New Orleans Saints

45 feliratkozó

több mint 12 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 984 — Egyéb témák lakó
Yasi nyomott egy cikket ilyen címmel
Roger Goodell showing Saints mercy
Mondom végre, itt volt az ideje... ehh, ilyen cím alatt nem ekkora baromságot vártam
http://espn.go.com/blog/nfcsouth/post/_/id/33112/33112atapapa
lusta vagyok, milyen baromság ez már megint?

több mint 12 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 021 — #neverpunt
Yasi nyomott egy cikket ilyen címmel
Roger Goodell showing Saints mercy
Mondom végre, itt volt az ideje... ehh, ilyen cím alatt nem ekkora baromságot vártam
http://espn.go.com/blog/nfcsouth/post/_/id/33112/33112

több mint 12 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 021 — #neverpunt
Lofton számai
5 év, 33,5 millió
5 millió signing bonus, de idén csak 1,7 millióval terheli majd a sapkát, mert az első évi alapfizetése csak 700ezer
2013-ra 5 milliós rosterbónusz és 1,1 milliós alapfizu
2014-re 2 milliós rosterbónusz és 1 milliós alapfizu
2015-re 4,5 milliós rosterbónusz, 2,4 milliós alapfizu, 100ezer workout bónusz
2016: 5,4 fizetés, 100ezer workout bónusz
2017 6 millió (voidable)

Ezekkel a magas rosterbónuszokkal (amik az első 1-2 évben kvázi grantált fizetést jelentenek) Moore tavalyi szerződésére emlékeztet a deal

szerk: csak összehasonlításképp: Vilmával 3 éve 5év/34 milliós szerződést kötöttünk, 17 millió garantálttal. Ha a signing bónuszt és a rosterbónuszokat garantáltnak vesszük, akkor garantáltban ez is ennyi, de ha ki kell vágni két év múlva, mert menni se tud, akkor jóval kevesebb cap hittel megúsznánk, mint Vilma szerződésével.
Bár szerintem ez a szerződés legkésőbb 3 éven belül újra lesz strukturálva (ahogy idén is egy éven belül pont Moore új szerződése lett átdolgozva), de majd meglátjuk

több mint 12 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 984 — Egyéb témák lakó
A project játékos gondolom valami negatív jelentésű összetétel, de mit jelent?hajdu
Amikor valakit azért vesznek meg, hogy majd 2-3 év múlva legyen belőle játékos, tehát projekt alapja lesz. Szóval fejlesztgetik, építgetik, aztán bevetik, de addig max. kiegészítő. Meachem is ilyen lett, bár őt nem egészen így draftoltuk, de Arrington, Patrick jó példák.

több mint 12 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 730 — no es importante
A project játékos gondolom valami negatív jelentésű összetétel, de mit jelent?hajdu
nagyszerű alapokkal rendelkező, ám "csiszolatlan" futballista, akinek a prognózisok szerint kell 2-3 év, mire felveszi az NFL ritmusát, de utána sokat érhet

a jelző azért pejoratív, mert ilyen játékosokat ritkán draftolnak korán


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
hajdu New Orleans Saints 937 — Hajrá Saints!
A project játékos gondolom valami negatív jelentésű összetétel, de mit jelent?
több mint 12 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 021 — #neverpunt
Jimmy volt a project játékosok mintapéldája a drafthoz érve...jjncaa
2 évvel ezelőtt nézve igen, az volt.
Aztán az első éve végére gyakorlatilag kiszorította Shockeyt a keretből és olyan meccsei voltak, mint a két körrel korábban elkelt Greshamnek. Ha egy játékos az első idényének vége felé kezdő lesz az egyik legjobb O-ban, az már akkor sem project.

És pont Jimmy a példa arra, hogy akkor könnyen lehet ilyen játékosokra vadászni, ha megvan az első 2 köröd is, ahol viszonylag biztosnak tűnő újoncokat már elhoztál.
De projeckttel kezdeni a draftot... annak nem örülnék, még ha a 3. körben is húzunk először.atapapa
na pontosan ezért könnyű utólag okosnak lenni, és szerintem pont nem jó példa Jimmy-t felhozni, hiszen ha ő tudott már újoncként robbantani, akkor ilyen alapon Brees mellett bárki képes lehetjjncaa
(A többszörös pro bowlos Shockey Brees mellett a legjobb évében is feleannyi yardot termelt, mint Graham tavaly, de ez mellékvágány, hagyjuk)

Jimmyvel nem az utólagos okoskodás volt a szándékom, a példámban bárkinek a nevét behelyettesíthetjük, akit a csapata projectknek draftol. A harmadik körben ilyen embert el lehet hozni, ha nem válik be, akkor se lehet azt mondani rá hogy ordas nagy bust lett.

De az első két kör hiányában ne projeckttel kezdjük a draftot, inkább olyan, már bizonyított védővel vagy elkapóval, aki nagyot zuhan akármiért.

több mint 12 éve
Bear Chicago Bears 1 660 — MackóFelső; Jay Cutler fan
Sztem ha 3. körben WR-t, 4-ben pedig OLB húz a csapat, akkor van a legnagyobb esélye rögtön bevethető játékosokat találni...


No.1. Bears
No.2. ARI, CIN, CLE, DET, HOU, NE, NO, OAK, PHI, PIT, TEN (nem fontossági sorrendben...)
több mint 12 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 730 — no es importante
Jimmy volt a project játékosok mintapéldája a drafthoz érve...jjncaa
2 évvel ezelőtt nézve igen, az volt.
Aztán az első éve végére gyakorlatilag kiszorította Shockeyt a keretből és olyan meccsei voltak, mint a két körrel korábban elkelt Greshamnek. Ha egy játékos az első idényének vége felé kezdő lesz az egyik legjobb O-ban, az már akkor sem project.

És pont Jimmy a példa arra, hogy akkor könnyen lehet ilyen játékosokra vadászni, ha megvan az első 2 köröd is, ahol viszonylag biztosnak tűnő újoncokat már elhoztál.
De projeckttel kezdeni a draftot... annak nem örülnék, még ha a 3. körben is húzunk először.atapapa
na pontosan ezért könnyű utólag okosnak lenni, és szerintem pont nem jó példa Jimmy-t felhozni, hiszen ha ő tudott már újoncként robbantani, akkor ilyen alapon Brees mellett bárki képes lehet


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 021 — #neverpunt
Jimmy volt a project játékosok mintapéldája a drafthoz érve...jjncaa
2 évvel ezelőtt nézve igen, az volt.
Aztán az első éve végére gyakorlatilag kiszorította Shockeyt a keretből és olyan meccsei voltak, mint a két körrel korábban elkelt Greshamnek. Ha egy játékos az első idényének vége felé kezdő lesz az egyik legjobb O-ban, az már akkor sem project.

És pont Jimmy a példa arra, hogy akkor könnyen lehet ilyen játékosokra vadászni, ha megvan az első 2 köröd is, ahol viszonylag biztosnak tűnő újoncokat már elhoztál.
De projeckttel kezdeni a draftot... annak nem örülnék, még ha a 3. körben is húzunk először.

több mint 12 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 730 — no es importante
Jimmy volt a project játékosok mintapéldája a drafthoz érve...


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 021 — #neverpunt
Igazából jelenleg mit tudunk 3. körben húzni, amire azonnal szükségünk van, és be is tudjuk vetni?
Gyurma Pappa
Ennek eldöntéséhez nem ártana Loomisék fejébe látni 😊

Lehet stratégia az is, hogy a legjobb elérhető projekteket választjuk, automatikusan "kezdőnek" harmadik körben csak K/P-t meg FB-t húznak 😊
A DT/OLB FA engem elbizonytalanított azt illetően, hogy ki legyen a harmadik körös, már csak azért is, mert pont az OLB az a poszt, ahol szerintem kis szerencsével rögtön kezdőt választhatnánk, méregelve a draftot és a keretet.

Az eltiltásokat nem nézve melyek a hiányposztok jelenleg?
A védelemben
passrusher DE/DT
tisztességes OLB
2. NT
3-4. CB

A támadóknál
Elkapó, főleg mélységi célpontra

El kell dönteni hogy potenciálban limitált, de rögtön teljesítő játékosokat vagy ígéreteket akarunk. Brees korával évről évre jobban megállja a helyét az a sokat koptatott szlogen, hogy rögtön teljesítő emberekre van szükség.

Kérdés, hogy a harmadik körben e hiányposztokra tudunk-e olyan játékost húzni, akit legkésőbb a szezon felére be lehet építeni a csapatba? Ez a folyamat a játékoson kívül persze függ attól is, hogy az adott poszton milyen konkurenciával kell megküzdenie az újoncnak.
Ezen szempontok alapján nálam még mindig az OLB és a WR az, amelyik működik a 3. körben. A WR azért, mert sokat passzolunk és Meachem/a 30-ba lépő Henderson helyett kéne egy mélységi célpont. Az OLB-t szvsz nem kell ragoznom, ott egy Keenan Robinson simán megállná a helyét.

Attól tartok, hogy amire Greenből játékos lehet, addigra Brees már lejtőn lesz. Neki szvsz nem lesz elég egy év, mint ahogyan Jimmynek elég volt.

több mint 12 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 984 — Egyéb témák lakó
http://www.nationalfootballpost.com/Inside-the-NFL-Draft-Saints-team-needs.htmljjncaa
Na, most mi lesz velem, ez a srác nincs rajta a listán 😕 pedig egészen megkedveltem, ilyen rövid idő alatt is. 😂

Vannak itt fincsi dolgok, tudom csak a keresnem kéne, de sokkal egyszerűbb megvárni, hogy valaki belinkelje 😀

több mint 12 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 730 — no es importante
http://www.nationalfootballpost.com/Inside-the-NFL-Draft-Saints-team-needs.html


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 984 — Egyéb témák lakó
Igazából jelenleg mit tudunk 3. körben húzni, amire azonnal szükségünk van, és be is tudjuk vetni?
1. OLB: kell? Talán, kérdés hogy milyen minőséget találunk. Kellene egy jó LB, de meghatározó SLB-t nem fogunk tudni találni szvsz a 3. körben.
2. DE: te írtad korábban, hogy 3. körben ritka a kész játékos, bár ha Smith felfüggesztik, akkor pont mindegy, hogy mennyire van kész vagy nincs, úgyis játszania kell.
3. OL: ehhez is kell egy kis szerencse is, és jelenleg a fal késznek tekinthető. Újabb csere nem árt, egyelőre mondjuk örülnék, ha Tennantról kiderülne végre, hogy mit is akarunk vele kezdeni.
4. WR: húztunk már projekt WR-t első körben is 😀
Összegezve: ami nagyon kellene abból is inkább projekt játékosokat találunk, TE kell, és ha a srác végül WR lesz, akkor sem vesztünk sokat. Szerintem is inkább a védelembe kellene draftolni, de ez a srác illene szerintem a csapatba, napi 4 órát kéne utaznia otthonról 😂

több mint 12 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 021 — #neverpunt
Nem tudom... Most hogy kicsit nézegettem, nagyon projekt játékosnak tűnik. Ha lenne első 2 körünk, akkor azt mondanám, hogy egye fene, húzzuk be háromra, aztán 1-2 év alatt kiderül, hogy mire megy a profik között.
De a mostani körülmények között nem lennék felhőtlenül boldog, ha ő lenne az első választottunk

több mint 12 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 984 — Egyéb témák lakó
Tegnap workouton volt nálunk az a Ladarius Green, akit már a Senior Bowlon is kóstolgattunk. Azóta a combine-on nyomott egy 4,53-as 40 yardot (Jimmy anno 4,56-t ment). Ennek örömére megnéztem a srácról néhány videót, alkat alapján inkább mondanám magas WR-nek, mint TE-nek, nem igazán van meg a megfelelő tömege a poszthoz. Inkább lehet belőle egy Colston-szerű játékos (ha egyszer megtanul route-ot futni)atapapa
Nekem tetszik a srác, a Laffayette-ben hasonló testalkatú QB-val dolgozott együtt, az utolsó időkben, mint Brees. Blaine Gautier 5-10 csak. A srác jól időzített, pont a New Orleans Bowl-ra került jó formába 😀

Hát, ha komolyan őt akarjuk, akkor a 3. körös pickünk meg is van. 😊

több mint 12 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 021 — #neverpunt
Tegnap workouton volt nálunk az a Ladarius Green, akit már a Senior Bowlon is kóstolgattunk. Azóta a combine-on nyomott egy 4,53-as 40 yardot (Jimmy anno 4,56-t ment). Ennek örömére megnéztem a srácról néhány videót, alkat alapján inkább mondanám magas WR-nek, mint TE-nek, nem igazán van meg a megfelelő tömege a poszthoz. Inkább lehet belőle egy Colston-szerű játékos (ha egyszer megtanul route-ot futni)

több mint 12 éve
Kiss New Orleans Saints 2 151 — Who Dat Nation
http://www.youtube.com/watch?v=9Gu7bMEJkfU&feature=related igaz hogy nem mai videó,de én még nem láttam.America's Game 2009 Saints

Bode
Samaras játszott?
Még szép, ollózott is egy gyönyörű fejesgólt, csak nem adták meg intentional grounding miatt :/
több mint 12 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
pénzre gondoltam (szerződősére)Janek
Most megleptél. 😊

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 12 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 784 — Apu ökölbeszorított keze
pénzre gondoltam (szerződősére)

több mint 12 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Kiderült már Lofton mennyit kapott?Janek
Ő friss ember, ezért csak azért tiltják majd el, mert ehhez a minősíthetetlen csapathoz szerződött, várhatóan (liga források szerint) az előszezon meccsekről. 😊

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 12 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 784 — Apu ökölbeszorított keze
Kiderült már Lofton mennyit kapott?

több mint 12 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 021 — #neverpunt
Payton azt mondta, hogy nem biztos a fellebbezésben, mert elég bizonytalan annak végkimenetelét illetően (King azt írta, hogy Goodell környékéről származó információk szerint nem járna sok sikerrel).

Viszont ha a fellebbezés alatt dolgozhat, akkor nem lenne rossz megpróbálni, legalább a draft előtti hetekben hasznát lehetne még venni

több mint 12 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 730 — no es importante
hatharomról cikk, most komolyan?


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal