New Orleans Saints

45 feliratkozó

több mint 12 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
http://www.hatharom.hu/article/c80924-bunbocsanatot-nyerhet-a-saints-vezetoedzoje
"Lehet mégsem kell új szakember után kutatnia a New Orleans Saints együttesének. Roger Goodell legalábbis hajlandó lenne feloldani a Saints mester egész évre szóló eltiltását, amennyiben Sean Payton április 2-ig beadja fellebbezését a ligának."Kiss
Szerintem itt valami félreértés van. Goodell esetleg megengedné, hogy a fellebbezést hétfőig (tulajdonképp késve) adja be SP és a fellebbezés elbírálásának (amit fel fognak gyorsítani) idejére nem lépne életbe a büntetés.
("If he appeals, and he has until Monday, Goodell said he would "probably" allow him to continue working past the intended start of his suspension. Goodell also said he would expedite the appeal process and his decision, meaning Payton might only get a few more days of work before having to step aside."
http://sportsillustrated.cnn.com/2012/football/nfl/03/27/sean.payton.saints.ap/index.html#ixzz1qOr5iPIH)

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 12 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 984 — Egyéb témák lakó
http://www.hatharom.hu/article/c80924-bunbocsanatot-nyerhet-a-saints-vezetoedzoje
"Lehet mégsem kell új szakember után kutatnia a New Orleans Saints együttesének. Roger Goodell legalábbis hajlandó lenne feloldani a Saints mester egész évre szóló eltiltását, amennyiben Sean Payton április 2-ig beadja fellebbezését a ligának."Kiss
Rossz a fordítás, Goodell azt mondta, hogy felfüggeszteni hajlandó a büntetést, nem végleg feloldani, aztán majd elgondolkodik Paytonnal való beszélgetés után, hogy tud-e neki új dolgot mondani vagy sem.

több mint 12 éve
Kiss New Orleans Saints 2 151 — Who Dat Nation
http://www.hatharom.hu/article/c80924-bunbocsanatot-nyerhet-a-saints-vezetoedzoje
"Lehet mégsem kell új szakember után kutatnia a New Orleans Saints együttesének. Roger Goodell legalábbis hajlandó lenne feloldani a Saints mester egész évre szóló eltiltását, amennyiben Sean Payton április 2-ig beadja fellebbezését a ligának."

Bode
Samaras játszott?
Még szép, ollózott is egy gyönyörű fejesgólt, csak nem adták meg intentional grounding miatt :/
több mint 12 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 984 — Egyéb témák lakó
Hi Keke, nopara, ata engem is mindig kijavít, ez szokása 😂

Parcell-Payton golf meccs meg volt, nyertes nem tudjuk, de feltűnően nem válaszoltak az újságírók kérdéseire. Ugye bekever mindenbe a (szerintem tök hülye) Rooney Rule, szóval ha el is vállalta golfozás közben, nem lehet kimondani. Szóval bízzunk benne, hogy rábólintott 😊

több mint 12 éve
hajdu New Orleans Saints 937 — Hajrá Saints!
Üdv srácok!

Úgy másfél éve olvasom már a topicot (napi szinten), de csak most jutottam el addig, hogy regisztráljak is. Mondjuk sok vizet továbbra sem fogok zavarni, csak 2009 óta nézem aktívan az NFL-t, és tuti hogy nem tudnék olyan dolgokat mondani, ami ne lenne számotokra már egyébként is nyilvánvaló 😊 De ki tudja, jól jöhet még a reg...

Mondom új vagyok, szóval nekem Bill Parcells sem mondott sokat. De az ember valahonnan ismerős volt... Boys of Fall.....is... de megvan, America's Game! 😀

... és hogy együtt agyalták ki az onside kicket. Így főleg nem kicsit Saints-es (vagy inkább SP-os?) húzás lenne, és akkor ki tudja, mit tartogat a szezon.... :rolleyes:
Látjátok, megint tök nyilvánvaló dolgot írtam... de valahol el kell kezdeni. Szóval üdv. 😊keke
Azért ez a nyakig húzott mackóalsó odabasz. 😀
több mint 12 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 021 — #neverpunt
Üdv srácok!

Úgy másfél éve olvasom már a topicot (napi szinten), de csak most jutottam el addig, hogy regisztráljak is. Mondjuk sok vizet továbbra sem fogok zavarni, csak 2009 óta nézem aktívan az NFL-t, és tuti hogy nem tudnék olyan dolgokat mondani, ami ne lenne számotokra már egyébként is nyilvánvaló 😊 De ki tudja, jól jöhet még a reg...

Mondom új vagyok, szóval nekem Bill Parcells sem mondott sokat. De az ember valahonnan ismerős volt... Boys of Fall.....is... de megvan, America's Game! 😀

... és hogy együtt agyalták ki az onside kicket. Így főleg nem kicsit Saints-es (vagy inkább SP-os?) húzás lenne, és akkor ki tudja, mit tartogat a szezon.... :rolleyes:
Látjátok, megint tök nyilvánvaló dolgot írtam... de valahol el kell kezdeni. Szóval üdv. 😊keke
Üdv az aktívak között 😊
Nem írtál nyilvánvaló dolgot, bár teljesen igazat sem 😉
A történet úgy nézett ki, hogy Parcells több kulcsmeccsen is hívott fake puntot karrierje során, például a Denver elleni SB-n, és ez hatott Paytonra, aki plusz labdabirtoklást akart szerezni a Colts ellen. Ezért gyakoroltatta is a fake puntot az SB előtt, de egy idő után azt mondta a labdát a punt előtt feladó long snapper (Kyle), hogy nem tartja jó ötletnek. Payton nem akart olyat erőltetni, amit nem szívesen csinálnak a játékosok, és ekkor jött az egyik segédedzőtől az ötlet: legyen inkább onside kick

több mint 12 éve
Kiss New Orleans Saints 2 151 — Who Dat Nation
whiskeyt sörrel?
Mi is fogunk kezdeni..... most nincs kedven keresgetni. (lehet még nincs menetrend...)zemanla
áhh a bolerot vízzel..majd ha lesz egy kis szabad időd,kedved akkor meg kereshetnéd 😊 mert én nem találtam semmit...Kiss
Ha aktuális lesz, hamar megtalálod te is. 😉 (úgyis belinkeljük.....)zemanla
csak már izgatott vagyok 😀 de ha pontos menetrend nincs még akkor még tárgytalan a dolog 😊

Bode
Samaras játszott?
Még szép, ollózott is egy gyönyörű fejesgólt, csak nem adták meg intentional grounding miatt :/
több mint 12 éve
zemanla New Orleans Saints Florida Gators 3 366 — Do Your Job
ezt látta aszem a boys topikba vagy a Giantsbe nem tudom már..de ott le írták a pontos menetrendet.az létezik?szóval meg van már minden csapatnak ,hogy ki mikor játszik?és ha igen,akkor mi nekünk hogy lesz?

egyébként lehet,hogy keverem valamivel 😀 de hogy mivel azt még én se tudomKiss
whiskeyt sörrel?
Mi is fogunk kezdeni..... most nincs kedven keresgetni. (lehet még nincs menetrend...)zemanla
áhh a bolerot vízzel..majd ha lesz egy kis szabad időd,kedved akkor meg kereshetnéd 😊 mert én nem találtam semmit...Kiss
Ha aktuális lesz, hamar megtalálod te is. 😉 (úgyis belinkeljük.....)




2011.10.30.: Vazzzze,vazzzze,vazzzze......!!!!!! 2012.03.21.: vazzze az n hatványon; n→∞
több mint 12 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 612
Egyelőre csak az ellenfelek ismertek, pontos menetrend még nincs.
több mint 12 éve
Kiss New Orleans Saints 2 151 — Who Dat Nation
Apa, kezdődik!:
New York Giants will host the Dallas Cowboys at MetLife Stadium in the 2012 season-opening NFL Kickoff game on Wednesday, September 5

De messze még...zemanla
ezt látta aszem a boys topikba vagy a Giantsbe nem tudom már..de ott le írták a pontos menetrendet.az létezik?szóval meg van már minden csapatnak ,hogy ki mikor játszik?és ha igen,akkor mi nekünk hogy lesz?

egyébként lehet,hogy keverem valamivel 😀 de hogy mivel azt még én se tudomKiss
whiskeyt sörrel?
Mi is fogunk kezdeni..... most nincs kedven keresgetni. (lehet még nincs menetrend...)zemanla
áhh a bolerot vízzel..majd ha lesz egy kis szabad időd,kedved akkor meg kereshetnéd 😊 mert én nem találtam semmit...

Bode
Samaras játszott?
Még szép, ollózott is egy gyönyörű fejesgólt, csak nem adták meg intentional grounding miatt :/
több mint 12 éve
zemanla New Orleans Saints Florida Gators 3 366 — Do Your Job
Apa, kezdődik!:
New York Giants will host the Dallas Cowboys at MetLife Stadium in the 2012 season-opening NFL Kickoff game on Wednesday, September 5

De messze még...zemanla
ezt látta aszem a boys topikba vagy a Giantsbe nem tudom már..de ott le írták a pontos menetrendet.az létezik?szóval meg van már minden csapatnak ,hogy ki mikor játszik?és ha igen,akkor mi nekünk hogy lesz?

egyébként lehet,hogy keverem valamivel 😀 de hogy mivel azt még én se tudomKiss
whiskeyt sörrel?
Mi is fogunk kezdeni..... most nincs kedven keresgetni. (lehet még nincs menetrend...)




2011.10.30.: Vazzzze,vazzzze,vazzzze......!!!!!! 2012.03.21.: vazzze az n hatványon; n→∞
több mint 12 éve
Kiss New Orleans Saints 2 151 — Who Dat Nation
Apa, kezdődik!:
New York Giants will host the Dallas Cowboys at MetLife Stadium in the 2012 season-opening NFL Kickoff game on Wednesday, September 5

De messze még...zemanla
ezt látta aszem a boys topikba vagy a Giantsbe nem tudom már..de ott le írták a pontos menetrendet.az létezik?szóval meg van már minden csapatnak ,hogy ki mikor játszik?és ha igen,akkor mi nekünk hogy lesz?

"Week 9...Sunday November 4 vs. New Orleans Saints" Dallas topikban találtam mégiscsak 😊

Bode
Samaras játszott?
Még szép, ollózott is egy gyönyörű fejesgólt, csak nem adták meg intentional grounding miatt :/
több mint 12 éve
Kiss New Orleans Saints 2 151 — Who Dat Nation
keke, itt ketten szakértenek, mi meg néha belefolyunk. Isten hozott (ha van persze, csak akkor)! 😊hajdu
mi csak szakmázgatunk 😀Kiss
Szintén asztalos, vagy vízvezeték szerelő???? 😀zemanla
jaja asztalos 😀 meg tetőfedő 😀

Bode
Samaras játszott?
Még szép, ollózott is egy gyönyörű fejesgólt, csak nem adták meg intentional grounding miatt :/
több mint 12 éve
zemanla New Orleans Saints Florida Gators 3 366 — Do Your Job
Apa, kezdődik!:
New York Giants will host the Dallas Cowboys at MetLife Stadium in the 2012 season-opening NFL Kickoff game on Wednesday, September 5

De messze még...




2011.10.30.: Vazzzze,vazzzze,vazzzze......!!!!!! 2012.03.21.: vazzze az n hatványon; n→∞
több mint 12 éve
zemanla New Orleans Saints Florida Gators 3 366 — Do Your Job
keke, itt ketten szakértenek, mi meg néha belefolyunk. Isten hozott (ha van persze, csak akkor)! 😊hajdu
mi csak szakmázgatunk 😀Kiss
Szintén asztalos, vagy vízvezeték szerelő???? 😀




2011.10.30.: Vazzzze,vazzzze,vazzzze......!!!!!! 2012.03.21.: vazzze az n hatványon; n→∞
több mint 12 éve
Kiss New Orleans Saints 2 151 — Who Dat Nation
keke, itt ketten szakértenek, mi meg néha belefolyunk. Isten hozott (ha van persze, csak akkor)! 😊hajdu
mi csak szakmázgatunk 😀

Bode
Samaras játszott?
Még szép, ollózott is egy gyönyörű fejesgólt, csak nem adták meg intentional grounding miatt :/
több mint 12 éve
zemanla New Orleans Saints Florida Gators 3 366 — Do Your Job
keke, itt ketten szakértenek, mi meg néha belefolyunk. Isten hozott (ha van persze, csak akkor)! 😊hajdu
Másfél éve olvassa a fórumot. erre már magátől is rájött! 😂




2011.10.30.: Vazzzze,vazzzze,vazzzze......!!!!!! 2012.03.21.: vazzze az n hatványon; n→∞
több mint 12 éve
hajdu New Orleans Saints 937 — Hajrá Saints!
keke, itt ketten szakértenek, mi meg néha belefolyunk. Isten hozott (ha van persze, csak akkor)! 😊
több mint 12 éve
zemanla New Orleans Saints Florida Gators 3 366 — Do Your Job
Üdv a Who dat családban keke!
Írj csak bátran, itt a többség szintén csak műkedvelő! 😉




2011.10.30.: Vazzzze,vazzzze,vazzzze......!!!!!! 2012.03.21.: vazzze az n hatványon; n→∞
több mint 12 éve
keke New Orleans Saints 22
Üdv srácok!

Úgy másfél éve olvasom már a topicot (napi szinten), de csak most jutottam el addig, hogy regisztráljak is. Mondjuk sok vizet továbbra sem fogok zavarni, csak 2009 óta nézem aktívan az NFL-t, és tuti hogy nem tudnék olyan dolgokat mondani, ami ne lenne számotokra már egyébként is nyilvánvaló 😊 De ki tudja, jól jöhet még a reg...

Mondom új vagyok, szóval nekem Bill Parcells sem mondott sokat. De az ember valahonnan ismerős volt... Boys of Fall.....is... de megvan, America's Game! 😀



... és hogy együtt agyalták ki az onside kicket. Így főleg nem kicsit Saints-es (vagy inkább SP-os?) húzás lenne, és akkor ki tudja, mit tartogat a szezon.... :rolleyes:
Látjátok, megint tök nyilvánvaló dolgot írtam... de valahol el kell kezdeni. Szóval üdv. 😊
több mint 12 éve
Kiss New Orleans Saints 2 151 — Who Dat Nation
Vilmanak mi lesz a sorsa, lehet erről vmit tudni??D11
Saints GM Loomis says team won't ditch LB Vilma for Lofton

Bode
Samaras játszott?
Még szép, ollózott is egy gyönyörű fejesgólt, csak nem adták meg intentional grounding miatt :/
több mint 12 éve
D11 Tampa Bay Buccaneers Miami Hurricanes 1 347 — Kalóz Kapitány
Vilmanak mi lesz a sorsa, lehet erről vmit tudni??
több mint 12 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 021 — #neverpunt
Payton Tuna iránti szerelme mögött nem lehet az, hogy ha sikeres lesz a csapattal is visszavonul szépen a cantoni útra? Úgy értem nem ambiciózus de mégis jó és tapasztalt edző, ha jó lesz félrevonul szó nélkül, ha szar lesz félrevonul szó nélkül. Payton szempontjából ideális..Csabee13
Payton "Tuna iránti szerelme" nem tegnap alakult ki azért, hogy legyen valaki, akit egy év után le lehet pattintani könnyen, Payton a dallasi együttműködésük óta felnéz rá és igazi mentorának tekinti Parcellst, akinek nagyon sűrűn kikéri a véleményét. Ilyen Senior Bowlokon is állandóan egy társaságban kapta el őket rendszerint a kamera.
Amikor Super Bowlt játszottunk, akkor is elhívta egy edzésre, és szerette volna Payton ha Parcells mond egy lelkesítő beszédet, de ezt visszautasította, mert más csapatnak dolgozott akkor. Csak üzenetet küldött (Talán néhányaknak valahonnan ismerős ez 😊)

When the band stops playing and the crowd stops cheering—when people stop paying to come—and it’s quiet and all you’re left with is yourself, you’ve gotta be able to answer the question ‘Did I do my best? Did I do everything fuckin’ possible to win this game?'
Hogy Payonnak azért jutott eszébe rögtön a mentora, mert majd könnyen félre áll? Tény, hogy a mostani OC-nk már több HC-interjún volt, a DC-nk HC-posztról jött, de szerintem ha Benson ennyire szabad utat ad Paytonnak az ideiglenes helyettes megtalálásához, akkor az csak azt jelentheti, hogy maximálisan megbízik benne, vele képzeli el a jövőt és - ahogy Gyurma utalt rá - tudja, hogy az elmúlt évek eredményei kinek a munkáját dicsérik leginkább. És ezt az embert szeretné viszontlátni 2013-ban is.
Ha kutyaütőkből állna a mostani Saints és a következő 1/1-ért vívott csatáról szólna a szezon, akkor szerintem senkit se zavarna, ha az OC vagy a DC lenne az ideiglenes HC, de egy jó kerettel megyünk a szezonnak, és egy tapasztalt, sikeres szakember talán zökkenőmentesebben le tudná vezényelni ezt az átmeneti évet.

több mint 12 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 984 — Egyéb témák lakó
Payton Tuna iránti szerelme mögött nem lehet az, hogy ha sikeres lesz a csapattal is visszavonul szépen a cantoni útra? Úgy értem nem ambiciózus de mégis jó és tapasztalt edző, ha jó lesz félrevonul szó nélkül, ha szar lesz félrevonul szó nélkül. Payton szempontjából ideális..Csabee13
Ezt szajkózzák a kinti portálok is. Igazából persze benne van. De a Saintsben gyakorlatilag mindenki Payton alatt került oda, nagy részük Payton embere. Benson ráadásul pontosan tudja, hogy a csapat felépítése, sikere nagy mértékben Payton érdeme. Ebből egyedül Spags a kivétel.

Ha nekem tippelnem kell, akkor Jr. lesz a megbízott HC, ő köszönheti a legtöbbet Paytonnak, és kb. mindent tőle tanult.

Ez csak a véleményem.

több mint 12 éve
Csabee13 Miami Dolphins 2 561 — Dolphins Fan
Payton Tuna iránti szerelme mögött nem lehet az, hogy ha sikeres lesz a csapattal is visszavonul szépen a cantoni útra? Úgy értem nem ambiciózus de mégis jó és tapasztalt edző, ha jó lesz félrevonul szó nélkül, ha szar lesz félrevonul szó nélkül. Payton szempontjából ideális..