New Orleans Saints

45 feliratkozó

több mint 11 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 022 — #neverpunt
A sérült cornereink dolgát azért jelentősen megkönnyítheti Jordan-Hicks-GaletteTocy
Jó hogy mondod, ugye Hicks játéka is kérdéses.
BTW Gyurma, szerintem egy egészséges, jól edzett Bucs támadásban van olyan erős, mint a Panthers, falban, futóban és elkapókban is inkább verik a jelenlegi Carolinát. Freeman lehet hogy rosszabb játékos, mint Newton, de inkább fejben és munkamorálban nagy a lemaradása (ami persze bőven elég)

több mint 11 éve
krixtofer New Orleans Saints 604 — SaintGooner
Csapatsportban nincs olyan, hogy csak egy-két emberre kell figyelni, soha! Akkor van a legnagyobb bukó.
több mint 11 éve
Tocy New Orleans Saints 1 140
A sérült cornereink dolgát azért jelentősen megkönnyítheti Jordan-Hicks-Galette, és igazán csak VC-t kellene valahogy megfogni, őt meg egy egészséges Greer sem tudná 100%-osan. Mondjuk ott van azért Williams...
több mint 11 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 003 — Egyéb témák lakó
Nu, Nicks out, gyakorlatilag ez a fal nem kell, hogy gondot okozzon. Viszont a Bucs D tényleg erős, igazából ha azt a türelmes játékot mutatjuk támadósorban, amit a Falcons ellen nem lehet gond. Egyértelmű, hogy nem mély labdákkal kell támadni a Bucs secondaryt, hanem szépen, felépített driveokkal, sok futás, PA passzok, screenek stb.

A csoport meccsek közül ettől félek a legkevésbé, én a Pantherstől sokkal jobban tartok, Cam milliószor veszélyesebb QB, mint Freeman.

több mint 11 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 022 — #neverpunt
A Tampával az a bajom, hogy nagyon ritkán játszunk ellenük úgy, ahogy az az erőviszonyokból eredően várható. Williams is anno szinte minden újonc irányítót megvert, Freeman volt az egyik olyan rookie QB, aki W-t tudott ellnünk behúzni, ráadásul az SB évében. A két évvel ezelőtti 13-3-as szezonban is tőlük kaptunk az egyik gyomrost (Payton meg egy térdest 😛).
Freeman nagy hülye, de ellentétben Ryannel mobilis és ha észnél van, képes jobban korrigálni a behorpadó zsebet.

Bunkley-nál szerintem jobb is volt Jenkins, az ő kieséséért annyira nem kár, de Greer, White, Robinson se százas, Lewis is elhagyta nem kevés időre egy hete a pályát, gyakorlatilag nincs teljesen ép cornerünk.

A Tampa védelme a sec-ben nagyot javult, de szinte minden egyéb területen is jobbak, mint a Falcons volt egy hete. Ők és a Panthers is könnyen lehetnek toptízes védelem a szezon végére.

Szerk: ja és lehet hogy esni is fog %/

több mint 11 éve
Tocy New Orleans Saints 1 140
Foster is out, bár nem nagyon hittem, hogy játszani fog. Pedig nagyon kellene...Tocy
Inkább legyen 100%-os, ne kockáztassunk egy rásérülést.

Én jellemzően a divízióban mindig a Tampa-meccsektől tartok, amin csak rontott ez a pestis a védelemben. Tudom hogy nem valami veretes a Bucs O, de Martin és Jackson is képes egyedül meccset eldönteni. A védelmük pedig... Nem csodálkoznék, ha megint "csak" húszhoz közeli pontot szereznénk.atapapa
Freeman körül áll a bál csapaton belül, amúgy is rosszul játszik, az ő faluk sem százas, a Falcons futásait ( egyet leszámítva ) szépen megfogtuk, és a D-line-ban Bunkley gyakorlatilag azonnal kidőlt, Walker is még az első félidőben, szóval gyakorlatilag fél meccset a mostani védelem játszott már. Offense-ben remélem minden falember javul kicsit, mert gyakorlatilag senki nem játszott igazán jól, ami javíthat a futójátékon, illetve Brees is lehetne pontosabb. Én bizakodó vagyok, de tavaly is borzasztó nehéz meccsen nyertünk ellenük idegenben, azóta a Bucs secondary finoman szólva erősödött...
több mint 11 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 022 — #neverpunt
Foster is out, bár nem nagyon hittem, hogy játszani fog. Pedig nagyon kellene...Tocy
Inkább legyen 100%-os, ne kockáztassunk egy rásérülést.

Én jellemzően a divízióban mindig a Tampa-meccsektől tartok, amin csak rontott ez a pestis a védelemben. Tudom hogy nem valami veretes a Bucs O, de Martin és Jackson is képes egyedül meccset eldönteni. A védelmük pedig... Nem csodálkoznék, ha megint "csak" húszhoz közeli pontot szereznénk.

több mint 11 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 775 — 258. §
Roman Harpernek mennyi az esélye, hogy játszon? Vagy inkább nézzek másik safety után fantasyban?ThundersNFL
fantasy kérdéseket ide
 bowl.hu/forum/nfl_-_altalanos_temak/fantasy_football_2013


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 15 505 — !SuPeR6BoWL!
Roman Harpernek mennyi az esélye, hogy játszon? Vagy inkább nézzek másik safety után fantasyban?

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 11 éve
Tocy New Orleans Saints 1 140
Foster is out, bár nem nagyon hittem, hogy játszani fog. Pedig nagyon kellene...
több mint 11 éve
Kiss New Orleans Saints 2 151 — Who Dat Nation
Megérkezett a csapat Tampába #Mortstead

Bode
Samaras játszott?
Még szép, ollózott is egy gyönyörű fejesgólt, csak nem adták meg intentional grounding miatt :/
több mint 11 éve
krixtofer New Orleans Saints 604 — SaintGooner
NFL Films will air a half-hour documentary on former New Orleans Saints standout Steve Gleason on Tuesday, Sept. 17 at 9:30 p.m. on NFL Network.

Végre! Nagyon várom már! 😊

Tervbe van 1 órás is a későbbiekben, az majd "A football life" sorozat keretein belül lesz.
több mint 11 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 022 — #neverpunt
Gyakorlatilag a kezdő védelem fele sérült %/
De amíg Jordan menni tud, addig nem anyázom.

több mint 11 éve
Tocy New Orleans Saints 1 140
Sajnos feltöltődött az injury report, Harper, Hicks, Robinson és Johnson is kérdéses, ahogy Greer is. Ugyan Lofton limitáltan edzett egész héten, ő probable. White kérdéses, de ő elvileg csak beteg volt, limitáltan már edzett, vasárnapig szerintem ( remélem ) rendbe jön. Ennyi sérülttel érdekes lesz ez a D-line, illetve érdekelni fog, hogy hol fog játszani Richardson.
több mint 11 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 022 — #neverpunt
Erre jött valami válasz? Vagy lehet válaszra számítani?Kiss
Nem. King nem az a fajta, aki ilyen szájkaratékba belemenne. Az Prisco 😊

Btw: Brady 50 folyamatos meccses TD passznál jár. így még jobban utálom a tavalyi Falcons elleni idegenbeli meccset.Gyurma Pappa
Szerintem könnyen lehet hogy nyertük volna azt a meccset, amennyiben Brees nincs beállva a rekordra. Nagyon csodálom őt, de néha érződik rajta hogy túlságosan is a rekordok által motivált, és ekkor nem mindig a legjobb döntést hozza.

több mint 11 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 022 — #neverpunt
Vaccaro pedig kapott egy 7875$-os csekket Ryan miatt.krixtofer
Megérte az utolsó centig :p

több mint 11 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Btw: Brady 50 folyamatos meccses TD passznál jár. így még jobban utálom a tavalyi Falcons elleni idegenbeli meccset.Gyurma Pappa
Szurkolhatsz most a Bucs-nak meg a Falcons-nak!😀tomi-tomi
Ja, ne érts félre, nincs semmi bajom Bradyvel. Azzal van bajom, hogy Brees nem dobott TD-t azon a meccsen, mert azóta persze megint minden meccsen dobott. Úgyis Brees rekord döntése marad meg a közvéleményben, ahogy hiába dobott Brady is Marino feletti számot, akkor is Brees döntötte meg a rekordot.Gyurma Pappa
Értem, hogy mit írtál.
Ha véletlenül TB túljutna 54-en, akkor az nem lenne ugyanaz a sztori, mint Marino rekordjának túlszárnyalása. Még a Graham-Gronk csúcsdöntés is más volt, Graham vezette a listát (és ez sem maradt meg a közvéleményben), Brady egy percet sem. Az 55 passzolt TD-s meccs viszont egyértelmű rekorddöntés lenne. (Jelenlegi állapot szerint jó eséllyel nem lesz meg.)
Btw nekem mindegy, Brees-nél is nagyon-nagyon jó helyen van.

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 11 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 003 — Egyéb témák lakó
Btw: Brady 50 folyamatos meccses TD passznál jár. így még jobban utálom a tavalyi Falcons elleni idegenbeli meccset.Gyurma Pappa
Szurkolhatsz most a Bucs-nak meg a Falcons-nak!😀tomi-tomi
Ja, ne érts félre, nincs semmi bajom Bradyvel. Azzal van bajom, hogy Brees nem dobott TD-t azon a meccsen, mert azóta persze megint minden meccsen dobott. Úgyis Brees rekord döntése marad meg a közvéleményben, ahogy hiába dobott Brady is Marino feletti számot, akkor is Brees döntötte meg a rekordot.

több mint 11 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Btw: Brady 50 folyamatos meccses TD passznál jár. így még jobban utálom a tavalyi Falcons elleni idegenbeli meccset.Gyurma Pappa
Szurkolhatsz most a Bucs-nak meg a Falcons-nak!😀

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 11 éve
Tocy New Orleans Saints 1 140
Foster megint nem edzett...ahogy Quddus, Bunkley és Walker sem. Sőt, ezúttal White sem...Greer, Lofton, Robi limitált. Foster 😕

Amúgy mi van Vilmával?
több mint 11 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 003 — Egyéb témák lakó
Btw: Brady 50 folyamatos meccses TD passznál jár. így még jobban utálom a tavalyi Falcons elleni idegenbeli meccset.

több mint 11 éve
Kiss New Orleans Saints 2 151 — Who Dat Nation

Vilma profilképe twitteren, ha volt már akkor sorry.Kiss
Vilma pont tegnap támadta be Godell házifirkászát, Kinget. King twittelte, hogy "If you've got proof Diana Nyad cheated, bring it on. If you don't, shut up."
Mire Vilma: "Where was your proof for BountyGate...exactly"atapapa
Erre jött valami válasz? Vagy lehet válaszra számítani?

Bode
Samaras játszott?
Még szép, ollózott is egy gyönyörű fejesgólt, csak nem adták meg intentional grounding miatt :/
több mint 11 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 022 — #neverpunt

Vilma profilképe twitteren, ha volt már akkor sorry.Kiss
Vilma pont tegnap támadta be Godell házifirkászát, Kinget. King twittelte, hogy "If you've got proof Diana Nyad cheated, bring it on. If you don't, shut up."
Mire Vilma: "Where was your proof for BountyGate...exactly"

több mint 11 éve
Kiss New Orleans Saints 2 151 — Who Dat Nation
Tanner... Csórikám. Egy életműdíjat kaphatna már. 😀

Vaccaro pedig kapott egy 7875$-os csekket Ryan miatt.krixtofer
Biztos Ő is vendége volt az ata által említett bárban.



Vilma profilképe twitteren, ha volt már akkor sorry.

Bode
Samaras játszott?
Még szép, ollózott is egy gyönyörű fejesgólt, csak nem adták meg intentional grounding miatt :/
több mint 11 éve
krixtofer New Orleans Saints 604 — SaintGooner
Tanner... Csórikám. Egy életműdíjat kaphatna már. 😀

Vaccaro pedig kapott egy 7875$-os csekket Ryan miatt.