New Orleans Saints

45 feliratkozó

több mint 9 éve
clbass New Orleans Saints 3 113 — Saints fan
Nem ott ment el, már előtte, ez csak egy momentum volt.Gyurma Pappa
hát sajnos ez volt az a momentum, amin elment a meccs.lol
tévedés, azon ment el a meccs, hogy 73 yardos TD engedtünk a vergődő Lions O-nak. Ez a bünti már csak "kis színes" ahhoz képes.Gyurma Pappa
lehet sorolni az előtte lévő hibákat, de ha az a 4th down meg van állítva, akkor nem ez a végeredmény.lol
Sajnos mindkettőtökkel egyet értek... MI adtuk meg a lehetőséget a felzárkózásra, DE a zászló nélkül még mindig nyertünk volna. A 73 yardos TD és a zászló között így a meccs alakulása szempontjából nem lehet különbséget tenni. Gyurmának abban igaza van, hogy azt irányítsuk amire befolyásunk van! ez megint nem ment 😕
több mint 9 éve
eloel 3 212 — Hard working. Alpha male. Jackhammer.
Nem ott ment el, már előtte, ez csak egy momentum volt.Gyurma Pappa
hát sajnos ez volt az a momentum, amin elment a meccs.lol
tévedés, azon ment el a meccs, hogy 73 yardos TD engedtünk a vergődő Lions O-nak. Ez a bünti már csak "kis színes" ahhoz képes.Gyurma Pappa
lehet sorolni az előtte lévő hibákat, de ha az a 4th down meg van állítva, akkor nem ez a végeredmény.

- new orleans saints hungary - sig gallery -
több mint 9 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 014 — Egyéb témák lakó
Nem ott ment el, már előtte, ez csak egy momentum volt.Gyurma Pappa
hát sajnos ez volt az a momentum, amin elment a meccs.lol
tévedés, azon ment el a meccs, hogy 73 yardos TD engedtünk a vergődő Lions O-nak. Ez a bünti már csak "kis színes" ahhoz képes.

több mint 9 éve
eloel 3 212 — Hard working. Alpha male. Jackhammer.
Nem ott ment el, már előtte, ez csak egy momentum volt.Gyurma Pappa
hát sajnos ez volt az a momentum, amin elment a meccs.

- new orleans saints hungary - sig gallery -
több mint 9 éve
Malvo New Orleans Saints 98
nálam lehet zsepiért jelentkeznidiceman
...kérnék egyet.Ez most így nagyon szar,kézben volt a dolog,aztán ilyen végjáték...Sokadjára hiányzik plusz koncentráció,fegyelem,nem tudom...
több mint 9 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 014 — Egyéb témák lakó
Nem értem, hogy az egész első félidőben jól játszó secondary mi a retkes büdös faszt csinált az utolsó két drive-ban, meg úgy általában a második félidőben? White-t basszuk ki, de tényleg, ha SJB szerencsétlenkedne ott, legalább nem zavarna, de White egész szezonját tökéletesen jellemezte, ahogy luftot ugrott (!), ilyet még nem láttam NFL kezdő CB-től, de komolyan, kb. a magyar ligában sem. Nem is értem, hogy ott mi a faszt csinált, egy rohadt tackle kellett volna, 4&4, puntolnak, vagy neki mennek tök lényegtelen a saját 17-esükön.

Mindegy, ez egy ilyen év lesz, már kezdem megszokni. Csak az bosszant, hogy az ide 4 L-ből mindegyik az utolsó negyed, utolsó pillanataiban ment el. Ezek szerint van bennünk képesség, hogy nyerjünk, csak be kéne fejezni a meccseket. Na ez nem megy. És inkább legyen egy Dallashoz hasonló szopás, az nem érdekelne különösebben, szarok vagyunk kész. Ehelyett nyert meccseket adunk oda, ahogy Tocy is írta, valami kibaszott abszurd módon.

Ingramot meg nem kell erőltetni, jó védelmek ellen neki nem megy. Szerencsétlen Khirynek volt egy szar megmozdulása, de akkor is azért mert POZITÍV yardokért küzdött, ellentétben a Markkal.

És ne fogjuk a bírókra, mert hiába kaptunk már addig is 130 yardot, meccsben voltunk. Az, hogy Bush eljátszotta a nagyhalált, az agyatlan meg megette, hát egészségére, ettől függetlenül meg kellett volna nyerni ezt a meccset. Nem ott ment el, már előtte, ez csak egy momentum volt.

több mint 9 éve
clbass New Orleans Saints 3 113 — Saints fan
Kínomban már én is zebrázok (jogosan), de nélkülük is simán be lehetett volna húzni! Szar egy év ez, de akkor is WHO DAT 😉
több mint 9 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 029 — #neverpunt
Tehát működik az, amit terveztünk mindkét oldalon, a D összeszedte magát, az O passzolni nagyon tud. Elfárad a hiányos védelem, de szerencsénk van, Vaccaro INT, ott le lehet zárni a meccset. De mi nem! Hanem:

-flagért reklamálunk és elbasszuk, FG-t rúgunk, ami kevés
-jó védekezések után White elszáll, mint a győzelmi zászló, Vaccaro sokadik borzalmas játéka, TD-t kapunk
- még mindig vezetünk, három és fél perc van, mi elkezdünk erőlködni, Brees eladja...
-kivédekezzük, erre Bush megadja a lehetőséget, hogy kamuflaget dobhassanak

lehet fogni bírókra, sérülésekre, ezt úgy basztuk el, ahogy meg van írva.Tocy
Ha ezt forgatókönyvben olvasnám, akkor hiányolnám az életszerűséget.

Ilyen L után nem tudom, hogy talpra lehet-e mentálisan állni, játsszunk akármennyire szar div-ben is

több mint 9 éve
nfl_lover 912
A nagy vicc az az, hogy a nevetséges csoportunk miatt még mindig nem ment el az esélyünk a PO-tól, hát nagyon lol.

Ja, ugye Payton 2009 óta fenálló bye-utáni rekorja megszakadt.
több mint 9 éve
eloel 3 212 — Hard working. Alpha male. Jackhammer.
istenem, de siralmasan szar év ez. minden, ami létezik ellenünk van.

mellé a fél csapat lesérült. remek vasárnap ismét!

- new orleans saints hungary - sig gallery -
több mint 9 éve
Tocy New Orleans Saints 1 140
Tehát működik az, amit terveztünk mindkét oldalon, a D összeszedte magát, az O passzolni nagyon tud. Elfárad a hiányos védelem, de szerencsénk van, Vaccaro INT, ott le lehet zárni a meccset. De mi nem! Hanem:

-flagért reklamálunk és elbasszuk, FG-t rúgunk, ami kevés
-jó védekezések után White elszáll, mint a győzelmi zászló, Vaccaro sokadik borzalmas játéka, TD-t kapunk
- még mindig vezetünk, három és fél perc van, mi elkezdünk erőlködni, Brees eladja...
-kivédekezzük, erre Bush megadja a lehetőséget, hogy kamuflaget dobhassanak

lehet fogni bírókra, sérülésekre, ezt úgy basztuk el, ahogy meg van írva.
több mint 9 éve
diceman New Orleans Saints 495 — csiramokus@gmail.com
nálam lehet zsepiért jelentkezni

több mint 9 éve
nfl_lover 912
23-10-ről kikapni Megatron, Bush, Fauria, Ebron nélküli Lions O-tól 4 perc alatt??? Hát no fking komment.
több mint 9 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 029 — #neverpunt
Ilyen leolvadást nem tudom mikor láttam tőlünk utoljára, a labda mindkét oldalán elfelejtettünk játszani egyik pillanatról a másikra.

több mint 9 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 014 — Egyéb témák lakó
Ez egy ilyen év lesz

több mint 9 éve
diceman New Orleans Saints 495 — csiramokus@gmail.com
kicsit felemás érzés a csoport többi tagja "ellen" drukkolni ma, hiszen a packers nekünk a következő és a ravensig sincs sok vissza - mindegy cél a PO!

több mint 9 éve
diceman New Orleans Saints 495 — csiramokus@gmail.com
én inkább azt mondom most pihenjen Jimmy elnézve a schedule-t. a Lions-t talán nélküle is verhetjük ami utánuk jön, ott már mindenkire szükség lesz.diceman
RZ-ben nagyon jól jöhetne azért, és valószínűleg főleg (csak) ott lesz használvanfl_lover
reméljük a harmadikat mindig hozzuk nélküle is!

több mint 9 éve
nfl_lover 912
én inkább azt mondom most pihenjen Jimmy elnézve a schedule-t. a Lions-t talán nélküle is verhetjük ami utánuk jön, ott már mindenkire szükség lesz.diceman
RZ-ben nagyon jól jöhetne azért, és valószínűleg főleg (csak) ott lesz használva
több mint 9 éve
diceman New Orleans Saints 495 — csiramokus@gmail.com
én inkább azt mondom most pihenjen Jimmy elnézve a schedule-t. a Lions-t talán nélküle is verhetjük ami utánuk jön, ott már mindenkire szükség lesz.

több mint 9 éve
Rutin New Orleans Saints LSU Tigers 2 021
A héten szerződtetett TE már el is lett küldve!
Ezexerint Jimmy válla rendben lesz Detroitban... 😀

Who * dat * say * dey * gonna * beat * dem * Saints * ???
több mint 9 éve
diceman New Orleans Saints 495 — csiramokus@gmail.com
ha nem láttam volna hozzá a meccset jobban tudnám értékelni 😀

több mint 9 éve
Rutin New Orleans Saints LSU Tigers 2 021
Akinek van NFL GamePass-a, az nézze meg a SoundFX október 10-i adásának az elejét. 
Payton-nak és Brees-nek a Bucs-meccs közbeni kommunikációja van benne. Elég jó...

Who * dat * say * dey * gonna * beat * dem * Saints * ???
több mint 9 éve
diceman New Orleans Saints 495 — csiramokus@gmail.com
nézem az injury riportot + kinézek az ablakon...de nem továbbra is azt mondom behúzzuk!

több mint 9 éve
Rutin New Orleans Saints LSU Tigers 2 021
Ingram visszatérése mikor várhato?már most 7végén?csupi4
igen, 100%-on tolja már az edzéseket is, meg azt mondja, hogy akar nyomulni. ha mindketten jól fogják tolni Robinsonnal, akkor Breest akár le is cserélhetjük 😛Gyurma Pappa
Szerintem most még Khiry fogja a nagyobb workload-ot kapni. Túl hangosan bizonygatja Ingram, hogy "100%-os vagyok, nagyon kemény vagyok, fullon edzek!"...
Nekem ez gyanús... 😀

Mindenesetre akár így, akár úgy az offense-nek javulnia kell, még Jimmy nélkül is...
... merthogy sajnos az van, hogy a Lions védelem eddig passz ellen a legjobb (!!!), futás ellen meg a 2. legjobb a ligában (engedett yardok/meccs alapján)!!!

Who * dat * say * dey * gonna * beat * dem * Saints * ???
több mint 9 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 029 — #neverpunt
Ma igazoltunk egy új TE-et, Tom Crabtree-t. Remélem ez nem azt jelenti, hogy Jimmy vállával nagyobb baj lenne...
Rutin
Már Jimmy sérülése előtt tesztelgettünk TE-ket, szvsz készülhettünk már arra is, hogy Lorig felépül és akkor szűkítjük egy FB-re az ötvenhármat és így lesz még hely, de Jimmy kiesésével nagyon kellett még egy TE.

Hogy meddig, az jó kérdés, ugye Paytonnak ilyen témában nem szabad semmit se elhinni.