NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

New Orleans Saints

45 feliratkozó

több mint 12 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 575 — Invisible man
Nálunk csak Brees van? Bammm, puff, uhhh......Nekem nincs mit hozzáfűznöm. Gratulálok! Csak egy kérdés. Csak tetteted a vakságodat, vagy ez ilyen alkalmi?? 😊 Nincs harag de ez... ááá mindegy...

GO SAINTS!!krixtofer
Mindenki nyugodjon meg, szerencsére a Green Baynek is csak Rodgerse van. Majd ők ketten lejátsszák 😀Matthew99
Célba dobó verseny? Szegény Rodgers... Tudjuk, Brees >>>> bármely random olimpiai íjászGyurma Pappa
Galacsinköpködés, hosszangondolkodás, hullahopp karika versenyszámokban...


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 12 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 964 — Egyéb témák lakó
Nálunk csak Brees van? Bammm, puff, uhhh......Nekem nincs mit hozzáfűznöm. Gratulálok! Csak egy kérdés. Csak tetteted a vakságodat, vagy ez ilyen alkalmi?? 😊 Nincs harag de ez... ááá mindegy...

GO SAINTS!!krixtofer
Mindenki nyugodjon meg, szerencsére a Green Baynek is csak Rodgerse van. Majd ők ketten lejátsszák 😀Matthew99
Célba dobó verseny? Szegény Rodgers... Tudjuk, Brees >>>> bármely random olimpiai íjász

több mint 12 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 575 — Invisible man
Nálunk csak Brees van? Bammm, puff, uhhh......Nekem nincs mit hozzáfűznöm. Gratulálok! Csak egy kérdés. Csak tetteted a vakságodat, vagy ez ilyen alkalmi?? 😊 Nincs harag de ez... ááá mindegy...

GO SAINTS!!krixtofer
Mindenki nyugodjon meg, szerencsére a Green Baynek is csak Rodgerse van. Majd ők ketten lejátsszák 😀


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 12 éve
krixtofer New Orleans Saints 604 — SaintGooner
Nálunk csak Brees van? Bammm, puff, uhhh......Nekem nincs mit hozzáfűznöm. Gratulálok! Csak egy kérdés. Csak tetteted a vakságodat, vagy ez ilyen alkalmi?? 😊 Nincs harag de ez... ááá mindegy...

GO SAINTS!!
több mint 12 éve
hajdu New Orleans Saints 937 — Hajrá Saints!
aha, ennyi?petey
megnyugodtál? 😀Gyurma Pappa
teljesen, azért egy kegyelem kettest csak összekaparok remélem 😀petey
A Saints offense-el kapcsolatos tudásanyagodra másra nemigen számíthatsz, de arra bizton.
több mint 12 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 474 — Csodabogár
Nem petey nem vagy tökhülye, csak felkészületlen.hajdu
aha, ennyi?petey
megnyugodtál? 😀Gyurma Pappa
teljesen, azért egy kegyelem kettest csak összekaparok remélem 😀

több mint 12 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 964 — Egyéb témák lakó
Nem petey nem vagy tökhülye, csak felkészületlen.hajdu
aha, ennyi?petey
megnyugodtál? 😀

több mint 12 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 474 — Csodabogár
Nem petey nem vagy tökhülye, csak felkészületlen.hajdu
aha, ennyi?

több mint 12 éve
hajdu New Orleans Saints 937 — Hajrá Saints!
Nem petey nem vagy tökhülye, csak felkészületlen.
több mint 12 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 964 — Egyéb témák lakó
Na. Csináltam egy táblázatot a futókról, akik játszanak hétvégén. Ezek alapján különösebben nem retteg Huntertől továbbra sem... 😊 Gyurma Pappa
a stat furcsa állat. azok alapján tényleg kiscsíra. viszont a sebessége az LB-itek ellen más tészta. más típus mint Gore.petey
igazából idén komoly statokat egy speedster sem tudott felvonultatni, legkeményebbet Jackson ellen szívtunk, ő meg inkább Gore, mint Hunter... én Gore-tól sokkal jobban félek

több mint 12 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 013 — #neverpunt
Na. Csináltam egy táblázatot a futókról, akik játszanak hétvégén. Ezek alapján különösebben nem retteg Huntertől továbbra sem... 😊 ímeGyurma Pappa
nekem Hunter személyes kedvencem, szerintem belőle jó futó lesz
A végén ezt a kölköt is elviszik HC-nek.atapapa
Inkább legyen Loomis mellett SP valami okostojás helyettes GM és a gyerek maradjon itt 😊Gyurma Pappa
amíg Brees az irányítónk, addig nem érdekel hány tehetséges segédedzőt vesztünk el, mert máshol HC-k lesznek. Te is olvastad a könyveiket, látod az interjúkat, Brees és Payton tökéletes párosítás.
Carmichael kapcsolata is érdekes lehet Brees-zel, együtt dolgoztak a San Diegonál, majd 2006-ban egyszerre tették át onnan ide a székhelyüket. Pár éve, amikor nem volt még OC, a Dolphins is vitte volna OC-nek

szerk: ez még nem volt, Jenkinst mikrofonozták be a Lions ellen
http://www.nfl.com/videos/nfl-films-sound-efx/09000d5d825e9ddc/Sound-FX-Lions-vs-Saints

több mint 12 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 474 — Csodabogár
Na. Csináltam egy táblázatot a futókról, akik játszanak hétvégén. Ezek alapján különösebben nem retteg Huntertől továbbra sem... 😊 Gyurma Pappa
a stat furcsa állat. azok alapján tényleg kiscsíra. viszont a sebessége az LB-itek ellen más tészta. más típus mint Gore.

több mint 12 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 964 — Egyéb témák lakó
A végén ezt a kölköt is elviszik HC-nek.atapapa
Inkább legyen Loomis mellett SP valami okostojás helyettes GM és a gyerek maradjon itt 😊

több mint 12 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 964 — Egyéb témák lakó
igazából nem jól fogalmaztam: nem a mondataid teljesen komolytalanok, hanem a főleg a stílust nem tudom hova tenniGyurma Pappa
hát nem tudom ha hasonló stílusban írtam volna én is mit reagáltál volna le :/
petey
Semmit. Ignorálni szoktam az ilyeneket. Egyedül a hurrikános/tornádós megszólalásra ugrottam egyet a Lions topikban, de az személyesen érzékeny téma nekem. Nálatok sem írok a 70 hozzászólásos fanoknak, mert felesleges.

Tőled nem szoktam meg, a hozzáértőbb (hülye szó, de itt oké: normálisabb) fórumozók között tartalak nyilván, ezért meglepett.

Na. Csináltam egy táblázatot a futókról, akik játszanak hétvégén. Ezek alapján különösebben nem retteg Huntertől továbbra sem... 😊 íme

több mint 12 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 013 — #neverpunt
http://www.youtube.com/watch?v=wf-e1hSleYY

egy újabb Ellen-es "interjú"

_______________


pár érdekes adat, bár ezekre po-ban szvsz felesleges alapozni...
lol
király, ez az Ellen most kimaradt nekem, köszi

ha megnézed 10 elemzésből kilenc a statokról szól nagyrészt, legyen szó bármelyik nagyobb oldalról is
Én szeretem a statisztikákat, de csak a KO-ig érdemes velük foglalkozni
elég erős második félidők..lol
második negyedek. és tényleg, brutálisan megtoljuk azt a játékrészt
http://www.nfl.com/videos/new-orleans-saints/09000d5d825dc3cc/Coaches-Show-Less-play-calling-better-coaching

Itt a mantra marad, az ami a többi a elemzésben, a lényeg abban van, amit az első pár másodpercben mondanak Carmicheal és Payton közötti kapcsolatról. Tény, mióta Pete Jr. átvette a play callingot, szárnyal a csapat, és SP-nek van ideje HC-skodni, ami meglátszik: adjustment, game plan alakítás stb. Jót tett a sérülés, nem gondoltam volna.Gyurma Pappa
A végén ezt a kölköt is elviszik HC-nek.

több mint 12 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 474 — Csodabogár
igazából nem jól fogalmaztam: nem a mondataid teljesen komolytalanok, hanem a főleg a stílust nem tudom hova tenniGyurma Pappa
hát nem tudom ha hasonló stílusban írtam volna én is mit reagáltál volna le :/

de akkor ha bántó volt, bocs

persze elméleti síkon mindenki kurva jó, de a pillanatnyi forma dönt úgyis. (közhelyszótár off)

több mint 12 éve
zemanla New Orleans Saints Florida Gators 3 366 — Do Your Job
miért kéne kivenni? 😊 Brees háromszor volt MVP második, persze hogy pótolhatatlan.
van jó falunk, erős futójáték, most az más kérdés, hogy az pont ellenetek mit ér majd.atapapa
imádom a trash talkot 😀

btw csalódtam benned petey, nem gondoltam, hogy felveszel egy tipikus szurkolói hozzászólást (Kájzer többször is leírta, hogy ő nem szakért), és nekiállsz teljesen komolytalan érvekkel dobálózni...Gyurma Pappa
jó, hát nem vagyok itt topiklakó, nem tudhattam hogy Kájzer nem szakmázgat. ha komolytalan érvet mondtam akkor örülnék ha reflektálnál rá. komolyan.

hajdu, hát ez van. tökhülye vagyok

ata, örülök hogy vágod mire is akartam célozni.petey
Akkor én is csatlakozok Kajzerhez. Én sem "szakmázok", mert nem értek hozzá! 😊




2011.10.30.: Vazzzze,vazzzze,vazzzze......!!!!!! 2012.03.21.: vazzze az n hatványon; n→∞
több mint 12 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 964 — Egyéb témák lakó
hehe, bírom az ilyeneket, vasárnap örömmel fogadjuk majd a gratulációkat 😀 petey
ez tök komolytalan
ha csak passzolni fognak akkor hosszú napjuk lesz a Szenteknek. a DB-ink tuti nem ejtik el a pickeket mint a Lions 😀petey
tuti?
meg nálunk nem csak Willisből áll a csapat ugye, mint nálatok csak Brees. petey
senki nem mondta, de az nettó baromság, hogy a csapat Breesből áll. persze, hogy Brees a király, és köré építettek csapatot, de nem belőle áll a csapat... és minek vegyük ki, a meccset nem az nyeri, aki elvileg elveszíti az irányítóját
Gore mellett ott van Hunter is FYI 😉 többet kéne tudni rólunk cimbi :cool:petey
hát, a mantra szerint Gore-ról szól a rushing game

igazából nem jól fogalmaztam: nem a mondataid teljesen komolytalanok, hanem a főleg a stílust nem tudom hova tenni

több mint 12 éve
eloel 3 212 — Hard working. Alpha male. Jackhammer.
http://www.youtube.com/watch?v=wf-e1hSleYY

egy újabb Ellen-es "interjú"

_______________


pár érdekes adat, bár ezekre po-ban szvsz felesleges alapozni:

Avg Points In 2nd Quarter (2011 only)

Saints 10.4, Opponents 7.1

49ers 7.8, Opponents 2.6

Splits (at Home)

Saints 13.6, Opponents 5.1

49ers 9, Opponents 1.6

Splits (on Road)

Saints 6.8, Opponents 9.3

49ers 6.6, Opponents 3.6

Since Halloween (vs Rams), here are the Saints 2nd quarter outputs: 10, 7, 21, 21, 3 (TEN), 14, 14, 10, 10

During that same stretch, here’s the 49ers 2nd quarter outputs: 6, 3, 0, 6, 9, 3, 3, 13 (Rams).

Take away the second quarter points from both teams and here are their records:

Saints - 12-3-1 (Tie @ CAR)

49ers - 9-6-1 (Tie vs Sea)

elég erős második félidők..

- new orleans saints hungary - sig gallery -
több mint 12 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 964 — Egyéb témák lakó
http://www.nfl.com/videos/new-orleans-saints/09000d5d825dc3cc/Coaches-Show-Less-play-calling-better-coaching

Itt a mantra marad, az ami a többi a elemzésben, a lényeg abban van, amit az első pár másodpercben mondanak Carmicheal és Payton közötti kapcsolatról. Tény, mióta Pete Jr. átvette a play callingot, szárnyal a csapat, és SP-nek van ideje HC-skodni, ami meglátszik: adjustment, game plan alakítás stb. Jót tett a sérülés, nem gondoltam volna.

több mint 12 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 474 — Csodabogár
hát ja, kiről szól nálatok állandóan a mantra? 😊 (tudom hogy van más is, de vedd ki Breest az offensből és úgy mondd őszintén hogy ugyanolyan jók vagytok)
petey
miért kéne kivenni? 😊 Brees háromszor volt MVP második, persze hogy pótolhatatlan.
van jó falunk, erős futójáték, most az más kérdés, hogy az pont ellenetek mit ér majd.atapapa
imádom a trash talkot 😀

btw csalódtam benned petey, nem gondoltam, hogy felveszel egy tipikus szurkolói hozzászólást (Kájzer többször is leírta, hogy ő nem szakért), és nekiállsz teljesen komolytalan érvekkel dobálózni...Gyurma Pappa
jó, hát nem vagyok itt topiklakó, nem tudhattam hogy Kájzer nem szakmázgat. ha komolytalan érvet mondtam akkor örülnék ha reflektálnál rá. komolyan.

hajdu, hát ez van. tökhülye vagyok

ata, örülök hogy vágod mire is akartam célozni.

több mint 12 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 013 — #neverpunt
hát ja, kiről szól nálatok állandóan a mantra? 😊 (tudom hogy van más is, de vedd ki Breest az offensből és úgy mondd őszintén hogy ugyanolyan jók vagytok)
petey
miért kéne kivenni? 😊 Brees háromszor volt MVP második, persze hogy pótolhatatlan.
van jó falunk, erős futójáték, most az más kérdés, hogy az pont ellenetek mit ér majd.atapapa
pont ezért 😊 ha a Saintsről beszélnek első az Offense és Brees, nem alaptalanul. úgymond egyszemélyes hadsereg.
petey
És Brees kapja el a passzokat? Saját magának blokkol? ő fut 5 yardos átlagot? Persze értem hogy mire próbálsz célozni, valóban ritkábban nyerünk meccset úgy, ha Brees csak átlagos vagy rossz napja van, de szerencsére ez nem sűrűn fordul elő.
Bár amióta GW a DC, azóta jobb eséllyel hozzuk az ilyen meccseket is.

több mint 12 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 964 — Egyéb témák lakó
Én is ebben bízom, Harbaugh biztos tartogat meglepetést számotokra, vigyázzatok, hogy jókor dobjátok a piros zászlót!diverdoc
Mert a mi oldalunkon a tök hülye Sean Payton van, meg a teljesen fogalmatlan Gregg Williams.Gyurma Pappa
Nem hinném, hogy bármi hasonlót mondtam volna. Az ominózus mondatommal Harbaugh fake playeire utaltam, amit a zebrák egy chalenge kapcsán nagyon elnéztek. Összvissz ennyi.diverdoc
viccelődtem, nehogy megsértődjél már

több mint 12 éve
hajdu New Orleans Saints 937 — Hajrá Saints!
Vicces fiú ez a petey és felkészületlen. Üljön le, elégtelen.
több mint 12 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 964 — Egyéb témák lakó
hát ja, kiről szól nálatok állandóan a mantra? 😊 (tudom hogy van más is, de vedd ki Breest az offensből és úgy mondd őszintén hogy ugyanolyan jók vagytok)
petey
miért kéne kivenni? 😊 Brees háromszor volt MVP második, persze hogy pótolhatatlan.
van jó falunk, erős futójáték, most az más kérdés, hogy az pont ellenetek mit ér majd.atapapa
imádom a trash talkot 😀

btw csalódtam benned petey, nem gondoltam, hogy felveszel egy tipikus szurkolói hozzászólást (Kájzer többször is leírta, hogy ő nem szakért), és nekiállsz teljesen komolytalan érvekkel dobálózni...