NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

New York Giants

49 feliratkozó

több mint 5 éve
gyeek LSU Tigers 8 157 — Stromfeld Aurél fan
Rapaport most 4-6 hetet ír. Szerintem a legoptimistább az hogy Cardinals ellen, előtte 10 nap pihenovel.
De én is mindenképpen várok egy FA-t a piacról, leginkább CJ Anderson lenne jó aki a rövid yardos és RZ attackokat oldhatna meg hatékonyan.
Rodaron
HAS-re mindig 4-6 hetet írnak, de amilyen alattomos egy sérülés, a visszatérés után is elég markánsan meglátszik még a játékán az esetek többségében. Én tartogatnám PO-ra... 😀
gyeek
Gonosz vagy ...
csebi
Vagy az, vagy itt hallottad először! 😉

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.


"ALL IN" refers to the proximity of Jerry's head to his ass
több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
No srácok, akkor jöhet az NFC East roncsderbi 😛 😀
warr_b
Roncsderbi? Itt PO-csapat formálódott kérem szépen. Mondjuk szépen visszajöttetek a meccsbe, nem mondom. Remélem azért, hogy Jonesnak legalább olyan jó meccse lesz, mint Trubynak volt

több mint 5 éve
warr_b Washington Commanders 23 726 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
No srácok, akkor jöhet az NFC East roncsderbi 😛 😀


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 5 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 668 — Lucas Scott
Rapaport most 4-6 hetet ír. Szerintem a legoptimistább az hogy Cardinals ellen, előtte 10 nap pihenovel.
De én is mindenképpen várok egy FA-t a piacról, leginkább CJ Anderson lenne jó aki a rövid yardos és RZ attackokat oldhatna meg hatékonyan.
Rodaron
HAS-re mindig 4-6 hetet írnak, de amilyen alattomos egy sérülés, a visszatérés után is elég markánsan meglátszik még a játékán az esetek többségében. Én tartogatnám PO-ra... 😀
gyeek
Gonosz vagy ...

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 5 éve
GiantsMLBhunter New York Giants Ole Miss Rebels 1 290
Majd kopogtat az ajtón Melvin Gordon, hogy DJ játéka miatt szívesen jönne ide....
több mint 5 éve
gyeek LSU Tigers 8 157 — Stromfeld Aurél fan
Rapaport most 4-6 hetet ír. Szerintem a legoptimistább az hogy Cardinals ellen, előtte 10 nap pihenovel.
De én is mindenképpen várok egy FA-t a piacról, leginkább CJ Anderson lenne jó aki a rövid yardos és RZ attackokat oldhatna meg hatékonyan.
Rodaron
HAS-re mindig 4-6 hetet írnak, de amilyen alattomos egy sérülés, a visszatérés után is elég markánsan meglátszik még a játékán az esetek többségében. Én tartogatnám PO-ra... 😀

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.


"ALL IN" refers to the proximity of Jerry's head to his ass
több mint 5 éve
Haba New York Giants 595
Egyrészt nem értek hozzá, másrészt szerintem is katasztrófa a D, de...
Cáfoljatok meg, ha nem így van, de itt nagyon komoly összeszokottság kell (főleg a sec-ben), ez a csapat rész pedig most áll össze. Alig van olyan, aki ne új lenne. Kétségtelenül nincs tele nagy nevekkel, de pl. pont a sokat szidott PR tök sokat fejlődött az első meccs óta.
A sec tényleg borzalmas, de rettenetesen összeszokatlan is. Ez a zónázásnál a legkirívóbb. Biztos nem lesz belőlük egy új legion of boom v. egy no fly zone, de a szezon második felére komoly javulást várok itt is, ami mivel ez Betheat és JJ-t leszámítva egy igen fiatal egység, egy jó alap lehet a következő idényre, és lássuk be a reális cél pont ennyi lehet idén.
több mint 5 éve
Rodaron New York Giants 1 991
Rapaport most 4-6 hetet ír. Szerintem a legoptimistább az hogy Cardinals ellen, előtte 10 nap pihenovel.
De én is mindenképpen várok egy FA-t a piacról, leginkább CJ Anderson lenne jó aki a rövid yardos és RZ attackokat oldhatna meg hatékonyan.
több mint 5 éve
Awesome88 New York Giants 1 236
Giants RB Saquon Barkley is expected to miss several weeks with high-ankle sprain. (via Ian Rapoport)
KeyG
4-8 hetet mondanak, egyelőre a bye week utánra lőtték be a visszatérését 11. hét után... Ki fog futni így? Mert Gallman tuti nem...
ironroy
Ajayi FA elvileg, de én C.J: Anderson-t is bírtam annó...
több mint 5 éve
vanek úr New York Giants 1 836
Giants RB Saquon Barkley is expected to miss several weeks with high-ankle sprain. (via Ian Rapoport)
KeyG
4-8 hetet mondanak, egyelőre a bye week utánra lőtték be a visszatérését 11. hét után... Ki fog futni így? Mert Gallman tuti nem...
ironroy
DJ 😊
több mint 5 éve
ironroy New York Giants 1 852 — New York G̶i̶a̶n̶t̶s̶ Browns fan
Giants RB Saquon Barkley is expected to miss several weeks with high-ankle sprain. (via Ian Rapoport)
KeyG
4-8 hetet mondanak, egyelőre a bye week utánra lőtték be a visszatérését 11. hét után... Ki fog futni így? Mert Gallman tuti nem...
több mint 5 éve
KeyG Baltimore Ravens 9 182
Giants RB Saquon Barkley is expected to miss several weeks with high-ankle sprain. (via Ian Rapoport)

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
több mint 5 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 837 — Bla, bla, bla
Barkley-val mi a helyzet?
steelwolf
semmi jó, komolyabbnak tűnő lábsérülése van
Szesze
High-ankle sprain, röntgen alapján nincs törés. Ma lesz MRI de ez minimum 4-6 hét, a lower ankle sprain nem lenne ennyire macerás
Rodaron
Akkor a PO-ra legalább pihentebb lesz. De Solderrel kezdjetek valamit, mert legalja volt ez a performansz
Wyatt
Barrett túl jó.
braxa88
Igen, Solder és a Panthers konkrétan DPoY-t csinált belőle két hét alatt 😀
Wyatt
Hát k.b. ja! Amúgy nem tudom mennyit volt pályán, de sanszos, hogy elfáradt. Nincs nagyon mélységünk az O falban...
nagir
Hát de kb minden OL-ember végigjátssza a meccsét, itt nem nagyon szoktak cserélgetni. Persze, Jones sem érezte egy-kétszer jól a nyomást, de ennél jobb munka kell tőle
Wyatt
Azt hiszem rosszul fogalmaztam. Arra gondoltam, hogy olyan sincs aki 1-2 snap erejéig tudna bárkit helyettesíteni pont ilyen esetekben. Plusz utána néztem 26.48 - 33.12 volt a labdabirtkolás, tehát még a Bucks támadott több ideig.
Azért jó lenne nem szét üttetni DJ-t mindjárt az elején.



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!
több mint 5 éve
yooker New York Giants 7 359 — Expect the Best !
Sajnos én sem láttam élőben a javát de a lényeg hogy jó volt!
Kellett már nagyon ez a pozitív élmény mert őszintén szólva kezdtem befasulni kissé...nyilvan nem lesz folyamatosan ilyen teljesítmény lesz hogy több lesz a hiba mint a bravúr de jelenleg nem látszik olyan hibája ami miatt komolyan aggódnunk kellene..
A védelem úgy néz ki be van rendezkedve erre a kb 30 pontra ezt csak néhányszor fogjuk tudni megugrani de már Jones miatt érdemes lesz legalább meccsért nézni!
Jövőre szabadugynok és korai körös pass russher draft sokat fog segiteni😉
több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Barkley-val mi a helyzet?
steelwolf
semmi jó, komolyabbnak tűnő lábsérülése van
Szesze
High-ankle sprain, röntgen alapján nincs törés. Ma lesz MRI de ez minimum 4-6 hét, a lower ankle sprain nem lenne ennyire macerás
Rodaron
Akkor a PO-ra legalább pihentebb lesz. De Solderrel kezdjetek valamit, mert legalja volt ez a performansz
Wyatt
Barrett túl jó.
braxa88
Igen, Solder és a Panthers konkrétan DPoY-t csinált belőle két hét alatt 😀
Wyatt
Hát k.b. ja! Amúgy nem tudom mennyit volt pályán, de sanszos, hogy elfáradt. Nincs nagyon mélységünk az O falban...
nagir
Hát de kb minden OL-ember végigjátssza a meccsét, itt nem nagyon szoktak cserélgetni. Persze, Jones sem érezte egy-kétszer jól a nyomást, de ennél jobb munka kell tőle

több mint 5 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 837 — Bla, bla, bla
Barkley-val mi a helyzet?
steelwolf
semmi jó, komolyabbnak tűnő lábsérülése van
Szesze
High-ankle sprain, röntgen alapján nincs törés. Ma lesz MRI de ez minimum 4-6 hét, a lower ankle sprain nem lenne ennyire macerás
Rodaron
Akkor a PO-ra legalább pihentebb lesz. De Solderrel kezdjetek valamit, mert legalja volt ez a performansz
Wyatt
Barrett túl jó.
braxa88
Igen, Solder és a Panthers konkrétan DPoY-t csinált belőle két hét alatt 😀
Wyatt
Hát k.b. ja! Amúgy nem tudom mennyit volt pályán, de sanszos, hogy elfáradt. Nincs nagyon mélységünk az O falban...



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!
több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Barkley-val mi a helyzet?
steelwolf
semmi jó, komolyabbnak tűnő lábsérülése van
Szesze
High-ankle sprain, röntgen alapján nincs törés. Ma lesz MRI de ez minimum 4-6 hét, a lower ankle sprain nem lenne ennyire macerás
Rodaron
Akkor a PO-ra legalább pihentebb lesz. De Solderrel kezdjetek valamit, mert legalja volt ez a performansz
Wyatt
Barrett túl jó.
braxa88
Igen, Solder és a Panthers konkrétan DPoY-t csinált belőle két hét alatt 😀

több mint 5 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 537
Barkley-val mi a helyzet?
steelwolf
semmi jó, komolyabbnak tűnő lábsérülése van
Szesze
High-ankle sprain, röntgen alapján nincs törés. Ma lesz MRI de ez minimum 4-6 hét, a lower ankle sprain nem lenne ennyire macerás
Rodaron
Akkor a PO-ra legalább pihentebb lesz. De Solderrel kezdjetek valamit, mert legalja volt ez a performansz
Wyatt
Barrett túl jó.
több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Én meg elmentem a szünetben aludni... Reggel látom a haverok küldték az üzeneteket, gondoltam kárörvendenek. Gratuláltak, én meg nem értettem mihez? Nyertünk!!!¡¡¡😀
nagir
Látod, mert nem bíztál a papírformában. Mondjuk én is lemaradtam a harmadik negyed elejéről, de más miatt :d

több mint 5 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 837 — Bla, bla, bla
Én meg elmentem a szünetben aludni... Reggel látom a haverok küldték az üzeneteket, gondoltam kárörvendenek. Gratuláltak, én meg nem értettem mihez? Nyertünk!!!¡¡¡😀



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!
több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Barkley-val mi a helyzet?
steelwolf
semmi jó, komolyabbnak tűnő lábsérülése van
Szesze
High-ankle sprain, röntgen alapján nincs törés. Ma lesz MRI de ez minimum 4-6 hét, a lower ankle sprain nem lenne ennyire macerás
Rodaron
Akkor a PO-ra legalább pihentebb lesz. De Solderrel kezdjetek valamit, mert legalja volt ez a performansz

több mint 5 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 668 — Lucas Scott
És tényleg lett vmien pass rush Jones beállításával.
Amúgy oké futott két tdt mert kb 25 éve Dave Brown ota nem kellett qb futásra készülni ellenünk. Jövő héten már fognak erre számítani, kiváncsi leszek mi történik majd akkor. Egy biztos h a távoli labdaiban van élet, sajnos Eli távoli dobasai már elég gyengusnak tűntek, kb egy reklám is belefért volna mire odaért.
csebi
Pont ez a jó benne, hogy erre nem nagyon tudnak készülni, hiszen nincs direktbe futás ráhívva, amit olvashatna a védelem, hanem csak akkor fut, ha megnyílik a terület v. ha nincs más opció. Erre max úgy készülhetnek ha ráállítanak 1 embert aki csak rá figyel, viszont akkor az meg utat nyithat más játékoknak. Egy biztos, egészen más dimenziók nyílnak vele a támadójátékban.
Awesome88
Tipikus RPO, amivel lehet nyomatni a spread offenset Man coveragebe. Elkapok elviszik a secondaryt meg a coverage LBt, a futó elviszi a saját LBjet és ha van hely, akkor mehet a szabad területre a QB sneak mint 3.opcio.
A mobilitása miatt mentek a bootlegek is, kifogások, valamint beleallt a QB hitekbe is. Itt azért az awareness skillt még fejleszteni kell, mert az egyik Fumble abból volt. De ahogy a közvetítés alatt is elmondtak ez az amit simán lehet tanulni.
Nekem Slayton is kellemes csalódás volt, 5.koroskent simán elvitte a WR2 szerepet, jó felépítése van és ahhoz képest gyors is, biztos a keze.
A védelem meg hat...na, itt már sokan elmondtatok a véleményt róluk. Nem értem, hogy a faszba lehet engedni 28 pontot egy felido alatt. Annyira soft coverageot játszunk az első két negyedben hogy alapból készen vannak a 10 yardos playek. Olyan mintha ki akarnánk ismerni az ellenfél játékát, és a második félidőre raknank össze a gameplant. Az tiszta látszott hogy sokkal agresszívabb a play hívás, mindenki ott állt az elkapo szemében és Baker is többször odaért a LOSra szerelni, és látszott is rajta, hogy jobban is fekszik neki.
Szóval tudunk váltani D oldalon is, csak rohadt kínkeservesen, és sokszor emiatt a meccsek is elmennek majd, na ezeket kene elfelejtenünk és az első perctől így játszani.
Viszont amíg több pontot dobunk mint kapunk Who cares nem? 😁😁
Rodaron
Sztem inkább RRO volt, vagy Barkleynak hagyja ha van hely balra vagy ha annyira telített akkor ő fut jobbra. Ez collegeban jól megy itt kevésbé szokott, nem készültek rá.

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 5 éve
Rodaron New York Giants 1 991
És tényleg lett vmien pass rush Jones beállításával.
Amúgy oké futott két tdt mert kb 25 éve Dave Brown ota nem kellett qb futásra készülni ellenünk. Jövő héten már fognak erre számítani, kiváncsi leszek mi történik majd akkor. Egy biztos h a távoli labdaiban van élet, sajnos Eli távoli dobasai már elég gyengusnak tűntek, kb egy reklám is belefért volna mire odaért.
csebi
Pont ez a jó benne, hogy erre nem nagyon tudnak készülni, hiszen nincs direktbe futás ráhívva, amit olvashatna a védelem, hanem csak akkor fut, ha megnyílik a terület v. ha nincs más opció. Erre max úgy készülhetnek ha ráállítanak 1 embert aki csak rá figyel, viszont akkor az meg utat nyithat más játékoknak. Egy biztos, egészen más dimenziók nyílnak vele a támadójátékban.
Awesome88
Tipikus RPO, amivel lehet nyomatni a spread offenset Man coveragebe. Elkapok elviszik a secondaryt meg a coverage LBt, a futó elviszi a saját LBjet és ha van hely, akkor mehet a szabad területre a QB sneak mint 3.opcio.
A mobilitása miatt mentek a bootlegek is, kifogások, valamint beleallt a QB hitekbe is. Itt azért az awareness skillt még fejleszteni kell, mert az egyik Fumble abból volt. De ahogy a közvetítés alatt is elmondtak ez az amit simán lehet tanulni.
Nekem Slayton is kellemes csalódás volt, 5.koroskent simán elvitte a WR2 szerepet, jó felépítése van és ahhoz képest gyors is, biztos a keze.
A védelem meg hat...na, itt már sokan elmondtatok a véleményt róluk. Nem értem, hogy a faszba lehet engedni 28 pontot egy felido alatt. Annyira soft coverageot játszunk az első két negyedben hogy alapból készen vannak a 10 yardos playek. Olyan mintha ki akarnánk ismerni az ellenfél játékát, és a második félidőre raknank össze a gameplant. Az tiszta látszott hogy sokkal agresszívabb a play hívás, mindenki ott állt az elkapo szemében és Baker is többször odaért a LOSra szerelni, és látszott is rajta, hogy jobban is fekszik neki.
Szóval tudunk váltani D oldalon is, csak rohadt kínkeservesen, és sokszor emiatt a meccsek is elmennek majd, na ezeket kene elfelejtenünk és az első perctől így játszani.
Viszont amíg több pontot dobunk mint kapunk Who cares nem? 😁😁
több mint 5 éve
Rodaron New York Giants 1 991
Barkley-val mi a helyzet?
steelwolf
semmi jó, komolyabbnak tűnő lábsérülése van
Szesze
High-ankle sprain, röntgen alapján nincs törés. Ma lesz MRI de ez minimum 4-6 hét, a lower ankle sprain nem lenne ennyire macerás
több mint 5 éve
Awesome88 New York Giants 1 236
Jones lett az első újonc 1970 óta, aki egy meccsen legalább 300 passzolt yarddal, 2 futott TD-vel és 2 passzolt TD-vel zárt.

 bleacherreport.com/articles/2854859-giants-rookie-daniel-jones-has-historic-300-yard-4-td-performance