New Orleans Saints

45 feliratkozó

több mint 12 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 983 — Egyéb témák lakó
Azért ne essünk már át a másik ló túlsó oldalára. Lassan minden csapat g..i lesz a Saints meg véletlenül belekeveredett a bounty-ba...
gabokocka
Hagyd már ez a baromságot, hányszor írjuk le, hogy nem vonjuk kétségbe, hogy büntetés jogosságát, csak akkor miért nem nézik meg másoknál, hogy mi a helyzet. Ennyit mondunk. Persze, hogy nem véletlenül keveredtünk bele, de mindenhol van ilyen, ezért túlzásnak tartjuk Payton büntetését.

De még egyszer: Favre-on volt két szabálytalan hit, amiért jött is a jogos bünti. Warner a hit teljesen szabályos volt (ezt ő is elismerte). Igazából túl sok embert nem ütöttek ki a Saints játékosai. Az, hogy ezért pénzt kaptak, az elég para, és bizony minden résztvevőt büntessenek meg. De álszentség azt mondani, hogy csak a Saints a szemét, és a liga, az, a liga az szent és sérthetetlen.

Visszafordítom a kérdés: mit szólnál hozzá, ha a Panthersnél kiderülne, hogy volt ilyen? Csendben beletörődnél? Ja nem, mutogatnál a Saintsre.

több mint 12 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 021 — #neverpunt
Azért ne essünk már át a másik ló túlsó oldalára. Lassan minden csapat g..i lesz a Saints meg véletlenül belekeveredett a bounty-ba...
gabokocka
Te esel át a ló túlsó oldalára, egy hang se állított ilyet, csak arról van szó hogy a helyzet nem fekete-fehér.

Ha már te írsz ide, arról hallottál, hogy nálatok is volt valami bounty Favre fején egy - azt hiszem 1996-os - meccsen? 😉

több mint 12 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 021 — #neverpunt
továbbra sem értünk egyet a Giants résszel... miért is álszentség az nfc döntő után, hogy elítélünk? csináltunk bármilyen mocskos dolgot? mint mondjuk ti a vikings ellen? Williamst megütöttük-e bmikor durván? nem...kb akkor mostantól az edzők már annyit sem mondhatnának, hogy az ellenfélnél kinek-milyen sérülése van/volt? ilyen dolgokon csámcsogni, mikor nálatok milyen esetek voltak? hmm...csebi
Azt kérdezzük meg Williams-től, hogy szerinte kapott-e "durva" ütést a meccs folyamán. 😊

Mondjanak csak bármit az ellenfél sérüléseiről az edzők továbbra is, ezzel semmi bajom. Azzal van bajom, hogy bizonyos emberek az ilyen tájékoztatás célját nem értik meg. 😊

A nálunk lévő eseteket "kicsámcsogtuk" már elégszer, és nem gondolnám hogy Kyle esete felment minket bármi alól, csak színezi a képet a helyzetről. Százszor leírtam már az elmúlt hetekben, az NFL része a szabályos keretek közötti legkeményebb ütés, aminek célja nem csak az, hogy a játékos szerelve legyen....

Ha már a durvaságokat említtetted:
A Saints 2009-ben és 2010-ben összesen 4 pénzbüntetést kapott: 1 H2H, 1 facemask, 2-t late hit miatt (ebből az egyik Favre). 2011-es adatok nincsenek, akkor mondjuk volt legalább még 4 pénzbünti
A Giants bounty nélkül kapott 4-t dulakodásért, 1-t QB sisakjára mért ütésért, 1-t H2H-ért, 5-t unnecessary roughnessért, plusz egyet illegal hitért, 1-t chop blockért meg még néhányat Jacobs magánszámai miatt.

több mint 12 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 273 — Lájkold a zsűrit!
Az benne a van sportban, hogy kielemzik az ellenfél gyenge pontjait, ezáltal a sérülteket stb. De ha vlki vállalja, hogy agyrázkódás után egy héttel pályára lép, ne lepődjön meg, ha fejbebasszák. gabokocka
Pontosan, pl. a Chargers azért hallgatott Rivers 4. heti bordasérüléséről végig a szezonban h nehogy még inkább ráutazzanak az ellenfél védői.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 12 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 249 — Keep pounding
Azért ne essünk már át a másik ló túlsó oldalára. Lassan minden csapat g..i lesz a Saints meg véletlenül belekeveredett a bounty-ba...

Ez van, megtörténtek a dolgok, vállalni kell érte a felelősséget, nem másokra mutogatni, hogy ők is, meg ők is csinálták. Nyilván szar, hogy pont Titeket kaptak el vele és a büntetés is igen súlyos lett, de kb már ott tartunk, hogy a kurva megsértődik, mert meg akarják b@szni.

Kíváncsi lennék mondjuk fordított esetben a véleményetekre, ha Brees fejét tépte volna le vki és utóbb kiderült volna, hogy hasonló rendszerben törtnét az egész.

Az benne a van sportban, hogy kielemzik az ellenfél gyenge pontjait, ezáltal a sérülteket stb. De ha vlki vállalja, hogy agyrázkódás után egy héttel pályára lép, ne lepődjön meg, ha fejbebasszák. A különbség csak az, hogy Nálatok bebizonyították, hogy lóvéért történt az egész a vezetőség tudtával/szervezésében. Innentől kezdve nincs miről beszélni... A büntetés meg nyilván azért olyan amilyen, mert most a csapból is a pályafutás utáni sérülésekből következő egészségkárosodások vizsgálatának a korát éljük, nyilván Goddell sem hülye, hogy ekkora ziccert kihagyjon, lám ő mindent megtesz, megbünteti keményen azokat, akikről bebizonyosodott, hogy erre mentek és még lóvé is fel volt rá dobva.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 12 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 456 — Lucas Scott
jogi részhez szólnék annyit hozzá, hogy ata említetted azt a lövöldőzéses dolgot, na ott ha fegyvert fogsz valakire, de célt tévesztesz, mást ölsz meg, attól még szándékos emberölésről van szó hazánkban... amcsi jogban ezt nem tudom, hogy van...
csebi
Ez az aberatio ictus, vagyis az elvétés esete, ekkor a magyar jogban két bűncselekmény valósul meg egyszerre: egy szándékos emberölés kísérlete, és egy gondatlan emberölés. Ez alaki halmazat lesz.
Az én példám ettől eltér: valakit kirabolsz és gondatlanul megölöd, akkor az USA-ban ez rögtön szándékos emberölésnek minősül, plusz a rablás.
Kyle Williams dologra visszatérve: az edzői stáb felhívta a figyelmet volt, hogy conc-ja, és emiatt sérülékenyebb... és ennyi... volt vérdíj a fején? nem... volt amúgy illegalil hit rajta? nem... egyik fumble-nél ő volt a hibás, közelébe nem ment senki, másiknál meg úgy vették ki a kezéből a labdát, hogy kb hozzá sem értek... semmi szabálytalant nem látok az egészben...!csebi
Miért hívták fel a figyelmét a fejére? Hogy ott ne üssék? 😊

Lószart Mama, a cél az volt, hogy ha tudják, érjék a fejét is. Nem szabálytalan h2h árán, Pierre Thomas-t is szabályos h2h útján ütötte ki az egész meccsre a SF és vette el az end zone torkában a labdát tőle.

A Kyle-os hasonlatom célja az volt, hogy felhívja a figyelmet: nem kell pénzt adni arra az NFL-ben, hogy a másiknak sérülést okozzanak, vagy gyógyuló sérülés helyére utazzanak. Másrészt pedig álszentségnek tartom, hogy ilyen NFC-döntő után a Vikings mellett pont a NYG emberei ítélnek el minket a legjobban.

atapapa
továbbra sem értünk egyet a Giants résszel... miért is álszentség az nfc döntő után, hogy elítélünk? csináltunk bármilyen mocskos dolgot? mint mondjuk ti a vikings ellen? Williamst megütöttük-e bmikor durván? nem...kb akkor mostantól az edzők már annyit sem mondhatnának, hogy az ellenfélnél kinek-milyen sérülése van/volt? ilyen dolgokon csámcsogni, mikor nálatok milyen esetek voltak? hmm...

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 12 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 021 — #neverpunt
jogi részhez szólnék annyit hozzá, hogy ata említetted azt a lövöldőzéses dolgot, na ott ha fegyvert fogsz valakire, de célt tévesztesz, mást ölsz meg, attól még szándékos emberölésről van szó hazánkban... amcsi jogban ezt nem tudom, hogy van...
csebi
Ez az aberatio ictus, vagyis az elvétés esete, ekkor a magyar jogban két bűncselekmény valósul meg egyszerre: egy szándékos emberölés kísérlete, és egy gondatlan emberölés. Ez alaki halmazat lesz.
Az én példám ettől eltér: valakit kirabolsz és gondatlanul megölöd, akkor az USA-ban ez rögtön szándékos emberölésnek minősül, plusz a rablás.
Kyle Williams dologra visszatérve: az edzői stáb felhívta a figyelmet volt, hogy conc-ja, és emiatt sérülékenyebb... és ennyi... volt vérdíj a fején? nem... volt amúgy illegalil hit rajta? nem... egyik fumble-nél ő volt a hibás, közelébe nem ment senki, másiknál meg úgy vették ki a kezéből a labdát, hogy kb hozzá sem értek... semmi szabálytalant nem látok az egészben...!csebi
Miért hívták fel a figyelmét a fejére? Hogy ott ne üssék? 😊

Lószart Mama, a cél az volt, hogy ha tudják, érjék a fejét is. Nem szabálytalan h2h árán, Pierre Thomas-t is szabályos h2h útján ütötte ki az egész meccsre a SF és vette el az end zone torkában a labdát tőle.

A Kyle-os hasonlatom célja az volt, hogy felhívja a figyelmet: nem kell pénzt adni arra az NFL-ben, hogy a másiknak sérülést okozzanak, vagy gyógyuló sérülés helyére utazzanak. Másrészt pedig álszentségnek tartom, hogy ilyen NFC-döntő után a Vikings mellett pont a NYG emberei ítélnek el minket a legjobban.

tisztelet a két fiatalembernek, Moore elég sokat engedett, PatRob kicsit még jobban is járt, de akkor is respectGyurma Pappa
Igazából Moore se vesztett egy fillért se, csak a különböző bértételekkel machináltak nála is, amelyek máshogy érvényesülnek a capben. De jó hogy megtették, kellett nagyon.

több mint 12 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 456 — Lucas Scott
jogi részhez szólnék annyit hozzá, hogy ata említetted azt a lövöldőzéses dolgot, na ott ha fegyvert fogsz valakire, de célt tévesztesz, mást ölsz meg, attól még szándékos emberölésről van szó hazánkban... amcsi jogban ezt nem tudom, hogy van...

sztem itt ha bebizonyosodik, hogy valaki súlyos testi sértés szenvedett, akkor kellene, hogy legyen büntető eljárás (magyar példánál maradva: rendőrség tesz feljelentést) ha csak testi sértés volt akkor meg magánvádnak lenne Magyarországon helye... természetesen az ottani szabályokat nem tudom...

Kyle Williams dologra visszatérve: az edzői stáb felhívta a figyelmet volt, hogy conc-ja, és emiatt sérülékenyebb... és ennyi... volt vérdíj a fején? nem... volt amúgy illegalil hit rajta? nem... egyik fumble-nél ő volt a hibás, közelébe nem ment senki, másiknál meg úgy vették ki a kezéből a labdát, hogy kb hozzá sem értek... semmi szabálytalant nem látok az egészben...!

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 12 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 983 — Egyéb témák lakó
Kezd kiderülni, hogy Loomis sem a pénzfáról szedi a javakat: 2,3 millió dollárt nyertünk Moore és Robinson szerződésének átstrukturálásávalatapapa
tisztelet a két fiatalembernek, Moore elég sokat engedett, PatRob kicsit még jobban is járt, de akkor is respect

több mint 12 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 021 — #neverpunt
Kezd kiderülni, hogy Loomis sem a pénzfáról szedi a javakat: 2,3 millió dollárt nyertünk Moore és Robinson szerződésének átstrukturálásával

több mint 12 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 021 — #neverpunt
Smith kirúgása azt hiszem a szerződése átalakításával most felesleges lenne, alig foglal helyet - idén - a sapkából.

több mint 12 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 983 — Egyéb témák lakó
Schefter írja
Saints HC Sean Payton and GM Mickey Loomis now are planning to attend this week's NFL owners meetings. Payton had wavered atapapa
mit akar ezzel mondani?

OLB kérdés: úgy gondolom, hogy Dunbar és Casillas maradni fog, Vilma ha kap is egész éves eltiltást (igazából nem hiszem, ő nem hazudott a ligának :lol😊, akkor is meg van van oldva a LB sor. Shanle elbohóckodik. Smith eltiltása fája, és akkor viszont azt mondom, hogy ő inkább cut, mint Vilma. Akkor viszont bajban vagyunk, és bizony ideje lesz draftolni nem egy, hanem két embert is, vagy valami roster töltelékeket idehozni, bár azzal beljebb nem leszünk.

Martez Wilsonról egy kis gondolat: teljesen igazad van abban, amit mondasz. Viszont az Spags képes rá, hogy jól használja, és egyelőre egyértelmű passz szitukban, line-on, simán el tudom képzelni, LB-ként kevésbé, teljesen egyértelmű, hogy mi történik, ha ő LB-ként van a pályán.

több mint 12 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 021 — #neverpunt
Schefter írja
Saints HC Sean Payton and GM Mickey Loomis now are planning to attend this week's NFL owners meetings. Payton had wave…


Nagyrészt egyetértünk Gyurma, néhol nem
Wilsonnak nagyot kell fejlődni, hogy SS rendszerében használni tudjuk. Blitzen kívül minden másban elveszett embernek tűnt tavaly.

Ha Chambarleint nem hoztuk volna ide, a 3. körben OLB-t akartam volna, mivel szvsz erre a posztra nagyobb eséllyel találni itt rögtön kezdőt, mint DE-t (ha a második kör meglenne, oda még jöhetett volna DE). A DT-t Bunkley-val kihúzhatjuk szerintem, hacsak valaki nem zuhan ide nagyot, vagy Ellis-t ki nem rakjuk, el nem tiltják.
(Duncan twitteren írta, hogy az LSU pro dayen beszélt egy emberrel a Saints-ből, ami alapján Dönci azt szűrte el, hogy Franklin és Rogers megtartását nem fogjuk erőltetni)

Állítólag az eltiltások 3 játékosra fognak a legsúlyosabban hatni: Vilmára, Smith-re és Fujitára.

A Payton ittléte óta eltelt 6 drafton összesen csak két alkalommal nem draftoltunk embert az OL-be, az egyik tavaly volt, vagyis valaki ismét esélyes ide.
A sec-be minden évben draftoltunk, Porter elengedésével ez a poszt idén is aktuális lehet, Harper esetleges eltiltásával pedig kötelező lesz ide találni embert, bár állítólag safetyben nagyon gyenge az idei felhozatal.

Az utolsó draftolt WR-ünk Arrington 2008-ból, Meachem lelépésével ez a poszt is nagyobb prioritást kaphat.

több mint 12 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 983 — Egyéb témák lakó
Mint amikor Mourinhot eltiltották és elbújt a szennyes ruhák között az öltözőben 😀atapapa
Hát igen, több párhuzam is vonható a két szakember között, mondjuk Mourinho még nagyobb bunkó 😀

Én már félszemmel a draftot figyelem, azon gondolkodom. Minden valószínűséggel az elérhető legjobb, azonnal bevethető DL emberkéket tudom elképzelni, mint első számú célpontot a 3-4. körben. Jelenleg a DL annyira nem néz ki rosszul (finomítottam a véleményem), csak kérdés mondjuk hogy Ellis és Smith kapnak-e eltiltást. Mondjuk ha ők benne volt a buliban, akkor elég kevés pénzt kereshettek ezen. 😊 A másik nagy kérdés, hogy Jordan és Wilson mire lesz képes idén. Martezből szerintem Spags ki tudja hozni a legtöbbet, Jordan szerintem nem lesz jobb pass rusher, életében, bár ne legyen igazam. Szerintem a két veterán DL-től búcsúzunk. A 3. körre azt tudom elképzelni, hogy egy sok csúszó TE-t stealelünk, amiért hajlandó Loomis feladni a DL erősítését, mert Graham eléggé egyedül van jelenleg.

A 5-6. körben én várok egy projekt S-t, vagy egy projekt WR-t, esetleg egy sokat csúszó OL embert. A 7. kört pedig teljesen rábízom Loomisra. :cool: A S-re a legjobb indokom, hogy Jenkins teljesítménye hektikus (jaj de finom vagyok ma), Harper meg "egyedi" eset, szerintem kéne valaki, aki 2-3 év múlva lesz teljesen harcra fogható, addig esetleg nickelként el lehet a csapatnál. Addigra 100%-ra tudni fogjuk, de már most sejthető, hogy a két S-ünk nem ártatlan. WR depth soha nem lehet elég, annak idején Meachem is két évig pihent, Arrington is kivárta a sorát, Brees utolsó 2-3 Saintses évére még kellene fog neki frissítés.

több mint 12 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 021 — #neverpunt
Nem is értem, hogy miért nem a második mondattal foglalkoztok? 😛zemanla
Ember, ha Brees nem ír alá, akkor sincs baj: CD elit irányítóvá válik a következő szezonban. Viszont, ha komolyan vesszük az igényt, GyP megnyugtatott vagy egy hete (nincs kedvem kikeresni), hogy ne fossunk attól, hpgy elmegy. Így teszek éppen 😊hajdu
😂
Nem fog elmenni, erre nagyösszegben fogadnék, és SP a háttérből súg majd.zemanla
Mint amikor Mourinhot eltiltották és elbújt a szennyes ruhák között az öltözőben 😀

több mint 12 éve
zemanla New Orleans Saints Florida Gators 3 366 — Do Your Job
"Lehet, hogy behúztuk volna, ha..."hajdu
Nem is értem, hogy miért nem a második mondattal foglalkoztok? 😛zemanla
Ember, ha Brees nem ír alá, akkor sincs baj: CD elit irányítóvá válik a következő szezonban. Viszont, ha komolyan vesszük az igényt, GyP megnyugtatott vagy egy hete (nincs kedvem kikeresni), hogy ne fossunk attól, hpgy elmegy. Így teszek éppen 😊hajdu
😂
Nem fog elmenni, erre nagyösszegben fogadnék, és SP a háttérből súg majd.




2011.10.30.: Vazzzze,vazzzze,vazzzze......!!!!!! 2012.03.21.: vazzze az n hatványon; n→∞
több mint 12 éve
hajdu New Orleans Saints 937 — Hajrá Saints!
http://www.youtube.com/watch?v=eNLu4-7dHfY Lofton nem rég még zúzta ColstontKiss
és mennyi pénzt kaphatott ezért a DC-től? 😊jjncaa
Semennyit. Az csak New Orleansban volt szokásban.
több mint 12 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 729 — no es importante
http://www.youtube.com/watch?v=eNLu4-7dHfY Lofton nem rég még zúzta ColstontKiss
és mennyi pénzt kaphatott ezért a DC-től? 😊


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
hajdu New Orleans Saints 937 — Hajrá Saints!
Teljesen igazad van Mr. Grétsy.
Tetszik hogy milyen sok szerepet betölt a drága topicunk 😉atapapa
"Lehet, hogy behúztuk volna, ha..."hajdu
Nem is értem, hogy miért nem a második mondattal foglalkoztok? 😛zemanla
Ember, ha Brees nem ír alá, akkor sincs baj: CD elit irányítóvá válik a következő szezonban. Viszont, ha komolyan vesszük az igényt, GyP megnyugtatott vagy egy hete (nincs kedvem kikeresni), hogy ne fossunk attól, hpgy elmegy. Így teszek éppen 😊
több mint 12 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 021 — #neverpunt
Azért arra megkérném Loftont, mesélje el Nicks-nek, miért nem a Tapmába ment.atapapa
Két szó: szeret nyerni 😛
Gyurma Pappa
Akkor marad Atlantában





:cool:


Egyértelmű hogy más a két játékos értékrendje


Loomis meg egy őrült. Volt 6 milliónk a sapkában: jött Grubbs, Bunkley, Lofton, Chamberlain.
Az utolsó három szerződésében biztos van valami titkos záradék: térd $1500, fej $2000, dobóváll $2500 Goodell térde $150000, Goodell feje $200000, Goodell dobóválla $250000

több mint 12 éve
zemanla New Orleans Saints Florida Gators 3 366 — Do Your Job
Akkor helyesen:..behúztuk volna-e..!!!!?
zemanla
Teljesen igazad van Mr. Grétsy.
Tetszik hogy milyen sok szerepet betölt a drága topicunk 😉atapapa
"Lehet, hogy behúztuk volna, ha..."hajdu
Nem is értem, hogy miért nem a második mondattal foglalkoztok? 😛




2011.10.30.: Vazzzze,vazzzze,vazzzze......!!!!!! 2012.03.21.: vazzze az n hatványon; n→∞
több mint 12 éve
Kiss New Orleans Saints 2 151 — Who Dat Nation
http://www.youtube.com/watch?v=eNLu4-7dHfY Lofton nem rég még zúzta Colstont

Bode
Samaras játszott?
Még szép, ollózott is egy gyönyörű fejesgólt, csak nem adták meg intentional grounding miatt :/
több mint 12 éve
hajdu New Orleans Saints 937 — Hajrá Saints!
Akkor helyesen:..behúztuk volna-e..!!!!?
zemanla
Teljesen igazad van Mr. Grétsy.
Tetszik hogy milyen sok szerepet betölt a drága topicunk 😉atapapa
"Lehet, hogy behúztuk volna, ha..."
több mint 12 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 983 — Egyéb témák lakó
Azért arra megkérném Loftont, mesélje el Nicks-nek, miért nem a Tapmába ment.atapapa
Két szó: szeret nyerni 😛

Nicks egy hülye gyerek, aki a legjobban fizetett akart lenni, az lett. Lofton nyerni szeret, minden bizonnyal Nolan rendszere annyira nem tetszik neki, mint Spags rendszere, ráadásul idén a Falcons nagyon óvatos duhaj, és valahol olvastam egy elemzést, hogy a FO alkalmasnak tartja a mostani keretet egy SB-re, csak tavalyi edzői hibák miatt nem tudtak odaérni. Ez oké is lenne, de mi volt tavaly előtt? És az előtt? 😀

több mint 12 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 021 — #neverpunt
Akkor helyesen:..behúztuk volna-e..!!!!?
zemanla
Teljesen igazad van Mr. Grétsy.
Tetszik hogy milyen sok szerepet betölt a drága topicunk 😉