NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

New York Giants

49 feliratkozó

több mint 5 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 837 — Bla, bla, bla
Kedves tőletek h szolidaritásból Eli Bennel fejezi be a pályafutását! 😁
steelwolf
Beszéljük még rá Philipet és teljes lesz az idill! 😛



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!
több mint 5 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers 9 336 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Kedves tőletek h szolidaritásból Eli Bennel fejezi be a pályafutását! 😁
több mint 5 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 837 — Bla, bla, bla
Amikor egy probléma évekig meg marad egy cégben vagy csapatban ott a vezetéssel van baj.
Látom, hogy sok rossz GM és HC van a ligában, de a világ első tízben lévő francisenak nem lenne szabad ilyen bődületes hibákkal évekig küzdeni.
Szerintem itt tulajdonosi hibák vannak leginkább. Baszki 40 milkat kell kifizetni OBJnek zsebből tudtommal. Ezt azért mert Shurmur nem tudott rászabni egy gameplant. Csere..
Aki beszól az kuka- Collins.
Visszasírjuk Apple-t, Collinst, Vernont, Harrisont,Objt.
Valahogy jobbak voltak mint a helyükre jövök, vagy az ellenértékbe kapott új játékosok.

Kétszer kikaptunk egy koncepció nélküli offensel és egy harmatgyenge deffensel. Erre ki a hibás: Eli
Ki hívta 3. és 8-ra a rövid passzokat folyamatosan a tight endekre meg Barkleyra.
Mélységi célpontokból csak a mélység adott. Az már nagyon a békasegge alatt.
Mindig optimistán állok a dolgokhoz, de mekedu és Shurmur egy kaptafa.


Megnéztem OBJ newyorki játékát este. Pont választ ad a szakértelem hiányára a vezetőink részéről.

Egy közepes fal, két klasszis a támadó sorban, ezzel simán bevethető lenne Jones. Sajnos ebből se lesz semmi mint a szezonból.
Fire Shurmur.
Palesz76
Vernont soha, de alapvetően egyet értek...
nagir
Igaz, akkor legyen jpp.
Mondjuk neki még az idei sérülés, de tavaly szép számokat csinált.
Palesz76
Úgy is van, JPP-nek kellett volna maradnia anno Vernon pedig pááá...



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!
több mint 5 éve
Palesz76 New York Giants 489
Amikor egy probléma évekig meg marad egy cégben vagy csapatban ott a vezetéssel van baj.
Látom, hogy sok rossz GM és HC van a ligában, de a világ első tízben lévő francisenak nem lenne szabad ilyen bődületes hibákkal évekig küzdeni.
Szerintem itt tulajdonosi hibák vannak leginkább. Baszki 40 milkat kell kifizetni OBJnek zsebből tudtommal. Ezt azért mert Shurmur nem tudott rászabni egy gameplant. Csere..
Aki beszól az kuka- Collins.
Visszasírjuk Apple-t, Collinst, Vernont, Harrisont,Objt.
Valahogy jobbak voltak mint a helyükre jövök, vagy az ellenértékbe kapott új játékosok.

Kétszer kikaptunk egy koncepció nélküli offensel és egy harmatgyenge deffensel. Erre ki a hibás: Eli
Ki hívta 3. és 8-ra a rövid passzokat folyamatosan a tight endekre meg Barkleyra.
Mélységi célpontokból csak a mélység adott. Az már nagyon a békasegge alatt.
Mindig optimistán állok a dolgokhoz, de mekedu és Shurmur egy kaptafa.


Megnéztem OBJ newyorki játékát este. Pont választ ad a szakértelem hiányára a vezetőink részéről.

Egy közepes fal, két klasszis a támadó sorban, ezzel simán bevethető lenne Jones. Sajnos ebből se lesz semmi mint a szezonból.
Fire Shurmur.
Palesz76
Vernont soha, de alapvetően egyet értek...
nagir
Igaz, akkor legyen jpp.
Mondjuk neki még az idei sérülés, de tavaly szép számokat csinált.
több mint 5 éve
vittore New York Giants 1 322 — Giants fan
viszont ha a qb csere (ami nem kényszeru, pl sérülés miatti) után még szarabb a helyzet akkor surmónak illene elköszönni
több mint 5 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 837 — Bla, bla, bla
Mi változik DJ-vel majd? Ugyanezzel a játékhívással semmi. Ha viszont más játékokat hív majd Shurmur, akkor többszörösen menjen a p....ba.
Zet
Asszonygyák, ahhoz nagyon ért, hogy kell egy bizonyos qb-ra game plant rajzolni... csak Elira már nem ment ez.



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!
több mint 5 éve
Zet New York Giants 1 476
Mi változik DJ-vel majd? Ugyanezzel a játékhívással semmi. Ha viszont más játékokat hív majd Shurmur, akkor többszörösen menjen a p....ba.
több mint 5 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 837 — Bla, bla, bla
Amikor egy probléma évekig meg marad egy cégben vagy csapatban ott a vezetéssel van baj.
Látom, hogy sok rossz GM és HC van a ligában, de a világ első tízben lévő francisenak nem lenne szabad ilyen bődületes hibákkal évekig küzdeni.
Szerintem itt tulajdonosi hibák vannak leginkább. Baszki 40 milkat kell kifizetni OBJnek zsebből tudtommal. Ezt azért mert Shurmur nem tudott rászabni egy gameplant. Csere..
Aki beszól az kuka- Collins.
Visszasírjuk Apple-t, Collinst, Vernont, Harrisont,Objt.
Valahogy jobbak voltak mint a helyükre jövök, vagy az ellenértékbe kapott új játékosok.

Kétszer kikaptunk egy koncepció nélküli offensel és egy harmatgyenge deffensel. Erre ki a hibás: Eli
Ki hívta 3. és 8-ra a rövid passzokat folyamatosan a tight endekre meg Barkleyra.
Mélységi célpontokból csak a mélység adott. Az már nagyon a békasegge alatt.
Mindig optimistán állok a dolgokhoz, de mekedu és Shurmur egy kaptafa.


Megnéztem OBJ newyorki játékát este. Pont választ ad a szakértelem hiányára a vezetőink részéről.

Egy közepes fal, két klasszis a támadó sorban, ezzel simán bevethető lenne Jones. Sajnos ebből se lesz semmi mint a szezonból.
Fire Shurmur.
Palesz76
Vernont soha, de alapvetően egyet értek...



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!
több mint 5 éve
Palesz76 New York Giants 489
Amikor egy probléma évekig meg marad egy cégben vagy csapatban ott a vezetéssel van baj.
Látom, hogy sok rossz GM és HC van a ligában, de a világ első tízben lévő francisenak nem lenne szabad ilyen bődületes hibákkal évekig küzdeni.
Szerintem itt tulajdonosi hibák vannak leginkább. Baszki 40 milkat kell kifizetni OBJnek zsebből tudtommal. Ezt azért mert Shurmur nem tudott rászabni egy gameplant. Csere..
Aki beszól az kuka- Collins.
Visszasírjuk Apple-t, Collinst, Vernont, Harrisont,Objt.
Valahogy jobbak voltak mint a helyükre jövök, vagy az ellenértékbe kapott új játékosok.

Kétszer kikaptunk egy koncepció nélküli offensel és egy harmatgyenge deffensel. Erre ki a hibás: Eli
Ki hívta 3. és 8-ra a rövid passzokat folyamatosan a tight endekre meg Barkleyra.
Mélységi célpontokból csak a mélység adott. Az már nagyon a békasegge alatt.
Mindig optimistán állok a dolgokhoz, de mekedu és Shurmur egy kaptafa.


Megnéztem OBJ newyorki játékát este. Pont választ ad a szakértelem hiányára a vezetőink részéről.

Egy közepes fal, két klasszis a támadó sorban, ezzel simán bevethető lenne Jones. Sajnos ebből se lesz semmi mint a szezonból.
Fire Shurmur.
több mint 5 éve
ironroy New York Giants 1 852 — New York G̶i̶a̶n̶t̶s̶ Browns fan
Ha ideje volt, ha nem, ennek a cserének. De mióta NFL-t nézek 2006 óta, ez a Giants mindig Manninggel állt fel ( a genyó smith féle hakni nem számit) Szóval ez már valahogy egész más lesz...

Szerkesztette: ironroy
több mint 5 éve
ozibozi New York Giants 16 768
Azért a Miami ellen vissza kellene tenni, hogy meglegyen a pozitív karrier rekordja, mert az most 116:116
😊
több mint 5 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 837 — Bla, bla, bla
Nem is tudom....talan korai.
Meg nincs kesz erre,szerintem.
Aztan lehet jot fog tenni a verfrissites.
Franc tudja.
Kell egy jo Giants mar.
ZoliZoltán
Szerintem is korai...
Jó Giants... min.2-4év kell majd az új FO-nak ehhez!



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!
több mint 5 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 274 — E/1
Nem is tudom....talan korai.
Meg nincs kesz erre,szerintem.
Aztan lehet jot fog tenni a verfrissites.
Franc tudja.
Kell egy jo Giants mar.
több mint 5 éve
Palesz76 New York Giants 489
Pozitumok a meccsen.
Vezettünk.
Jó volt a szurkoló csapat, és ha Asbee nem fogy ki a sztorikból még nyerhettünk is volna 😀😀
több mint 5 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
a legszomorúbb az, h egy korszakos zsenit már láthattunk tönkremenni new yorkban (obj) és jó úton vagyunk, hogy saquon kedvét is elvegyük az élettől
jusssipekka
Majd a Patsben magára talál. 😉


Na most lett official, hogy DJ fog kezdeni Tampaban, Eli helyett.
Rodaron
Irány a PO!
Sobri Jóska
Hirtelen a Defense is magára talál és mindenkit 40-10-re verünk le 😀
Tegyük hozzá az O-line totálisan adott DJ-hez, pressure tartás alapján az első 5-ben vagyunk. Ott van Barkley aki az RPO-ban és tehermentesítésben segíthet neki, plusz nyílván sokkal mobilabb is, így akár meghosszabbíthatja a playeket is és QB sweep is mehet. Ami baj lehet majd, hogy Shepen és Engramen kívül nincs átlag feletti elkapója és nem most fog elit WR-eket faragni Fowlerből, Latimerből.
Sajnos a D az ami továbbra is silánysága miatt lehúzhatja az egészet a klotyón.
Rodaron
5.fordulóban jöhet vissza Golden Tate.

több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Ez így eléggé kapkodós lett...

 twitter.com/ESPNStatsInfo/status/1173384457635553280
Abban az évben emlékszünk, mi volt...

több mint 5 éve
Rodaron New York Giants 1 991
a legszomorúbb az, h egy korszakos zsenit már láthattunk tönkremenni new yorkban (obj) és jó úton vagyunk, hogy saquon kedvét is elvegyük az élettől
jusssipekka
Majd a Patsben magára talál. 😉


Na most lett official, hogy DJ fog kezdeni Tampaban, Eli helyett.
Rodaron
Irány a PO!
Sobri Jóska
Hirtelen a Defense is magára talál és mindenkit 40-10-re verünk le 😀
Tegyük hozzá az O-line totálisan adott DJ-hez, pressure tartás alapján az első 5-ben vagyunk. Ott van Barkley aki az RPO-ban és tehermentesítésben segíthet neki, plusz nyílván sokkal mobilabb is, így akár meghosszabbíthatja a playeket is és QB sweep is mehet. Ami baj lehet majd, hogy Shepen és Engramen kívül nincs átlag feletti elkapója és nem most fog elit WR-eket faragni Fowlerből, Latimerből.
Sajnos a D az ami továbbra is silánysága miatt lehúzhatja az egészet a klotyón.
több mint 5 éve
yooker New York Giants 7 359 — Expect the Best !
Na most lett official, hogy DJ fog kezdeni Tampaban, Eli helyett.
Rodaron
hát ezen nem szarakodtak sokat...
legalább lesz mit nézni ténylegesen !😊
több mint 5 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 095 — #NoStress
a legszomorúbb az, h egy korszakos zsenit már láthattunk tönkremenni new yorkban (obj) és jó úton vagyunk, hogy saquon kedvét is elvegyük az élettől
jusssipekka
Majd a Patsben magára talál. 😉


Na most lett official, hogy DJ fog kezdeni Tampaban, Eli helyett.
Rodaron
Irány a PO!

több mint 5 éve
Rodaron New York Giants 1 991
Na most lett official, hogy DJ fog kezdeni Tampaban, Eli helyett.
több mint 5 éve
GJohnny74 New York Giants 474
 giantswire.usatoday.com/2019/09/16/new-york-giants-buffalo-bills-28-14-what-we-learned/

We are officially in a dark time for the Giants
Szomorú ezt olvasni.
Leírják, hogy az edzői garda alkalmatlan, Eli pedig nem jól használja a csapattagokat, nem segíti őket.
több mint 5 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 668 — Lucas Scott
Jött egy TE, így már legalább a roster tizedet foglalják el ...

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 5 éve
jusssipekka New York Giants Rutgers Scarlet Knights 593
a legszomorúbb az, h egy korszakos zsenit már láthattunk tönkremenni new yorkban (obj) és jó úton vagyunk, hogy saquon kedvét is elvegyük az élettől
több mint 5 éve
Zet New York Giants 1 476
Igazából az a helyzet, hogy ha Gettleman, Shurmur és/vagy a többi gyökér edző marad (bárki is lesz a QB), akkor nem nagyon látszódik még évekig kiút ebből a helyzetből.
Pedig az elején még én is hittem nekik.
több mint 5 éve
Tompo 49
Shurmur nyilatkozatai alapján szerintem most láttuk az utolsó Giants meccset, ahol Eli volt a kezdő, méltatlan lezárása ez egy csodálatos pályafutásnak, az utóbbi években (McAdoo óta) sajnos hiába érett a dolog, ezt gyakorlatilag csak szebben lehetett volna intézni
kristof
Inkább Shurmur az akinek a kevésbé csodás pályafutását kéne lezárni..
Szesze
IS IS!