New Orleans Saints

45 feliratkozó

több mint 12 éve
hajdu New Orleans Saints 937 — Hajrá Saints!
Mi van ezen a felvételen? Be ne merjétek linkelni, mert rosszul leszek és úgy sem fogom megérteni (nekem csak az olvasás megy) 😊
több mint 12 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 984 — Egyéb témák lakó
http://profootballtalk.nbcsports.com/2012/04/05/vitts-lawyer-accuses-gregg-williams-of-going-rogue/

hehe

több mint 12 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 984 — Egyéb témák lakó
Addig is rendeld meg pólóba
http://lookatmeshirts.com/lookatme/boba-fett-saint.html
atapapa
done

több mint 12 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 021 — #neverpunt
A yahoo-ról:
http://sports.yahoo.com/nfl/news?slug=ycn-11199556zemanla
még egy
http://sports.yahoo.com/blogs/nfl-shutdown-corner/saints-not-only-ones-straddling-line-between-football-140216032.html

Kiderült hogy ki a hunyó
http://profootballtalk.nbcsports.com/2012/04/05/saints-gleason-expected-sean-pamphilon-to-keep-recordings-private/
Az eltiltások okán remélem, hogy a védelem át fog álni 3-4-bebundy07
A falba nincs meg hozzá az emberanyag sajnos, és SS sem az a 3-4-es guru.
Basszus, ha tudnám, hogy hol van a képem, ami a profilomban van, már rég lecseréltem volna Bobba Fett-re én is az avatarom 😕 😂Gyurma Pappa
Addig is rendeld meg pólóba
http://lookatmeshirts.com/lookatme/boba-fett-saint.html

Állítólag Payton és Loomis szólt Williamsnek januárban, amikor elkezdődött a nyomozás, hogy álljon le a bountyval.
Ha Willi tényleg ezt a jelet mutogatta ($) miközben Gore-ék kinyírásáról beszélt, akkor tett Seanék figyelmeztetésére. Ebből viszont Paytonék jól kijöhetnek.

Ezt a beszédet elhallgatva... Ha Pacino mondta volna el egy filmen, már érezhetné is a vörös szőnyeg süppedését a cipője alatt az Oscar-gálán.

több mint 12 éve
zemanla New Orleans Saints Florida Gators 3 366 — Do Your Job
A yahoo-ról:
http://sports.yahoo.com/nfl/news?slug=ycn-11199556




2011.10.30.: Vazzzze,vazzzze,vazzzze......!!!!!! 2012.03.21.: vazzze az n hatványon; n→∞
több mint 12 éve
bundy07 New Orleans Saints 24
GW ügybe nem is nagyon szeretnék bele menni, mert vannak emberek akik jobban értenek hozzá. 😀

Edzők és klubvezetők jönnek - mennek a szurkoló marad. Még a nehézségek ellenére is.
több mint 12 éve
zemanla New Orleans Saints Florida Gators 3 366 — Do Your Job
Régóta hozzá akartam már szólni a story-hoz, de családi okok miatt nem sok időm volt.

1, Brees szerződésével szerintem kivárnak, mivel a büntetések miatt szerintem fog keletkezni plusz a költségvetésben, gondolok itt fizetés nélküli eltiltásokra.

2, Az eltiltások okán remélem, hogy a védelem át fog álni 3-4-be és ugyan úgy felhasználják majd a keletkezett pluszt az igazolásoknál, ráadásul a védelembe több ember is magas fizetést kap ahhoz képest amilyen teljesítményt nyújt. Titkon abban reménykedek, hogy az eltiltások után megfelelő képességű játékosokat igazolunk. Csak lassan ideje lenne megtudni, mert ha a liga később közli csak, hogy kit mennyi iődre tiltanak el, akkor lecsúszunk a szabad ügynökökről és draft-nál is csúnyán ráfázhatunk.

3, A támadófallal résszel idén sem lesz gond, hozni fogja a formáját, erre ki térni nem is nagyon akarok.

4, SP remélem minél előbb vissza fog térni, mert a hiányát az első pár fordulóban biztos megérezzük, mert a tavalyi szezonban is, mikor sérült volt, pár meccsre látványosan vissza esett a teljesítmény.

5, GW szerintem nem kaphat börtön büntetést, hiszen a ligának külön szabályzata van erre vonatkozóan, ahol meg is kapta a maga kis büntetését. Viszont ha bíróság elé kerülne az ügye akkor, szívhatná a fogát, mert az amerikai törvények alap fogalma alapján "mindenki ártatlan addig ameddig be nem bizonyul a bűnössége". Ez pedig rövid idő alatt bebizonyulna.

Így röviden ezek a gondolatok, vélemények alakultak ki bennem, bár napról-napra nem tudtam nyomon követni az eseményeket!bundy07
1) valszeg így van
2) Ata szerint (és sztem is) elég aktívak voltunk a FA piacon. Amíg nincs eredménye az eltiltásoknak, több FA nem lesz... Draft? :/ A 3. körben kezdünk.... (hacsak...., de neeeeem!)
3) .....úgy legyen (de nincs az csapatrész, amin ne lehetne erősíteni... és az a pénz sincs)
4) SP sztem ott lesz valahol a csapat körül, bármi történik
5) GW ügyben a hazai "Saints jogi doktorok" véleménye lehet érdekes, de sajnos nem ők döntenek....




2011.10.30.: Vazzzze,vazzzze,vazzzze......!!!!!! 2012.03.21.: vazzze az n hatványon; n→∞
több mint 12 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 984 — Egyéb témák lakó
@RossTuckerNFL
If Williams really made "cash" symbol referencing $ that is obviously huge problem. Everything else fairly common.

@DanGrazianoESPN
People -- esp those who played -- are saying the Gregg Williams audio isn't unusual. I think the point is, it needs to be.

Szerintem a leglogikusabb az, hogy már a nyomozáskor az NFL birtokába került a felvétel és most a fellebbezés csúcspontján kiszórták a médiának.
Ez nekünk nem használatapapa
Basszus, ha tudnám, hogy hol van a képem, ami a profilomban van, már rég lecseréltem volna Bobba Fett-re én is az avatarom 😕 😂

több mint 12 éve
bundy07 New Orleans Saints 24
Régóta hozzá akartam már szólni a story-hoz, de családi okok miatt nem sok időm volt.

1, Brees szerződésével szerintem kivárnak, mivel a büntetések miatt szerintem fog keletkezni plusz a költségvetésben, gondolok itt fizetés nélküli eltiltásokra.

2, Az eltiltások okán remélem, hogy a védelem át fog álni 3-4-be és ugyan úgy felhasználják majd a keletkezett pluszt az igazolásoknál, ráadásul a védelembe több ember is magas fizetést kap ahhoz képest amilyen teljesítményt nyújt. Titkon abban reménykedek, hogy az eltiltások után megfelelő képességű játékosokat igazolunk. Csak lassan ideje lenne megtudni, mert ha a liga később közli csak, hogy kit mennyi iődre tiltanak el, akkor lecsúszunk a szabad ügynökökről és draft-nál is csúnyán ráfázhatunk.

3, A támadófallal résszel idén sem lesz gond, hozni fogja a formáját, erre ki térni nem is nagyon akarok.

4, SP remélem minél előbb vissza fog térni, mert a hiányát az első pár fordulóban biztos megérezzük, mert a tavalyi szezonban is, mikor sérült volt, pár meccsre látványosan vissza esett a teljesítmény.

5, GW szerintem nem kaphat börtön büntetést, hiszen a ligának külön szabályzata van erre vonatkozóan, ahol meg is kapta a maga kis büntetését. Viszont ha bíróság elé kerülne az ügye akkor, szívhatná a fogát, mert az amerikai törvények alap fogalma alapján "mindenki ártatlan addig ameddig be nem bizonyul a bűnössége". Ez pedig rövid idő alatt bebizonyulna.

Így röviden ezek a gondolatok, vélemények alakultak ki bennem, bár napról-napra nem tudtam nyomon követni az eseményeket!

Edzők és klubvezetők jönnek - mennek a szurkoló marad. Még a nehézségek ellenére is.
több mint 12 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 731 — no es importante
egyébként az eltiltáson kívül pl. börtönbüntetést nem kaphat GW?lol
a felbújtás, mint bűntett, csak akkor áll fenn, ha magát a bűncselekményt is bizonyítani lehet

"Ha a felbujtás eredményeként közvetlenül és véglegesen kialakítja, kiváltja a bűncselekmény elkövetésének szándékát, és ennek eredményeképpen el is követik a bűncselekményt, akkor felel a felbujtó" (Szándékerősítő hatású rábírás a pszichikai bűnsegédhez tartozik.)


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
eloel 3 212 — Hard working. Alpha male. Jackhammer.
egyébként az eltiltáson kívül pl. börtönbüntetést nem kaphat GW?

- new orleans saints hungary - sig gallery -
több mint 12 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 021 — #neverpunt
@RossTuckerNFL
If Williams really made "cash" symbol referencing $ that is obviously huge problem. Everything else fairly common.

@DanGrazianoESPN
People -- esp those who played -- are saying the Gregg Williams audio isn't unusual. I think the point is, it needs to be.

Szerintem a leglogikusabb az, hogy már a nyomozáskor az NFL birtokába került a felvétel és most a fellebbezés csúcspontján kiszórták a médiának.
Ez nekünk nem használ

több mint 12 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 731 — no es importante
Ezt viszont nem egészen értem.Tocy


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
Tocy New Orleans Saints 1 140
Ezt viszont nem egészen értem.
több mint 12 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 731 — no es importante
Jeff Duncan
I'm also wondering if the #Saints had anything to do with this leak, thinking it might advance their stance that GW was acting as a rogue.

Mint lehetőség, nem kizárható, mivel Saints közeli volt a szivárogtató.Gyurma Pappa
pontosan erre céloztam


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 984 — Egyéb témák lakó
Jeff Duncan
I'm also wondering if the #Saints had anything to do with this leak, thinking it might advance their stance that GW was acting as a rogue.

Mint lehetőség, nem kizárható, mivel Saints közeli volt a szivárogtató.

több mint 12 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 984 — Egyéb témák lakó
mondjuk ez a hangfelvétel tényleg iszonyat durva, itt már abszolút nem a tipikus "gyerünk és szedjük szét őket" féle feltüzelésről van szó... a liga helyében abszolút nem a játékosokon verném el a balhét, az edzőkre kirótt büntetések jogosak és szerintem kellő mértékűek (GW úgyse kap már állást többé az NFL-ben), de ez az a pont, ahol a retorzióban nem kellene tovább mennijjncaa
Hát sztem meg kép nélkül nem lehet bizonyítani, hogy hiteles...akármilyen pro kocka tud csinálni egy ilyet az én hangommal is..Tocy
Ezt azért nem hiszem. Tény és való, hogy az időzítés több mint érdekes.

JJ: igazad lenne ha a nem a játékosok tartották volna fent az alapot.

több mint 12 éve
Tocy New Orleans Saints 1 140
mondjuk ez a hangfelvétel tényleg iszonyat durva, itt már abszolút nem a tipikus "gyerünk és szedjük szét őket" féle feltüzelésről van szó... a liga helyében abszolút nem a játékosokon verném el a balhét, az edzőkre kirótt büntetések jogosak és szerintem kellő mértékűek (GW úgyse kap már állást többé az NFL-ben), de ez az a pont, ahol a retorzióban nem kellene tovább mennijjncaa
Hát sztem meg kép nélkül nem lehet bizonyítani, hogy hiteles...akármilyen pro kocka tud csinálni egy ilyet az én hangommal is..
több mint 12 éve
zemanla New Orleans Saints Florida Gators 3 366 — Do Your Job
mondjuk ez a hangfelvétel tényleg iszonyat durva, itt már abszolút nem a tipikus "gyerünk és szedjük szét őket" féle feltüzelésről van szó... a liga helyében abszolút nem a játékosokon verném el a balhét, az edzőkre kirótt büntetések jogosak és szerintem kellő mértékűek (GW úgyse kap már állást többé az NFL-ben), de ez az a pont, ahol a retorzióban nem kellene tovább mennijjncaa
Ebben bízunk..... :/




2011.10.30.: Vazzzze,vazzzze,vazzzze......!!!!!! 2012.03.21.: vazzze az n hatványon; n→∞
több mint 12 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 731 — no es importante
mondjuk ez a hangfelvétel tényleg iszonyat durva, itt már abszolút nem a tipikus "gyerünk és szedjük szét őket" féle feltüzelésről van szó... a liga helyében abszolút nem a játékosokon verném el a balhét, az edzőkre kirótt büntetések jogosak és szerintem kellő mértékűek (GW úgyse kap már állást többé az NFL-ben), de ez az a pont, ahol a retorzióban nem kellene tovább menni


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
hajdu New Orleans Saints 937 — Hajrá Saints!
Ata, te nagyon beteg vagy 😀
több mint 12 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 021 — #neverpunt
http://profootballtalk.nbcsports.com/2012/04/05/carlos-rogers-confirs-that-gregg-williams-used-bounties-in-d-c/

érdemes elolvasni a cikket, Florio gyakorlatilag kezd teljesen megzavarodni, úgy érzem minden mondatban, hogy utólag kitörölte, hogy "emiatt sem nyertünk 2009-ben a Superdomeban, és erről is Payton és Loomis tehet) 😀Gyurma Pappa
Élvezem a kommenteket, pár hete a bounty volt a civilizált világ második legsúlyosabb bűncselekménye, alig lemaradva a többszörös anyagyilkossággal, mint eszközcselekménnyel megvalósított alkotmányos rend erőszakos megváltoztatására irányuló terrorcselekmény mögött, most hogy más csapatról van szó, már szinte semmi baj a bountyval, igazából csak azért vágta el a torkunkat a Liga, mert hazudtunk róla :rolleyes:


Nagyon kíváncsi vagyok a fellebbezések eredményére, igazából nem vártam, hogy a franchise is fellebbezni fog, az a büntetés viszonylag enyhe, de végül is van benne logika, mindenki fellebbez, aztán GODellnek van lehetősége mérlegelni és az egyik büntetéssel eljátszani a szigorút (a franchise nem kap enyhítést), de Sean Payton már lehet HC egy esetleges rájátszásban...

több mint 12 éve
Tocy New Orleans Saints 1 140
http://profootballtalk.nbcsports.com/2012/04/05/before-final-game-gregg-williams-urged-saints-to-injure-49ers/

Zseniális, hogy pont a fellebbezés reggelén kerül elő egy ilyen. Hihetetlen véletlenek vannak 😊Gyurma Pappa
Nagyszerű...
több mint 12 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 984 — Egyéb témák lakó
http://profootballtalk.nbcsports.com/2012/04/05/before-final-game-gregg-williams-urged-saints-to-injure-49ers/

Zseniális, hogy pont a fellebbezés reggelén kerül elő egy ilyen. Hihetetlen véletlenek vannak 😊

több mint 12 éve
Tocy New Orleans Saints 1 140
Köszönöm! Tehát csak imádkozhatunk, hogy ne legyenek hosszú eltiltások...Vilma pótlását még talán meg is lehetne oldani, de Ellis, Harpar, Jenkins...