New Orleans Saints

45 feliratkozó

több mint 12 éve
krixtofer New Orleans Saints 604 — SaintGooner
Tudtok adni egy nyilvános oldalt ahol a 'salary'-ket meglehet nézni?
több mint 12 éve
hayden New Orleans Saints 124
A legfrissebb cikk del rio-ról amit találtam annyit ír csak, hogy érdeklődünk utána.
(http://network.yardbarker.com/nfl/article_external/jack_del_rio_replacing_gregg_williams_as_dc_of_the_new_orleans_saints/9261902)

Egy kis érdekesség:
A Saints JDR-t 85-ben draftolta a 3. körben, majd 97-98 között erőnléti edző is volt nálunk.hayden
igen, erről volt szó a JAX-meccs előtt is az alapszakaszban, meg a Williams-Rams pletyka felreppenésekor írtam, hogy jelenleg is van háza NOLA-ban.
atapapa
Na erre nem emlékeztem.
több mint 12 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 013 — #neverpunt
Tavaly csináltam egy viszonylag pontos előrejelzést arról, hogy kiket kell(ene) kirakni, idén ez nehezebb, mivel nincs annyi túlfizetett játékos, viszont a pénz kell a sztárok megtartására.

Akit kirúgnék/fizut vágnék
Herring, nem nagy szerződés, de semmi hasznát nem vettük
Vilma: 5 milliót nem fizetünk néhány meccsért évente
Will Smith: jövőre 7 millert keres. Köszönjük, feleennyiért is hozza más, amit ő.
Shanle: 2 milliót kap jövőre, ami ahhoz képest nem sok hogy kezdő. De nem kéne kezdőnek lennie.
Galette mint LB? Vagy annyira LB mint az idén Wilson?krixtofer
Született 3-4 OLB, de rápakoltunk pár kiló izmot hogy end lehessen
A legfrissebb cikk del rio-ról amit találtam annyit ír csak, hogy érdeklődünk utána.
(http://network.yardbarker.com/nfl/article_external/jack_del_rio_replacing_gregg_williams_as_dc_of_the_new_orleans_saints/9261902)

Egy kis érdekesség:
A Saints JDR-t 85-ben draftolta a 3. körben, majd 97-98 között erőnléti edző is volt nálunk.hayden
igen, erről volt szó a JAX-meccs előtt is az alapszakaszban, meg a Williams-Rams pletyka felreppenésekor írtam, hogy jelenleg is van háza NOLA-ban.
A másik kérdés, a védelem. Ha Nolant hozzuk ide, akkor majdnem biztos vagyok abban, hogy váltunk 3-4-re, ami nekem sokkal szimpatikusabb védelmi struktúra. Ata abban nem értek veled egyet, hogy ezzel kockáztatnánk bármit. Sokkal szarabb úgy sem lehet a védelem.
Gyurma Pappa
Szvsz nem volt olyan hú de rossz a védelem, ennyire rég volt 2007-2008? 😊
A szezon végére viszonylag jól összeálltunk, csak G egyszerűen nem tudott higgadt/bölcs maradni akkor, amikor kellett volna. Ahogy nem ment neki Atlantában vagy Nashville-ben sem. Csak a másik két helyen megúsztuk a végét, pedig az utolsó másodpercekben mindkét meccsen a red zone-unkban passzolhatott a W-ért az ellenfél.
A másik problémám a sémaváltással, hogy nincs hozzá se pénz, se pick. Igaz, ahhoz sincs, hogy a mostani D-t érdemben restauráljuk.

The Saints couldn’t cover Davis, who finished with seven catches for 180 yards. That was especially true when the 49ers sent Davis downfield. On throws of 11 yards or more, Smith connected with Davis on all five attempts for 167 yards and two touchdowns. In the past four seasons, Davis never had five catches of 11 yards or more in a single game and only had one multi-touchdown game.
Egyetlen embert kellett volna megfogni... nehéz feldolgozni

több mint 12 éve
zemanla New Orleans Saints Florida Gators 3 366 — Do Your Job
Az eredménykövetőbe valami olyasmit olvastam, hogy túlértékelt a falunk, mert igazán jó passrusher ellen nem játszottun az alapszakaszban.atapapa
Az biztos, hogy eredménykövetőt sem nagyon olvasok többet, főleg rájátszás meccsen. Imádni való, ahogy mindenki lát minden holdingot, és persze a Saints azért tart ott ahol tart, mert a bírók, és egyébként is, persze, túlértékelt. Hasonló okokból nem olvastam mások eredménykövetőjét sem (hasonló megy a GB, Pats meccseken is), de most már ehhez sincs kedvem. És nem azért mert bántják a Szenteket, de tényleg nem érdekel, hogy olyan csapatok rajongói, akik már rég nincsenek versenyben, az éppen jól prosperáló csapatot szidja valaki.

Nem kell rá reagálni, csak gondoltam szólok, hogy ezért nem leszek 😊Gyurma Pappa
Nálam a Lions ellen verte ki a biztosítékot. (igaz, Ata ült a gép előtt. Nem kellett volna visszaolvasnom..... 😊)




2011.10.30.: Vazzzze,vazzzze,vazzzze......!!!!!! 2012.03.21.: vazzze az n hatványon; n→∞
több mint 12 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 964 — Egyéb témák lakó
Evansnek meg kellett adni azt a szerződést. Már csak azért is, mert a szerződése úgy van strukturálva, hogy minden garantált pénzt kifizettünk már a számára, ha holnaptól elfelejt focizni, nagyon könnyen kirúghatjuk.
Brees alap. Ahogy Nicks is. nagy túlzással felesleges Brees-nek új szerződést adni, ha Nicks nem lesz megtartva.
Colston nagyon fontos, de ha úszni akar a pénzben, akkor dobáljon neki Rex Grosman.atapapa
Nicks+Brees szerződését most simán megmondom, minden más csak az ügynök ügyeskedése. Colston nem fog menni sehova, ez is hangulat keltés volt. Ha kell rá kell verni a taget, már ha sikerült megegyezni Brees-zel. Meach maradni fog, olcsóért is. Porterre teszek, szerintem ez az igazi énje, és 2009-ben volt jobb, mint egyébként.

Nem igazán kell izgulni, maradni fog ez a csapat. Loomis nagyon jó GM, meg fogja oldani.

A másik kérdés, a védelem. Ha Nolant hozzuk ide, akkor majdnem biztos vagyok abban, hogy váltunk 3-4-re, ami nekem sokkal szimpatikusabb védelmi struktúra. Ata abban nem értek veled egyet, hogy ezzel kockáztatnánk bármit. Sokkal szarabb úgy sem lehet a védelem.

Ebben az esetben viszont Will Smithre sok szükség nincs, és akár Vilma is áldozatul eshet egy váltásnak. Nem tudom mennyire lesz ő még egészséges, és azt sem tudom, hogy a fenti kettő cseréjével vagy akármivel mennyi hely szabadulna fel a sapkában. A secondary szerintem jól tudna működni 3-4 mögött, Jenkins-szel kell valamit kezdeni, Harpernek fejlődnie kell coverage-ben, de nem tudom mennyire fog haladni.

több mint 12 éve
hayden New Orleans Saints 124
A legfrissebb cikk del rio-ról amit találtam annyit ír csak, hogy érdeklődünk utána.
(http://network.yardbarker.com/nfl/article_external/jack_del_rio_replacing_gregg_williams_as_dc_of_the_new_orleans_saints/9261902)

Egy kis érdekesség:
A Saints JDR-t 85-ben draftolta a 3. körben, majd 97-98 között erőnléti edző is volt nálunk.
több mint 12 éve
krixtofer New Orleans Saints 604 — SaintGooner
Az eredménykövetőbe valami olyasmit olvastam, hogy túlértékelt a falunk, mert igazán jó passrusher ellen nem játszottun az alapszakaszban.atapapa
Az biztos, hogy eredménykövetőt sem nagyon olvasok többet, főleg rájátszás meccsen. Imádni való, ahogy mindenki lát minden holdingot, és persze a Saints azért tart ott ahol tart, mert a bírók, és egyébként is, persze, túlértékelt. Hasonló okokból nem olvastam mások eredménykövetőjét sem (hasonló megy a GB, Pats meccseken is), de most már ehhez sincs kedvem. És nem azért mert bántják a Szenteket, de tényleg nem érdekel, hogy olyan csapatok rajongói, akik már rég nincsenek versenyben, az éppen jól prosperáló csapatot szidja valaki.

Nem kell rá reagálni, csak gondoltam szólok, hogy ezért nem leszek 😊Gyurma Pappa
+1 !!!!!! Ugyanez, én is ezért nem szoktam felmenni és írni se szoktam oda. Utoljára a Preseason alatt írtam oda.
több mint 12 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 964 — Egyéb témák lakó
Az eredménykövetőbe valami olyasmit olvastam, hogy túlértékelt a falunk, mert igazán jó passrusher ellen nem játszottun az alapszakaszban.atapapa
Az biztos, hogy eredménykövetőt sem nagyon olvasok többet, főleg rájátszás meccsen. Imádni való, ahogy mindenki lát minden holdingot, és persze a Saints azért tart ott ahol tart, mert a bírók, és egyébként is, persze, túlértékelt. Hasonló okokból nem olvastam mások eredménykövetőjét sem (hasonló megy a GB, Pats meccseken is), de most már ehhez sincs kedvem. És nem azért mert bántják a Szenteket, de tényleg nem érdekel, hogy olyan csapatok rajongói, akik már rég nincsenek versenyben, az éppen jól prosperáló csapatot szidja valaki.

Nem kell rá reagálni, csak gondoltam szólok, hogy ezért nem leszek 😊

több mint 12 éve
krixtofer New Orleans Saints 604 — SaintGooner
Jaja ma 33 éves Drew! No és a fiának Baylen-nek is ma van, ő 3 éves lett!! Isten éltesse őket!
több mint 12 éve
krixtofer New Orleans Saints 604 — SaintGooner
Galette mint LB? Vagy annyira LB mint az idén Wilson?
több mint 12 éve
Kiss New Orleans Saints 2 151 — Who Dat Nation
egyébként ma van Brees szülinapja

Bode
Samaras játszott?
Még szép, ollózott is egy gyönyörű fejesgólt, csak nem adták meg intentional grounding miatt :/
több mint 12 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 013 — #neverpunt
With Gregg Williams expected to join Jeff Fisher in STL, two DC candidates on Saints radar are Steve Spagnuolo and Mike Nolan.tenorx
Nolannal kb. ugyanott lennénk, ahol Williams-szel voltunk szerintem... Del Rioval mi van? Elkelt?Gyurma Pappa
Nagyon szeretném, ha maradna a 4-3... Spag mondjuk nagyon jó lenne, de az biztos, hogy Nolan < Del Rio.
csabi19
4-3 párti vagyok, mindenem a Giants front7 munkája, de nézzük már meg hogy az 5 legkevesebb pontot engedő csapatból idén melyik mit védekezett? Az ötből négy 3-4.
Viszont az is igaz, hogy Brees éveit nem kéne sémaváltással fecsérelni, de azért eljátszottam a gondolattal
Jordan/Franklin/Ellis fal, mögöttük a két szélen Wilson és Galette.... Már "csak" megfelelő ILB kéne

ESPN’s Adam Schefter reports impending free agent LG Carl Nicks is "expected to leave" the Saints.
Kezdődik...
Ugye korábban lehozták (azt hiszem, a PFT), hogy Colston nem fog engedni az árából, hogy Szent maradjon... Most nem kicsit sajnálom, hogy
1. Evans olyan szerződést kapott tavaly, amilyet. (Nem azt mondom, megérdemelte...)
2. Breeszel nem sikerült eddig kötni egy hosszú szerződést. (Ha tagelni kell, lesz baj.)
Colston személyében "csak" egy első elkapó veszne, viszont Nicks esetében szerintem a LT és a C játéka is visszaesne... És most nem a tegnapi meccs teljesítményéről beszélek.csabi19
Evansnek meg kellett adni azt a szerződést. Már csak azért is, mert a szerződése úgy van strukturálva, hogy minden garantált pénzt kifizettünk már a számára, ha holnaptól elfelejt focizni, nagyon könnyen kirúghatjuk.
Brees alap. Ahogy Nicks is. nagy túlzással felesleges Brees-nek új szerződést adni, ha Nicks nem lesz megtartva.
Colston nagyon fontos, de ha úszni akar a pénzben, akkor dobáljon neki Rex Grosman.

több mint 12 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 964 — Egyéb témák lakó
Tényleg kegyes voltam 😀

több mint 12 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 013 — #neverpunt
Ha már itt tartunk. Röviden az idei TELJES évről:
Gyurma Pappa
Brees: a legjobb
Futók: csak azért A, mert egyik ember se every down back, talán Thomas áll a legközelebb hozzá. (ezt még a tegnapi meccs előtt olvastam: 70,3%-ban passzoltunk a szezonban ha Thomas a pályán volt, 68,9%-ban, ha Sproles és 73,4%-ban futottunk, ha Ivory ment fel). Az FB is A, csak hogy legyen még hová fejlődni.
Elkapók: A-, lehet panaszkodni pl. Henderson eltűnésére, de csak egy labda van. Henderson rendesen szállította a yardokat, amikor Colston lesérült.
TE: szintén A, A+ a Pats TE csapatrészlege 😊
OL: A+, a tegnapival is. A Frisco a szezonban 14 passzkísérletenként csinált egy sacket, tegnap 21 passzkísérletenként. Az eredménykövetőbe valami olyasmit olvastam, hogy túlértékelt a falunk, mert igazán jó passrusher ellen nem játszottunk az alapszakaszban.

Akkor nézzük a sacklista első 20 helyezettjét, boldolva az ellenünk alapszakaszban pályára lépők
Jared Allen, 22 sack, 0 ellenünk
DeMarcus Ware 19,5
Jason Babin 18.
Jason Pierre-Paul 16,5 sack, 0 ellenünk
Aldon Smith 14 (egy ellenünk tegnap)
Terrell Suggs 14
Chris Long 13 sack, 3 ellenünk, a 2. és a 3. számú T ellen
Tamba Hali 12
Connor Barwin 11,5
Von Miller 11,5
Cliff Avril 11 sack, az alapszakaszban 0 ellenünk (fél a PO-ban)
Antwan Barnes 11 sack, 0 ellenünk
Chris Clemons 11
Trent Cole 11
Julius Peppers 11 sack, 0 ellenünk
Mark Anderson 10
Andre Carter 10
John Abraham 9,5 sack, 0 ellenünk két meccs alatt
Elvis Dumervil 9,5
Robert Mathis 9,5 sack, 0 ellenünk
(Jegyezzük még meg Mario Williams nevét, aki 5 meccs alatt 5 sacket csinált, míg le nem sérült, ebből 0 ellenünk)
vagyis a 20 sackkirály 9 ellenünk vívott alapszakaszbeli meccsén összesen 3 sacket szerzett, mind a három Long nevéhez írható, aki a csere RT és a csere RT cseréje ellen játszott.
Miközben a liga egyik legtöbbet passzoló csapata vagyunk.
Szóval A+

DL: ZS. Ligaalja passzsiettetés, közepesnél rosszabb teljesítmény a futás ellen.
LB: ZS. Egészséges Vilmával más lenne, de már két éve nem az.
CB: B. Greer szuper, Robi az lesz, Porter kuka, de JP nagy ígéret. A védelem legjobb részlege ez.
SS: B-. Harper 25 évvel ezelőtt posztja legjobb hentese lett volna. De ma már az is passzol, aki nem tud, ez pedig nem teszi őt naggyá.
FS: C. Ahogy CLB is mondta, arra használjuk Jenkins-t, amire nem alkalmas.
K: B messziről már nem fogott az a tappancs
P: A+ Csak Lee mentette meg idén a PB-tól a Lábat

több mint 12 éve
cs19 New Orleans Saints Purdue Boilermakers 455 — Saints fan
With Gregg Williams expected to join Jeff Fisher in STL, two DC candidates on Saints radar are Steve Spagnuolo and Mike Nolan.tenorx
Nolannal kb. ugyanott lennénk, ahol Williams-szel voltunk szerintem... Del Rioval mi van? Elkelt?Gyurma Pappa
Nagyon szeretném, ha maradna a 4-3... Spag mondjuk nagyon jó lenne, de az biztos, hogy Nolan < Del Rio.

ESPN’s Adam Schefter reports impending free agent LG Carl Nicks is "expected to leave" the Saints.
Kezdődik...
Ugye korábban lehozták (azt hiszem, a PFT), hogy Colston nem fog engedni az árából, hogy Szent maradjon... Most nem kicsit sajnálom, hogy
1. Evans olyan szerződést kapott tavaly, amilyet. (Nem azt mondom, megérdemelte...)
2. Breeszel nem sikerült eddig kötni egy hosszú szerződést. (Ha tagelni kell, lesz baj.)
Colston személyében "csak" egy első elkapó veszne, viszont Nicks esetében szerintem a LT és a C játéka is visszaesne... És most nem a tegnapi meccs teljesítményéről beszélek.

több mint 12 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 964 — Egyéb témák lakó
With Gregg Williams expected to join Jeff Fisher in STL, two DC candidates on Saints radar are Steve Spagnuolo and Mike Nolan.tenorx
Nolannal kb. ugyanott lennénk, ahol Williams-szel voltunk szerintem... Del Rioval mi van? Elkelt?

több mint 12 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 254 — Lájkold a zsűrit!
Még nem volt olyan csapat, amelyik hazai pályán játszott volna SB-t 😉empty taxi
5476 yard-ot se passzolt eddig senki egy idényben :cool:clbass
Ugyan ezeket a rekordokat akartam írni! 😀 Egyszer minden megszakad/bekövetkezik!!!!!krixtofer
Miért pont jövőre?


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 12 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
With Gregg Williams expected to join Jeff Fisher in STL, two DC candidates on Saints radar are Steve Spagnuolo and Mike Nolan.
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Előre is sry az offtopicért, de valakinek megvan esetleg pdf-ben Payton könyve (Home Team: Coaching the Saints and New Orleans Back to Life) ? Nagyon megköszönném....
ON: Le vagyok sújtva a tegnapi meccstől...még a gondolataim se tudom összeszedni
több mint 12 éve
Kiss New Orleans Saints 2 151 — Who Dat Nation
Ja azt viszont ne feledjük el, hogy jövőre hol is lesz az SB??? 😊 Na ugye. 😊 Összekapják a srácok magukat. 😛krixtofer
Még nem volt olyan csapat, amelyik hazai pályán játszott volna SB-t 😉empty taxi
nem lenne szar, Superdome-ban SB... hmmm 😀Gyurma Pappa
amerikai álom 😀 ja meg persze a miénk is 😀 Jimmy a twitteren
Jimmy Graham
Thank you fans for the unwavering support and motivation during this great season- wouldn't have gotten this far without you-we are blessed!

Bode
Samaras játszott?
Még szép, ollózott is egy gyönyörű fejesgólt, csak nem adták meg intentional grounding miatt :/
több mint 12 éve
krixtofer New Orleans Saints 604 — SaintGooner
Ja azt viszont ne feledjük el, hogy jövőre hol is lesz az SB??? 😊 Na ugye. 😊 Összekapják a srácok magukat. 😛krixtofer
Még nem volt olyan csapat, amelyik hazai pályán játszott volna SB-t 😉empty taxi
nem lenne szar, Superdome-ban SB... hmmm 😀Gyurma Pappa

Ugye?! Húú belegondoltam, mi lenne, ha megnyernénk.
ááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááá 😀
több mint 12 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 964 — Egyéb témák lakó
Ja azt viszont ne feledjük el, hogy jövőre hol is lesz az SB??? 😊 Na ugye. 😊 Összekapják a srácok magukat. 😛krixtofer
Még nem volt olyan csapat, amelyik hazai pályán játszott volna SB-t 😉empty taxi
nem lenne szar, Superdome-ban SB... hmmm 😀

több mint 12 éve
krixtofer New Orleans Saints 604 — SaintGooner
Ja azt viszont ne feledjük el, hogy jövőre hol is lesz az SB??? 😊 Na ugye. 😊 Összekapják a srácok magukat. 😛krixtofer
Még nem volt olyan csapat, amelyik hazai pályán játszott volna SB-t 😉empty taxi
5476 yard-ot se passzolt eddig senki egy idényben :cool:clbass
Ugyan ezeket a rekordokat akartam írni! 😀 Egyszer minden megszakad/bekövetkezik!!!!!
több mint 12 éve
clbass New Orleans Saints 3 108 — Saints fan
Ja azt viszont ne feledjük el, hogy jövőre hol is lesz az SB??? 😊 Na ugye. 😊 Összekapják a srácok magukat. 😛krixtofer
Még nem volt olyan csapat, amelyik hazai pályán játszott volna SB-t 😉empty taxi
5476 yard-ot se passzolt eddig senki egy idényben :cool:
több mint 12 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 254 — Lájkold a zsűrit!
Ja azt viszont ne feledjük el, hogy jövőre hol is lesz az SB??? 😊 Na ugye. 😊 Összekapják a srácok magukat. 😛krixtofer
Még nem volt olyan csapat, amelyik hazai pályán játszott volna SB-t 😉


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...