New Orleans Saints

45 feliratkozó

több mint 11 éve
EasyGhost New Orleans Saints 1 397 — Saints fan
Ne már. 😕 Szerencsétlen Tanner.


Itt van még 1 cikk, most arról hogy elég sok helyen használtuk Vaccarot, róla és Harperről kaptuk a nagy futást, amikor is OLB játszott, és Gonzalez eltolta:
 bleacherreport.com/articles/1768055-breaking-down-how-saints-dc-rob-ryan-is-using-rookie-safety-kenny-vacarro
több mint 11 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 022 — #neverpunt
Foster és Wilson kéne már nagyon. Látni akarjuk őket! 😊krixtofer
Wilson saját bevallása szerint alkalmas lett volna a játékra, de állítólag elővigyázatosságból nem volt ott a Falcons ellen.

Kivágtuk Tannert 😕 Richardson igazoltuk vissza.

Paytont megkérdezték, hogy ez akkor Foster állapotának visszaesését jelenti, amire azt válaszolta hogy "az egyik dolog, amit szeretnék idén: nem beszélni a sérültekről'" 😀

több mint 11 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Ingram futások elemzése:

 www.canalstreetchronicles.com/2013/9/11/4713800/saints-mark-ingram-running-back-2013?utm_source=canalstreetchronicles&utm_medium=nextclicks&utm_campaign=blogsEasyGhost
Nem mertem ide beírni, mert itt mindenki szidja 😀 De nem volt sok esélye egyetlen playnél sem ( most ez a cikk megerősít ebben ), főleg a mínuszosaknál. De megnéznék egy Thomas-elemzést is, neki pontosan milyenek voltak, mert az azért furcsa lenne, ha mindig csak Ingramnél hibázna a fal, márpedig Thomas szűk 5 yardos átlaggal haladt, és a leghosszabb 11 volt, szóval megbízhatóan hozta a yardokat.
Tocy
Érdemes azt is figyelembe venni, amit ata többször mond. Ingram úgy jön fel a play-re, hogy a homlokára van írva: Futni fogunk! Szerintem most sem volt passzjáték (legfeljebb egy-kettő), amikor Ingram volt a backfield-en.

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 11 éve
Tocy New Orleans Saints 1 140
Ingram futások elemzése:

 www.canalstreetchronicles.com/2013/9/11/4713800/saints-mark-ingram-running-back-2013?utm_source=canalstreetchronicles&utm_medium=nextclicks&utm_campaign=blogsEasyGhost
Nem mertem ide beírni, mert itt mindenki szidja 😀 De nem volt sok esélye egyetlen playnél sem ( most ez a cikk megerősít ebben ), főleg a mínuszosaknál. De megnéznék egy Thomas-elemzést is, neki pontosan milyenek voltak, mert az azért furcsa lenne, ha mindig csak Ingramnél hibázna a fal, márpedig Thomas szűk 5 yardos átlaggal haladt, és a leghosszabb 11 volt, szóval megbízhatóan hozta a yardokat.

Breest jelölték a hét legjobb QB-jára, de ezt nyilván Peyton fogja kapni 😀 Stillst pedig a hét újoncára, de itt is azért lesznek jobbak. Kár, hogy Vaccaro nem fért be, de lesz még olyan 😀
több mint 11 éve
EasyGhost New Orleans Saints 1 397 — Saints fan
Ingram futások elemzése:

 www.canalstreetchronicles.com/2013/9/11/4713800/saints-mark-ingram-running-back-2013?utm_source=canalstreetchronicles&utm_medium=nextclicks&utm_campaign=blogs
több mint 11 éve
Kiss New Orleans Saints 2 151 — Who Dat Nation
Walker, Bunkley, Quddus nem edzett.
Lofton, Greer, Robinson, Foster: Limited.
Galette, Wilson, Colston, Strief, Evans pedig Full.

Foster és Wilson kéne már nagyon. Látni akarjuk őket! 😊krixtofer
Ugyan ez a blogon.
 saintshungary.wordpress.com/2013/09/11/serulesjelentes-2-het/

Bode
Samaras játszott?
Még szép, ollózott is egy gyönyörű fejesgólt, csak nem adták meg intentional grounding miatt :/
több mint 11 éve
krixtofer New Orleans Saints 604 — SaintGooner
Walker, Bunkley, Quddus nem edzett.
Lofton, Greer, Robinson, Foster: Limited.
Galette, Wilson, Colston, Strief, Evans pedig Full.

Foster és Wilson kéne már nagyon. Látni akarjuk őket! 😊
több mint 11 éve
Tocy New Orleans Saints 1 140
Tocy, ha 8-8-t vársz tőlünk, akkor mi a gondod a 18. hellyel? 😊

Tekintsétek jó jelnek az itteni rossz "helyezést", az SB előtti előszezonban oldalakat vitáztam Soldival, amiért valami nagyon hátra sorolt minket, ő se hitte el akkor, hogy a védelem komolyan javult 2008-hoz képest.

Morstead szerződésének átalakításával nyertünk 1 milliót 2013-ra. Valamiért nagyon megy a spórolás, talán Jimmy új szerződésére.

Szabadtéren edzünk a héten a tampai időjárás miatt.


Itt is megkérdezem már. 😊
Ti melyik 3 játékost hoznátok vissza a csapatba, akik már játszottak valaha a Saints színeiben?
krixtofer
Mást diktál az érzelmi kötödés és mást a mostani keret hiányossága
Utóbbi alapján: egy egészséges Sharper (gondolom ez nem szorul indokolásra), Roaf 😊 és Swilling. Rickey jobb játékos volt, de pass rusherként Swilling fénykorában nagyon adta. Ebben a passzbuzi ligában egy ilyen szintű playmaker már fél győzelem.atapapa
Jogos 😀

Starting nose tackle Brodrick Bunkley is expected to miss several weeks with a calf injury. Nem fasza...
több mint 11 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 022 — #neverpunt
Ezt majdnem elfelejtettem: egy tudósítás szerint a vasárnapi győzelem után Rob Ryan beballagott egy helyi bárba, kicsapott a pultra száz dolcsit és fizetett egy kört az összes vendégnek 😀

több mint 11 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 022 — #neverpunt
Tocy, ha 8-8-t vársz tőlünk, akkor mi a gondod a 18. hellyel? 😊

Tekintsétek jó jelnek az itteni rossz "helyezést", az SB előtti előszezonban oldalakat vitáztam Soldival, amiért valami nagyon hátra sorolt minket, ő se hitte el akkor, hogy a védelem komolyan javult 2008-hoz képest.

Morstead szerződésének átalakításával nyertünk 1 milliót 2013-ra. Valamiért nagyon megy a spórolás, talán Jimmy új szerződésére.

Szabadtéren edzünk a héten a tampai időjárás miatt.


Itt is megkérdezem már. 😊
Ti melyik 3 játékost hoznátok vissza a csapatba, akik már játszottak valaha a Saints színeiben?
krixtofer
Mást diktál az érzelmi kötödés és mást a mostani keret hiányossága
Utóbbi alapján: egy egészséges Sharper (gondolom ez nem szorul indokolásra), Roaf 😊 és Swilling. Rickey jobb játékos volt, de pass rusherként Swilling fénykorában nagyon adta. Ebben a passzbuzi ligában egy ilyen szintű playmaker már fél győzelem.

több mint 11 éve
Tocy New Orleans Saints 1 140
Sharpert elsőként! A Dome Patrol tagjai ugye...amúgy McAllistert is valszeg.
több mint 11 éve
Kiss New Orleans Saints 2 151 — Who Dat Nation
bowl.hu PR 18. hely 😀 Tocy
Így is előre léptünk 😊

Kristóf: Én Reggie Bush-t is. 😊 Jó kis lista..

Bode
Samaras játszott?
Még szép, ollózott is egy gyönyörű fejesgólt, csak nem adták meg intentional grounding miatt :/
több mint 11 éve
krixtofer New Orleans Saints 604 — SaintGooner
Itt is megkérdezem már. 😊

Ti melyik 3 játékost hoznátok vissza a csapatba, akik már játszottak valaha a Saints színeiben?

Én őket: Deuce McAllister, Darren Sharper és Rickey Jackson vagy Pat Swilling. (Köztük nem tudok választani. ^_^)
több mint 11 éve
Tocy New Orleans Saints 1 140
bowl.hu PR 18. hely 😀

Amúgy én borúlátó vagyok, és szerintem 8-8-cal végzünk csak...at Bears, at Pats, 49ers, at Falcons, at Seahawks at Rams "tuti" L, Cowboys, at Panthers szintén lehet könnyedén, a Bucs ellen ugyanúgy, de akár a Bills vagy a Phins is meglephet.
több mint 11 éve
krixtofer New Orleans Saints 604 — SaintGooner
Én is majdnem ugyanúgy számoltam, mint Gyurma, azzal a kivétellel, hogy szerintem a Bearst ütjük.
11-5! 😊
több mint 11 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Egyetértek többé, kevésbé, de a 9ers ellen W-t húznék, mindig rendkívűl szoros meccseket játszunk velünk, még tavaly is, amikor olyan védelmünk volt, hogy csak, Brees is már kezdett fáradni akkor...
Zsinórban kétszer kaptunk ki tőlük, nüanszokon, egyszerűen nem létezik, hogy megint, ráadásul ismét itthon...
A Falconst talán megint W-re húznám, viszont a Rams ellen necces a szitu, és benne van az L, idegenben.

Tehát nálam 11-5.nfl_lover
Ilyenről kérdezz meg egy Cowboys fant. Mi sorozatban négyszer vertük őket saját stadionjukban. Volt azok között game winning field goal, utolsó másodpercben blokkolt fg, tavaly Dez Bryant kilógó ujja. De ugyanígy Giants-ből kiindulva SB menetelés alatt megvertük 49ers-t és Packers-t, majd tavaly alapszakaszban azt hihette volna az ember, hogy visszavágnak, de közel sem ez lett a vége. New Englandet már meg sem említem...Erre itt nem lehet alapozni, hogy legutóbb ők nyertek, most majd mi 😊


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 11 éve
nfl_lover 912
Minden évben megcsinálom, ata pl. utálja szerintem de nem baj 😀 10 W tippeltem, lássuk hogyan:
2. Bucs W (ez a Bucs idén még eléggé busto lesz, Freeman továbbra is vicc, nyerni kell)
3. Cards W (nyerni kell, jó az a D, de azért az O-t meg lehet fogni, itthon játszunk kész)
4. Fins W (primetime, itthon, Miami azért foghatónak kell, hogy legyen)
5. Bears L (odamegyünk, jó ez a D, szerintem nem fogunk nyerni)
6. Pats L (ha itthon játszanánk, akkor kétségesnek gondolnám, de szerintem nem fogunk nyerni a Pats ellen. Szoros meccs lesz, de nem fogunk nyerni)
7. Bye (szerintem a legjobbkor jön)
8. Bills W (még nem ez az év lesz, amikor a Billstől nagyon kell félni, de soon)
9. Jest W (nem is akarok indokolni)
10. Dallas W (itthon játszunk, fontos nyerni, kemény meccs lesz, de nyerni kell)
11. 49ers L (hiába itthon, tavaly is nehéz volt, az idei 49ers nagyon nehéz. inkább itt kapjunk ki, mint egy esetleges PO meccsen)
12. Falcons L (szoros meccsen, de így igazságos)
13. Hawks L (nagyon nem fekszik nekünk ez az erőszakos D, ráadásul 12. ember is nekik kedvez, plusz Wilson stílusa sem az igazi. egyébként meg u.a. mint a 49ers elleni véleményem)
14. Panthers W (itthon, csoportmeccs, nyerni kell... baromi jó az a front7 pedig...)
15. Rams W (kéne nyerni nagyon, és szerintem fogunk is, bár egyre jobb a Rams is sajnos)
16. Panthes L (tavaly kikaptunk idegenben, tavalyelőtt majdnem, jó csapat a Panthers és nagyon akarni fognak nyerni)
17. Bucs W (nekünk nagyon fog kelleni, nekik nem, és nyerni fogunk)

WC hely, hacsak a Falcons nem betlizik valami nagyot. PO-ban meg minden lehet.Gyurma Pappa
Egyetértek többé, kevésbé, de a 9ers ellen W-t húznék, mindig rendkívűl szoros meccseket játszunk velünk, még tavaly is, amikor olyan védelmünk volt, hogy csak, Brees is már kezdett fáradni akkor...
Zsinórban kétszer kaptunk ki tőlük, nüanszokon, egyszerűen nem létezik, hogy megint, ráadásul ismét itthon...
A Falconst talán megint W-re húznám, viszont a Rams ellen necces a szitu, és benne van az L, idegenben.

Tehát nálam 11-5.
több mint 11 éve
Kiss New Orleans Saints 2 151 — Who Dat Nation
Ha gondolod, akkor úgy is írhatsz ide, hogy azt ahogy van egyből tesszük fel. Tehát mintha a blogra írnád.krixtofer
Ha valamit erre érdemesnek véltek, akkor nyugodtan kopizzátok fel. atapapa
1-2 nagyobb elemzésed tuti ki fog kerülni. 😉 Természetesen a nicked is ott lesz.Kiss
Ez nem előre nyávogás akart lenni, nem vagyok annyira nagyképű 😊
A történelem és a super bowl menü alatt lévő részek nagyjából az utolsó betűig tőlem származnak.atapapa
Innen az oldalról kopiztam. De majd javításra kerül 😉 És várjuk az elemzéseidet 😀

Bode
Samaras játszott?
Még szép, ollózott is egy gyönyörű fejesgólt, csak nem adták meg intentional grounding miatt :/
több mint 11 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 022 — #neverpunt
Minden évben megcsinálom, ata pl. utálja szerintem de nem baj 😀Gyurma Pappa
Nem utálom, csak lehetetlen vállalkozásnak tartom 😊

Vaccaronak meg 5tacklet írtak fel, ami a legtöbb volt a meccsen Saints oldalon. 😊 Bár szívesebben látnék LBket ezen lista élén.EasyGhost
Én meg DT-t 😉

több mint 11 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 003 — Egyéb témák lakó
Minden évben megcsinálom, ata pl. utálja szerintem de nem baj 😀 10 W tippeltem, lássuk hogyan:
2. Bucs W (ez a Bucs idén még eléggé busto lesz, Freeman továbbra is vicc, nyerni kell)
3. Cards W (nyerni kell, jó az a D, de azért az O-t meg lehet fogni, itthon játszunk kész)
4. Fins W (primetime, itthon, Miami azért foghatónak kell, hogy legyen)
5. Bears L (odamegyünk, jó ez a D, szerintem nem fogunk nyerni)
6. Pats L (ha itthon játszanánk, akkor kétségesnek gondolnám, de szerintem nem fogunk nyerni a Pats ellen. Szoros meccs lesz, de nem fogunk nyerni)
7. Bye (szerintem a legjobbkor jön)
8. Bills W (még nem ez az év lesz, amikor a Billstől nagyon kell félni, de soon)
9. Jest W (nem is akarok indokolni)
10. Dallas W (itthon játszunk, fontos nyerni, kemény meccs lesz, de nyerni kell)
11. 49ers L (hiába itthon, tavaly is nehéz volt, az idei 49ers nagyon nehéz. inkább itt kapjunk ki, mint egy esetleges PO meccsen)
12. Falcons L (szoros meccsen, de így igazságos)
13. Hawks L (nagyon nem fekszik nekünk ez az erőszakos D, ráadásul 12. ember is nekik kedvez, plusz Wilson stílusa sem az igazi. egyébként meg u.a. mint a 49ers elleni véleményem)
14. Panthers W (itthon, csoportmeccs, nyerni kell... baromi jó az a front7 pedig...)
15. Rams W (kéne nyerni nagyon, és szerintem fogunk is, bár egyre jobb a Rams is sajnos)
16. Panthes L (tavaly kikaptunk idegenben, tavalyelőtt majdnem, jó csapat a Panthers és nagyon akarni fognak nyerni)
17. Bucs W (nekünk nagyon fog kelleni, nekik nem, és nyerni fogunk)

WC hely, hacsak a Falcons nem betlizik valami nagyot. PO-ban meg minden lehet.

több mint 11 éve
EasyGhost New Orleans Saints 1 397 — Saints fan
Amúgy most hogy 26 futáskisérlet volt +1 Breestől a 35 passz mellett, ~11 perccel többet birtokoltuk a labdát mint az Atlanta akik kemény 13+1 Ryan futást hajtottak végre. Remélem sikerült megtartani ezt a balanszot, illetve a védelem továbbra is kitudja segíteni Breest ha hibázik. Vaccaronak meg 5tacklet írtak fel, ami a legtöbb volt a meccsen Saints oldalon. 😊 Bár szívesebben látnék LBket ezen lista élén.
több mint 11 éve
Tocy New Orleans Saints 1 140
szerintem 4-5. héten Stills akár kezdő is lehet...Tocy
Hát azért van még hova fejlődni. Sokszor az volt az érzésem, hogy kb arra vár hogy Brees pont a kezébe dobja a labdát. Az ata által említett "korrigálás" nem volt még meg.BB
Erre gondoltam, hogy ennek kell még pár hét. Akkor sem biztos, de akkor már LEHET kezdő. Mondjuk Meachemre kíváncsi lennék...
több mint 11 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 022 — #neverpunt
A sérültekkel nagyot szívhatunk, Bunkley, Walker és Robinson se úgy tűnik, hogy nagyon hamar visszatér, várom a szerdai ködösítést Paytontól.
Stills nem mindig segíttette ki Breest, de annyi lehetősége talán nem is volt rá. A Falcons cornerei nagyot játszottak, gyakran árnyékként tapadva az elkapóinkhoz. Volt egy hosszabb passzos szitu Stills felé, az csak akkor lett volna catch, ha Brees egy méterrel mélyebbre nyújtja, mert a védő tökéletesen ott volt Stills nyakán.

Van még hova fejlődnie Kennynek, de én már a mostani teljesítményétől is nagyon boldog vagyok. Már most sokkal jobb, mint Morgan valaha lesz és az ötödik körös helyénél is jobb választásnak tűnik.

több mint 11 éve
BB New Orleans Saints 42 — Who Dat!
szerintem 4-5. héten Stills akár kezdő is lehet...Tocy
Hát azért van még hova fejlődni. Sokszor az volt az érzésem, hogy kb arra vár hogy Brees pont a kezébe dobja a labdát. Az ata által említett "korrigálás" nem volt még meg.
több mint 11 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 003 — Egyéb témák lakó
Meachem ebben nagyon értette Breest, a szeme mindig a levegőben lévő labdán volt, és lassított, ha kellett.atapapa
De tényleg, mi van Mechemmel? Most akkor fog játszani, vagy csak Saints játékosként akar visszavonulni? 😊

Egyébként Grubbs sem villogott tegnap passznál, egy kicsit úgy érzem, hogy falunk még nagyon preseason formában ragadt. Remélem nem érezzük meg Kromer hiányát...