New Orleans Saints

45 feliratkozó

több mint 9 éve
JoeyPorter Pittsburgh Steelers 2 630
Ingram visszatérése mikor várhato?már most 7végén?csupi4
igen, 100%-on tolja már az edzéseket is, meg azt mondja, hogy akar nyomulni. ha mindketten jól fogják tolni Robinsonnal, akkor Breest akár le is cserélhetjük 😛Gyurma Pappa
Pierre Thomas? %/

több mint 9 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 014 — Egyéb témák lakó
Ingram visszatérése mikor várhato?már most 7végén?csupi4
igen, 100%-on tolja már az edzéseket is, meg azt mondja, hogy akar nyomulni. ha mindketten jól fogják tolni Robinsonnal, akkor Breest akár le is cserélhetjük 😛

több mint 9 éve
csupi4 Tampa Bay Buccaneers 263
Ingram visszatérése mikor várhato?már most 7végén?
több mint 9 éve
r.baggio Washington Commanders UNLV Rebels 61 826 — 258. §
írtak nekünk egy kis live élménybeszámolót az oldalra, olvassátok el, ha gondoljátok 😊

 saintshungary.wordpress.com/2014/10/13/az-elso-nfl-meccsem-ket-ferfi-egy-eset/lol
Flushingtól viszont szűk 60 mérföldnyire van az Army stadionja, elugorhatnának oda is egy cikkért 😊



---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
Rutin New Orleans Saints LSU Tigers 2 021
Sziasztok újra,

bár személyesen egyikőtöket sem ismerem személyesen innen a fórumról, de eszembe jutott egy ötlet, ha esetleg bárkit érdekel, ki tudja...

Szóval...
... jövő héten megyek New Orleans-ba (megnézem a Packers elleni meccset), és arra gondoltam, hogy ha bárkinek esetleg kellene valami relikvia a Saints-shop-ból (akár csak egy NO-GB programfüzet), szívesen megveszem és hazahozom neki (persze bizonyos súlyhatárig 😀).

Ha bármelyikőtöket esetleg érdekli a dolog, nyugodtan dobjon egy emailt a kz7941@yahoo.com-ra, és a részleteket megbeszéljük.

Go Saints!

Who * dat * say * dey * gonna * beat * dem * Saints * ???
több mint 9 éve
Rutin New Orleans Saints LSU Tigers 2 021
Ma igazoltunk egy új TE-et, Tom Crabtree-t. Remélem ez nem azt jelenti, hogy Jimmy vállával nagyobb baj lenne...
Lehet, hogy inkább annak a jele, hogy hosszú távon berendezkedünk a 2 TE-es játékokra? Ezexerint Brees továbbra sem tervez túl hosszúakat passzolni... Pedig Stills már eddig is a Fantasy csapatom leggyengébb tagja. Csak azért nem rúgtam még ki, mert mégiscsak ott játszik, ahol... 😀

Ja, és Ingram már teljes edzésmunkát végez! 😀

Who * dat * say * dey * gonna * beat * dem * Saints * ???
több mint 9 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 029 — #neverpunt
írtak nekünk egy kis live élménybeszámolót az oldalra, olvassátok el, ha gondoljátok 😊

 saintshungary.wordpress.com/2014/10/13/az-elso-nfl-meccsem-ket-ferfi-egy-eset/lol
Jó ötlet volt ez a "kétperspektívás" megoldás

több mint 9 éve
PintérÁdi Detroit Lions 1 347 — Detroit fan
imádom CJ-t, de remélem jövő héten még egy picit sántikálni fog 😀

Jimmy bye után még 2-3 hétig pihen...lol
Caldwell nyilatkozta tegnap hogy Megatron előreláthatólag még 2 meccset hagy ki. Ellenetek biztos nem játszik.

Ami sokkal rosszabb hogy így Londonban sem láthatjuk a kedvencünket 😕bár azért bízom benn hogy addigra összedrótozzák)

One Team
One Detroit
One Pride
több mint 9 éve
diceman New Orleans Saints 495 — csiramokus@gmail.com
jó érzékkel választott meccset - remélem legközelebb én is szezonban jutok el a tengerentúlra!

több mint 9 éve
eloel 3 212 — Hard working. Alpha male. Jackhammer.
írtak nekünk egy kis live élménybeszámolót az oldalra, olvassátok el, ha gondoljátok 😊

 saintshungary.wordpress.com/2014/10/13/az-elso-nfl-meccsem-ket-ferfi-egy-eset/

- new orleans saints hungary - sig gallery -
több mint 9 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 014 — Egyéb témák lakó
Jenkins 3 pick (és ő még ugye játszik ma), Harper 3 pick, Vaccaro jelenleg a legrosszabb S a ligában a PFF szerint. Lehet, elképzelhető, de csak talán, hogy a secondaryért felelős edzőink nincsenek a helyzet magaslatán? Vagy mit tudom én. Véletlenek?

több mint 9 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 014 — Egyéb témák lakó
Közben a Ravens beárazott minket is ezzel az első félidővel. Nagyon remélem hogy a bye után a "rendes" Saintset kapjuk vissza ehelyett a baromkodás helyett...

több mint 9 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 029 — #neverpunt
Jimmy bye után még 2-3 hétig pihen...lol
Csak? Nem 2-3 hónapig? Mert úgy lenne kerek a szezon.

több mint 9 éve
eloel 3 212 — Hard working. Alpha male. Jackhammer.
imádom CJ-t, de remélem jövő héten még egy picit sántikálni fog 😀

Jimmy bye után még 2-3 hétig pihen...

- new orleans saints hungary - sig gallery -
több mint 9 éve
Tocy New Orleans Saints 1 140
egy verhető lions jön - ennek ellenére remélem a csapat arra koncentrál, hogy hogyan álljon fel az EGÉSZ hátralévő szezonra, bár tudom hogy Brees és az edzői gárda is inkább csak a következő meccsig lát.
Csak már eleget hallottam idén hogy "Listen..." a sajtótájékoztatókondiceman
Védelem nélkül senki sem verhető, megmutatta ezt a Cleveland is, meg most a Tampa is majdnem. Amíg nem tudunk legalább elfogadhatóra fejlődni ebben az egységben, kár is elemzésekbe belemenni...azt meg azért nehezen tudom elképzelni, hogy Megatronnal ne szednék szét a veretes CB-sorunkat.
több mint 9 éve
diceman New Orleans Saints 495 — csiramokus@gmail.com
egy verhető lions jön - ennek ellenére remélem a csapat arra koncentrál, hogy hogyan álljon fel az EGÉSZ hátralévő szezonra, bár tudom hogy Brees és az edzői gárda is inkább csak a következő meccsig lát.
Csak már eleget hallottam idén hogy "Listen..." a sajtótájékoztatókon

több mint 9 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 014 — Egyéb témák lakó
SJB játszott. Többek között ezért örülnék (nagyon) Allennek, ő Porterből is épkézláb CB-t csinált (jó, mondjuk egyszer, a Raidersben csodát ő sem tudott tenni). Sunseri és Powell jó pickek voltak, ST-ben hatásosak, szerintem Sunseriből még lehet csere is, Powellt nem tudom, de sokkal nem lehet rosszabb, mint Humber.

Fortt cut meglepett, minden bizonnyal kell hely valakinek. Annyira nem volt meggyőző, hogy maradjon, de simán lehet hogy más gondok voltak vele, who knows. Rooks meg eléggé projekt (finoman fogalmaztam!), Harris egy átlagos csere max, így sosem vagyunk elegen a falban. Szóval őt még ne írjuk le.

Champ közben a Ravensnél vizitál, így őt lehet tényleg nem próbáljuk be CB poszton. Lassan már tényleg az lesz, hogy nyugdíjasokat fogunk felébreszteni (leírom, be kéne próbálni Eric Wrightot, sokkal nem lehet rosszabb, mint White 😀)

több mint 9 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 300 — Lájkold a zsűrit!
cutoltuk Khairi Fortt-ot, a Bengals már fel is szedte. jó kis 4. körös pick volt...

Cooks király, SJB eddig inaktív, Fortt cut, Sunseri eddig csak spec, Powell szintén, Rooks cut és ps.

remek draft volt ez az idei 😀lol
A 4. körös cut mondjuk több, mint cinkes, de ha SJB-ből stabil kezdő lesz idővel, akk ez egy jó class, hisz az első két napos pickek beváltak.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 9 éve
eloel 3 212 — Hard working. Alpha male. Jackhammer.
cutoltuk Khairi Fortt-ot, a Bengals már fel is szedte. jó kis 4. körös pick volt...

Cooks király, SJB eddig inaktív, Fortt cut, Sunseri eddig csak spec, Powell szintén, Rooks cut és ps.

remek draft volt ez az idei 😀

- new orleans saints hungary - sig gallery -
több mint 9 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 029 — #neverpunt
3. Sokat gondolkodtam, de egyfelől értem a gondolatot, mindenki arra számított, hogy FG-ig megyünk. Sajnos Drew csúnyán aluldobta a labdát, így Vernernek volt helye megcsinálni a playt. Másfelől úgy vagyok ezzel, mint a "legendás" end arounddal 2007-ből, amin el is ment egy meccs, na ki ellen? (nem találom a Paytonos karikatúrát az eseményről, atának biztos meg van 😊 )Gyurma Pappa
Ez szerintem nem volt annyira vészes, rámentünk a győzelemre merészen, kevés kockázattal (legalább FG-távra kellett volna visszahordania a labdát a védőnek, hogy rácsesszünk)

több mint 9 éve
eloel 3 212 — Hard working. Alpha male. Jackhammer.
úgy néz ki Jimmy sérülése nem komoly, bye után tuti fog játszani.

- new orleans saints hungary - sig gallery -
több mint 9 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 014 — Egyéb témák lakó
gyakorlatilag nem vagyunk komolyan vehető csapat.Tocy
Ezt írtam az eredménykövetőben: ez a meccs az volt, aminek látszott, egy alsóházi rangadó.

Hajnalban újranéztem a meccset, és vállalom, hogy a védelem mutat életjeleket. Nem jók, továbbra sem, de a DL, amikor rotációba becsatlakozott a Jenkins és Foster, akkor mutatott valamit, de továbbra is nagyon hiányzik még egy OLB, Haralson fénykorában sem volt egy omega-passrusher. Lofton és Bunkley viszont megdolgozik a pénzéért, Martin többnyire limitálták, ha ők voltak a pályán. Hawthorne egyre haloványabb ellenben, Humber meg hiába fizikálisan jó, teljesen vakon van. A CB-kre nincs szavam, de sokat mutat, hogy SJB is aktív volt. Pár ezt a Dixon projektet továbbra sem értem, de legalább mutathatták, hogy milyen szépen odacsűrte az ikertesóját a földre egy ST playben 😀😀

Az INT-ek:
1. Kb. ugyanannyira benne volt Cadet, mint Brees. A labda a kezébe érkezett, ezt meg kell fogni. Ilyen helyzetben nem verhet meg a DB, bár tény, hogy Banks nagyon szépen csinálta.
2. Élőben igen szarul nézett ki, de újranézve azért látszik, hogy Brees ki akarta hajítani a labdát, de olyan szerencsétlenül érte a tackle, hogy jóval beljebb és jóval alacsonyabban dobta a labdát. Lehet, mondani, hogy inkább nyelte volna be a sacket, de a térdmagasságban érkező védőt nem látta. Utoljára talán 2010-es idényben dobált ilyeneket, amikor a fal maga alatt játszott. Most nincs igazán rá oka, oké, hogy odaér a nyomás, de azért ez a fal egészen jól mutat.
3. Sokat gondolkodtam, de egyfelől értem a gondolatot, mindenki arra számított, hogy FG-ig megyünk. Sajnos Drew csúnyán aluldobta a labdát, így Vernernek volt helye megcsinálni a playt. Másfelől úgy vagyok ezzel, mint a "legendás" end arounddal 2007-ből, amin el is ment egy meccs, na ki ellen? (nem találom a Paytonos karikatúrát az eseményről, atának biztos meg van 😊 )

több mint 9 éve
Tocy New Orleans Saints 1 140
A ligaalja Tampa offense ellen persze h úgy tűnik h nem is voltunk szarok a számok alapján. De pass-rush nem volt, CB.k alig-alig mentek az emberükhöz közel, majd képtelenek voltunk szerelni is. Ugyanazt látni, mint Spanglinál, egy dekát nem fejlődtünk a Falcons-meccs óta.

Az O más, Brees elerőlködte az elsőt, a többire nincs magyarázat, de otthon mégis berámoltunk 37 pontot és 500+ yardot, csak idegenben is hasítani kellene. Rövidzárlat pedig minden meccsen van ebben a csapatrészben is.

A sérülések nagyon jók...hiányoztak még. Kikapott a Falcons is, a csoportban jól állunk 😀 Nem tudom, mit tartogat ez az év, miben lehet fejlődni (mindenben kellene), gyakorlatilag nem vagyunk komolyan vehető csapat.
több mint 9 éve
krixtofer New Orleans Saints 604 — SaintGooner
Sziasztok,a csapatot imádom,de "szakmailag" nem vágom annyira a dolgokat,mégis kérdezném-ami már tavaly is elgondolkodtatott néha-Corey White elég jó nekünk?Malvo
Szia itt.

Egyszerűen nincs jobb jelenleg nála a keretben 2. számú cornernek.
Bár a mai produkciója ezt erősen cáfolta.atapapa
Akárhogy is ellenzitek, inkább PatRobit játszatnám (Nem a mai produkciója után mondom!), minthogy Corey pályára lépjen CB-ként... Robinson egy jó szintet tud hozni. Az elmúlt meccseken bakizott párat igen, de nem miatta mentek el a meccsek. No meg, ki nem hibázik?!krixtofer
egymást múlják alul, de P-Rob összességében rosszabb volt eddig szvsz

Sokkal jobb atléta, és ha pozícióban van, akkor képes nagy playt csinálni. Csak rendszerint úgy rázzák le, mint kutya a tetvetatapapa
Nem tudom, de nagyon ráállt a szemem a Corey "nemtalálomkitiskénefogni" White-ra.. 😊
Nekem amúgy Patrick tűnik összeszedettebbnek. Felé még él a bizalmam. 😊 Sírjunk vagy nevessünk. 😀
több mint 9 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 029 — #neverpunt
Sziasztok,a csapatot imádom,de "szakmailag" nem vágom annyira a dolgokat,mégis kérdezném-ami már tavaly is elgondolkodtatott néha-Corey White elég jó nekünk?Malvo
Szia itt.

Egyszerűen nincs jobb jelenleg nála a keretben 2. számú cornernek.
Bár a mai produkciója ezt erősen cáfolta.atapapa
Akárhogy is ellenzitek, inkább PatRobit játszatnám (Nem a mai produkciója után mondom!), minthogy Corey pályára lépjen CB-ként... Robinson egy jó szintet tud hozni. Az elmúlt meccseken bakizott párat igen, de nem miatta mentek el a meccsek. No meg, ki nem hibázik?!krixtofer
egymást múlják alul, de P-Rob összességében rosszabb volt eddig szvsz

Sokkal jobb atléta, és ha pozícióban van, akkor képes nagy playt csinálni. Csak rendszerint úgy rázzák le, mint kutya a tetvet