NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

New Orleans Saints

45 feliratkozó

több mint 12 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 474 — Csodabogár
hát ja, kiről szól nálatok állandóan a mantra? 😊 (tudom hogy van más is, de vedd ki Breest az offensből és úgy mondd őszintén hogy ugyanolyan jók vagytok)
petey
miért kéne kivenni? 😊 Brees háromszor volt MVP második, persze hogy pótolhatatlan.
van jó falunk, erős futójáték, most az más kérdés, hogy az pont ellenetek mit ér majd.atapapa
pont ezért 😊 ha a Saintsről beszélnek első az Offense és Brees, nem alaptalanul. úgymond egyszemélyes hadsereg.

gondolom szombaton sűrűn megy majd a rookie CB-nk(Chris Culliver) és a 2. számú corenrünk ellen(Tarrell Brown) ellen, aki valami rémes. ettől félek.
annak viszont örülök hogy Brees küszködik a 3-4 ellen.

jók ezek a fotelszakértői viták 😀

több mint 12 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 013 — #neverpunt
hát ja, kiről szól nálatok állandóan a mantra? 😊 (tudom hogy van más is, de vedd ki Breest az offensből és úgy mondd őszintén hogy ugyanolyan jók vagytok)
petey
miért kéne kivenni? 😊 Brees háromszor volt MVP második, persze hogy pótolhatatlan.
van jó falunk, erős futójáték, most az más kérdés, hogy az pont ellenetek mit ér majd.

több mint 12 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 474 — Csodabogár
[
"Csak" Brees????? 😂zemanla
hát ja, kiről szól nálatok állandóan a mantra? 😊 (tudom hogy van más is, de vedd ki Breest az offensből és úgy mondd őszintén hogy ugyanolyan jók vagytok)

http://www.youtube.com/watch?v=7IXPP-WBaGs
kis elemzés.

több mint 12 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 013 — #neverpunt
http://www.nfl.com/videos/new-england-patriots/09000d5d825e9aae/Brady-or-Brees
most mondanám hogy Evans homer, de több időt húzott le a Pats-ben, mint nálunk 😀
Nyilván még ebben a kérdésben is elfogult, amikor újranéztem a hétvégi meccset, akkor vettem észre hogy ott állt az oldalvonal mellett Saints-es felsőben

Moore optimista, szerinte van esély a szombati játékára. Szerintem meg ha pályára is lép, ugyanaz fog történni, mint az MNF-en :/
Harper egyéni gyakorlatokat végzett, rá nagyobb esélyt látok.
Pletykák szerint a Cowboys betámadna Nicksért, ha FA lesz. Mondjuk a legjobb falember lesz a piacon, nem ők akarnák egyedül, csak Jones híres arról hogy nem fél nagy pénzeket költeni erre a posztra. Plusz a Dallas most bérelte fel edzőnek azt az embert, aki a Nebraskában edzette Carlt. Bár aztán lehet hogy ez pont a deal ellen szól, Nicks eséséhez a drafton komolyan hozzájárult annak idején a konfliktusa az egyetemi edzőivel.
Nagy hiba lenne nem megtartani a srácot.

"Csak" Brees????? 😂zemanla
ezen én is kuncogtam egy kicsit

több mint 12 éve
zemanla New Orleans Saints Florida Gators 3 366 — Do Your Job
Harper miatt aggódom kicsit, mert ez az ő meccse lenne.............
Friscóban be lesz locsolva szerintem is a pálya.......

Two Dat baby!!!!! Meglesz az 😀 😀 😀 Sportszerűtlenül megy majd az ellen, tudjuk mi is - de kikapnak 😀 😀 😀 😀
A passz ellen döglöttek lesznek.................


Go Saints!!!!!!!!!!!!!
Willis.... nem rossz, de nehogy már ő nyerje meg a meccset.........
Bukik s SF. A jósom elmondta: 13 ponttal nyerünk 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

Gore woodoo áldozat lesz, csúnyán...........
Go Saints!!!!!Kájzerszóze
hehe, bírom az ilyeneket, vasárnap örömmel fogadjuk majd a gratulációkat 😀
ha csak passzolni fognak akkor hosszú napjuk lesz a Szenteknek. a DB-ink tuti nem ejtik el a pickeket mint a Lions 😀

meg nálunk nem csak Willisből áll a csapat ugye, mint nálatok csak Brees.
Gore mellett ott van Hunter is FYI 😉 többet kéne tudni rólunk cimbi :cool:

az meg alap hogy locsolják a pályát 😀 nem új dolog ez 😊petey
"Csak" Brees????? 😂




2011.10.30.: Vazzzze,vazzzze,vazzzze......!!!!!! 2012.03.21.: vazzze az n hatványon; n→∞
több mint 12 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 474 — Csodabogár
Harper miatt aggódom kicsit, mert ez az ő meccse lenne.............
Friscóban be lesz locsolva szerintem is a pálya.......

Two Dat baby!!!!! Meglesz az 😀 😀 😀 Sportszerűtlenül megy majd az ellen, tudjuk mi is - de kikapnak 😀 😀 😀 😀
A passz ellen döglöttek lesznek.................


Go Saints!!!!!!!!!!!!!
Willis.... nem rossz, de nehogy már ő nyerje meg a meccset.........
Bukik s SF. A jósom elmondta: 13 ponttal nyerünk 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

Gore woodoo áldozat lesz, csúnyán...........
Go Saints!!!!!Kájzerszóze
hehe, bírom az ilyeneket, vasárnap örömmel fogadjuk majd a gratulációkat 😀
ha csak passzolni fognak akkor hosszú napjuk lesz a Szenteknek. a DB-ink tuti nem ejtik el a pickeket mint a Lions 😀

meg nálunk nem csak Willisből áll a csapat ugye, mint nálatok csak Brees.
Gore mellett ott van Hunter is FYI 😉 többet kéne tudni rólunk cimbi :cool:

az meg alap hogy locsolják a pályát 😀 nem új dolog ez 😊

több mint 12 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
Én is ebben bízom, Harbaugh biztos tartogat meglepetést számotokra, vigyázzatok, hogy jókor dobjátok a piros zászlót!diverdoc
Mert a mi oldalunkon a tök hülye Sean Payton van, meg a teljesen fogalmatlan Gregg Williams.Gyurma Pappa
Nem hinném, hogy bármi hasonlót mondtam volna. Az ominózus mondatommal Harbaugh fake playeire utaltam, amit a zebrák egy chalenge kapcsán nagyon elnéztek. Összvissz ennyi.


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 12 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
Sportszerűtlenül megy majd az ellen, tudjuk mi is - de kikapnak Kájzerszóze
???
Mit tudtok, mesélj pls.!


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 12 éve
Kájzerszóze New Orleans Saints 5 192 — playoffs???
Harper miatt aggódom kicsit, mert ez az ő meccse lenne.............
Friscóban be lesz locsolva szerintem is a pálya.......

Two Dat baby!!!!! Meglesz az 😀 😀 😀 Sportszerűtlenül megy majd az ellen, tudjuk mi is - de kikapnak 😀 😀 😀 😀
A passz ellen döglöttek lesznek.................


Go Saints!!!!!!!!!!!!!
Willis.... nem rossz, de nehogy már ő nyerje meg a meccset.........
Bukik s SF. A jósom elmondta: 13 ponttal nyerünk 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

Gore woodoo áldozat lesz, csúnyán...........
Go Saints!!!!!



több mint 12 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 013 — #neverpunt
Nem a te hibád, egy rakás tényben hibázik a cikk, "alulszámolta" a szabadtéren szerzett pontjainkat, TD-ket, 3-2-es mérleg helyett 4-1-t írt, stb.

Hogy mennyire nem számít a Saints-nél az, hogy honnan is jössz. Ha teljesítesz, játszol
There are 53 men on the New Orleans Saints’ active roster. Nineteen of them share a similar background – they went undrafted coming out of college. Six more Saints were picked in the seventh round (most by other teams), meaning 25 active players, or more than 47 percent of New Orleans’ team, got here the hard way.
http://sports.yahoo.com/nfl/news;_ylt=AiJAE71pU8yZKp5dKFo2sDhDubYF?slug=dw-wetzel_new_orleans_saints_roster_rejects_011012

több mint 12 éve
hajdu New Orleans Saints 937 — Hajrá Saints!
Mert jó (mármint a támadófalunk).
Viszont mától nem olvasok semmiféle előzetest:
http://www.nfl.com/news/story/09000d5d825e798f/article/brees-saints-might-be-slowed-by-49ers-but-should-still-soar?module=HP11_content_stream
Eddig annyira jól elvoltam...hogy meglesz az... Ehhez képest ti is meg mindenki jönnek ezekkel a tököm statisztikákkal... 😊 Kezdődjön és nyerjünk 27-24-re.
több mint 12 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 013 — #neverpunt
Én azt se bánom ha a győztes TD-t Payton futja két mankóval

Sérültek: nem edzett Moore, Gilmore és Harper. Vilma és Casillas limited. Összességében nem rossz, de a futás ellen lenne dolga Harpernek a boxban

Ez nem semmi
The St. Louis Rams have received permission from the New Orleans Saints to interview offensive line coach/running game coordinator Aaron Kromer for their head coaching vacancy, Jay Glazer of FOXSports.com reports.

OL-edzőből rögtön HC? Nem semmi reputációja lehet NFL-berkekben a támadófalunknak

több mint 12 éve
zemanla New Orleans Saints Florida Gators 3 366 — Do Your Job
tél, pontosabban ennek az ottani megfelelője: nappal 10-15 fokatapapa
Tisztára, mint itthon. 😉zemanla
teljesen 😛
egy ilyen lőlappal ezen a szombaton is elégedett lennék
atapapa
A többit Sproles és Thomas futja???? 😉




2011.10.30.: Vazzzze,vazzzze,vazzzze......!!!!!! 2012.03.21.: vazzze az n hatványon; n→∞
több mint 12 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 013 — #neverpunt
Mé'? Friscoban milyen évszak van? 😊zemanla
tél, pontosabban ennek az ottani megfelelője: nappal 10-15 fokatapapa
Tisztára, mint itthon. 😉zemanla
teljesen 😛
egy ilyen lőlappal ezen a szombaton is elégedett lennék

több mint 12 éve
zemanla New Orleans Saints Florida Gators 3 366 — Do Your Job
ja, plusz egy hetetek volt locsolni a pályát, hogy lassítsátok a játékot 😛 (meg gondolom a gyepet se nyírtátok le biztos ami biztos). Jó, ezt nem én találtam ki, Berman mondta félig viccesen. De azért remélem erre odafigyelünk és nem fogunk úgy jégtáncolni a pályán, mint a GB ellen, ahol szintnén nem az évszaknak megfelelően viselkedett a talaj.atapapa
Mé'? Friscoban milyen évszak van? 😊zemanla
tél, pontosabban ennek az ottani megfelelője: nappal 10-15 fokatapapa
Tisztára, mint itthon. 😉




2011.10.30.: Vazzzze,vazzzze,vazzzze......!!!!!! 2012.03.21.: vazzze az n hatványon; n→∞
több mint 12 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 013 — #neverpunt
mint mondtuk, ez a kis advantage nálunk van hogy plusz 1 hetünk volt készülnipetey
ja, plusz egy hetetek volt locsolni a pályát, hogy lassítsátok a játékot 😛 (meg gondolom a gyepet se nyírtátok le biztos ami biztos). Jó, ezt nem én találtam ki, Berman mondta félig viccesen. De azért remélem erre odafigyelünk és nem fogunk úgy jégtáncolni a pályán, mint a GB ellen, ahol szintnén nem az évszaknak megfelelően viselkedett a talaj.atapapa
Mé'? Friscoban milyen évszak van? 😊zemanla
tél, pontosabban ennek az ottani megfelelője: nappal 10-15 fok

több mint 12 éve
zemanla New Orleans Saints Florida Gators 3 366 — Do Your Job
mint mondtuk, ez a kis advantage nálunk van hogy plusz 1 hetünk volt készülnipetey
ja, plusz egy hetetek volt locsolni a pályát, hogy lassítsátok a játékot 😛 (meg gondolom a gyepet se nyírtátok le biztos ami biztos). Jó, ezt nem én találtam ki, Berman mondta félig viccesen. De azért remélem erre odafigyelünk és nem fogunk úgy jégtáncolni a pályán, mint a GB ellen, ahol szintnén nem az évszaknak megfelelően viselkedett a talaj.atapapa
Mé'? Friscoban milyen évszak van? 😊




2011.10.30.: Vazzzze,vazzzze,vazzzze......!!!!!! 2012.03.21.: vazzze az n hatványon; n→∞
több mint 12 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 013 — #neverpunt
mint mondtuk, ez a kis advantage nálunk van hogy plusz 1 hetünk volt készülnipetey
ja, plusz egy hetetek volt locsolni a pályát, hogy lassítsátok a játékot 😛 (meg gondolom a gyepet se nyírtátok le biztos ami biztos). Jó, ezt nem én találtam ki, Berman mondta félig viccesen. De azért remélem erre odafigyelünk és nem fogunk úgy jégtáncolni a pályán, mint a GB ellen, ahol szintnén nem az évszaknak megfelelően viselkedett a talaj.

több mint 12 éve
zemanla New Orleans Saints Florida Gators 3 366 — Do Your Job
Gyurma Pappa:"Mielőtt valaki beletrollkodik: az összes meccsben van agyjáték, de ez egy rájátszás meccs, itt nem lehet finomkodni, itt alakítani kell valami nagyot."
Néhány sikeres onside kick???? 😀

Azt is leírom, ha kiesnénk, és a Giants is menne, akkor 49ersnek szurkolnék (pontosabban Harbaughtnak 😀 )Gyurma Pappa
Asszem én is!!!!




2011.10.30.: Vazzzze,vazzzze,vazzzze......!!!!!! 2012.03.21.: vazzze az n hatványon; n→∞
több mint 12 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 964 — Egyéb témák lakó
Én is ebben bízom, Harbaugh biztos tartogat meglepetést számotokra, vigyázzatok, hogy jókor dobjátok a piros zászlót!diverdoc
Mert a mi oldalunkon a tök hülye Sean Payton van, meg a teljesen fogalmatlan Gregg Williams.

oh wait... 😊

Szerintem SP-nél komolyabb meglepetést nem sokan okoztak a amerikai foci történetben, komoly tét meccsen 😊Gyurma Pappa
ezt senki nem mondta, de hogy most az én apukám erősebb, mint a tied vita jön... 😛

petey
pedig de 😀

Minden poén nélkül: baromira tisztelem Harbaught, csodát csinált a gyakorlatilag halott 49ers-szel. Mindössze jelezni szerettem volna, hogy a Saints oldalán sem egy Caldwell álldogál. 😊

Azt is leírom, ha kiesnénk, és a Giants is menne, akkor 49ersnek szurkolnék (pontosabban Harbaughtnak 😀 )

több mint 12 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 474 — Csodabogár
Én is ebben bízom, Harbaugh biztos tartogat meglepetést számotokra, vigyázzatok, hogy jókor dobjátok a piros zászlót!diverdoc
Mert a mi oldalunkon a tök hülye Sean Payton van, meg a teljesen fogalmatlan Gregg Williams.

oh wait... 😊

Szerintem SP-nél komolyabb meglepetést nem sokan okoztak a amerikai foci történetben, komoly tét meccsen 😊Gyurma Pappa
ezt senki nem mondta, de hogy most az én apukám erősebb, mint a tied vita jön... 😛

mint mondtuk, ez a kis advantage nálunk van hogy plusz 1 hetünk volt készülni. a preaseasonban is tapasztaltuk GW blitz happy D-jét. ez jó kiindulási alap. érjünk oda Brees-hez sűrűn és gyakran. a Lions-al ellentétben akik alig nyomtak stuntot, mi ezzel operálunk rengeteget blitz nélkül. úgy gondolom most Fangio elereszti a CB-ket is. a lecke fel lesz adva mindkét félnek úgy gondolom (OL/Front 7)

Visszanézve a tavaly szeptemberi meccsünket, a földön van keresnivalónk, Alex nem fog dobópárbajba menni az tuti, Stafford is megpróbálta, nem ment neki 😊
kemény meccs lesz, várom, na :cool:

több mint 12 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 964 — Egyéb témák lakó
Én is ebben bízom, Harbaugh biztos tartogat meglepetést számotokra, vigyázzatok, hogy jókor dobjátok a piros zászlót!diverdoc
Mert a mi oldalunkon a tök hülye Sean Payton van, meg a teljesen fogalmatlan Gregg Williams.

oh wait... 😊

Szerintem SP-nél komolyabb meglepetést nem sokan okoztak a amerikai foci történetben, komoly tét meccsen 😊

több mint 12 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
ki lehetne kényszeríteni (akár szoros eredmény mellett is), hogy Smith passzolgatni kezdjen.
Gyurma Pappa
Idén jutott életében először 3000 y fölé (az ő szponzorának kisebb összegű csekket is elég lett volna küldeni mint DB-nek 😊 ), de ennek ellenére erre azért kiváncsi leszek, hogy fog sikerülni. Annyira meg fogja becsülni a tojást, hogy szerintem ebben ne nagyon bizzatok. Cspatszinten is a D# egyértelműen amiben mi bizhatunk "When the New Orleans Saints come marching into town, they’ll do so with one of the most prolific offenses in NFL history. But they haven’t faced a defense like the 49ers just yet." "“We’ve got a pretty good defense. What we do well is something that we’ll continue to stick to."

Ez jól hangzik, de lehet, hogy inkább lassan kezdenék. Sok screen, gyors slantek, szép 4-5 yardos playek, némi futás, főleg toss playek (WCO 😛).
Gyurma Pappa
Sztem vmi hasonlót várhattok tőlünk, de ezt a WCO-t ne hangoztasd, mert Helmut Zimmer orrba gyűr 😀

Egyébként "edzőfejjel" gondolkodva ez a meccs hatalmas. Gyurma Pappa
Én is ebben bízom, Harbaugh biztos tartogat meglepetést számotokra, vigyázzatok, hogy jókor dobjátok a piros zászlót!


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 12 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 964 — Egyéb témák lakó
Egyébként "edzőfejjel" gondolkodva ez a meccs hatalmas. Na, az alábbiak csak teóriák, és persze nagyon el vannak nagyolva, csak érzékeltetni akarom, hogy kb. mekkora sakkjátszma is van az egész mögött.

A Saints védelmének két dolga van: némileg leszabályozni Gore-t, és nem megenni a PA passzokat. Na, ha én lennék a 49ers OC, akkor ezt tudnám, és bizony kőkeményen nekiugranék Smith-szel a védelemnek.
A O-nál ugye pumpálni a passzokat, majd amikor kinyílnak, akkor lehet futni. Ez jól hangzik, de lehet, hogy inkább lassan kezdenék. Sok screen, gyors slantek, szép 4-5 yardos playek, némi futás, főleg toss playek (WCO 😛).
Szerintem GW-nek is "finomabb" módba kellene váltania, mindenki úgyis a sok blitzre számít, lehet inkább azzal kellene foglalkozni, hogy az amúgy sem túl robbanékony 49ers O-t tovább lassítsa, és a LOS-en védekezni. Ezzel ki lehetne kényszeríteni (akár szoros eredmény mellett is), hogy Smith passzolgatni kezdjen.

Mielőtt valaki beletrollkodik: az összes meccsben van agyjáték, de ez egy rájátszás meccs, itt nem lehet finomkodni, itt alakítani kell valami nagyot. Erre akartam utalni 😊

több mint 12 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 013 — #neverpunt

Megnéztem a tavalyi meccsünk összefoglalóját, amit ugye a legvégén egy FG-vel nyertünk meg, viszont nem emlékeztem hogy 4-0-ra nyertük a TO-csatát.
Az idei adatok viszont nem ígérnek sok jót ebből a szempontból. Azt tudtam, hogy a Frisco sok labdát szerez, de azzal nem voltam tisztában, hogy alig adják el a lasztit.
A legkevesebb labdát adták el idén a Ligában, összesen 10-t, 5 fumble és 5 int (Brady tavaly 4 interceptionnel lett MVP 😊). Smith passzainak összesen 1,1%-a lesz csak int, amivel ligaelső, még Rodgers-t is veri (1,2%).
Viszont ennek a kockázatmentes játéknak is megvan a hátránya a kevés dobott TD-vel, ugye a 49ers red zone O elég halott. Smith passzainak csak 3,8%-a TD, míg Brees-nél ez 7%.
Ami még kimaradt nekem, hogy Smith 5 comebacket vezetett idén, amiben holtversenyben szintén első. Ez még akkor is dicséretes, ha a védelme a 2. legkevesebb pontot engedte és rendszerint végig a meccsben tartotta a csapatát.

A védelmeket is összevetettem kicsit
A mi védelmünk a passzok 1,1%-ból csinált int-t, amiben ligautolsók vagyunk, az SF a passzok 4%-t szedi le, így 4. legjobbak ebben. A passzokból bekapott TD-k arányában alig van különbség a két D között. A run D-ről már írtam pár napja, ők messze a legjobbak ebben, mi pedig nagyon nem.
Fontos, hogy ezek csak statisztikák, a legjobb példa hogy NFL-rekordnyi kevés fumble-t buktunk az alapszakaszban, erre az első PO meccsen jött rögtön kettő.

Brees egyik szponzora, a Verizon csak úgy mellékesen meglepte Brees alapítványát egy csekkel, amit 5476 dollárra töltött ki 😊
Nem tudom mennyire jinx, de egyes pletykák szerint már most azon gondolkodnak a klub háza táján, hogy ha nyerünk és a GB ellen kell játszani, akkor felutaznánk északra a meccs előtti hétre hogy szokjuk a klímát, Brees suliját, a Purdue-t emlegetik lehetséges célpontként.
Még egy utolsó pletyka: Williams ismét elhagy minket, most Fishert követné az új álláshelyére. A NOLA-hoz kötődő Jack Del Rio lenne az utódja, akinek van is háza a városban.