New Orleans Saints

45 feliratkozó

több mint 11 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 003 — Egyéb témák lakó
De egy yardot (se) a GL-on akkor is meg kéne futnia, főleg, hogy akkora gapet nyitottak neki, hogy ott tankkal át lehetett volna menni.Gyurma Pappa
Nyilván nem előny, ha egy RB nem lát a pályán. Ezért is ódzkodok én személy szerint a Bama RB-ktől, már college-ban NFL-szintű OL van előtte, nincs rászorulva arra, hogy türelmes legyen, szétnézzen és kiválassza a jó lyukat.empty taxi
Mondjuk ebben sokat fejlődött, de most azt nem tudta igazán megoldani, hogy átérjen azon a lyukon. Most a TB elleni meccsen is: egyszerűen túl magasan ütközött és túl gyengén.

több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 278 — Lájkold a zsűrit!
De egy yardot (se) a GL-on akkor is meg kéne futnia, főleg, hogy akkora gapet nyitottak neki, hogy ott tankkal át lehetett volna menni.Gyurma Pappa
Nyilván nem előny, ha egy RB nem lát a pályán. Ezért is ódzkodok én személy szerint a Bama RB-ktől, már college-ban NFL-szintű OL van előtte, nincs rászorulva arra, hogy türelmes legyen, szétnézzen és kiválassza a jó lyukat.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 003 — Egyéb témák lakó
A múltkori Ingram-témához: valóban 13 snapet volt fent, ebből 8x ő futott. Picit tényleg egysíkú...ugyanez Thomasnál 28 snap, 5 futás, 4 elkapás, Sprolesnál 35 snap, 7 futás, 6 elkapás. Ez így nem oké. Illetve ha Ingramet csak futásokra használjuk, akkor meg ne 1,8-as átlaggal csinálja, mint eddig...

Robinson IR? Sweeting-time?Tocy
Ha látja az ellenfél Ingramet a pályán kb. auto-felállás a 8 ember a boxba, az ellen meg azért nehezebb hatékonyan futni. Kicsit több play action kellene mikor Ingram a pályán van azt kevésbé kenne ócska a helyzet.empty taxi
De egy yardot (se) a GL-on akkor is meg kéne futnia, főleg, hogy akkora gapet nyitottak neki, hogy ott tankkal át lehetett volna menni.

több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 278 — Lájkold a zsűrit!
A múltkori Ingram-témához: valóban 13 snapet volt fent, ebből 8x ő futott. Picit tényleg egysíkú...ugyanez Thomasnál 28 snap, 5 futás, 4 elkapás, Sprolesnál 35 snap, 7 futás, 6 elkapás. Ez így nem oké. Illetve ha Ingramet csak futásokra használjuk, akkor meg ne 1,8-as átlaggal csinálja, mint eddig...

Robinson IR? Sweeting-time?Tocy
Ha látja az ellenfél Ingramet a pályán kb. auto-felállás a 8 ember a boxba, az ellen meg azért nehezebb hatékonyan futni. Kicsit több play action kellene mikor Ingram a pályán van azt kevésbé kenne ócska a helyzet.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
Tocy New Orleans Saints 1 140
A múltkori Ingram-témához: valóban 13 snapet volt fent, ebből 8x ő futott. Picit tényleg egysíkú...ugyanez Thomasnál 28 snap, 5 futás, 4 elkapás, Sprolesnál 35 snap, 7 futás, 6 elkapás. Ez így nem oké. Illetve ha Ingramet csak futásokra használjuk, akkor meg ne 1,8-as átlaggal csinálja, mint eddig...

Robinson IR? Sweeting-time?
több mint 11 éve
Fattyu New Orleans Saints 1 858
Nekem egyszerű szurkolóként, figyelembe véve az előző szezonokat még a tavalyit is, az az érzésem, meglátásom a két meccs alapján, mintha Sean Payton egy nagy PA csinálna ezekkel a támadó játék hívásokkal. Értem ezalatt azt, hogy ezek a play-ek, amiket hív nem úgy ülnek, nem úgy működnek ahogyan kellenének és nem is olyanok mint az elmúlt években. Amolyan másodlagos játékok amiket nem gyakorolnak annyit. Szerintem kicsit altat, terel és a későbbiekre tartogatja a javát. Ebben persze megvan a kockázat, de Őt ismerve nem meglepő 😀
A védelem előtt meg le a kalappal, nagyon tetszik ahogyan oda teszik magukat, és még bennük van a fejlődési lehetőség.

több mint 11 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 022 — #neverpunt
Lesznek még itt körbeverések, plusz nekünk volt a szezon előtt a második legnehezebb sorsolásunk. Ja és mi is gyártjuk a sérülteket derekasan, pont most igazoltuk le Chris Carrt, szegény Robinson valszeg megy IR-re

több mint 11 éve
peach Atlanta Falcons 14 631 — a new hope (again)
Hát jelen állás szerint igencsak nektek áll a csoport, a Falcons fél csapata kihalt, a Bucsnál igen komoly ellentétek vannak Freeman miatt, mi meg szerintem egymás közti meccset sem tudunk nyerni, hát még akkor, ha ellenfél is van.gabokocka
a végén visítok 😀😀



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 11 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 258 — Keep pounding
Hát jelen állás szerint igencsak nektek áll a csoport, a Falcons fél csapata kihalt, a Bucsnál igen komoly ellentétek vannak Freeman miatt, mi meg szerintem egymás közti meccset sem tudunk nyerni, hát még akkor, ha ellenfél is van.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 11 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 022 — #neverpunt
PFF
Brees-en 15 alkalommal volt nyomás, e 15 passzkísérletből csak három sikeres átadása volt
2 meccs után a ligában Jordannél csak Watt jobb az ő indikátoraik szerint az összes 34 end közül
A védelem az 54 szerelési kísérletből összesen kettőt hibázott el... Ez a tavalyi misstackleparádé után hatalmas előrelépés

érdekes, hogy az OL-t elég nagyra értékelték, csak DLP és Evans kapott +2-nél rosszabb osztályzatot

több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 278 — Lájkold a zsűrit!
Gil Brandt @Gil_Brandt
Look for @Saints coach Sean Payton to become spokesperson for @Reebok. Contract to include bonus for being named COY.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
Tocy New Orleans Saints 1 140
Affene, ilyen szembe széllel nehéz lesz... 😀
több mint 11 éve
EasyGhost New Orleans Saints 1 397 — Saints fan
😊
több mint 11 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 003 — Egyéb témák lakó
Mi van srácok, veszítettünk? 😊

Tudjátok mikor nyerünk utoljára meccset 16 vagy annál kevesebb szerzett ponttal? 2010 szeptemberében. És tudjátok mikor nyertünk utoljára úgy, hogy Brees PR-ban 70 alatt volt? 2009-ben a nevezetes Miami elleni meccsen.atapapa
Ezzel kezdtem a napot 😊
Végiggondolva a meccset, W az WGyurma Pappa
Abszolút bízok ebben a szezonban. Nehéz meccseket meg kell tudni nyerni, ahogy az 2009-ben is volt. Persze, jó lenne minden meccsen 30 feletti pontot csinálni, de ha 7-6-ra nyerjük meg a SB-t ugyanannyira fog tetszeni 😊

több mint 11 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 022 — #neverpunt
Mi van srácok, veszítettünk? 😊

Tudjátok mikor nyerünk utoljára meccset 16 vagy annál kevesebb szerzett ponttal? 2010 szeptemberében. És tudjátok mikor nyertünk utoljára úgy, hogy Brees PR-ban 70 alatt volt? 2009-ben a nevezetes Miami elleni meccsen.

Ebbe a Tampába sok irányító bicskája fog még beletörni, az a fontos, hogy végre megint van olyan védelmünk, amely mellett lehet rossz napja Brees-nek. Ilyen csapatok nyernek bajnokságot.

Brees sok sacket nyel be, azonban ez azért is van, mert egyértelmű nyomás alatt az elmúlt két meccsen régi rossz szokásával ellentétben nem próbálja eldobni a labdát a yardveszteség elkerüléséért.
Tény, hogy Evans nem önmaga és a fal közepét egy egyszerű stunt is zavarba hozza, de hangsúlyozom, ez a Tampa D kegyetlen jó pass rushban (is).

A tavalyi szezon során bárki gondolta volna hogy komoly esélyes a Ravens vagy előtte a Giants? Jó pozícióban vagyunk jelenleg ahhoz, hogy megnyerjük a csoportot. Ha ezzel élünk, akkor lesz lehetőség is javulni januárra.

több mint 11 éve
clbass New Orleans Saints 3 109 — Saints fan
Összefoglalva a nagy gond nem Breesnél hanem a falnál van, ami jelenleg a legtöbb kategóriában a liga alján foglal helyet, és sajnos nem csak a két T miatt, hanem a fal betonbiztos közepe is szenved (ata írt Evans sérüléséről, ami úgy látszik hátráltatja).Gyurma Pappa
Sajnos teljesen jogos megállapítás. Sokan a vakoldalt féltették, de nem csak ott van gond.
8 hónappal ezelőtti értekezés 😕

A Bears lenyúlta Kromert OC-nek atapapa
Kíváncsi vagyok, h meg fogjuk e érezni. Sajnos gyanús volt hogy az év eleji O fal és futójáték gyengélkedés akkor kezdett el javulni varázsütésre amikor Vitt visszatérésekor Kromer újra elsődleges feladatára koncentrálhatott. Biztos jó szakember, de remélem könnyen pótolható.clbass
Lehet nincs igazam, és túlgondolom, de Kromer távozásán kívül nem nagyon tudok mire gondolni a fal gyengélkedésének okaként. A ligaelit falunk romokban, a Bears sereghajtó fala pöttyet javulófélben (2 meccs 1 sack a Vikes és a Bengals ellen o_o ) Na most vagy Bushrodot értékeltük csúnyán alul (kizárt...Brown kb. hasonló alapanyag ha egészséges), vagy Kromer személye volt a fal jó szereplésének záloga. Egy kicsit az utóbbira segít rá az, hogy a rendszeréből kikerülő "sztárok" rendre alul teljesítettek máshol.
több mint 11 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 003 — Egyéb témák lakó
Nincs igazán gond Brees önbizalmával. Ne felejtsétek el, a két INT LB-nek ment, nem gyilkos secondary szerezte azokat. A meccset egyébként náluk Goldson mentette meg attól, hogy a gyakorlatilag a félidőre eldőljön. Ha nem szedi le 1 yardon Jimmyt, akkor 17-7-tel megyünk félidőre, és szerintem Payton akkor checkdownon kívül semmit nem passzoltatott volna. És ugye Ingram is megtehette volna, hogy megnyeri nekünk a meccset.

Tény: ez egy nagyon erős csapat, a Saints O pedig akadozik. És hogy miért? Egyértelműen a fal miatt. Két meccsen 6 sacket engedtek, nem adnak elég időt Breesnek és 3.1 yard/futás is elég szánalmas. A RZ-on belül a falon sok múlik, főleg Breesnél. Többször veséztük már, Drew igen alacsony NFL szinten (így is 10 centivel magasabb, mint én 😀), és RZ-on belül, amikor 4-5-6 2m-es védő ugrál előtte, kell nekik az "ablak" és a lehetőség, ahol kilát. Ezeket a lehetőségeket a fal nem adja meg, és hát a futás sem sokat segít goal line szitukban.

Összefoglalva a nagy gond nem Breesnél hanem a falnál van, ami jelenleg a legtöbb kategóriában a liga alján foglal helyet, és sajnos nem csak a két T miatt, hanem a fal betonbiztos közepe is szenved (ata írt Evans sérüléséről, ami úgy látszik hátráltatja).

több mint 11 éve
mr.oxygen New Orleans Saints 61
Úgy érzem mintha Brees önbizalma nem lenne teljesen rendben.A támadó játékok hívásában a futások mellett, több rövid és középtávú passz kellene, hogy gyors egymásutánban belője magát, nem feltétlenül hosszú passzokkal,kellene váltani a futásokból.Bízom benne, hogy az első sokpontos győztes meccs után újra a régi lesz. Addig meg merítsünk erőt az ilyen kiszenvedett győzelmekből.
több mint 11 éve
krixtofer New Orleans Saints 604 — SaintGooner
Facebookon egy komment.
"If Calvin Johnson is 'Megatron', then Marques Colston is Optimus Prime!!" 😊
több mint 11 éve
Tocy New Orleans Saints 1 140
Végiggondolva a meccset, W az W, a defense jelenleg 10. a ligában. Payton végig fogja gondolni ezt a meccset szerintem,és jövőhéten hagyjuk hogy PT futkosson többet. Legalábbis nagyon remélem...Gyurma Pappa
Hát én jövő héten Ingramet kitenném a keretből is, jöjjön helyette Robinson, Thomasszal ellesznek ketten, Ingram meg nézegessen Peterson meg Forte videókat. Futni pedig muszáj, tavaly egész évben ezt szajkóztam, persze amikor 5 perc van vissza 10 pontos hátránynál, akkor oké, passzoljunk. Nem hittem volna, hogy 2. meccs után a D lesz a jobb csapatrész, és az O teljesítményétől kell tartani jobban...

Persze más kérdés, hogy az Arizona ellen eddig 2,6-os átlaggal futottak 56 yardot meccsenként, passz ellen viszont 21.-ek csak.
több mint 11 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 003 — Egyéb témák lakó
Végiggondolva a meccset, W az W, a defense jelenleg 10. a ligában. Payton végig fogja gondolni ezt a meccset szerintem,és jövőhéten hagyjuk hogy PT futkosson többet. Legalábbis nagyon remélem...

több mint 11 éve
Tocy New Orleans Saints 1 140
Ez...ez...óriási offnight volt. Remélem Brees ezzel le is tudta az idei legrosszabb meccsét. Katasztrófa volt. Gyakorlatilag 14 pontot adott az ellenfélnek, sőt legalább 17-et, mert ugye a visszahordott int a red zone-ban volt. Azt nem értem, hogy a nagy fogadkozás után, hogy majd futni fogunk ( a Falcons ellen csináltuk is ) mi volt ez a rengeteg kockázatos passz a remek secondary ellen? A védelmünk jó volt, de nem is tette őket nagyon próbára a Tampa. Mindegy, megnyertük a végén valahogy, Colsonban azért lehet bízni 😀 Meg hát 2-0-val kezdeni a szezont, méghozzá két csoportgyőzelemmel elég derűs 😀

Jövő héten az Arizona ellen nagy javulás kell, az offense eddig egyik meccsen sem volt igazán a helyzet magaslatán ( bár a Falcons ellen tudatosan lassítottunk inkább ), és az a védelem pláne erős. De most már pontokat is tudnak szerezni, megverték a Lionst...
több mint 11 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 003 — Egyéb témák lakó
Minden szavával egyetértek:
Köszönöm a védelemnek, hogy értelmet adott az éjszakázásnak.

A Tampa D-nek meg minden elismerésem.atapapa
Paytonnak sikerült majdnem elcsesznie ezt a meccset, semmimással, csak hogy ellentmondott önmagának. Sokkal többet kell futni, és nem Ingrammal. Ő kuka, ezt látni kell. Próbáljuk meg eltradelni, amíg van valami haszna, vagy egyszerűen basszuk ki, bánom is én.

több mint 11 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 022 — #neverpunt
Köszönöm a védelemnek, hogy értelmet adott az éjszakázásnak.

A Tampa D-nek meg minden elismerésem.

több mint 11 éve
Tocy New Orleans Saints 1 140
Toon inaktív, ellenben lesz Meachem ( na erre kíváncsi leszek ), Richardson és Wilson is. Robinson most sem került be, meg Armstead sem.