New Orleans Saints

45 feliratkozó

több mint 9 éve
krixtofer New Orleans Saints 604 — SaintGooner
Sziasztok,a csapatot imádom,de "szakmailag" nem vágom annyira a dolgokat,mégis kérdezném-ami már tavaly is elgondolkodtatott néha-Corey White elég jó nekünk?Malvo
Szia itt.

Egyszerűen nincs jobb jelenleg nála a keretben 2. számú cornernek.
Bár a mai produkciója ezt erősen cáfolta.atapapa
Akárhogy is ellenzitek, inkább PatRobit játszatnám (Nem a mai produkciója után mondom!), minthogy Corey pályára lépjen CB-ként... Robinson egy jó szintet tud hozni. Az elmúlt meccseken bakizott párat igen, de nem miatta mentek el a meccsek. No meg, ki nem hibázik?!
több mint 9 éve
Malvo New Orleans Saints 98
Sziasztok,a csapatot imádom,de "szakmailag" nem vágom annyira a dolgokat,mégis kérdezném-ami már tavaly is elgondolkodtatott néha-Corey White elég jó nekünk?Malvo
Szia itt.

Egyszerűen nincs jobb jelenleg nála a keretben 2. számú cornernek.
Bár a mai produkciója ezt erősen cáfolta.atapapa
oké,köszi
több mint 9 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 029 — #neverpunt
Sziasztok,a csapatot imádom,de "szakmailag" nem vágom annyira a dolgokat,mégis kérdezném-ami már tavaly is elgondolkodtatott néha-Corey White elég jó nekünk?Malvo
Szia itt.

Egyszerűen nincs jobb jelenleg nála a keretben 2. számú cornernek.
Bár a mai produkciója ezt erősen cáfolta.

több mint 9 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 029 — #neverpunt
A védelem egyébként, minden látszat ellenére mutatott életjelek, arról nem tehetnek, hogy az egyik INT után 30 yardot kellett volna levédekezni, a másik INT után rögtön TD lett. 66 futott yardot kaptunk be, ami megint csak nem annyira vészes.
Gyurma Pappa
Sajna pass rush ma se volt, White-ra pedig biztosan lehetett dobálni, köze nem volt az emberéhez.

Furcsa lélektani kanyarok voltak ebben a meccsben.
Brees első eladott labdája előtt úgy éreztem, mintha vérszagot kapott volna és úgy vélte, most kell gyorsan a kalózok torkára lépni, és már a félidő előtt be akarta fejezni a mait.

A második félidőre meg már nem is mert az elkapók felé nézni.


Jimmytől félek nagyon, eredetileg azt írták hogy visszajöhet, aztán még előtte megkaphatták a röntgen eredményét ._.

több mint 9 éve
nfl_lover 912
Ja igen: PIERRE! PIERRE! PIERRE!Gyurma Pappa
Nem is értettem, miért nem használtuk eddig.
több mint 9 éve
Malvo New Orleans Saints 98
Sziasztok,a csapatot imádom,de "szakmailag" nem vágom annyira a dolgokat,mégis kérdezném-ami már tavaly is elgondolkodtatott néha-Corey White elég jó nekünk?
több mint 9 éve
mr.oxygen New Orleans Saints 61
Nagyon kellett ez a győzelem, végre betudtunk húzni egy hosszabbításos meccset.
Bár az idegbaj kerülgetett közben. 😀
több mint 9 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 014 — Egyéb témák lakó
Van két hét gyógyulni. Egyébként kell a tökömnek kardio edzés, elég Saints meccset néznem 😀😀

Amik nálunk az INT-k voltak, azok a Bucsnál a büntetések. A védelem egyébként, minden látszat ellenére mutatott életjelek, arról nem tehetnek, hogy az egyik INT után 30 yardot kellett volna levédekezni, a másik INT után rögtön TD lett. 66 futott yardot kaptunk be, ami megint csak nem annyira vészes.

Ha most nem pörög fel a csapat, akkor soha. Reméljük Jimmy felépül, Goodwin kevésbé érdekel, úgy néz ki Lelito képes játszani, ha akar, nyilván McCoy megfogása nem csak neki, 30 másik C-nek is nehéz.

Ja igen: PIERRE! PIERRE! PIERRE!

több mint 9 éve
BB New Orleans Saints 42 — Who Dat!
Pierre-t köztársasági elnöknek!

Minden playnél úgy játszik, mint ha ez lenne neki az utolsó, nagyon szeretem a fickót.
Vonuljon majd innen vissza, megérdemliatapapa
Gyakorlatilag ő meg Khiry hozta a meccset. A többire egyelőre nem találom a szavakat.
több mint 9 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 029 — #neverpunt
Pierre-t köztársasági elnöknek!

Minden playnél úgy játszik, mint ha ez lenne neki az utolsó, nagyon szeretem a fickót.
Vonuljon majd innen vissza, megérdemli

több mint 9 éve
Rutin New Orleans Saints LSU Tigers 2 021
És így kezdődött, hogy elkezdem NCAA-t nézni...
Gyurma Pappa
Az LSU igyekszik idén alulmúlni még a Szenteket is.
Viszont én karmintom a szomszédos Mississippit is, ahol most nagy foci megy, 2 SEC-s gárda is veretlenatapapa
Hát nem igazán LA éve, a Tulane is hiába mutat életjeleket egyelőre nagy szopás megy ott is. Én is rápillantottam az Ole Miss-re már idén többször is, de a Mississippi State-t tegnap "fedeztem fel", a Texas meccs végett. Nem voltam nagy követője az egyetemi futballnak na 😊Gyurma Pappa
Én a hónap végén szerencsére kinn leszek az USA-ban, és egyebek mellett pont amiatt, amiért te is írod, beterveztem megnézni az LSU - Ole Miss meccset Baton Rouge-ban... Nem voltam még NCAA meccsen soha.
A szezon előtt még attól tartottam, hogy esetleg túl könnyen fognak nyerni a tigrisek (mint ahogy azt tették az elmúlt évek hasonló meccseinek többségén), most viszont már azt gondolom, hogy nagy szükségük lesz a hazai pálya előnyére, ha meg akarják csípni a Mississipit.

Who * dat * say * dey * gonna * beat * dem * Saints * ???
több mint 9 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 014 — Egyéb témák lakó
És így kezdődött, hogy elkezdem NCAA-t nézni...
Gyurma Pappa
Az LSU igyekszik idén alulmúlni még a Szenteket is.
Viszont én karmintom a szomszédos Mississippit is, ahol most nagy foci megy, 2 SEC-s gárda is veretlenatapapa
Hát nem igazán LA éve, a Tulane is hiába mutat életjeleket egyelőre nagy szopás megy ott is. Én is rápillantottam az Ole Miss-re már idén többször is, de a Mississippi State-t tegnap "fedeztem fel", a Texas meccs végett. Nem voltam nagy követője az egyetemi futballnak na 😊

több mint 9 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 029 — #neverpunt
És így kezdődött, hogy elkezdem NCAA-t nézni...
Gyurma Pappa
Az LSU igyekszik idén alulmúlni még a Szenteket is.
Viszont én karmintom a szomszédos Mississippit is, ahol most nagy foci megy, 2 SEC-s gárda is veretlen

több mint 10 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 014 — Egyéb témák lakó
És így kezdődött, hogy elkezdem NCAA-t nézni...

Most Bush bizonyíthatja, hogy nem véletlenül nem engedtük el Atlantába. Mondjuk azért elég aggasztó, hogy Byrd képes két szezon alatt kétszer lesérülni, ráadásul ilyen hülye helyzetben... :-/

több mint 10 éve
Rutin New Orleans Saints LSU Tigers 2 021
Prater az nfl.com szerint is esélyes...
"The Detroit Lions and New Orleans Saints are among the teams that could use an upgrade at kicker."

https://static.www.nfl.com/image/private/t_editorial_landscape_12_desktop/league/qidz1gkqge9tufeui2ud
Matt Prater released by Denver Broncos
The Denver Broncos released Matt Prater on Friday, which means they are sticking with rookie Brandon McManus as their kicker. Which teams may be looking to add the services of the Pro Bowl player?

Who * dat * say * dey * gonna * beat * dem * Saints * ???
több mint 10 éve
adam77 New Orleans Saints 635
akkor most lehet középre dobálni, vissza minden a tavalyi recepthez...
több mint 10 éve
diceman New Orleans Saints 495 — csiramokus@gmail.com
innen szép a playoff...

több mint 10 éve
krixtofer New Orleans Saints 604 — SaintGooner
Prater, de jó lenne. 😊
Byrd... Ilyen tényleg nincs. Lényegen nem változtat, mert IR, de "szerencsére" nem az ACL/PCL szakadt, hanem a meniscus. Mondjuk, abból is a lateral, ami még ritkábban szakad mint a medial.. Ez van, sajnos. Év végére ebből fel kell, hogy épüljön, ha minden jól megy.
több mint 10 éve
clbass New Orleans Saints 3 113 — Saints fan
Elb@szott egy szezon ez 😥 ...ja és utálom a hatalmas garantált pénzeket ._. csak épüljön fel teljesen
több mint 10 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 029 — #neverpunt
Létezik ennél szarabb rémálom?

A pszichológusom idén se megy tönkre %/

több mint 10 éve
Rutin New Orleans Saints LSU Tigers 2 021
Ja, és Jimmy is beteg... ahogy a mellékelt videó mutatja...


Who * dat * say * dey * gonna * beat * dem * Saints * ???
több mint 10 éve
EasyGhost New Orleans Saints 1 397 — Saints fan
Egyre jobb.
több mint 10 éve
Rutin New Orleans Saints LSU Tigers 2 021
Lassan tényleg lehúzhatjuk ezt a szezont a klotyón...

Who * dat * say * dey * gonna * beat * dem * Saints * ???
több mint 10 éve
nfl_lover 912
Payton said Byrd was injured on a non-contact play in practice when he "turned to catch a ball down the field."

He said the surgery will require extra rehab because it's a "bucket-handle tear." But Payton added that the repair went well and a full recovery is expected. There should be no carry-over effect.
Bravó, pasztymek.
Ez az év úgy látszik ilyen lesz.
több mint 10 éve
eloel 3 212 — Hard working. Alpha male. Jackhammer.
lol?

- new orleans saints hungary - sig gallery -