New Orleans Saints

45 feliratkozó

több mint 12 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 733 — no es importante
tessék

NFL upholds suspensions for Saints. Sean Payton's suspension starts April 16. Loomis/Vitt start at end of preseason.


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
zemanla New Orleans Saints Florida Gators 3 366 — Do Your Job
Na, mi van? ma csak én vagyok itt? :/
Jeff Duncan
Some potential good news for Saints: Per the release, the NFL will consider "modifying" the loss of the Saints' 2013 2nd-round draft pick.




2011.10.30.: Vazzzze,vazzzze,vazzzze......!!!!!! 2012.03.21.: vazzze az n hatványon; n→∞
több mint 12 éve
zemanla New Orleans Saints Florida Gators 3 366 — Do Your Job
NFL Commissioner Roger Goodell could make his decision as early as Monday on the New Orleans Saints' appeals on punishments for the organization's "bounty" program, according to NFL.com's Steve Wyche.




2011.10.30.: Vazzzze,vazzzze,vazzzze......!!!!!! 2012.03.21.: vazzze az n hatványon; n→∞
több mint 12 éve
zemanla New Orleans Saints Florida Gators 3 366 — Do Your Job
Casillas a Titanshez látogat......




2011.10.30.: Vazzzze,vazzzze,vazzzze......!!!!!! 2012.03.21.: vazzze az n hatványon; n→∞
több mint 12 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 021 — #neverpunt
Pierce a kikerült felvételről
http://espn.go.com/video/clip?id=7782557&categoryid=2378529

Egyre jobban örülök ennek a kiszivárgott cuccnak, az erre érkezett NFL-beli reakciók a többi szurkoló szemét is kezdik felnyitni, kezdik elfogadni hogy ez nem elszigetelt eset.

Más kérdés persze hogy mennyire hat ki a fellebbezésre. Van egy olyan teóriám, miszerint ha Goodell nem akar semmit se enyhíteni, akkor nagyon hamar nyilvánosságra hozza a döntését, meglovagolva a most újra felerősödött hullámokat, ha akar, akkor vár néhány napot, hogy az ügy elüljön és ne menjen szembe a felkorbácsolt közhangulattal.

több mint 12 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 021 — #neverpunt
A mostani hanganyaggal is akkor lett bajom amikor direktben ACL sérülés okozásáról beszél...na ez már sok sztem is.
Megfélemlítés? OK.
Fájjon neki meccs után? OK
Üss ki valakit, h ne jöjjön vissza arra a negyedre, meccsre az is ok, de direkt arra menni, h vki komolyan lesérüljön, na az a gáz sztem.Rolni
Mivel nincs is elég információm, nem akarok belemenni abba, hogy az ACL-n konkrét bounty volt, vagy az igyatok vért, öljetek meg mindenkit, minden playnél h2h szerelést akarok látni lelkesítés része volt-e.
Itt egy ötcsillagos cikk az egészről, tényleg érdemes elolvasni
http://www.grantland.com/story/_/id/7779341/when-do-draw-line-nfl-violence

Persze fotelszurkolóként könnyen mondom, hogy minden öltözőben ez megy, de ezt nem az ujjamból szopom, hanem olyanok beszámolóit veszem alapul, akiknek lehet adni a véleményére
Pl. egy néhány éve még aktív NFL-játékos, ma újságíró szerint
If Williams really made "cash" symbol referencing $ that is obviously huge problem. Everything else fairly common.Ross Tucker
Vagy egy korábbi LB (Carl Banks, NYG) szerint
The tenor of the speech is not uncommon on a Saturday night before a game, Some of the stuff was over the line, but 90-95% was what you would hear within most (defensive) rooms.
The whole ‘kill the head, the body will follow,’ that’s a metaphor. It’s coach speak.

több mint 12 éve
bundy07 New Orleans Saints 24
Rolni köszi szépen a semmit! 😀
Lehet nem aludtam ki magam, de nem tudtam rájönni mit is akarsz.
"Üss ki valakit, h ne jöjjön vissza arra a negyedre, meccsre az is ok, de direkt arra menni, h vki komolyan lesérüljön, na az a gáz sztem."
Szóval ha azt mondják, hogy úgy üsd le, hogy ne tudjon vissza jönni a meccsre az ok? Ja, hogy az nem komoly sérülés aki nem tud visszajönni!

Örülök annak hogy belátod, ez nem egyedi eset. Csak jó lenne, ha te is belátnád ezek a dolgok amik nálunk nyilvánosságra kerültek, azok bárhol nyilvánosságra kerülhetnének.
Más csapatnál miért nincs "átfogó ellenőrzés"?
Egyszerű, mert mondjuk több száz játékos és edzőt kéne eltiltani, ami az NFL halálát jelentené. Inkább egy csapaton akarnak példát gyakorolni, hogy a többi csapat tanuljon az esetből.

Edzők és klubvezetők jönnek - mennek a szurkoló marad. Még a nehézségek ellenére is.
több mint 12 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 645 — Raiders fan
Akkor olvass 😊
http://youtu.be/fhnn9kbqQUAatapapa
Köszi. Hát, öregem, ez undorító. Sosem szerettem, nem tudtam miért, de úgy tűnik tudat alatt éreztem, hogy Freudhoz kéne járnia. 😊hajdu
Ne hogy azt hidd, hogy a többi öltözőben Petrarca-szonetteket olvasnak fel. Gyilkolj, ne keljen fel, üsd ki, féljen feléd menni, stb.
És ez is történne, ha nem lennének szabályok.
Csak sajnos nálunk az egészet új dimenzióba helyezi a mögötte lévő vérdíj.atapapa
Én eddig direkt nem szólaltam meg ezügyben, mert nagyrészt állszent dolognak tartottam. Minden öltözőben mennek hasonló dolgok...pont egy Raider fan meg pláne ne pofázzon 😊 Tatum vagy Atkinson akik nekünk hőseink ma pályára se léphetnének a büntik miatt...

Én kűzdősportot űzök és számomra sem ismeretlen az olyan dolog, h ha valaki húzza a bal lábát akkor arra kell dolgozni vagy kapott már két nagy balost akkor rakom neki a 3.at is oda stb....ez rendben is van.
A mostani hanganyaggal is akkor lett bajom amikor direktben ACL sérülés okozásáról beszél...na ez már sok sztem is.
Megfélemlítés? OK.
Fájjon neki meccs után? OK
Üss ki valakit, h ne jöjjön vissza arra a negyedre, meccsre az is ok, de direkt arra menni, h vki komolyan lesérüljön, na az a gáz sztem.

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 12 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 021 — #neverpunt
Pryor az NCAA-től kapta az eltiltását, csak az NFL aztán helybenhagyta a döntéstjjncaa
Igen, bár szvsz ez az eltiltás körülményeit nagyban nem befolyásolta, Roethlisberger is játszhatott az előszezonban és éles meccseken "ketyegett le" a büntetése.
Bár azt nem tudom, hogy neki engedtek-e bármiféle kapcsolatot az eltiltás tényleges ideje alatt a csapattal, valszeg nem sokat.

Vilmánál miért pont 15 meccs? 😊 Ha azon a környéken fog járni a büntetése, akkor szvsz megkapja egész évre az eltiltást. atapapa


4-8 meccset mondanak minimum. mivel eddig a játékosok közül egyedül ő az igazi arca a bounty-nak, példás büntetésre számítok az esetében. ugyanakkor "az adjuk meg a megbánás lehetőségét" attitűd miatt, remélem, hogy megadják neki az esélyt, hogy az esetleges play off-ra odaállhasson a vonal mellé. ezért 15 😉adam77
Legyen így 😊

több mint 12 éve
adam77 New Orleans Saints 635
Vilmánál miért pont 15 meccs? 😊 Ha azon a környéken fog járni a büntetése, akkor szvsz megkapja egész évre az eltiltást. atapapa


4-8 meccset mondanak minimum. mivel eddig a játékosok közül egyedül ő az igazi arca a bounty-nak, példás büntetésre számítok az esetében. ugyanakkor "az adjuk meg a megbánás lehetőségét" attitűd miatt, remélem, hogy megadják neki az esélyt, hogy az esetleges play off-ra odaállhasson a vonal mellé. ezért 15 😉
több mint 12 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 733 — no es importante
Pryor az NCAA-től kapta az eltiltását, csak az NFL aztán helybenhagyta a döntést


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
zemanla New Orleans Saints Florida Gators 3 366 — Do Your Job
Shanle-t nem fogják eltiltani, az az ember még egy cheerleadernek se tudna sérülést okozni a pálya szélén, fizessenek érte bármit 😉
atapapa
....Ez vazzze! szupermegagiga LOL!!! 😂 😂




2011.10.30.: Vazzzze,vazzzze,vazzzze......!!!!!! 2012.03.21.: vazzze az n hatványon; n→∞
több mint 12 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 021 — #neverpunt
Vilmánál miért pont 15 meccs? 😊 Ha azon a környéken fog járni a büntetése, akkor szvsz megkapja egész évre az eltiltást.

Shanle-t nem fogják eltiltani, az az ember még egy cheerleadernek se tudna sérülést okozni a pálya szélén, fizessenek érte bármit 😉

Az előszezoni meccsek biztosan nem fognak beleszámítani a büntibe, de az érdekes lesz, hogy miként rendezik el ezen a megszorításon kívül a kérdést.
Tavaly Pryor esetén az eredeti eltiltása úgy nézett ki, hogy kapott 5 meccs eltiltást, az előszezonban játszhatott, a csapathoz bejárhatott, de nem edzhetett velük.

több mint 12 éve
adam77 New Orleans Saints 635
nem gondolom, hogy ebből tippjátékot kellene indítani, de a várakozást elütendő én a hasamra ütöttem és következőket jósolom:

vilma 15 meccs 500K
harper 5 meccs 200K
smith 5 meccs 150k
shanle 4 meccs 125K
jenkins 3 meccs 100K
ellis 2 meccs 100K
greer 50K

és akik már nem szentek:
fujita
sharper
hargrove
mccray
ayodele
porter

a preseason meccsek beleszámítanak majd a büntibe?
több mint 12 éve
Szabler 1 360 — Tristero Courier
Akkor olvass 😊
http://youtu.be/fhnn9kbqQUAatapapa
Köszi. Hát, öregem, ez undorító. Sosem szerettem, nem tudtam miért, de úgy tűnik tudat alatt éreztem, hogy Freudhoz kéne járnia. 😊hajdu
Ne hogy azt hidd, hogy a többi öltözőben Petrarca-szonetteket olvasnak fel. Gyilkolj, ne keljen fel, üsd ki, féljen feléd menni, stb.
És ez is történne, ha nem lennének szabályok.
Csak sajnos nálunk az egészet új dimenzióba helyezi a mögötte lévő vérdíj.atapapa
http://www.patrickhruby.net/2012/04/gregg-williams-tape-has-nfl-lost.html#more

"Kill the head. The body will die. This is basically what United States policymakers said before the Iraq War. It's a common boxing trainer verbal trope. It's also a total football coach cliche, a literal phrase and overall attitude to launch 1,000 blustery pregame locker room speeches. To me, Williams' exhortations to physically punish opposing players are extraordinarily detailed -- at least in terms of specific knee ligaments -- but otherwise notable for their sheer ordinariness. After all, in reminding his charges to "put a lick" on recently-concussed San Francisco kick returner Kyle Williams, the defensive coach was only saying out loud what everybody in the sport, including the Super Bowl champion New York Giants, already thinks. Hit somebody. Physically dominate. To borrow from another well-known pep talk, the one given by Al Pacino in the unintentional camp classic "Any Given Sunday": that's football, guys. That's all it is.

Only now, people outside the locker room can hear it. Loud and clear. A verbal barrage that can't be spun.

In this respect, I wonder if BountyGate will spawn unintended consequences for the NFL.

The league's long-term prosperity depends on society continuing to buy a variation on the old Shakespearian chestnut: football in itself isn't good or bad, but intentions make it so. Change the culture of the sport, and you can change the scary physical carnage, too. Only this isn't actually the case: nasty thoughts and cash bounties don't cause brain trauma. Physics and biology cause brain trauma. Hitting causes brain trauma. And hitting is football, the essence of the game, the sin qua non of Williams' speech. The culture that needs changing doesn't reside in the Saints' locker room -- it resides everywhere else, in all of us who have fashioned a de facto national pastime out of increasingly self-evident harm.

Report all obscene mail to your Potsmaster!
több mint 12 éve
hajdu New Orleans Saints 937 — Hajrá Saints!
Akkor olvass 😊
http://youtu.be/fhnn9kbqQUAatapapa
Köszi. Hát, öregem, ez undorító. Sosem szerettem, nem tudtam miért, de úgy tűnik tudat alatt éreztem, hogy Freudhoz kéne járnia. 😊hajdu
Ne hogy azt hidd, hogy a többi öltözőben Petrarca-szonetteket olvasnak fel. Gyilkolj, ne keljen fel, üsd ki, féljen feléd menni, stb.
És ez is történne, ha nem lennének szabályok.
Csak sajnos nálunk az egészet új dimenzióba helyezi a mögötte lévő vérdíj.atapapa
Nem gondoltam, de vannak határok. Ha pedig nem lennének szabályok, nem ez történne, hanem az, hogy nincs többé sport.
több mint 12 éve
bundy07 New Orleans Saints 24
De hiányzott már ez a légkör!
De sajnos messze még szeptember! 😕

Edzők és klubvezetők jönnek - mennek a szurkoló marad. Még a nehézségek ellenére is.
több mint 12 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 984 — Egyéb témák lakó
mondjuk most néztem vissza a 49ers elleni utolsó drive-ot, ahol ugye az SF már nem is futott, két játékos csinált elkapásokat Smith passzaiból, Gore és Davis... szóval lehet a DC-nk bármekkora hülye, a taktikája annyira nem jött be, hogy még nekünk járhatna valami fájdalomdíj 😊jjncaa
Pontosan. GW egész stílusa ilyen: ultraaggro és önfejű. Nem kell félni, GW is tudta, hogy van ez a felvétel, és azt is tudta, hogy ha kell valamelyik fél elő fogja venni. Az biztos volt, már két hete is, hogy ő nem fog soha többet edzősködni az nfl-ben. De NCAA-ban sem. HS-ban sem. Talán flagfocihoz hozzászólhat 😊

Sokat köszönhet neki a csapat, 2009-ben összerázta, az elég ratyi rostert, és csinált belőle egy SB győztes csapatot. Mostmár tudjuk a módszert, ennyi változott. A többit tudtuk róla korábban is.

több mint 12 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 733 — no es importante
mondjuk most néztem vissza a 49ers elleni utolsó drive-ot, ahol ugye az SF már nem is futott, két játékos csinált elkapásokat Smith passzaiból, Gore és Davis... szóval lehet a DC-nk bármekkora hülye, a taktikája annyira nem jött be, hogy még nekünk járhatna valami fájdalomdíj 😊


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 021 — #neverpunt
Mi van ezen a felvételen? Be ne merjétek linkelni, mert rosszul leszek és úgy sem fogom megérteni (nekem csak az olvasás megy) 😊hajdu
Akkor olvass 😊
http://youtu.be/fhnn9kbqQUAatapapa
Köszi. Hát, öregem, ez undorító. Sosem szerettem, nem tudtam miért, de úgy tűnik tudat alatt éreztem, hogy Freudhoz kéne járnia. 😊hajdu
Ne hogy azt hidd, hogy a többi öltözőben Petrarca-szonetteket olvasnak fel. Gyilkolj, ne keljen fel, üsd ki, féljen feléd menni, stb.
És ez is történne, ha nem lennének szabályok.
Csak sajnos nálunk az egészet új dimenzióba helyezi a mögötte lévő vérdíj.

több mint 12 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 021 — #neverpunt
Megpróbálunk mindent Williams nyakába varrni. Nem elegáns, de érthető, különösen a cselekményben részt vevők érintettségének foka és az ez alapján kiosztott büntetések egymáshoz viszonyított aránytalansága miatt.atapapa
remélem az lesz a vége, hogy GW bepöccen, és kitálal...jjncaa
És mit mondana egy ilyen kitaláláskor?
Mikor a Redskins-ben voltam, Sean Payton volt az, aki Dallas-ból majd New Orleans-ból akkora hatással volt rám, hogy be kellett vezetnem a bountyt. Amit akkor már előtte köztudottan szűk évtizede alkalmaztam.
Vagy: Benson a jegybevételek 1%-t a szezon során a bounty-alapba tette.

Teljesen egyértelmű a rendelkezésre álló infók alapján, hogy GW futtatta és a leggyakrabban pénzelte ezt a történetet, mindenki más csak ipari tanuló volt az üzemben. Ehhez egy támadásorientált HC annál sokkal többet nem tud hozzá tenni, mint amennyi kiderült SP-ről.

Én se bánnám ha minden 100-ra kiderülne, ha
- ugyanezt a tisztázást minden csapat végigcsinálná
- és nem fordulna a visszájára a dolog, nem arról szólna mostantól az NFL, hogy ha az irányító meze kicsit zöld lesz a fűtől, akkor rögtön vöröshagyma illóolajával átitatott zsebkendőt osztanának ki minden védőnek az oldalvonalnál.

több mint 12 éve
hajdu New Orleans Saints 937 — Hajrá Saints!
Mi van ezen a felvételen? Be ne merjétek linkelni, mert rosszul leszek és úgy sem fogom megérteni (nekem csak az olvasás megy) 😊hajdu
Akkor olvass 😊
http://youtu.be/fhnn9kbqQUAatapapa
Köszi. Hát, öregem, ez undorító. Sosem szerettem, nem tudtam miért, de úgy tűnik tudat alatt éreztem, hogy Freudhoz kéne járnia. 😊
több mint 12 éve
hajdu New Orleans Saints 937 — Hajrá Saints!
Megpróbálunk mindent Williams nyakába varrni. Nem elegáns, de érthető, különösen a cselekményben részt vevők érintettségének foka és az ez alapján kiosztott büntetések egymáshoz viszonyított aránytalansága miatt.atapapa
remélem az lesz a vége, hogy GW bepöccen, és kitálal...jjncaa
Ez a faszi elmebeteg. Bármi kitelik tőle.
több mint 12 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 733 — no es importante
Megpróbálunk mindent Williams nyakába varrni. Nem elegáns, de érthető, különösen a cselekményben részt vevők érintettségének foka és az ez alapján kiosztott büntetések egymáshoz viszonyított aránytalansága miatt.atapapa
remélem az lesz a vége, hogy GW bepöccen, és kitálal...


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 021 — #neverpunt
Mi van ezen a felvételen? Be ne merjétek linkelni, mert rosszul leszek és úgy sem fogom megérteni (nekem csak az olvasás megy) 😊hajdu
Akkor olvass 😊
http://youtu.be/fhnn9kbqQUA