New Orleans Saints

45 feliratkozó

több mint 12 éve
zemanla New Orleans Saints Florida Gators 3 366 — Do Your Job
Végre értelmet nyert ez a kirakós: Lóftonatapapa
Töredelmesen bevallom: nem. Nyelvészkedjek még? 😀zemanla
Találj valami olyat, amibe belemagyarázhatjuk végre Brees-t is 😉

Örülök ennek az igazolásnak, én már annak idején a drafton is akartam Loftont, ki tudja hogy behúztuk-e volna Porter helyett, ha nem viszi el előttünk nem sokkal a Falcons.
Plusz elmondhatjuk azt, amit a Nicks-eligazolás után, csak fordított előjellel: egy ilyen játékos elhalászása a riválistól kettőt ér.
A térde miatt kicsit aggódom, bár még így is sokkal jobb állapotban van, mint Vilmáé volt akkor, amikor idecseréltük.atapapa
Akkor helyesen:..behúztuk volna-e..!!!!?
...és Brees meg írjon alá! 😂




2011.10.30.: Vazzzze,vazzzze,vazzzze......!!!!!! 2012.03.21.: vazzze az n hatványon; n→∞
több mint 12 éve
Kiss New Orleans Saints 2 151 — Who Dat Nation
Csak egy fél szó: lófzemanla
Végre értelmet nyert ez a kirakós: Lóftonatapapa
Töredelmesen bevallom: nem. Nyelvészkedjek még? 😀zemanla
ha ilyen jó játékosok jönnek ki belőle akkor meg tisztelnél ,ha folytatnád 😀

Bode
Samaras játszott?
Még szép, ollózott is egy gyönyörű fejesgólt, csak nem adták meg intentional grounding miatt :/
több mint 12 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 021 — #neverpunt
Csak egy fél szó: lófzemanla
Végre értelmet nyert ez a kirakós: Lóftonatapapa
Töredelmesen bevallom: nem. Nyelvészkedjek még? 😀zemanla
Találj valami olyat, amibe belemagyarázhatjuk végre Brees-t is 😉

Örülök ennek az igazolásnak, én már annak idején a drafton is akartam Loftont, ki tudja hogy behúztuk-e volna Porter helyett, ha nem viszi el előttünk nem sokkal a Falcons.
Plusz elmondhatjuk azt, amit a Nicks-eligazolás után, csak fordított előjellel: egy ilyen játékos elhalászása a riválistól kettőt ér.
A térde miatt kicsit aggódom, bár még így is sokkal jobb állapotban van, mint Vilmáé volt akkor, amikor idecseréltük.

több mint 12 éve
zemanla New Orleans Saints Florida Gators 3 366 — Do Your Job
Csak egy fél szó: lófzemanla
Végre értelmet nyert ez a kirakós: Lóftonatapapa
Töredelmesen bevallom: nem. Nyelvészkedjek még? 😀




2011.10.30.: Vazzzze,vazzzze,vazzzze......!!!!!! 2012.03.21.: vazzze az n hatványon; n→∞
több mint 12 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 021 — #neverpunt
Nem gondoltam arra, hogy 1,6 milliónyi helyre (tegnapi állapot) beszorítjuk Loftont? Nem. Bár Loomis most biztos hangot ad sértődöttségének (minek bűvészkedem lassan egy évtizede mesterien a sapkával, ha ata ennyire sem bízik bennem?!)
Arra még kevésbé gondoltam, hogy Loomis azt mondja most: Vilma a csapat szerves része. :o

Számításaim szerint most már csak akkor igazolhatunk játékost top51 fizetéssel, ha valakit kirúgunk. Bár Loomis erre azt mondaná: ata, nem véletlenül nem oktatsz matekot az MIT-n.

Azért arra megkérném Loftont, mesélje el Nicks-nek, miért nem a Tapmába ment.

több mint 12 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 983 — Egyéb témák lakó
Csak egy fél szó: lófzemanla
Végre értelmet nyert ez a kirakós: Lóftonatapapa
Na, erre tuti nem gondoltál 😀

több mint 12 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 021 — #neverpunt
Csak egy fél szó: lófzemanla
Végre értelmet nyert ez a kirakós: Lófton

több mint 12 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 983 — Egyéb témák lakó
Sajnálom Vilmát. Kíváncsi leszek, hogy leszünk "loosers" megint ezen a FA időszakban 😊

több mint 12 éve
hajdu New Orleans Saints 937 — Hajrá Saints!
Nem mondanám, hogy feladjuk a szezont.... 😉zemanla
Ja. Ha már edzőnk nem lesz, legalább játékosok legyenek... 😊
Ebből számomra az következik, hogy Vilma megy.hajdu
Hát, ez sajnos így van... de ez jó taktika, hogy erősítjük a csapatot és egyúttal gyengítjük a csoprortriválist. 😀zemanla
Vagy két hete írtam, amikor a két szakíró közül az egyik felvetette Loftont, mint lehetségest, hogy örülök, bár nehéz lesz átállni a szidásról a hajráLoftonra.
több mint 12 éve
zemanla New Orleans Saints Florida Gators 3 366 — Do Your Job
Köszöntsük szeretettel Curtis Loftont. 😊hajdu
Nem mondanám, hogy feladjuk a szezont.... 😉zemanla
Ja. Ha már edzőnk nem lesz, legalább játékosok legyenek... 😊
Ebből számomra az következik, hogy Vilma megy.hajdu
Hát, ez sajnos így van... de ez jó taktika, hogy erősítjük a csapatot és egyúttal gyengítjük a csoprortriválist. 😀




2011.10.30.: Vazzzze,vazzzze,vazzzze......!!!!!! 2012.03.21.: vazzze az n hatványon; n→∞
több mint 12 éve
hajdu New Orleans Saints 937 — Hajrá Saints!
Köszöntsük szeretettel Curtis Loftont. 😊hajdu
Nem mondanám, hogy feladjuk a szezont.... 😉zemanla
Ja. Ha már edzőnk nem lesz, legalább játékosok legyenek... 😊
Ebből számomra az következik, hogy Vilma megy.
több mint 12 éve
zemanla New Orleans Saints Florida Gators 3 366 — Do Your Job
Köszöntsük szeretettel Curtis Loftont. 😊hajdu
Nem mondanám, hogy feladjuk a szezont.... 😉




2011.10.30.: Vazzzze,vazzzze,vazzzze......!!!!!! 2012.03.21.: vazzze az n hatványon; n→∞
több mint 12 éve
hajdu New Orleans Saints 937 — Hajrá Saints!
Köszöntsük szeretettel Curtis Loftont. 😊
több mint 12 éve
hajdu New Orleans Saints 937 — Hajrá Saints!
Túl messze nem állunk tőle.
Hétfőn négyhasábos cikkben rántják le a leplet majd (meg nem nevezett forrásokra és legaláb 50 000 oldalas doksira hivatkozva) a Saints öltözőjében 1967-óta minden meccs előtt elvégzett woodoo szertartásokról és kakasáldozatról.
több mint 12 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 021 — #neverpunt
Dungy hívő, szóval ilyet is csak feltételezni róla egyenesen sátáni dologjjncaa
Az jó, sátánisták még úgyse voltunk az elmúlt pár hétben (magam se tudom hogy maradhatott ki ez a jelző)

több mint 12 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 729 — no es importante
Dungy hívő, szóval ilyet is csak feltételezni róla egyenesen sátáni dolog


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 021 — #neverpunt
Most nézem, hogy az a Dungy volt ekkor a DC Minnesotában, aki ugye Williams-t minden lehetséges úton lehordta, még Manning nyaksérülését is neki dedikálta.
De bizonyára csak megvezették szegény Dungyt, semmiről se tudott, csak a pozíciós edző magánakciójáról lehetett szó, minden ilyen sérülésre utazó gyakorlatot az ártatlan Dungy háta mögött végeztek.

Teljese kizártnak tartom a kilövési emgedélyes dolgot.hajdu
Ahogy mondani szoktam: én vagyok a legboldogabb, amikor egy pesszimista jóslatom nem válik be. Történjen most is így.

több mint 12 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 983 — Egyéb témák lakó
http://profootballtalk.nbcsports.com/2012/03/24/former-viking-claims-coaches-taught-how-to-injure-quarterbacks/Gyurma Pappa
Fúj de undorító
Most nagyot csalódtam
95 meccs eltiltást kérek még nem tudom kireatapapa
😉

Hááát igen. Csak nincs róla 50 ezer oldal...

több mint 12 éve
hajdu New Orleans Saints 937 — Hajrá Saints!
http://profootballtalk.nbcsports.com/2012/03/24/former-viking-claims-coaches-taught-how-to-injure-quarterbacks/Gyurma Pappa
Fúj de undorító
Most nagyot csalódtam
95 meccs eltiltást kérek még nem tudom kireatapapa
Teljese kizártnak tartom a kilövési emgedélyes dolgot. Gyurma és te naponta hoztok ilyen sztorikat. Mindenki mindig tudta, hogy ez nem a ritmikus sportgimnasztika szalag- és buzogánygyakorlata. Azt is tudjuk, hogy iparszerűen mocsok dolog ezt csinálni. Meggyőződésem azonban, hogy ilyen vagy hasonló dolog a csapatok mindegyikénél van (láttuk pár napja a GB-t is pl.). Nem lőhetik ki SP-t saját hazájában.
több mint 12 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 021 — #neverpunt
http://profootballtalk.nbcsports.com/2012/03/24/former-viking-claims-coaches-taught-how-to-injure-quarterbacks/Gyurma Pappa
Fúj de undorító
Most nagyot csalódtam
95 meccs eltiltást kérek még nem tudom kire

több mint 12 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 983 — Egyéb témák lakó
http://profootballtalk.nbcsports.com/2012/03/24/former-viking-claims-coaches-taught-how-to-injure-quarterbacks/

több mint 12 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 021 — #neverpunt
Annyit hozzátennék, hogy jelenleg mindenki utálja Paytont 😀

Imádom, hogy spekulálnak rá, hogy nem fog visszajönni stb. Benson azért nem az a tulaj, aki nem tudná, hogy "hol a helye" Paytonnak. Nekem semmi kétségem nincs, hogy ő továbbra is Saints HC lesz.Gyurma Pappa
Ezt illetően kicsit elbizonytalanított egy Florio-díjas cikk a nola.com(!) hasábjain. A firkász véres szájjal követelte Loomis és Payton kirúgását.atapapa
Ugyanmár. Ki tudja, hogy az említett úrnak SP vagy ML mikor szólt be egy nem túl kellemeset, és most eljött az ő ideje... Helyi médiage..(munkásokról) lévén szó, bármi előfordulhat.hajdu
Ez is egy lehetséges forgatókönyv.
Meg az is, hogy a Saints, Payton, Loomis félistenek New Orleans-ban még most is, és amelyik újságíró ilyen szinten betámadja őket, az vállalja, hogy minden további munkásságán ott lesz ez a bélyeg.

Kivéve ha Benson nem adta ki Paytonékra a kilövési engedélyt.

Én nagyon remélem hogy nincs így, Loomist és Paytont is nagyon kedvelem, nem csak mint szakembereket.

több mint 12 éve
hajdu New Orleans Saints 937 — Hajrá Saints!
Annyit hozzátennék, hogy jelenleg mindenki utálja Paytont 😀

Imádom, hogy spekulálnak rá, hogy nem fog visszajönni stb. Benson azért nem az a tulaj, aki nem tudná, hogy "hol a helye" Paytonnak. Nekem semmi kétségem nincs, hogy ő továbbra is Saints HC lesz.Gyurma Pappa
Ezt illetően kicsit elbizonytalanított egy Florio-díjas cikk a nola.com(!) hasábjain. A firkász véres szájjal követelte Loomis és Payton kirúgását.atapapa
Ugyanmár. Ki tudja, hogy az említett úrnak SP vagy ML mikor szólt be egy nem túl kellemeset, és most eljött az ő ideje... Helyi médiage..(munkásokról) lévén szó, bármi előfordulhat.
több mint 12 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 021 — #neverpunt
Annyit hozzátennék, hogy jelenleg mindenki utálja Paytont 😀

Imádom, hogy spekulálnak rá, hogy nem fog visszajönni stb. Benson azért nem az a tulaj, aki nem tudná, hogy "hol a helye" Paytonnak. Nekem semmi kétségem nincs, hogy ő továbbra is Saints HC lesz.Gyurma Pappa
Ezt illetően kicsit elbizonytalanított egy Florio-díjas cikk a nola.com(!) hasábjain. A firkász véres szájjal követelte Loomis és Payton kirúgását.

több mint 12 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 983 — Egyéb témák lakó
Annyit hozzátennék, hogy jelenleg mindenki utálja Paytont 😀

Imádom, hogy spekulálnak rá, hogy nem fog visszajönni stb. Benson azért nem az a tulaj, aki nem tudná, hogy "hol a helye" Paytonnak. Nekem semmi kétségem nincs, hogy ő továbbra is Saints HC lesz.