New Orleans Saints

45 feliratkozó

több mint 12 éve
keke New Orleans Saints 22


Ez a beállás... és hozzá a full fekete... beszótá' kcsög? 😂
Vagy lehet ezek után már ezzel is vigyázni kell....
több mint 12 éve
zemanla New Orleans Saints Florida Gators 3 366 — Do Your Job
Ez a nyakrész őrületes fantáziáról tesz tanúbizonyságot.....
A fekete Brees is Nike termék? Azért erre is figyelhettek volna. :/




2011.10.30.: Vazzzze,vazzzze,vazzzze......!!!!!! 2012.03.21.: vazzze az n hatványon; n→∞
több mint 12 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 984 — Egyéb témák lakó
Vagy nem kötelezik állandó szoláriumra Breest.hajdu
Ezt akartam kérdezni, hogy mióta van nekünk fekete irányítónk?

Egyébként Pierre volt ott a próbán, mint a franchise arca... kéne már egy szerződés Brees-zel, hogy a kutya verje meg... május elejére várom.

több mint 12 éve
hajdu New Orleans Saints 937 — Hajrá Saints!
Vagy nem kötelezik állandó szoláriumra Breest.
több mint 12 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 021 — #neverpunt

A nyakát erősen elcseszték szvsz


Yasi már fogalmazza a cikket: a Saints-nek muszáj lenne kifejeznie végtelen háláját a könyörületes Goodell felé, amiért nem kapott az új mezünk fekete-fehér keresztcsíkokat mellrészre felvarrt nyolcjegyű azonosítószámmal.

több mint 12 éve
zemanla New Orleans Saints Florida Gators 3 366 — Do Your Job
Az ok, de akkor a Dunbar üzletben a Ramsnak mi a bót?zemanla
Most arra gondolsz, hogy mi van ha őt is eltiltják? Ciki. Bár ha ilyen Dunbar-félék is eltiltást kapnak, akkor nem sok védőnk lesz bevetésre készen szeptemberbenatapapa
Igen, pontosan.... (de akkor a Rams érdekelne a legkevéssé...)




2011.10.30.: Vazzzze,vazzzze,vazzzze......!!!!!! 2012.03.21.: vazzze az n hatványon; n→∞
több mint 12 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 021 — #neverpunt
Az ok, de akkor a Dunbar üzletben a Ramsnak mi a bót?zemanla
Most arra gondolsz, hogy mi van ha őt is eltiltják? Ciki. Bár ha ilyen Dunbar-félék is eltiltást kapnak, akkor nem sok védőnk lesz bevetésre készen szeptemberben

több mint 12 éve
zemanla New Orleans Saints Florida Gators 3 366 — Do Your Job
Vagy 100 ember tüntetett ma a Superdome-nál, Payton mellett

De szerintem még ennél is beszédesebb ez
The Saints had two $100,000-plus suites available for the 2012 season as of the middle of March. Within 24 hours after the league's sanctions of the Saints were announced, both suites were sold.

És a büntetés bejelentése utáni 3 napban több mint 150 újabb szezonbérlet-igénylés futott be a Saints-hez, az igénylők persze kénytelenek voltak beérni a több tízezres várólista aljával.atapapa
idén sem lesz gond akkor a hangulattal.Kiss
Nem ezen múlt 😊 Ez inkább a helyiek elkötelezettségét mutatja a botrány ellenére is.

Dunbar a Ramsben...zemanla
A DC-k kicserélésével bartereztünk 2 LB-t is (csak nehogy Dunbar is Williamséhez hasonló sorsra jusson...)atapapa
Az ok, de akkor a Dunbar üzletben a Ramsnak mi a bót?




2011.10.30.: Vazzzze,vazzzze,vazzzze......!!!!!! 2012.03.21.: vazzze az n hatványon; n→∞
több mint 12 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 021 — #neverpunt
Vagy 100 ember tüntetett ma a Superdome-nál, Payton mellett

De szerintem még ennél is beszédesebb ez
The Saints had two $100,000-plus suites available for the 2012 season as of the middle of March. Within 24 hours after the league's sanctions of the Saints were announced, both suites were sold.

És a büntetés bejelentése utáni 3 napban több mint 150 újabb szezonbérlet-igénylés futott be a Saints-hez, az igénylők persze kénytelenek voltak beérni a több tízezres várólista aljával.atapapa
idén sem lesz gond akkor a hangulattal.Kiss
Nem ezen múlt 😊 Ez inkább a helyiek elkötelezettségét mutatja a botrány ellenére is.

Dunbar a Ramsben...zemanla
A DC-k kicserélésével bartereztünk 2 LB-t is (csak nehogy Dunbar is Williamséhez hasonló sorsra jusson...)

több mint 12 éve
Kiss New Orleans Saints 2 151 — Who Dat Nation
Vagy 100 ember tüntetett ma a Superdome-nál, Payton mellett

De szerintem még ennél is beszédesebb ez
The Saints had two $100,000-plus suites available for the 2012 season as of the middle of March. Within 24 hours after the league's sanctions of the Saints were announced, both suites were sold.

És a büntetés bejelentése utáni 3 napban több mint 150 újabb szezonbérlet-igénylés futott be a Saints-hez, az igénylők persze kénytelenek voltak beérni a több tízezres várólista aljával.atapapa
idén sem lesz gond akkor a hangulattal.

Bode
Samaras játszott?
Még szép, ollózott is egy gyönyörű fejesgólt, csak nem adták meg intentional grounding miatt :/
több mint 12 éve
zemanla New Orleans Saints Florida Gators 3 366 — Do Your Job
Dunbar a Ramsben...




2011.10.30.: Vazzzze,vazzzze,vazzzze......!!!!!! 2012.03.21.: vazzze az n hatványon; n→∞
több mint 12 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 021 — #neverpunt
Vagy 100 ember tüntetett ma a Superdome-nál, Payton mellett

De szerintem még ennél is beszédesebb ez
The Saints had two $100,000-plus suites available for the 2012 season as of the middle of March. Within 24 hours after the league's sanctions of the Saints were announced, both suites were sold.

És a büntetés bejelentése utáni 3 napban több mint 150 újabb szezonbérlet-igénylés futott be a Saints-hez, az igénylők persze kénytelenek voltak beérni a több tízezres várólista aljával.

több mint 12 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 021 — #neverpunt
Nos. A szakszervezet teszi a dolgát. Azt hiszem Breest tényleg tisztelik odaát 😊

http://www.nfl.com/news/story/09000d5d828057aa/article/nflpa-hires-outside-counsel-for-players-in-saints-bounty-case?module=HP11_headline_stackGyurma Pappa
Biztosan tisztelik, de szvsz ezt más csapattal szemben is megtennék, jobb helyeken erről szól a hatékony érdekképviselet.

A büntetőeljárás, mint lehetséges következmény rosszul hangzik :/

több mint 12 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 984 — Egyéb témák lakó
Nos. A szakszervezet teszi a dolgát. Azt hiszem Breest tényleg tisztelik odaát 😊

http://www.nfl.com/news/story/09000d5d828057aa/article/nflpa-hires-outside-counsel-for-players-in-saints-bounty-case?module=HP11_headline_stack

több mint 12 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 021 — #neverpunt
Nézelődünk, nézelődünk.....
New Orleans Saints will workout California University (PA.) guard Rishaw Johnsonzemanla
Érte biztos nem kell majd felcserélnünk 😊

több mint 12 éve
Kájzerszóze New Orleans Saints 5 228 — playoffs???
Big Tuna jönni fog, egyre valószínűbb.
OLB-t kellene húzni, elkapónak jó a pályagondnok is: ott van száz éve, ismeri a route-okat 😀

Go Saints!!!!!!



több mint 12 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 984 — Egyéb témák lakó
Big Tuna... elmondani nem tudom, hogy mekkora arc Sean Payton. Kevesen (senki?) húzna ilyet, hasonló helyzetben.

Egyébként jó mutatja Payton és Loomis erejét, hogy gyakorlatilag Benson bele sem szólt az egészbe. 101%, hogy 2013-ban Sean Payton lesz a csapat vezetőedzője.

több mint 12 éve
zemanla New Orleans Saints Florida Gators 3 366 — Do Your Job
Nézelődünk, nézelődünk.....
New Orleans Saints will workout California University (PA.) guard Rishaw Johnson




2011.10.30.: Vazzzze,vazzzze,vazzzze......!!!!!! 2012.03.21.: vazzze az n hatványon; n→∞
több mint 12 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 021 — #neverpunt
Fellebbez mindenki ezerrel
Legendary coach Bill Parcells confirmed that he's interested in joining the Saints organization in light of coach Sean Payton's one-year suspension.
"I had plenty of opportunities to do things with different teams, and I've turned them all down," Parcells said. "But this one is special. This guy is like family to me. And if I could help him, I would." zemanla
Erről van szó, várjuk szeretettel

OLB felhozatal idén milyen, ha már szóba került, hogy kellene oda ember...? Ha jó, akkor oké, de nem vagyok meggyőződve róla, hogy egy rookie jobb lenne, mint a Shanle, Casillas, Chamberlain, Wilson (tavaly egysíkú volt, tényleg, de őt nem használni többet szerintem butaság lenne), Bussey (amit láttam tőle, az szimpatikus volt, megnézném rendes meccsen is) ötösből a legtöbben... (Amúgy a Casillas - Wilson OLB páros mennyire gyors lenne, de szeretnéééééééém. 😀)csabi19
Jó páros lenne, talán 3-4-be 😊

Shanle az egyik legrosszabb OLB volt az elmúlt években az egész NFL-ben. Most hogy egy újonc a harmadik körből mennyire tudná kiszorítani...? Szerintem van 1-1 név, aki képes lehetne rá, de ez soktényezős téma, néhány dolgon elhasalhat egy ilyen folyamat.
Vagyunk olyan helyzetben, hogy meg kéne próbálni.
Wilson a passrusht leszámítva halott ember volt, bár volt neki egy nyilatkozata arról, hogy teljes holtszezonnal mennyivel jobb lesz és hogy milyen rosszul járt azzal, hogy összességében csak a nyáron kezdődhetett el a lockout miatt a munka a Csapattal.

több mint 12 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 984 — Egyéb témák lakó
És: http://profootballtalk.nbcsports.com/2012/03/30/saints-can-stay-in-house-to-comply-with-rooney-rule/

több mint 12 éve
zemanla New Orleans Saints Florida Gators 3 366 — Do Your Job
Legendary coach Bill Parcells confirmed that he's interested in joining the Saints organization in light of coach Sean Payton's one-year suspension.
"I had plenty of opportunities to do things with different teams, and I've turned them all down," Parcells said. "But this one is special. This guy is like family to me. And if I could help him, I would." While both Payton and Parcells maintain that no job offer has been made, the club may simply be biding time to come up with a candidate to circumvent the Rooney Rule
New York Daily News Mar 30 - 11:06 AM




2011.10.30.: Vazzzze,vazzzze,vazzzze......!!!!!! 2012.03.21.: vazzze az n hatványon; n→∞
több mint 12 éve
cs19 New Orleans Saints Purdue Boilermakers 455 — Saints fan
http://www.cbssports.com/nfl/rapid-reports/post/18143044
Kelvin Hayden látogat NOLA felé a hétvégén... Hát... Nem igazából szeretem, de tényleg nem ártana Porter helyére valaki... 3. számúnak meg nem lenne rossz olcsóért.

OLB felhozatal idén milyen, ha már szóba került, hogy kellene oda ember...? Ha jó, akkor oké, de nem vagyok meggyőződve róla, hogy egy rookie jobb lenne, mint a Shanle, Casillas, Chamberlain, Wilson (tavaly egysíkú volt, tényleg, de őt nem használni többet szerintem butaság lenne), Bussey (amit láttam tőle, az szimpatikus volt, megnézném rendes meccsen is) ötösből a legtöbben... (Amúgy a Casillas - Wilson OLB páros mennyire gyors lenne, de szeretnéééééééém. 😀)

több mint 12 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 984 — Egyéb témák lakó
Ez a Rooney Rule kivisz az agyból most már...

több mint 12 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 984 — Egyéb témák lakó
NA, ezért nem olvastam végig 😀 Sejtettem hogy ilyesmi lesz 😊

több mint 12 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 021 — #neverpunt
Yasi nyomott egy cikket ilyen címmel
Roger Goodell showing Saints mercy
Mondom végre, itt volt az ideje... ehh, ilyen cím alatt nem ekkora baromságot vártam
http://espn.go.com/blog/nfcsouth/post/_/id/33112/33112atapapa
lusta vagyok, milyen baromság ez már megint?Gyurma Pappa
Hogy milyen marhára kegyes velünk ez a Goodell-gyerek, mert nem azonnali hatállyal tiltotta el Loomist meg Paytont, hanem Paytonnak például maradt még másfél hete, amíg a mi edzőnk, és így lehetősége van arra, hogy Parcells-t idecsalogassa

Ekkora kegyelmet bazdmeg, komolyan mondom, Goodell lesz a legújabb kori ikonfestészet legtöbbször ábrázolt alakja