New Orleans Saints

45 feliratkozó

több mint 12 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 984 — Egyéb témák lakó
Sziasztok! Valaki le tudná nekem írni nagyjából, hogy kik szoktak kezdeni a védelemben, és hogy közülük kik számíthatnak eltiltásra?Tocy
Hát most ez elég nehéz kérdés.

Akik tavaly kezdtek, azok közül sokan már nincsenek itt vagy nem lesznek itt, de közülük is számíthatnak páran komolyabb büntetésre.

A legesélyesebbek: W. Smith, Vilma, Ellis, Harpar, Jenkins. Kisebb eséllyel: Greer, Robinson. Lofton, Hawthorne, Bunkley az új érkezők, ők nem érintettek, és elég valószínű kezdők. Aki még érintett lehet, de már nem Saints tag: Porter, Fujita, Hargrove (aki egyébként a Vikings-szel tárgyal). Szerintem a 22-27 úgy jön ki, hogy számos special team emberke is érintett lehet, hát ott meg fogalmam sincs róla, hogy kik.

Egyébként:

http://profootballtalk.nbcsports.com/2012/04/05/carlos-rogers-confirs-that-gregg-williams-used-bounties-in-d-c/

érdemes elolvasni a cikket, Florio gyakorlatilag kezd teljesen megzavarodni, úgy érzem minden mondatban, hogy utólag kitörölte, hogy "emiatt sem nyertünk 2009-ben a Superdomeban, és erről is Payton és Loomis tehet) 😀

több mint 12 éve
Tocy New Orleans Saints 1 140
Sziasztok! Valaki le tudná nekem írni nagyjából, hogy kik szoktak kezdeni a védelemben, és hogy közülük kik számíthatnak eltiltásra?
több mint 12 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 984 — Egyéb témák lakó
na elvileg sikerült szerződést kötnünk Brees-zel (5 év, 115 millió)

véééééégre.lol
kacsának bizonyult

több mint 12 éve
eloel 3 212 — Hard working. Alpha male. Jackhammer.
na elvileg sikerült szerződést kötnünk Brees-zel (5 év, 115 millió)

véééééégre.

- new orleans saints hungary - sig gallery -
több mint 12 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 021 — #neverpunt
Ha nem lenne a Bounty-ügy, ezt tartanám minden idők egyik legjobb holtszezonjának. Óriási ez az igazolás!
Volt már úgy valaki az év GM-e, hogy a szezon felét eltiltással töltötte? 😊


Ezennel lemondtam az OLB-draftról 😛atapapa
Na, akkor többen várnánk (hajdú nevében is 😊 )a további "elemzést" a draftról.... 😉
LB kilőve? CB? WR? vagy más? zemanla
nálam igen

need:
passrusher DE/DT
deep threat wr
2. NT
3-4. CB

Konkrét nevek? Nehezet kérsz, amióta érdekel a foci, talán ebben a szezonban néztem a legtöbb NCAA-t, ennek megfelelően most vagyok a legbizonytalanabb mindenféle jóslás tekintetében

Lehet hogy jobban járnánk ha JJ-t megkérnénk hogy dobáljon pár nevet ezerke a posztokra

itt rangsorolnak játékosokat posztonként, körökre lebontva
http://www.nfldraftscout.com/ratings/players.php?genpos=QB&draftyear=2012&sortby=tsxpos&order=ASC
itt is lehet jó elemzéseket olvasni minden névről
http://www.nationalfootballpost.com/college_big_board_rankings.html

ha ez kimaradt volna esetleg
http://bowl.hu/modules/forum/viewtopic.php?id=2359

Preseason Schedule :
zemanla
A Hou és az Ari elleni valszeg lesz az ESPN-en is

több mint 12 éve
zemanla New Orleans Saints Florida Gators 3 366 — Do Your Job
Preseason Schedule :
The Saints will kick off the 2012 preseason when they play the Arizona Cardinals on Sunday, August 5 in the 2012 Hall of Fame Game at Fawcett Stadium in Canton, Ohio.
In Week 1 of the NFL preseason slate, the Saints will travel to face the New England Patriots at Gillette Stadium.
In Week 3, the Saints will host the Jacksonville Jaguars in the home opener at the Mercedes-Benz Superdome.
New Orleans will host the Houston Texans on Saturday, August 25
The Saints will close out the preseason at LP Field against the Tennessee Titans on Thursday, August 30.




2011.10.30.: Vazzzze,vazzzze,vazzzze......!!!!!! 2012.03.21.: vazzze az n hatványon; n→∞
több mint 12 éve
zemanla New Orleans Saints Florida Gators 3 366 — Do Your Job
Ha nem lenne a Bounty-ügy, ezt tartanám minden idők egyik legjobb holtszezonjának. Óriási ez az igazolás!
Volt már úgy valaki az év GM-e, hogy a szezon felét eltiltással töltötte? 😊


Ezennel lemondtam az OLB-draftról 😛atapapa
Na, akkor többen várnánk (hajdú nevében is 😊 )a további "elemzést" a draftról.... 😉
LB kilőve? CB? WR? vagy más? néhány nevet kérnénk, kiket érdemes figyelni a 3. körben..., vagy csúszhatnak odáig? Kit érdemes, kit lehet ezen a helyen húzni?
(tudom, a fekete leves még hátra van, de mégis!)zemanla
DT/TE, OT/DT, WR/TE, CB, XX

most ezt mondomGyurma Pappa
Nevek, nevek, nevek....
TE: Ladarius Green ...?
CB: Chase Minnifield...?
WR: A.j. Jenkins...?
OT, DT...?????

Jobb, rosszabb várható? Ezen a környéken keresgéljek? 😊




2011.10.30.: Vazzzze,vazzzze,vazzzze......!!!!!! 2012.03.21.: vazzze az n hatványon; n→∞
több mint 12 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 984 — Egyéb témák lakó
Ha nem lenne a Bounty-ügy, ezt tartanám minden idők egyik legjobb holtszezonjának. Óriási ez az igazolás!
Volt már úgy valaki az év GM-e, hogy a szezon felét eltiltással töltötte? 😊


Ezennel lemondtam az OLB-draftról 😛atapapa
Na, akkor többen várnánk (hajdú nevében is 😊 )a további "elemzést" a draftról.... 😉
LB kilőve? CB? WR? vagy más? néhány nevet kérnénk, kiket érdemes figyelni a 3. körben..., vagy csúszhatnak odáig? Kit érdemes, kit lehet ezen a helyen húzni?
(tudom, a fekete leves még hátra van, de mégis!)zemanla
DT/TE, OT/DT, WR/TE, CB, XX

most ezt mondom

több mint 12 éve
zemanla New Orleans Saints Florida Gators 3 366 — Do Your Job
Ha nem lenne a Bounty-ügy, ezt tartanám minden idők egyik legjobb holtszezonjának. Óriási ez az igazolás!
Volt már úgy valaki az év GM-e, hogy a szezon felét eltiltással töltötte? 😊


Ezennel lemondtam az OLB-draftról 😛atapapa
Na, akkor többen várnánk (hajdú nevében is 😊 )a további "elemzést" a draftról.... 😉
LB kilőve? CB? WR? vagy más? néhány nevet kérnénk, kiket érdemes figyelni a 3. körben..., vagy csúszhatnak odáig? Kit érdemes, kit lehet ezen a helyen húzni?
(tudom, a fekete leves még hátra van, de mégis!)




2011.10.30.: Vazzzze,vazzzze,vazzzze......!!!!!! 2012.03.21.: vazzze az n hatványon; n→∞
több mint 12 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 984 — Egyéb témák lakó
BTW: az NFL meddig szeretne még ülni a büntiken? 90%-ig biztos vagyok benne, hogy addig Brees szerződése sem lesz meg...

több mint 12 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 984 — Egyéb témák lakó
Szvsz Hawthorne nem annyira rossz passz ellen, viszonylag jól érzi a zónázást is. Nem mérvadó persze, de tavaly egyedül több int-t szedett, mint az összes LB-nk a keretben 😊

Mindenképpen jobbak leszünk vele, ha a térde helyrejön, akkor meg főnyeremény lesz az elmúlt 2 év szentes LB-teljesítménye utánatapapa
Azt lehet tudni,hogy mit fog játszani? Lofton mellé gondolom nem backupnak kellett. Will?undisputedly
HA én lennék a DC, és Vilma maradna a csapatnál, akkor Hawthorne lenne a Will, Lofton a Sam és Vilma maradna középen. Ha Vilma sérülésekkel küzdene, akkor maradna Loftont vinném be középre, és Haw maradna Willben. Lofton is nyilatkozta, hogy tud játszani szélen is, ha kell, de Vilma meg nem tud szélen játszani.

Azt nézegettem, hogy ha így marad minden, és Ellist eltiltják, akkor lehet 3 DE-s falunk, meg Martez nem lesz LB ebben a keretben, az is biztos. 😛

több mint 12 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 021 — #neverpunt
Szvsz Hawthorne nem annyira rossz passz ellen, viszonylag jól érzi a zónázást is. Nem mérvadó persze, de tavaly egyedül több int-t szedett, mint az összes LB-nk a keretben 😊

Mindenképpen jobbak leszünk vele, ha a térde helyrejön, akkor meg főnyeremény lesz az elmúlt 2 év szentes LB-teljesítménye utánatapapa
Azt lehet tudni,hogy mit fog játszani? Lofton mellé gondolom nem backupnak kellett. Will?undisputedly
Helyénvaló kérdés, nem tudom 😊
Már csak azért sem, mert mi van ha Vilmát se rúgjuk ki, és csak 6 meccs eltiltást kap?

Itt ezzel kapcsolatban is kapott kérdést
http://www.neworleanssaints.com/news-and-events/article-1/QA-with-New-Saints-LB-David-Hawthorne/7d06996e-81a3-40a5-b9e6-50bc55c5b9ba
“I really feel like I can compete at any one of the three positions. I won’t be doing anything I haven’t done before. It’s football. I’m looking forward to having the opportunity to show them what I can do.”

Q: Playing for three different head coaches, two defensive coordinators and three schemes, help you in terms of adaptability?
A: “Yes, there were some differences. They taught me how to do that pretty well. A couple years ago when I was playing in the middle and Lofa came back and Leroy went down, I had to move to Will. When I played Will, I thought I learned a lot about football because I had seen it from there as well as the middle and it gave me the opportunity to learn football from different angles and how the schemes fit together.”

több mint 12 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 915 — SuperBowl Champions 2013/2014
Szvsz Hawthorne nem annyira rossz passz ellen, viszonylag jól érzi a zónázást is. Nem mérvadó persze, de tavaly egyedül több int-t szedett, mint az összes LB-nk a keretben 😊

Mindenképpen jobbak leszünk vele, ha a térde helyrejön, akkor meg főnyeremény lesz az elmúlt 2 év szentes LB-teljesítménye utánatapapa
Azt lehet tudni,hogy mit fog játszani? Lofton mellé gondolom nem backupnak kellett. Will?
több mint 12 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 021 — #neverpunt
10000 😊
Ahogy nézem, a Nike egy csomagot állított össze az újításokból a csapatok számára, és azok dönthettek arról, hogy mennyit kérnek ezekből a fejlesztésekből a mezekre.
Mi azon csapatok közé tartozunk, akik full extrát kértek, itt van az újítások listája
http://nikeinc.com/nike-football/news/nfl-uniforms-new-orleans-saints

Aztán van olyan csapat, amely pl. csak a nyakrészre való fejlesztést nem kérte (pl. Pats), a Bucs csak az új nadrágra nem volt vevő, a divíziónk másik két csapata viszont a kesztyűn kívül (szvsz ez nem is volt opcionális) semmit se kért ezekből a "forradalmi" újításokból.atapapa
háááát...továbbra sem mondanék semmit az "új divatról", de biztos én nem értek hozzá.zemanla
Sajnos a nyaka elbaltázza az egész kinézetet, pedig több olyan csapat is van, amely kérte a fejlesztéseket nyakra, de nem színezték külön az elejét.
A többi újítás nem látványos, inkább játék közben érezhető (elvileg), amire a szurkolónak semmi szüksége, a replica(olcsóbb) változatokba bele se fogják tenni.

Ha megint megnyerjük a divíziót, akkor majd rá lehet fogni, hogy azért sikerült, mert csak mi választottunk teljes fejlesztést (azaz: csaltunk 😛)

több mint 12 éve
zemanla New Orleans Saints Florida Gators 3 366 — Do Your Job
Ahogy nézem, a Nike egy csomagot állított össze az újításokból a csapatok számára, és azok dönthettek arról, hogy mennyit kérnek ezekből a fejlesztésekből a mezekre.
Mi azon csapatok közé tartozunk, akik full extrát kértek, itt van az újítások listája
http://nikeinc.com/nike-football/news/nfl-uniforms-new-orleans-saints

Aztán van olyan csapat, amely pl. csak a nyakrészre való fejlesztést nem kérte (pl. Pats), a Bucs csak az új nadrágra nem volt vevő, a divíziónk másik két csapata viszont a kesztyűn kívül (szvsz ez nem is volt opcionális) semmit se kért ezekből a "forradalmi" újításokból.atapapa
háááát...továbbra sem mondanék semmit az "új divatról", de biztos én nem értek hozzá.




2011.10.30.: Vazzzze,vazzzze,vazzzze......!!!!!! 2012.03.21.: vazzze az n hatványon; n→∞
több mint 12 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 021 — #neverpunt
Ahogy nézem, a Nike egy csomagot állított össze az újításokból a csapatok számára, és azok dönthettek arról, hogy mennyit kérnek ezekből a fejlesztésekből a mezekre.
Mi azon csapatok közé tartozunk, akik full extrát kértek, itt van az újítások listája
http://nikeinc.com/nike-football/news/nfl-uniforms-new-orleans-saints

Aztán van olyan csapat, amely pl. csak a nyakrészre való fejlesztést nem kérte (pl. Pats), a Bucs csak az új nadrágra nem volt vevő, a divíziónk másik két csapata viszont a kesztyűn kívül (szvsz ez nem is volt opcionális) semmit se kért ezekből a "forradalmi" újításokból.

több mint 12 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 984 — Egyéb témák lakó
Viszlát, Shanle. 😊

több mint 12 éve
hajdu New Orleans Saints 937 — Hajrá Saints!
Milyen remek reggeli hír! CL igazolása után azt hittem, H-ról lemondtunk már. Miki (és Melori) egy zseni továbbra is 😊
több mint 12 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 021 — #neverpunt
Szvsz Hawthorne nem annyira rossz passz ellen, viszonylag jól érzi a zónázást is. Nem mérvadó persze, de tavaly egyedül több int-t szedett, mint az összes LB-nk a keretben 😊

Mindenképpen jobbak leszünk vele, ha a térde helyrejön, akkor meg főnyeremény lesz az elmúlt 2 év szentes LB-teljesítménye után

több mint 12 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 915 — SuperBowl Champions 2013/2014
Volt már úgy valaki az év GM-e, hogy a szezon felét eltiltással töltötte? 😊 atapapa
várj még ezzel picit, kíváncsi leszek hogy lesz kiosztva a pálya közepe zóna ügyileg Loftonnal és Hawthornenal 😊 😊; futás ellen ez a duó korrekt, de mintha nem abból lenne több egy meccsen.sapka
Futás ellen jó Haw, plusz vezér is tud lenni ha kell. Viszont iszonyat lassú, folyamatosan térdsérülés gyötri. Kíváncsi leszek mit produkál más csapatban.
több mint 12 éve
sapka Washington Commanders 6 605 — sapka
Volt már úgy valaki az év GM-e, hogy a szezon felét eltiltással töltötte? 😊 atapapa
várj még ezzel picit, kíváncsi leszek hogy lesz kiosztva a pálya közepe zóna ügyileg Loftonnal és Hawthornenal 😊 😊; futás ellen ez a duó korrekt, de mintha nem abból lenne több egy meccsen.

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 12 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 021 — #neverpunt
Adam Caplan
Saints announced Hawthorne got a five year deal.
Ez még Vilma és a bounty miatt van? vagy ennyire tré volt az LB sor?Rolni
is-is
Ha nem lenne a Bounty-ügy, ezt tartanám minden idők egyik legjobb holtszezonjának. Óriási ez az igazolás!
Volt már úgy valaki az év GM-e, hogy a szezon felét eltiltással töltötte? 😊


Ezennel lemondtam az OLB-draftról 😛

több mint 12 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 645 — Raiders fan
Adam Caplan
Saints announced Hawthorne got a five year deal.
Ez még Vilma és a bounty miatt van? vagy ennyire tré volt az LB sor?

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 12 éve
clbass New Orleans Saints 3 109 — Saints fan

atapapa
Azért az alkata is :/ ...olyan Pat White-os 😛
több mint 12 éve
zemanla New Orleans Saints Florida Gators 3 366 — Do Your Job


Ez a beállás... és hozzá a full fekete... beszótá' kcsög? 😂
Vagy lehet ezek után már ezzel is vigyázni kell....keke
Na, nem kezdem el dícsérni a feketét, bár kávéban, szénben, hajban, mezben,...és még ki tudja miben jó! 😉
(irányítóban?... 😛 )




2011.10.30.: Vazzzze,vazzzze,vazzzze......!!!!!! 2012.03.21.: vazzze az n hatványon; n→∞