New York Giants

49 feliratkozó

több mint 4 éve
Szesze New York Giants 21 053 — Giants fan
hát ez azért híven tükrözi a mentális mélységet meg a frusztráció szintjét amit elértünk itt az elmúlt évek során hogy szeptember közepén lassan kidobjuk Jonest és úgy egyáltalán a draftról beszélünk...
szerintem ezt még Iktriad sem hozta ( bocs Ik😊 ) a legsötétebb Jagses időkben sem 😊
yooker
Ez ozi sajátosság szezon se kellet neki már 1/1 re akart húzni és leginkább ő tegye mert addig úgy is csak így viselkedik amíg nem ő lesz a stáb egy személyben.
Tompo
Nincs is ezzel semmi gond,ez egy fórum,ahol mindenki elmondja a véleményét,meglátásait,szurkol,vitatkozik,stb.. Én pl amikor megveszem a csapatot,biztos alkalmazom majd ozi-t, mert szükség van két pólusra az egyensúlyhoz..kell a megkeseredett,negatív,életunt,pesszimista hozzáállás is,hogy lehessen a jót is értékelni.
Vobox
Igen kell nincs is azzal bajom ezért olvasom még mindig őt is de akkor ne mondjon magának ellent még ha azt hónapokkal ezelőtt is tette vagy ha igen akkor lássa be vagy mondja ki hogy úgy volt de már máshogy gondolja ennyi és bocs ozi mert nem személyes és ez nem csak neked szól.
Tompo
Én igazából pont azt látom, hogy valójában ozi-tól kéne mindenkinek elnézést kérnie itt, mert ő volt az aki végig ezt jövendölte (még nálam is markánsabban) ami itt tényszerűen(!) bekövetkezett 😊
több mint 4 éve
ozibozi New York Giants 16 740
Én abból indulok ki hogy DG ezt már nem fogja túlélni. Nekem semmi bajom nincs sem DJ -vel sem az új edzőkkel, csak bizonyítsanak valamit. Teljesítmény. Rakjanak össze vlmt, ami működik.
Azt feltételezem csupán, hogy 0-6 0-8 után beindul a NY média, minden évben ez volt idáig is és elsöprik DG-t, mivel már nem maradt más. Az új FO meg majd eldönti mi lesz.
Nem a vágyaimat fogalmaztam meg, csak számba vettem egy lehetőséget, amire van esély.
Az én egyetlen vágyam DG eltűnése, mert meggyőződésem hogy csak időveszteség, ráadásul értelmetlenül minden perc amit itt tölt el.
Nem mondok én mást azóta amióta szétverte a csapat gerincét, tehetségtelenítette a rostert és minden idők legsötétebb időszakába vezette a franchiset.

Szerkesztette: ozibozi
több mint 4 éve
Vobox New York Giants 631
Sokunkra igaz az hogy anno Nate Solder volt a legjobb elérhető vakoldali T mindenki köztük én is azért imátkoztam hogy DG fizesse meg mert kell és tapsoltunk mert meglett bár egy rendes C is volt már nem tudom ki de ő inkább máshova ment. Aztán pár meccsel később itt szídta mindenki DG-t meg Solder-T hogy mekkora baromság volt idehozni meg stb és olyan sokan elfelejtik hogy ők is őt akarták ugye?? És sokszor ez volt pl Manninget temettétek majd ahányszor lecserélték mindig visszasírtátok csak hogy újra lehessen szídni... Ez megy itt állandóan és nem kell csak úgy elhinni itt van minden feketén fehéren csak vissza kell olvasni!
Tompo
Rám mondjuk ebből pont egy sem igaz...az természetes,hogy egy GM,HC döntése kétszeresen értékelt,az adott pillanatban és utólag. Utólag értékelve DG is hozott olyan döntést ami akkor baromság volt,de utólag nézve bejött...persze ez igaz fordítva is. Egyébként nincs könnyű dolga a GM-eknek ott ahol nincs hatalma a HC-nak..ha ellentétes felfogásban hisznek,abból lesz a katyvasz.Én mindenhol a HC kezébe adnám a pálcát és a GM az ő igényeinek megvalósításáért feleljen,mintegy 'kisegítő személyzet'. Agyfaszt kapok attól,ha belegondolok,hogy nem az hozza az alapvető döntéseket a játékosok személyéről,aki használja őket.
több mint 4 éve
Tompo 49
hát ez azért híven tükrözi a mentális mélységet meg a frusztráció szintjét amit elértünk itt az elmúlt évek során hogy szeptember közepén lassan kidobjuk Jonest és úgy egyáltalán a draftról beszélünk...
szerintem ezt még Iktriad sem hozta ( bocs Ik😊 ) a legsötétebb Jagses időkben sem 😊
yooker
Ez ozi sajátosság szezon se kellet neki már 1/1 re akart húzni és leginkább ő tegye mert addig úgy is csak így viselkedik amíg nem ő lesz a stáb egy személyben.
Tompo
Nincs is ezzel semmi gond,ez egy fórum,ahol mindenki elmondja a véleményét,meglátásait,szurkol,vitatkozik,stb.. Én pl amikor megveszem a csapatot,biztos alkalmazom majd ozi-t, mert szükség van két pólusra az egyensúlyhoz..kell a megkeseredett,negatív,életunt,pesszimista hozzáállás is,hogy lehessen a jót is értékelni.
Vobox
Igen kell nincs is azzal bajom ezért olvasom még mindig őt is de akkor ne mondjon magának ellent még ha azt hónapokkal ezelőtt is tette vagy ha igen akkor lássa be vagy mondja ki hogy úgy volt de már máshogy gondolja ennyi és bocs ozi mert nem személyes és ez nem csak neked szól.
több mint 4 éve
Tompo 49
Sok csapat rácseszett idáig aki egy dolgos kis remek szimpatikus kis iparos embert lecserélt egy valódi tehetségre. Vagyis lehet, hogy nem? 😉
ozibozi
Várjunk a jelzőkkel míg összeáll egy normális fal előtte. De én szívesen fogadok mindkettőtökkel abban, h Jonesból egy fasza qb lesz.
Szesze
Lehet hogy az lesz, lehet, hogy nem. Senki nem őt bántja, sőt...lesz még 3 hónap/negyed év/ 14 meccs hogy bizonyítson nekünk.
Lawrence meg Qb lesz az NFL-ben.
/sérülés stb nem ér/
ozibozi
Te most az újabb QB huzással ugyan azt a luxust tennéd mint amit annyira szidsz az elmúlt időben volt 2 projekt QB korai körben korai RB korai Te ezeket mind leszolrad és teszem hozzá jogosan! Most van egy ligaszinten bíztató QB sok csapatnál kezdő lenne és mi logikailag csak is a legjobb elérhető paszsietetőt hozhatnánk mert az tényleg az az építkezés fojtatása nem megint mindent előről azt már csak remélni lehet ha lesz új stáb akkor nem megint minden a nulláról kezdődik mert az nekünk az legrosszabb normál!

Ahogy mások írták kár belénk bármilyen falember vagy bárki amíg az egyzők nem képesek normális sémákat kialkotni és használni őket.
Tompo
A jelenlegi edzői stábból 2!!az KETTŐ meccset láttunk...kicsit erős lenne,már elzavarni őket...a front office már más kérdés..ott kell a váltás ez egyértelmű.
Vobox
Bocs a félreértésért én nem akarom őket elzavarni pont hogy tetszik amit tőlük eddig láttam bár a javulást remélem.
több mint 4 éve
ozibozi New York Giants 16 740
Nem gondolom hogy ezt mondtam, de ha DG helyett jön egy új faszi akinek az ölébe hullik egy ilyen lehetőség, akkor nem tartom kizártnak hogy simán behúznák. Láttunk már ilyet szerintem nem egyszer 😉
A szezon elején a keretet bottom 3-ba helyeztem, mentségemre legyen mondva így tettek sok amerikai szaklapnál is a power rankingokat megnézve.Az eddigi meccsek sem győztek meg az ellenkezőjéről.
Van még negyed év, hogy kiderüljön hogy ez nem így van.
Az eredmény szerintem majdnem tök lényegtelen, de vlm előre lépés vagy bármi pozitívumot azért remélhetnénk. És itt nem arra gondolok hogy akartak a fiúk.
több mint 4 éve
Tompo 49
Sokunkra igaz az hogy anno Nate Solder volt a legjobb elérhető vakoldali T mindenki köztük én is azért imátkoztam hogy DG fizesse meg mert kell és tapsoltunk mert meglett bár egy rendes C is volt már nem tudom ki de ő inkább máshova ment. Aztán pár meccsel később itt szídta mindenki DG-t meg Solder-T hogy mekkora baromság volt idehozni meg stb és olyan sokan elfelejtik hogy ők is őt akarták ugye?? És sokszor ez volt pl Manninget temettétek majd ahányszor lecserélték mindig visszasírtátok csak hogy újra lehessen szídni... Ez megy itt állandóan és nem kell csak úgy elhinni itt van minden feketén fehéren csak vissza kell olvasni!
több mint 4 éve
Vobox New York Giants 631
hát ez azért híven tükrözi a mentális mélységet meg a frusztráció szintjét amit elértünk itt az elmúlt évek során hogy szeptember közepén lassan kidobjuk Jonest és úgy egyáltalán a draftról beszélünk...
szerintem ezt még Iktriad sem hozta ( bocs Ik😊 ) a legsötétebb Jagses időkben sem 😊
yooker
Ez ozi sajátosság szezon se kellet neki már 1/1 re akart húzni és leginkább ő tegye mert addig úgy is csak így viselkedik amíg nem ő lesz a stáb egy személyben.
Tompo
Nincs is ezzel semmi gond,ez egy fórum,ahol mindenki elmondja a véleményét,meglátásait,szurkol,vitatkozik,stb.. Én pl amikor megveszem a csapatot,biztos alkalmazom majd ozi-t, mert szükség van két pólusra az egyensúlyhoz..kell a megkeseredett,negatív,életunt,pesszimista hozzáállás is,hogy lehessen a jót is értékelni.
több mint 4 éve
Vobox New York Giants 631
Sok csapat rácseszett idáig aki egy dolgos kis remek szimpatikus kis iparos embert lecserélt egy valódi tehetségre. Vagyis lehet, hogy nem? 😉
ozibozi
Várjunk a jelzőkkel míg összeáll egy normális fal előtte. De én szívesen fogadok mindkettőtökkel abban, h Jonesból egy fasza qb lesz.
Szesze
Lehet hogy az lesz, lehet, hogy nem. Senki nem őt bántja, sőt...lesz még 3 hónap/negyed év/ 14 meccs hogy bizonyítson nekünk.
Lawrence meg Qb lesz az NFL-ben.
/sérülés stb nem ér/
ozibozi
Te most az újabb QB huzással ugyan azt a luxust tennéd mint amit annyira szidsz az elmúlt időben volt 2 projekt QB korai körben korai RB korai Te ezeket mind leszolrad és teszem hozzá jogosan! Most van egy ligaszinten bíztató QB sok csapatnál kezdő lenne és mi logikailag csak is a legjobb elérhető paszsietetőt hozhatnánk mert az tényleg az az építkezés fojtatása nem megint mindent előről azt már csak remélni lehet ha lesz új stáb akkor nem megint minden a nulláról kezdődik mert az nekünk az legrosszabb normál!

Ahogy mások írták kár belénk bármilyen falember vagy bárki amíg az egyzők nem képesek normális sémákat kialkotni és használni őket.
Tompo
A jelenlegi edzői stábból 2!!az KETTŐ meccset láttunk...kicsit erős lenne,már elzavarni őket...a front office már más kérdés..ott kell a váltás ez egyértelmű.
több mint 4 éve
Tompo 49
hát ez azért híven tükrözi a mentális mélységet meg a frusztráció szintjét amit elértünk itt az elmúlt évek során hogy szeptember közepén lassan kidobjuk Jonest és úgy egyáltalán a draftról beszélünk...
szerintem ezt még Iktriad sem hozta ( bocs Ik😊 ) a legsötétebb Jagses időkben sem 😊
yooker
Ez ozi sajátosság szezon se kellet neki már 1/1 re akart húzni és leginkább ő tegye mert addig úgy is csak így viselkedik amíg nem ő lesz a stáb egy személyben.
több mint 4 éve
Tompo 49
Sok csapat rácseszett idáig aki egy dolgos kis remek szimpatikus kis iparos embert lecserélt egy valódi tehetségre. Vagyis lehet, hogy nem? 😉
ozibozi
Várjunk a jelzőkkel míg összeáll egy normális fal előtte. De én szívesen fogadok mindkettőtökkel abban, h Jonesból egy fasza qb lesz.
Szesze
Lehet hogy az lesz, lehet, hogy nem. Senki nem őt bántja, sőt...lesz még 3 hónap/negyed év/ 14 meccs hogy bizonyítson nekünk.
Lawrence meg Qb lesz az NFL-ben.
/sérülés stb nem ér/
ozibozi
Te most az újabb QB huzással ugyan azt a luxust tennéd mint amit annyira szidsz az elmúlt időben volt 2 projekt QB korai körben korai RB korai Te ezeket mind leszolrad és teszem hozzá jogosan! Most van egy ligaszinten bíztató QB sok csapatnál kezdő lenne és mi logikailag csak is a legjobb elérhető paszsietetőt hozhatnánk mert az tényleg az az építkezés fojtatása nem megint mindent előről azt már csak remélni lehet ha lesz új stáb akkor nem megint minden a nulláról kezdődik mert az nekünk az legrosszabb normál!

Ahogy mások írták kár belénk bármilyen falember vagy bárki amíg az egyzők nem képesek normális sémákat kialkotni és használni őket.
több mint 4 éve
yooker New York Giants 7 359 — Expect the Best !

Nem vagyunk egyedül! Van még akinek szimpatikus ez a csapat!👍😉
nagir
nyilván sok labdát fog kapni, de nyilván szar a fal, szóval szerintem csak szereti, ha fáj 😊
kristof
Szerintem Barkley nélkül jobban fog menni a futójáték. Nyilván az ellenfelek rá voltak a leginkább kihegyezve, nem hiába nem hagyták még csak levegőhöz sem jutni az első 2 héten (persze a fal sem segitette). Most hogy ő nem lesz, már inkább Jones-on lesz a hagsúly és az elkapókon, így több terület nyílhat Freeman-ék számára. Ha okosan taktikázik Garrett, akkor ezt a sérülést akár a maga javára is fordíthatja, hamár a Barkley nyújtotta előnyt ennyire nem sikerült. Próbált itt Dallas offens-t csinálni Zeke-el, de fal nélkül, egy olyan play book-al, amiből ki vannak ölve a hosszújátékok. Pedig Jones ezekben volt tavaly az egyik legjobb, most remélhetőleg újra elszabadulhat.
PeppyRapier
igen erre én is kíváncsi vagyok és nem bánom hogy hoztuk ennyiért bár a formáját illetően vannak fenntartásaim ! és a helyzet mondjuk fordítva is igaz ,hogy azért lehetett Jones abban a legjobb mert tömték a boxot és voltak lehetőségek a hosszú játékokra tehát meglátjuk mi sül ki ebből
több mint 4 éve
PeppyRapier New York Giants 87

Nem vagyunk egyedül! Van még akinek szimpatikus ez a csapat!👍😉
nagir
nyilván sok labdát fog kapni, de nyilván szar a fal, szóval szerintem csak szereti, ha fáj 😊
kristof
Szerintem Barkley nélkül jobban fog menni a futójáték. Nyilván az ellenfelek rá voltak a leginkább kihegyezve, nem hiába nem hagyták még csak levegőhöz sem jutni az első 2 héten (persze a fal sem segitette). Most hogy ő nem lesz, már inkább Jones-on lesz a hagsúly és az elkapókon, így több terület nyílhat Freeman-ék számára. Ha okosan taktikázik Garrett, akkor ezt a sérülést akár a maga javára is fordíthatja, hamár a Barkley nyújtotta előnyt ennyire nem sikerült. Próbált itt Dallas offens-t csinálni Zeke-el, de fal nélkül, egy olyan play book-al, amiből ki vannak ölve a hosszújátékok. Pedig Jones ezekben volt tavaly az egyik legjobb, most remélhetőleg újra elszabadulhat.
több mint 4 éve
Törölt felhasználó

Nem vagyunk egyedül! Van még akinek szimpatikus ez a csapat!👍😉
nagir
nyilván sok labdát fog kapni, de nyilván szar a fal, szóval szerintem csak szereti, ha fáj 😊
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 119 — Így remélem megfelelek nektek.....
hát ez azért híven tükrözi a mentális mélységet meg a frusztráció szintjét amit elértünk itt az elmúlt évek során hogy szeptember közepén lassan kidobjuk Jonest és úgy egyáltalán a draftról beszélünk...
szerintem ezt még Iktriad sem hozta ( bocs Ik😊 ) a legsötétebb Jagses időkben sem 😊
yooker
Nem, ő ezt már szezon kezdete előtt hozta 😉 😛
több mint 4 éve
yooker New York Giants 7 359 — Expect the Best !
hát ez azért híven tükrözi a mentális mélységet meg a frusztráció szintjét amit elértünk itt az elmúlt évek során hogy szeptember közepén lassan kidobjuk Jonest és úgy egyáltalán a draftról beszélünk...
szerintem ezt még Iktriad sem hozta ( bocs Ik😊 ) a legsötétebb Jagses időkben sem 😊
több mint 4 éve
Szesze New York Giants 21 053 — Giants fan
Sok csapat rácseszett idáig aki egy dolgos kis remek szimpatikus kis iparos embert lecserélt egy valódi tehetségre. Vagyis lehet, hogy nem? 😉
ozibozi
Várjunk a jelzőkkel míg összeáll egy normális fal előtte. De én szívesen fogadok mindkettőtökkel abban, h Jonesból egy fasza qb lesz.
Szesze
Lehet hogy az lesz, lehet, hogy nem. Senki nem őt bántja, sőt...lesz még 3 hónap/negyed év/ 14 meccs hogy bizonyítson nekünk.
Lawrence meg Qb lesz az NFL-ben.
/sérülés stb nem ér/
ozibozi

Kicsit kevésbé sztárolt még,mint anno Tim Tebow,Johny Manziel vagy Jameis Winston,de hogy qb lesz az biztos 😀 😉
Vobox
Jó mondjuk Lawrence tényleg jó lesz szerintem is, abban viszont nyilván senki se lehet biztos, hogy mennyire. Ráadásul rohadtul nem mindegy, hogy egy játékos milyen környezetbe kerül.. Én éppen ezért bízom Jones-ban, mert amilyen mélyvíz ez a Giants jelenleg minden értelemben, ahhoz képest pláne nagyon bíztató amit csinál.
több mint 4 éve
Vobox New York Giants 631
Sok csapat rácseszett idáig aki egy dolgos kis remek szimpatikus kis iparos embert lecserélt egy valódi tehetségre. Vagyis lehet, hogy nem? 😉
ozibozi
Várjunk a jelzőkkel míg összeáll egy normális fal előtte. De én szívesen fogadok mindkettőtökkel abban, h Jonesból egy fasza qb lesz.
Szesze
Lehet hogy az lesz, lehet, hogy nem. Senki nem őt bántja, sőt...lesz még 3 hónap/negyed év/ 14 meccs hogy bizonyítson nekünk.
Lawrence meg Qb lesz az NFL-ben.
/sérülés stb nem ér/
ozibozi

Kicsit kevésbé sztárolt még,mint anno Tim Tebow,Johny Manziel vagy Jameis Winston,de hogy qb lesz az biztos 😀 😉
több mint 4 éve
ozibozi New York Giants 16 740
Sok csapat rácseszett idáig aki egy dolgos kis remek szimpatikus kis iparos embert lecserélt egy valódi tehetségre. Vagyis lehet, hogy nem? 😉
ozibozi
Várjunk a jelzőkkel míg összeáll egy normális fal előtte. De én szívesen fogadok mindkettőtökkel abban, h Jonesból egy fasza qb lesz.
Szesze
Lehet hogy az lesz, lehet, hogy nem. Senki nem őt bántja, sőt...lesz még 3 hónap/negyed év/ 14 meccs hogy bizonyítson nekünk.
Lawrence meg Qb lesz az NFL-ben.
/sérülés stb nem ér/

Szerkesztette: ozibozi
több mint 4 éve
Szesze New York Giants 21 053 — Giants fan
Sok csapat rácseszett idáig aki egy dolgos kis remek szimpatikus kis iparos embert lecserélt egy valódi tehetségre. Vagyis lehet, hogy nem? 😉
ozibozi
Várjunk a jelzőkkel míg összeáll egy normális fal előtte. De én szívesen fogadok mindkettőtökkel abban, h Jonesból egy fasza qb lesz.
több mint 4 éve
ozibozi New York Giants 16 740
Sok csapat rácseszett idáig aki egy dolgos kis remek szimpatikus kis iparos embert lecserélt egy valódi tehetségre. Vagyis lehet, hogy nem? 😉
több mint 4 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
PFF-nel top 10es egyelore Jones. Pedig tavaly nagyon nem szerettek 😊

több mint 4 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 650 — Lucas Scott
Amúgy egy dolog visszatérve a meccsre: a teljes bírói kar és központ jó nagy hibát követett el mikor huszonx mpvel a vége előtt legalább másfél yarddal hátrébb tettek le és lett 4th down egy tiszta 1st down helyett. Ezzel eléggé csökkentettek az esélyeinket.

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 4 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 650 — Lucas Scott
Azért az bebaszna, ha ezek után QB-t húznánk jövőre 1/x-re.. Kb Jones behúzása az egyetlen pozitívum amit ez a bagázs összehozott. Én egészen biztos vagyok benne, hogy belőle egy nagyon fasza QB lesz/lenne, csak rakjanak már elé egy kibaszott falat.
Szesze
Haaaat én meg nem vagyok biztos. Ez a két meccs nem győzött meg h sokat fejlődött volna tavaly óta.

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 4 éve
ozibozi New York Giants 16 740
Ha feltűnik, szólunk... 😉