broncos-release-kicker-matt-prater

TE JÉZUSATYAÚRISTEN! Kicker a piacon, de még milyen kicker!!! Ha őt megszereznék, úristen úristen! 😀😀
több mint 10 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 014 — Egyéb témák lakó
Persze, Allen egy "idea", koránt sem biztos hogy közel lenne bármi olyan jó, ha itt lenne, csak ő egy szép emlék 😊

több mint 10 éve
Tocy New Orleans Saints 1 140
Azért azt én sem gondolnám, meg ez még ne is legyen komolyan téma. Azért tavaly csodát tett és bár idén eddig óriási bukó, lehetősége legyen már kijavítani a balfaszságot.
több mint 10 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 029 — #neverpunt
szvsz RR-t nem fogjuk kidobni szezon közben. kivéve persze ha lesz mondjuk sorban 5 olyan meccs, amikor 30 felett kapunk

több mint 10 éve
peach Atlanta Falcons 14 653 — a new hope (again)
Sztem a DC kérdés nálunk is kezd egyre komolyabb lenni ( bízom benne ), a legnagyobb poén az lenne ha hozzánk jönne 😀



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 10 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
Akik ellen nyerünk:ATL, 2xTB, CAR, BAL, akik ellen nyerhetünk, de piszok nehéz lesz: DET, GB, SF, PIT. Az SF-nél pont vissza fog térni Smith és Bowman is, ha minden igaz, hát az úgy érdekes meccs lesz.
nfl_lover
Ja-ja. Sőt Bowman még rá is tud hangolódni a Rams ellen előtte. Mi is várjuk, őket 😊


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 10 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 014 — Egyéb témák lakó
Persze, csak egyelőre nem látom a realitását hogy elküldjük RRt. Mondjuk egy Tampa elleni otthoni bukás után meg 100% hogy repülne... De azért azt ne...

több mint 10 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
az nagyon meglepne, ha sikerülne.
azért egy nagyon jó DC-ről beszélünk, még ha nem is sikerült túl jól (leginkább rajta kivülálló okok miatt) a HC gig, meglepne ha kettőt kéne visszalépjen. ha csak nem egy Hue Jackson féle pozíciós edző/ass. HC szerepkörbe, előre beígért promócióval jövőre. bár ennyi erővel el is lehetne küldeni már most Ryant.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 10 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 014 — Egyéb témák lakó
Hát Allen alatt volt a legjobb secondary... Erről álmodozok valahol, hogy visszajön, ha nem is DC-nek, de legalább pozíciós edzőnek...

több mint 10 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
vissza kellene hozni Allent, szerintetek erre szezon közben van sansz ? vagy az RR élvezi még Payton bizalmát ?

ami nem hajlik, az törik!
több mint 10 éve
eloel 3 212 — Hard working. Alpha male. Jackhammer.
 finance.yahoo.com/news/saints-let-bunch-players-sign-195900134.html

Maga a cikk szerintem egy kicsit erőltetett, de az utolsó bekezdés azért fontos... Egyetértek azokkal, akik azt mondják, hogy hülyeség lenne tankolnunk..., mert jövőre is igen szarul fogunk állni cap-space-szel.Rutin
majd cutoljuk Breest, úgyis kiégett.

- new orleans saints hungary - sig gallery -
több mint 10 éve
Rutin New Orleans Saints LSU Tigers 2 021
 finance.yahoo.com/news/saints-let-bunch-players-sign-195900134.html

Maga a cikk szerintem egy kicsit erőltetett, de az utolsó bekezdés azért fontos... Egyetértek azokkal, akik azt mondják, hogy hülyeség lenne tankolnunk..., mert jövőre is igen szarul fogunk állni cap-space-szel.

Who * dat * say * dey * gonna * beat * dem * Saints * ???
több mint 10 éve
nfl_lover 912
Ezek az én tippjeim:

w1: L @ ATL
w2: L @ CLE
w3: W vs MIN
w4: L at DAL => 1-3
-----------------------------
w5: W vs TB
w6: bye
w7: W @ DET
w8: W vs GB
w9: L @ CAR
w10: W vs SF
w11: W vs CIN
w12: L vs BAL
w13: L @ PIT
w14: W vs CAR
w15: L @ CHI
w16: W vs ATL
w17: W @ TB => 9-7Rutin
Akik ellen nyerünk:ATL, 2xTB, CAR, BAL, akik ellen nyerhetünk, de piszok nehéz lesz: DET, GB, SF, PIT. Az SF-nél pont vissza fog térni Smith és Bowman is, ha minden igaz, hát az úgy érdekes meccs lesz.
Cincinatti D ellen nem nagyon látom, hogyan tudnánk érvényesülni, még hazai pályán sem, CAR ellen idegenben L, ahogy Chicagóban is.

Pesszimistaként 6-10, optimistaként 10-6, realistaként ebből kijön egy 8-8 mondjuk.
De most hétvégén kb biztosra veszem, hogy nagyon megagyaljuk a Tampat, itthon, idegenbeli nagy vereségek után általában vérfürdőt rendezünk.
több mint 10 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 681 — The only discipline that lasts, is self discipline
Najó, ez egy kicsit most meglepett, nem számoltam utána, de az elmúlt 16 alapszakaszi meccsünk alapján 8-8-as mérleget tudott felmutatni a csapat. Gyakorlatilag nem nyertünk idegenben a Falcons elleni csütörtöki meccs óta, azaz tavaly november 21 óta. Most ugye bezavar a képbe a Phily elleni győzelem, de akkor is...Gyurma Pappa
Tegnap a meccs alatt ki volt írva, és engem is megdöbbentett az adat. Otthon 8:0, idegenben 1:7 volt a kiírt mérleg. (Nem számolgatok, de szerintem ez ugyanaz az adat lehet, amit te is írsz, nem teljes szezon, hanem utolsó 16 meccs.)

Mutatták egyébként Brees számait is, és azokban is megdöbbentő különbség volt. Otthon gyakorlatilag félisten, millió yarddal, millió TD-vel, minimális INT-el, brutális (valami 120+) QB ratinggel, idegenben viszont a félistenből nemhogy ember lesz, de kifejezetten NFL gyenge átlagot érik el csak a számai (80+ valami rating, alig több TD, mint INT, jóval kevesebb yard, nagyon rossz completion %, stb.)

Ennyire home team csapatot ritkán látni. Mi lehet ennek az oka? Déli csapatként és dome csapatként is meglepő, semelyik másik déli vagy dome csapat meg sem közelít ekkora kontrasztot. Lehet valami speciális a Superdome-ban amihez hozzászokhattak, ezért otthon jobbak, mint valósan, idegenben meg visszaüt ez a hozzászokás? Egyszerűen nem értem...


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 10 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 014 — Egyéb témák lakó
Najó, ez egy kicsit most meglepett, nem számoltam utána, de az elmúlt 16 alapszakaszi meccsünk alapján 8-8-as mérleget tudott felmutatni a csapat. Gyakorlatilag nem nyertünk idegenben a Falcons elleni csütörtöki meccs óta, azaz tavaly november 21 óta. Most ugye bezavar a képbe a Phily elleni győzelem, de akkor is...

Mondjuk az mókás lenne, hogy mondjuk 7-9-cel megnyerjük a csoportot, hogy mondjuk a Hawks csak második lesz, hmmm 😀😀 Szerintem visszafekszem aludni, ha már a gyerek felkeltett 😊

több mint 10 éve
Rutin New Orleans Saints LSU Tigers 2 021
Ezek az én tippjeim:

w1: L @ ATL
w2: L @ CLE
w3: W vs MIN
w4: L at DAL => 1-3
-----------------------------
w5: W vs TB
w6: bye
w7: W @ DET
w8: W vs GB
w9: L @ CAR
w10: W vs SF
w11: W vs CIN
w12: L vs BAL
w13: L @ PIT
w14: W vs CAR
w15: L @ CHI
w16: W vs ATL
w17: W @ TB => 9-7

Who * dat * say * dey * gonna * beat * dem * Saints * ???
több mint 10 éve
Rutin New Orleans Saints LSU Tigers 2 021
Sajnos a szezon elején indult tippversenyből kimaradtam (nem értem "ide" addig😀), így én kérdeznék egyet, ha lehet.
Akinek van kedve, töltse ki a következő táblázatot. Értelemszerűen az érdekelne, hogy a kérdőjelek helyére W vagy L betűt tippeltek most...

Kösz szépen!

==============================

w1: L @ ATL
w2: L @ CLE
w3: W vs MIN
w4: L at DAL => 1-3
-----------------------------
w5: ? vs TB
w6: bye
w7: ? @ DET
w8: ? vs GB
w9: ? @ CAR
w10: ? vs SF
w11: ? vs CIN
w12: ? vs BAL
w13: ? @ PIT
w14: ? vs CAR
w15: ? @ CHI
w16: ? vs ATL
w17: ? @ TB => X-Y

Who * dat * say * dey * gonna * beat * dem * Saints * ???
több mint 10 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 029 — #neverpunt
Azért maradjunk a józanság talaján: a csapatból talán Kilencessel és a támadófallal van a legkevesebb gond. Nem Brees dropol vagy termeli a fumble-t.

több mint 10 éve
Tocy New Orleans Saints 1 140
várjatok, várjatok, a passzolt yardokat kihagytátok, hogy "depedigegyretöbbéstöbbmilliópasszoltyardjavanévrőlévre"

mondom rossz döntése, és dobása van, olyanokat dob meg, és oda, ahova korábban esze ágában nem lett volna, vagy csak eldobja sacknél a világba, de úgy, mint Geno szokta, jellemzően ellenfélneknfl_lover
Egyébként szerintem pont hogy sacknél nem dobja el és sokkal konzervatívabban dönt, mint régen. Már amikor éppen nem ég a ház.
több mint 10 éve
nfl_lover 912
várjatok, várjatok, a passzolt yardokat kihagytátok, hogy "depedigegyretöbbéstöbbmilliópasszoltyardjavanévrőlévre"

mondom rossz döntése, és dobása van, olyanokat dob meg, és oda, ahova korábban esze ágában nem lett volna, vagy csak eldobja sacknél a világba, de úgy, mint Geno szokta, jellemzően ellenfélnek
több mint 10 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 879 — Circus Maximus
Akkor tehát Brees is kiégett.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 10 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 014 — Egyéb témák lakó
Hmm... Minden NFL QB szeretne 70% feletti pontosággal öregedni...

több mint 10 éve
nfl_lover 912
Graham:ugyanez a véleményem, rögtön a legelső passzát dropolta, amiből nem lett baj, mert zászló volt, de simán kellett volna fognia, aztán egy másik is, amikor igaz, hogy kapott egy ütést hátulról, meg oda is piszkáltak, de ezt az előző szezonokban biztos kézzel fogta, pont ezért lett elit, és nem csak ez a meccs gázos nála, hanem a korábbiakon is volt ugyanilyen
Brees:nem csak most nem a régi, hanem kb. a Bounty óta ilyen, durván fogalmazva, azóta lehet látni, hogy csúszik lefelé, szerintem a kor van benne, sokkal több a rossz dobása, de főleg döntése, mint pl 3 éve volt
Brees-SP:ismét egyetértek, látszólag nem klappolnak a dolgok kettejük közt
SP-Ryan:szintén lehet egy góc a tavalyi gyümölcsöző kapcsolat után, ami mondjuk teljesen jogos lehet SP részéről, nem hiába üvöltötte le Ryan fejét a Browns meccsen
SP:tavaly is akadozott már a gépezet, meg balfaszkodott a döntéseivel, de elintéztük annyival, most tért vissza, rozsdás és hogy a védelemre koncentráltunk, majd most, ezért is húzunk elsőben WR-t, és azt vártam, hogy a szenzációs támadóguru majd megint olyan agyafúrt és elképesztő játékokkal és hívásokkal kápráztat el minket, mint pár éve, de nem...