NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

New Orleans Saints

45 feliratkozó

több mint 11 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 022 — #neverpunt
Evans meglepő. De nem baj 😊
Ezek szerint Foster játszik?Tocy
Ott van ő is az aktív keretben. Majd kiderül mennyi snapet kap

több mint 11 éve
Tocy New Orleans Saints 1 140
Ingram inaktív! Helyette Robinson bekerült, remélem játszik is. Evans aktív, de Armstead is, idén először. Toon és Sweeting inaktív még, plusz ugye Bunkley és Johnson. Ezek szerint Foster játszik?
több mint 11 éve
hajdu New Orleans Saints 937 — Hajrá Saints!

Ki az Isten? - de minimum szent... 😊
több mint 11 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 022 — #neverpunt
Ata, azt hiszem te írtad a Falcons-meccs után, hogy Jordannek mennyi QB-hurryje volt, keresem, de nem találom. Be tudnád linkelni?
Tocy
Linkelni nem tudom, de a PFF szerint Jordan a Falcons ellen: 2 hits, 6 hurries, a Tampa ellen: 2 hurries (plusz a sack).

több mint 11 éve
Tocy New Orleans Saints 1 140
Ata, azt hiszem te írtad a Falcons-meccs után, hogy Jordannek mennyi QB-hurryje volt, keresem, de nem találom. Be tudnád linkelni?Tocy
Az SI talált ki egy új pontozási rendszert a pass rush mérésére, ők 11 hurry-t írtak fel Jordan-nek a két meccs alatt.  mmqb.si.com/2013/09/19/nfl-sacks-pressures/tomi-tomi
Köszönöm! 😊
több mint 11 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 003 — Egyéb témák lakó
Ez tetszik, e szerint a Hawks-szal egy szinten vagyunk 😊 Jó táblázat, bár továbbra is SI bojkott van nálam 😊

több mint 11 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Ata, azt hiszem te írtad a Falcons-meccs után, hogy Jordannek mennyi QB-hurryje volt, keresem, de nem találom. Be tudnád linkelni?Tocy
Az SI talált ki egy új pontozási rendszert a pass rush mérésére, ők 11 hurry-t írtak fel Jordan-nek a két meccs alatt.  mmqb.si.com/2013/09/19/nfl-sacks-pressures/

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 11 éve
Tocy New Orleans Saints 1 140
Ata, azt hiszem te írtad a Falcons-meccs után, hogy Jordannek mennyi QB-hurryje volt, keresem, de nem találom. Be tudnád linkelni?

GAMEDAAAAY! Nehéz meccsre számítok, a szezon előtt ugyan ezt, meg a következőt tuti győzelemre húztam, de egyik csapat sem a tavalyi szinten van. Mindenki nagyon mondogatta most, hogy a red zone-szitukat javítjuk, ebben lehet bízni, illetve Jimmytől megint nagy meccset várok. Remélem Robinson aktív lesz, illetve kap is pár snapet, nagyon kíváncsi lennék rá. Komoly gáz lehet viszont Evans sérülése, Lelito nem rossz, de azért nem egy életbiztosítás ( igaz idén Evans sem ). Illetve Harper sem lesz, több DB-s formációkra kíváncsi leszek nélküle és Robinson nélkül. Mindenesetre ha nyerünk, akár meg is léphetünk a csoport élén, a Miamiban bízhatunk a Falcons ellen, a Giants-Pats duó is nyerhet simán.
több mint 11 éve
clbass New Orleans Saints 3 109 — Saints fan
Harper és AQ Out vasárnapra 😕 a többiek még kérdésesek, a fullon edzők valószínűek.
több mint 11 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 022 — #neverpunt
Összesen 142ezer dollár büntetést gyűjtött be a Bucs három játékosa a vasárnapiért. pontosabban a vasárnapi 2. negyedért, mind a 3 büntetett esett akkor történt.

Evans, Ingram, Bunkley és Johnson nem edzett ma, vagyis az ő hétvégi játékuk közel kizárható. Evans karrierje első 7 évében egy meccset se hagyott ki. Jelenleg csak Fletcher és Eli Manning játszott több egymást követő meccsen a ligában.

Ugye Fujita visszavonult, de nem szakadt el a focitól, a foxnál "szakértősködik" és cikkeket is ír. Volt focistához képest elég magas színvonalon, büszke vagyok arra, hogy a mi játékosunk volt, mindig példamutatóan viselkedett.

több mint 11 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
lehet, hogy mindenki számára tudott, de a gamepasson ingyenesen tudjátok majd a meccseteket nézni!
FREE GAME OF THE WEEK WEEK 3 Arizona Cardinals vs. New Orleans Saints


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 11 éve
EasyGhost New Orleans Saints 1 397 — Saints fan
Did Not Practice:
G Jahri Evans (Hamstring)
DT Brodrick Bunkley (Calf)
RB Mark Ingram (Toe)
DE Tom Johnson (Hamstring)
S Roman Harper (Knee)
S Isa Abdul-Quddus (Ankle)

Limited:
DE Tyrunn Walker (Knee)
DE Glenn Foster (Ankle)

Full:
OLB Martez Wilson (Elbow)
WR Marques Colston (Foot)
OLB Junior Galette (Hamstring)
T Zach Strief (Neck)
DT Akiem Hicks (Knee)
LB Curtis Lofton (Knee)
CB Jabari Greer (Back)
több mint 11 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 022 — #neverpunt
Nem azt mondom hogy Jordanék rosszak, hanem inkább arra célzom hogy a Tampa OL nem annyira világbajnok, mint 2 meccs statisztikája mutatja.
atapapa
OFF, de azért reagálnék:
Nicks-szel azért az. empty taxi
Leírtad a kulcsmondatot 😊
Bár szerintem vele is éppen csak top 3 az a fal, de ez nagyon szubjektív meg formafüggő is.

több mint 11 éve
Tocy New Orleans Saints 1 140
Hivatalos a Robinson-IR és Carr visszaigazolása, valamint Tanner újra nálunk van PS-ben.
több mint 11 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 003 — Egyéb témák lakó
Nem azt mondom hogy Jordanék rosszak, hanem inkább arra célzom hogy a Tampa OL nem annyira világbajnok, mint 2 meccs statisztikája mutatja.
atapapa
OFF, de azért reagálnék:
Nicks-szel azért az. Van 3 Pro Bowler ember abban a falban, plusz az átlagosnál jobb Zuttah, az RT Dotson meg még nem kész játékos. Ráadásul az egyik legjobb OL-edző dolgozik ott.empty taxi
OFF, de én is reagálnék: egy egészséges, motivált Nicks-szel. Anélkül lehet, hogy a mostani jobb, de két meccs alapján tényleg csalóka.

több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 278 — Lájkold a zsűrit!
Nem azt mondom hogy Jordanék rosszak, hanem inkább arra célzom hogy a Tampa OL nem annyira világbajnok, mint 2 meccs statisztikája mutatja.
atapapa
OFF, de azért reagálnék:
Nicks-szel azért az. Van 3 Pro Bowler ember abban a falban, plusz az átlagosnál jobb Zuttah, az RT Dotson meg még nem kész játékos. Ráadásul az egyik legjobb OL-edző dolgozik ott.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 003 — Egyéb témák lakó

bemásolom, mert nem mindenki olvassa a business topikot. nagyon látványos, azért a TE sáv kicsit el fog mozdulni jövőre 😊

(a többi csapatét is meg lehet nézni itt a lap alján,köszönet jj-nek)

több mint 11 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 580 — Invisible man
Nekem kicsit átlátszónak tűnik, hogy Ingram nem edzett. 😊krixtofer
Miért? Az 1.8-as átlagot így is tudja hozni... 😊


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 11 éve
krixtofer New Orleans Saints 604 — SaintGooner
Nekem kicsit átlátszónak tűnik, hogy Ingram nem edzett. 😊
több mint 11 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 022 — #neverpunt
Nem rémlik hogy pont én erről vitába szálltam volna veled. Az biztos hogy a fal nem tökéletes, de Brees eladott labdái se olyan helyzetekben jöttek, amikor a fal hamar feladta őt, vagyis szvsz jobb protection mellett se lett volna jobb. Aztán lehet hogy ennek van valami pszichés oldala és jobb védelem mellett kevésbé lenne hajlamos olyan pánikdobásokra, mint amelyekből a tampa-pickek születtek.

több mint 11 éve
Tocy New Orleans Saints 1 140
Amikor én írtam Brees pontatlanságáról, akkor azt írtátok, hogy a fal nem ad neki elég időt, különösen a red zone-ban 😀 Ha már szerinted is aggasztó, akkor tényleg gáz van 😀

Evans mellett Ingram és Harper sem edzett, viszont Walker limitáltan igen.
több mint 11 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 022 — #neverpunt
Mi voltunk az egyik ellenfél, de Jordan-Galette-Hicks ellen azért nem volt olyan egyszerű játszaniuk szerintem. Szóval passrushban azért nem vagyunk annyira elveszettek.
Tocy
A PFF szerint a mi meccsünkön 27 passzplayből 1 sacket, 2 hitet és 6 siettetést vittünk be, amivel rögtön megvan szinte az összes PFF által számolt pressure. 2 meccsre.
Nem azt mondom hogy Jordanék rosszak, hanem inkább arra célzom hogy a Tampa OL nem annyira világbajnok, mint 2 meccs statisztikája mutatja.

Az tényleg erős, hogy direkt akadozik az offense, de az nekem is feltűnt, már az előszezonban is, hogy a playhívásunk eléggé más, mint tavaly.
Tocy
Mivel Payton jól látja, hogy akkor volt a legsikeresebb, amikor egyensúlyban volt a futás és a passz. De akkor is más a játékhívás, ha végig hátrányban vagyunk vagy ha nem kell türelmetlenül rohanni az eredmény után.

Számomra nem a playhívás eltérése a feltűnő 2 meccs után (még ha többet is próbálunk futni), hanem Brees pontatlansága. De ennyi mintából nem akarok komoly következtetéseket levonni.

Evans ma egyáltalán nem edzett 😕

több mint 11 éve
Tocy New Orleans Saints 1 140
Pedig egyébként egy erős játékosról beszélünk, kimondottan az ilyen helyzetekben lehet király. Aztán mégse.

The Bucs offensive line leads the league in Pass Blocking Efficiency at 89.2. Allowed eight total pressures on 58 dropbacks. Tocy
Ez csalóka stat 2 meccs után, mert mi voltunk az egyik ellenfél. Az mindenesetre tény, hogy a bucs támadófala a legdrágább a Ligában, bár ebből a drága falból Nicks eddig hiányzott
Persze az is tény, hogy a Bucs mind a két vereségét egy FG-nyi különbséggel szedte össze, nagyon könnyen állhatna 2-0-val is.


Az nagyon optimista hozzáállás szerintem, hogy Payton kvázi direkt vezényli döcögősre az O-tatapapa
Mi voltunk az egyik ellenfél, de Jordan-Galette-Hicks ellen azért nem volt olyan egyszerű játszaniuk szerintem. Szóval passrushban azért nem vagyunk annyira elveszettek.

Az tényleg erős, hogy direkt akadozik az offense, de az nekem is feltűnt, már az előszezonban is, hogy a playhívásunk eléggé más, mint tavaly.
több mint 11 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 022 — #neverpunt
Pedig egyébként egy erős játékosról beszélünk, kimondottan az ilyen helyzetekben lehet király. Aztán mégse.

The Bucs offensive line leads the league in Pass Blocking Efficiency at 89.2. Allowed eight total pressures on 58 dropbacks. Tocy
Ez csalóka stat 2 meccs után, mert mi voltunk az egyik ellenfél. Az mindenesetre tény, hogy a bucs támadófala a legdrágább a Ligában, bár ebből a drága falból Nicks eddig hiányzott
Persze az is tény, hogy a Bucs mind a két vereségét egy FG-nyi különbséggel szedte össze, nagyon könnyen állhatna 2-0-val is.


Az nagyon optimista hozzáállás szerintem, hogy Payton kvázi direkt vezényli döcögősre az O-t

több mint 11 éve
Tocy New Orleans Saints 1 140
Pedig egyébként egy erős játékosról beszélünk, kimondottan az ilyen helyzetekben lehet király. Aztán mégse.

The Bucs offensive line leads the league in Pass Blocking Efficiency at 89.2. Allowed eight total pressures on 58 dropbacks. Erős csapat volt ez a Bucs, ilyen mákkal megverni őket idegenben egyre nagyobb fegyverténynek tűnik. Meg hát 2-0, csoportban is 2-0. A meccs után a borzasztó offense-teljesítmény miatt még eléggé savanyú volt a szám íze, már persze a győzelem okozta eufória elmúlása után. De azóta már egyre jobban tudok örülni az egésznek 😀