New Orleans Saints

45 feliratkozó

több mint 10 éve
Tocy New Orleans Saints 1 140
Hát az Eagleshöz megyünk szombaton. Jobban örültem volna a Dallasnak, most ez lett, hideg lesz, nem szeretünk hidegben játszani stb, de ez a rohadt rájátszás, ahol ezeken szívvel-lélekkel túl kell lendülni, jobb csapat vagyunk, a D-lineunknak szét kell szednie ezt a falat, Lofton-Hawthorne-Harper maradjon fent a boxban, két safetyt kellene találni, akik nem teljesen vakok a TE-k ellen...

Az offense-nek bármilyen hidegben is szét kell kapnia ezt az Eagles-védelmet. Kifogás nincs!

WHO DAT?!
több mint 10 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 812 — 258. §
Készüljetek a Philly-re :pbaggio
Visszaültél az Eagles bandwagonra? 😛Jakehomer
Ahogy elkezdtek végre újra nem nfl-esen játszani, azonnal 😊


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 10 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 556 — Panthers fan
Készüljetek a Philly-re :pbaggio
Visszaültél az Eagles bandwagonra? 😛

Tepper takarodj!
több mint 10 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 812 — 258. §
Készüljetek a Philly-re :p


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 10 éve
Dub New Orleans Saints 1 019
Cowboys vagy Eagles. A liga legrosszabb vagy 3. legrosszabb D-je lesz az ellenfél, ez itt a kérdés 😊

Kár a Rams meccsért, de semmi sincs veszve. Ha nyerünk a WC hétvégén, akkor biztos hogy utazunk Seattle-be. Hurrá.Gyurma Pappa
Szezon előtt aláírtam volna a 11-5-öt, de így összességében elkúrt lett így az alapszakasz vége. Idegenben úgy éreztem egy hely volt, ahol nem volt semmi keresnivalónk, Seattlebe, ha meglenne a wild card, akkor mehetünk pont oda. Bár a PO más tészta, meg egy meccsen bármi lehet, de ezt jó lett volna minél tovább elkerülni. Vaccaro nagyon fog hiányozni, előre félek a Jenkins-Harper csodaduónk mit fog művelni. Wild cardba jobb lenne a Dallas.
több mint 10 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 022 — #neverpunt
Cowboys vagy Eagles. A liga legrosszabb vagy 3. legrosszabb D-je lesz az ellenfél, ez itt a kérdés 😊
Gyurma Pappa
Nem kérdés, hogy nekünk a Dallas kéne.
Az időn kívül azért, mert RR halála a no huddle.

Sajna pont a Phili az esélyes

több mint 10 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 005 — Egyéb témák lakó
Cowboys vagy Eagles. A liga legrosszabb vagy 3. legrosszabb D-je lesz az ellenfél, ez itt a kérdés 😊

Kár a Rams meccsért, de semmi sincs veszve. Ha nyerünk a WC hétvégén, akkor biztos hogy utazunk Seattle-be. Hurrá.

több mint 10 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 022 — #neverpunt
Be kell húzni a meccset, aztán készülni az esti rangadó győztese ellen.Gyurma Pappa
Illene, ma már kerestem a Carolinán, nem szeretnék hatszoros pénzt kaszálni a vereségünkön.

több mint 10 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 005 — Egyéb témák lakó
Szerencse hogy nincs tank az NFL-ben, milyen ideges lennék, ha ez szándékos lett volna 😀atapapa
Ezen így legalább lesz lehetőségünk röhögni, még évekig 😀 Be kell húzni a meccset, aztán készülni az esti rangadó győztese ellen.

több mint 10 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 022 — #neverpunt
Szerencse hogy nincs tank az NFL-ben, milyen ideges lennék, ha ez szándékos lett volna 😀

több mint 10 éve
clbass New Orleans Saints 3 109 — Saints fan
Még egy pillanatra a tankhoz...idei Texans??? A legkevésbé sem olyan gyenge az a csapat, mint az idei eredményei. Edzőbuktatás, sérülések ide vagy oda, amikor komolyan úszni látszott a szezon semmi másról nem szólt a játékuk mint a tankolásról. Ha végig komolyan veszik, kb. a tavalyi évünket hozzák 😉
több mint 10 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 022 — #neverpunt
Király oldal, biztos Loomis is ezt használja :p A 9 milliós túlköltésünkből Smith elküldésével rögtön lett 2 millió helyünk a sapiban
 overthecap.com/calculator/?Team=Saints

több mint 10 éve
BB New Orleans Saints 42 — Who Dat!
Nagyon megosztó ez a kérdés, amit feszegettek. Tavaly én is felvetettem a dolgot, amikor mi voltunk hasonló helyzetben, mint most az Atlanta, kaptam is érte hideget-meleget. Abban mindenképpen egyetértek atával, hogy biztosan létezik a tankolás, de 100% hogy nem hangzik el egy öltözőben sem, hogy adjuk le a meccset. Inkább olyanokban nyilvánulhat ez meg, mint hogy például nem mennek bele a játékosok mindenáron sérülésveszélyes helyzetekbe, stb.
Mindenesetre jó, hogy idén nem mi vagyunk ebben a szituációban 😊
több mint 10 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 022 — #neverpunt
Köszönöm hogy felhoztad ugyanazokat az érveket, amelyeket már megfogalmaztam 😊
De ez szerintem akkor se ennyire fekete-fehér helyzet. A tank létezik, legfeljebb nem olyan tisztán és egyértelműen, ahogyan azt egy szurkoló lejátssza magában. Ha létezik, miért ne tenné édesebbé ezt az a tény, hogy a legnagyobb riválisnak pörköljünk vele alá?

És még mielőtt további oldalakat töltenénk meg a kérdés megvitatásával, megjegyzem hogy ezzel a tagmondattal volt kiegészítve a vitát generáló gondolat:
"Ha én lennék a helyükben..."

több mint 10 éve
Danny Arizona Cardinals 1 680
Ha dolgozol valahol, akkor azt jól akarod csinálni, ha másért nem, azért, hogy végül előrébb juss. Az NFL rövid periódusaiban ez fokozottan igaz, minden meccsen a következő szerződésedért harcolsz.
De ez mégsem ilyen egyszerű. Drukkoltak 2005-ben a Texans szurkolói, hogy jöjjön össze az 1/1 és vele Reggie Bush.
Valamiért szállóige lett két éve a suck for Luck.

Vagy a Falcons HC Smith kerek-perec jelentette ki az idei meccsünk előtt, hogy "ők utálnak minket, mi utáljuk őket". Ezt nem egy elvakult szurkoló mondta, hanem egy vezetőedző.

Ha engem arról kérdezne bárki, hogy egy már jelentéktelen meccset nyerjünk-e és azzal a Falconst hozzuk-e nyerő helyzetbe vagy kapjunk ki inkább, hogy nekik kárt okozzunk, akkor hajlok arra, hogy az utóbbit válasszam.

(Ahogy NOLA-ban nagyjából az az alapállás, hogy ha egy 2-14-es szezonban a 2 W az Atlanta ellen jött össze, akkor az egy sikeres szezon)
Nem várom, hogy más egyetértsen velem, de amikor két csapat 40 éve van egy divízióban egymáshoz területileg viszonylag közel, akkor ennek tud jelentősége lenni.

Aztán ha ez még azon is segít, hogy pár hónap múlva jobb játékosokat tudjunk draftolni, akkor meg nem kérdés, hogy "boldogan" kapnék ki a szezon végén.atapapa
Nem értek veled egyet. Én biztos, hogy botrányt csapnék, ha bármelyik edző/játékostársam azt kérné tőlem, hogy ne adjak bele 100%-ot és veszítsem el a meccset. Nekem ez a mentalitásom és szerintem a legtöbb NFL játékosnak is. Egyszerűen elképzelhetetlennek tartom, hogy egy csapat szándékosan a vereségre játsszon legyen az bármilyen helyzet. Az meg a másik, hogy itt minden nap a megélhetésedért küzdesz, bármelyik pillanatban bárkivel szerződést bonthatnak, sok sportban láttam már érzelmeket, de itt gondolkodás nélkül rúgják ki azt, aki nem nyújtja azt a teljesítményt, amit elvárnak/megfizetnek.
több mint 10 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 022 — #neverpunt
Lehet hogy én naiv vagyok,de ha én edző vagy játékos lennék bármelyik NFL csapatban, nem akarnék "behajolni" egy csoport riválisnak sem, azért hogy jobban tankolhassunk.
Azt gondolom az önbecsülés elvesztése,megalkuvóvá és vesztessé tesz!mr.oxygen
Ha dolgozol valahol, akkor azt jól akarod csinálni, ha másért nem, azért, hogy végül előrébb juss. Az NFL rövid periódusaiban ez fokozottan igaz, minden meccsen a következő szerződésedért harcolsz.
De ez mégsem ilyen egyszerű. Drukkoltak 2005-ben a Texans szurkolói, hogy jöjjön össze az 1/1 és vele Reggie Bush.
Valamiért szállóige lett két éve a suck for Luck.

Vagy a Falcons HC Smith kerek-perec jelentette ki az idei meccsünk előtt, hogy "ők utálnak minket, mi utáljuk őket". Ezt nem egy elvakult szurkoló mondta, hanem egy vezetőedző.

Ha engem arról kérdezne bárki, hogy egy már jelentéktelen meccset nyerjünk-e és azzal a Falconst hozzuk-e nyerő helyzetbe vagy kapjunk ki inkább, hogy nekik kárt okozzunk, akkor hajlok arra, hogy az utóbbit válasszam.

(Ahogy NOLA-ban nagyjából az az alapállás, hogy ha egy 2-14-es szezonban a 2 W az Atlanta ellen jött össze, akkor az egy sikeres szezon)
Nem várom, hogy más egyetértsen velem, de amikor két csapat 40 éve van egy divízióban egymáshoz területileg viszonylag közel, akkor ennek tud jelentősége lenni.

Aztán ha ez még azon is segít, hogy pár hónap múlva jobb játékosokat tudjunk draftolni, akkor meg nem kérdés, hogy "boldogan" kapnék ki a szezon végén.

több mint 10 éve
mr.oxygen New Orleans Saints 61
Na erre kíváncsi leszek!😀😀😀
Go Falcons!mr.oxygen
2009-ben volt nekem sigem a Bearstől, majd a Pantherstől, innen már nem lenne nagy ugrás a Falcons.

De ez nagyon hipotetikus dolog, a Falcons elég gyenge. Na meg ha én lennék a helyükben, és egyszerre lenne a kérdés hogy egy (számunkra) tét nélküli meccsen lehetővé tegyem-e a Falcons div-győzelmét és egyben tankoljak is a draftra, akkor gondolkodás nélkül hajolnék be a Panthersnek.atapapa
A Pathers most minden szempontból erősebb csapat, de a szezon végére a Falcons is kezdi összeszedni magát.
A SF ellen egész biztató játékot mutattak,csak a balszerencsén múlott hogy nem okoztak meglepetést.
Szezonzáró meccsen,hazai közönség előtt, lehet hogy kitesznek magukért és a búcsúzó Tony Gonzalez-ért. 😊mr.oxygen
Nyilván vannak okok, amiért egy csapat meccset akar nyerni 😊 Csak én nem tenném a helyükben. Persze az én motivációim a semminél is kevesebbet jelentenek az ügyben, ugye én a tavalyi dallasos meccset is már a tankba dobtam volna.atapapa
Lehet hogy én naiv vagyok,de ha én edző vagy játékos lennék bármelyik NFL csapatban, nem akarnék "behajolni" egy csoport riválisnak sem, azért hogy jobban tankolhassunk.
Azt gondolom az önbecsülés elvesztése,megalkuvóvá és vesztessé tesz!
több mint 10 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 022 — #neverpunt
Na erre kíváncsi leszek!😀😀😀
Go Falcons!mr.oxygen
2009-ben volt nekem sigem a Bearstől, majd a Pantherstől, innen már nem lenne nagy ugrás a Falcons.

De ez nagyon hipotetikus dolog, a Falcons elég gyenge. Na meg ha én lennék a helyükben, és egyszerre lenne a kérdés hogy egy (számunkra) tét nélküli meccsen lehetővé tegyem-e a Falcons div-győzelmét és egyben tankoljak is a draftra, akkor gondolkodás nélkül hajolnék be a Panthersnek.atapapa
A Pathers most minden szempontból erősebb csapat, de a szezon végére a Falcons is kezdi összeszedni magát.
A SF ellen egész biztató játékot mutattak,csak a balszerencsén múlott hogy nem okoztak meglepetést.
Szezonzáró meccsen,hazai közönség előtt, lehet hogy kitesznek magukért és a búcsúzó Tony Gonzalez-ért. 😊mr.oxygen
Nyilván vannak okok, amiért egy csapat meccset akar nyerni 😊 Csak én nem tenném a helyükben. Persze az én motivációim a semminél is kevesebbet jelentenek az ügyben, ugye én a tavalyi dallasos meccset is már a tankba dobtam volna.

több mint 10 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 581 — Invisible man
nem tudom, mi az avatar de én is felajánlom, hogy hordom egy hétig!hajdu
Az ahol nálad Payton alszik.


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 10 éve
mr.oxygen New Orleans Saints 61
Na erre kíváncsi leszek!😀😀😀
Go Falcons!mr.oxygen
2009-ben volt nekem sigem a Bearstől, majd a Pantherstől, innen már nem lenne nagy ugrás a Falcons.

De ez nagyon hipotetikus dolog, a Falcons elég gyenge. Na meg ha én lennék a helyükben, és egyszerre lenne a kérdés hogy egy (számunkra) tét nélküli meccsen lehetővé tegyem-e a Falcons div-győzelmét és egyben tankoljak is a draftra, akkor gondolkodás nélkül hajolnék be a Panthersnek.atapapa
A Pathers most minden szempontból erősebb csapat, de a szezon végére a Falcons is kezdi összeszedni magát.
A SF ellen egész biztató játékot mutattak,csak a balszerencsén múlott hogy nem okoztak meglepetést.
Szezonzáró meccsen,hazai közönség előtt, lehet hogy kitesznek magukért és a búcsúzó Tony Gonzalez-ért. 😊
több mint 10 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 022 — #neverpunt
Na erre kíváncsi leszek!😀😀😀
Go Falcons!mr.oxygen
2009-ben volt nekem sigem a Bearstől, majd a Pantherstől, innen már nem lenne nagy ugrás a Falcons.

De ez nagyon hipotetikus dolog, a Falcons elég gyenge. Na meg ha én lennék a helyükben, és egyszerre lenne a kérdés hogy egy (számunkra) tét nélküli meccsen lehetővé tegyem-e a Falcons div-győzelmét és egyben tankoljak is a draftra, akkor gondolkodás nélkül hajolnék be a Panthersnek.

több mint 10 éve
Kájzerszóze New Orleans Saints 5 231 — playoffs???
Én ATL-st azért nem, de egy CAR avatart bevállalok én is 😀



több mint 10 éve
Tocy New Orleans Saints 1 140
Csatlakozom a kezdeményezéshez 😀
több mint 10 éve
hajdu New Orleans Saints 937 — Hajrá Saints!
nem tudom, mi az avatar de én is felajánlom, hogy hordom egy hétig!
több mint 10 éve
Kájzerszóze New Orleans Saints 5 231 — playoffs???
Evans a Pro Bowlon 😐 Én kérek elnézést.
Ezt nagyon a nevére kapta, bár enyhítő körülmény, hogy Brees első 5000 yardos szezonjában pont ilyen okok miatt nem került be, pedig már akkor top G volt.

Ott van még Brees, Jimmy, Grubbs és Jordan.
Szvsz az O-t túlértékelték, a D-t meg alul. Nálam Lewis is pro bowler, igaz bitangsűrű a cornermezőny az NFC-ben.atapapa
úgy tudom idén már "non-conference" a pro bowl, tehát a legtöbb szavazatot kapó játékosok jutnak be, függetlenül attól hogy NFC vagy AFC-csapatban játszanak. 😊 Ez alapján még nagyobb elismerés a pro bowl szvsz,BB
Igaz, és a több cornert az AFC adja... Ez se biztos hogy jó választás, de mindegy.


Sosem drukkoltam még ATL-nek. Fújj, leírni is nehéz. Na persze a CAR ellen........ 😀Kájzerszóze
Ha nyer a Falcons (és mi is), akkor egy hétig atlantás avatart viselek 😛atapapa
NA az avatar azért már gusztustalan lenne 😀 😀 😀 😀 😀