New York Jets

31 feliratkozó

több mint 5 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 327 — Lájkold a zsűrit!
Adam Schefter @AdamSchefter
Here’s a coach under consideration to become the Jets’ new defensive coordinator: former Browns’ interim head coach Gregg Williams, sources tell @JeffDarlington and me.

Óóó, legyenek kedvesek sietni azzal a szerződés aláírással köszönöm.
Beki
Szurkolj h Joseph legyen Bengals HC, máris nagyobb lesz rá az esély 😀


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 5 éve
Törölt felhasználó
Adam Schefter @AdamSchefter
Here’s a coach under consideration to become the Jets’ new defensive coordinator: former Browns’ interim head coach Gregg Williams, sources tell @JeffDarlington and me.

Óóó, legyenek kedvesek sietni azzal a szerződés aláírással köszönöm.
több mint 5 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 935 — we almost always almost win
Én sajnálom hogy Gasenek nem jött össze Miamiban, remélem itt jobban sikerül neki.

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 5 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 997
Én még amikor tőlünk elment a Dolphinshoz már akkor mondtam hogy ő olyan remek OC, de rossz HC típusnak tűnik nekem, és nem is cáfolt rám. Csabee lényegében leírta miért is.

Ezt azért úgy itt hagyom, persze ezt lehet magyarázni a QB sérülésekkel ...

 mobile.twitter.com/montigera/status/1083168335766810624

több mint 5 éve
Csabee13 Miami Dolphins 2 561 — Dolphins Fan
Hát, ha sikerül Darnoldból is a 38. legjobb QB-t csinálnia, akkor azért aligha lesz itt nagy öröm | (tudom, hogy a PFF nem mérce, de azért Tannehill csont utolsó helyével együtt azért nem annyira fényes a helyzet, még ha az öltözői mókákat nem is nézzük) |
Wyatt
Hát, ha sikerül Darnoldból is a 38. legjobb QB-t csinálnia, akkor azért aligha lesz itt nagy öröm | (tudom, hogy a PFF nem mérce, de azért Tannehill csont utolsó helyével együtt azért nem annyira fényes a helyzet, még ha az öltözői mókákat nem is nézzük) |
Wyatt
Maximum 2 évet fognak kapni sztem ebben az esetben Maccagnannal együtt. GM-ként addigra 6. szezonján lesz túl, sokadik szezonnal sok cap space és top10-es pickek hadával. Ha nincs előrelépés, egyikük sem szabad h megússza, mellette meg Darnoldot is elintézik.
Beki
Tannehill már évek óta döglött ló. Csak az elvakult Miami szurkerek, mint én remélték, hogy lehet még belőle valami. És a röhelyes az, hogy még az ő számait is tudta kozmetikázni. 16' után azt hittük megmenti, és idén is türhetően indult a dolog. De kidőlt körülötte mindenki és ő is.

Darnold más történet.. sajnos 😛
több mint 5 éve
Törölt felhasználó
Hát, ha sikerül Darnoldból is a 38. legjobb QB-t csinálnia, akkor azért aligha lesz itt nagy öröm | (tudom, hogy a PFF nem mérce, de azért Tannehill csont utolsó helyével együtt azért nem annyira fényes a helyzet, még ha az öltözői mókákat nem is nézzük) |
Wyatt
Maximum 2 évet fognak kapni sztem ebben az esetben Maccagnannal együtt. GM-ként addigra 6. szezonján lesz túl, sokadik szezonnal sok cap space és top10-es pickek hadával. Ha nincs előrelépés, egyikük sem szabad h megússza, mellette meg Darnoldot is elintézik.
több mint 5 éve
Törölt felhasználó
...Csabee13
Bowles alatt ez volt nálunk a helyzet:
Maccagnan will have control over the 53-man roster and final say on the draft; the coach will decide the weekly lineups.
Szóval nem hiszem, hogy Gase akkora hatalmat kapna, mint Miami-ban volt, de rendben is van ez így.
több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Hát, ha sikerül Darnoldból is a 38. legjobb QB-t csinálnia, akkor azért aligha lesz itt nagy öröm | (tudom, hogy a PFF nem mérce, de azért Tannehill csont utolsó helyével együtt azért nem annyira fényes a helyzet, még ha az öltözői mókákat nem is nézzük) |

több mint 5 éve
Csabee13 Miami Dolphins 2 561 — Dolphins Fan
Legalabb nem Caldwell? Hat, en nekem a szor felall a hatamon nema Jimtol, de ha valakitol jobban fazom HC-kent, akkor az biztosan Gase. A csavo tamadogurukent elmegy egy csapathoz, ahol aztan eveken at balfaszkodik, teljesen megeg abban, amiben o allitolag oriasi zseni, de nem eleg, hogy pont a tamadosor az, amely keptelen ertekelheto teljesitmenyre, meg minden holt szezonban balhe volt a jatekosokkal, a vegen pedig a keret harmada kozolte, hogyha Gase marad, akkor o megy.

Gase tipikusan addig jo, amig tamadokoordinator, csak azzal kell foglalkoznia es nem kell istapolnia senkit sem. Sikerult kilepni a szarbol, at a kakiba.
Stez
Tolem lehet rosszabb mint Caldwell, de biztos kurva elet hogy nem akartam ebben az evben is egy unott semmitmondo bamba edzot az oldalvonalnal latni. Egyebkent nekem sem a kedvencem ez a hire, de ez van most mar. Remelem az FO tudja mit csinal.
Apex
Na ez nem a Géza. Nem egy faarcú érzelemmentes edző.

Nem örülök, hogy nálatok kötött ki végül, és nem is az eredmények miatt került ki Miamiból. Gase nálunk túl nagy hatalmat kapott, gyakorlatilag ő döntötte el az végső 53-at, minden personnel kérdésben a végső szó az övé volt. Adamnek nagy az egója, nem volt erős főnöke pont emiatt, nem volt senki aki fentről szólt volna, hogy állj ez így nem oké. Lásd Pouncey és Landry esete. Hogy a lassan tólokocsis Gore kapja a snappek 80%-át míg Drake a padot nyomja. 3 év alatt nem hátrált ki Tannehill mögül, ez idén odáig fajúlt, hogy Brock lett a cseréje... cca 3 meccsen át nem tudott az offense TD-t csinálni mert Tannehill válla miatt nem játszott, és hát Brock megmutatta miért is jutott oda ahova.

Aztán mondogatják azt is, hogy az a nagy ego volt az oka annak is, hogy 3 év alatt nem volt off koordinátorunk. Olyan edzőkkel vette körül magát akik simulékonyak akikkel könnyen ki tud jönni, szoktunk is viccelődni, hogy már megint a haverok közül vett fel valakit. A fél Fox féle chicagói stábot átmentette miamiba. Plusz a játékosokat is pl. Cutler.

A csapat egyik legégetőbb problémája Gase idejövetelekor az OL volt. Ledraftolták Tunsilt, eltradelték Albertet következő éven. Majd következő éven az amúgy is ligalegalja interior OL-ből kivágják Pouncey-t aki ligaelit Center. Aztán tradelünk Kilgorért, megfizetjük Sittont mindketten 1hét után már IR-on voltak. Gase meg büszkén hangoztatja, hogy a mai NFL-ben a Guard már könnyen cserélhető, pótolható pozicíó. Mikor a tulaj rákérdezett erre, Gase üvöltött vele, hogy ő nem ért a futballhoz és ne pofázzon bele. Stábtagok szóltak rá, hogy nem kéne így beszélni a tulajjal.

Nagyjából a felsorolt dolgok miatt végül a csapat jelentős része kihátrált Gase mögül. Még Gore és Stills is, akik pedig a kedvenceinek számítottak.

De..
Ha megnézzük a 2016-os szezont amikor 10 győzelemmel bevitte a csapatott a rájátszásba úgy hogy a szezon végén már Moore irányított, akkor látszanak a kvalitásai is. Amikor még nem volt ideje szétbarmolni a csapatot edzőként nagyon jót alkotott.

Ha nem engedik szabadjára, mint nálunk, lesz egy korrekt hozzáértő fönöke, és hagyják hogy edző legyen nem pedig az ISTEN, akkor nagyon komoly kis offenset és Gameplant fog összerakni rakni nektek rendszeresen. Nem reménytelen edző és keserédes volt tőle a búcsú.
több mint 5 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 327 — Lájkold a zsűrit!
Es akkor most mi lenne a jo ebbol a szempontbol? Ha Gase szar lenne, hogy a jo oreg Mike-ot vegre kirakjak? Csak ha meg uj GM erkezik, akkor o uj HC-t is hoz valoszinuleg.Stez
Valszeg Maccagnan kap egy hosszabbítást, amely Gase szerződésével együtt fog lejárni, mint Chicagoban tették. Csak ott a GM felül tudott kerekedni a dolgokon, Maccagnan pedig kávé iváshoz ért kb.
Beki
Legalabb ha a pialashoz ertene…
Stez
Jön OC-nak Sarkisian, GM-nek McLoughlan, a WR-sor erősítésére meg reaktiválják Justin Blackmont.
Kész is a Drink Team.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 5 éve
Törölt felhasználó
Herndon is valszeg kihagy 2 meccset még a nyári csodás dolga után.

https://a2.espncdn.com/combiner/i?img=%2Fphoto%2F2018%2F1120%2Fr466545_1296x729_16-9.jpg
Jets' Herndon could be suspended for DWI plea
Jets tight end Chris Herndon was arrested June 2 with a blood-alcohol content of 0.14 after he crashed his vehicle into another SUV.
több mint 5 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 686 — The only discipline that lasts, is self discipline
Gase munkáját nem könnyű megítélni, mert a 3 éve alatt összesen sem volt 1 évig franchise QB-ja. Tannehill mindegyik évében több meccset kihagyott, plusz egy teljes évet is. Brock Osweilerekkel meg kommentátor állásból visszatérő JayCutlerekkel meg nem könnyű valamit is alkotni. Az bíztató, hogy amikor Tannehill egészséges volt, akkor valami 11-4 vagy hasonló a rekordja, és Tannehill karrierje legjobb számait érte el vele. És ő annyiban más, mint pl. O'Brien, hogy amikor Osweiler volt a pályán, akkor látszott a szándék, hogy próbál rajta segíteni. És relative még meg is tette. O'Brien csak kizavarta a pályára a csere QB-jait is.

VIszont az meg nem bíztató, ha igaz, hogy az öltözőt elvesztette.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 5 éve
Törölt felhasználó
Am innen indul Gase és új stábja, ettől kell jobbat alkotni jövőre (alap statok nfl.com-ról, yards/game):

Total offense: 299.2 (29.)
Passing: 197.8 (25.)
Rushing: 101.4 (26.)

Total defense: 380.4 (25.)
Passing: 254.1 (24.)
Rushing: 126.3 (26.)
több mint 5 éve
Stez SMU Mustangs 43 252 — Whoops, looks like something went wrong.
Es akkor most mi lenne a jo ebbol a szempontbol? Ha Gase szar lenne, hogy a jo oreg Mike-ot vegre kirakjak? Csak ha meg uj GM erkezik, akkor o uj HC-t is hoz valoszinuleg.Stez
Valszeg Maccagnan kap egy hosszabbítást, amely Gase szerződésével együtt fog lejárni, mint Chicagoban tették. Csak ott a GM felül tudott kerekedni a dolgokon, Maccagnan pedig kávé iváshoz ért kb.
Beki
Legalabb ha a pialashoz ertene…
Stez
Végülis nem tudni mit tesz a kávéba.
Beki
Ha whiskeyt, akkor mindent visszavonok, o a legjobb GM a ligaban.

több mint 5 éve
Törölt felhasználó
Es akkor most mi lenne a jo ebbol a szempontbol? Ha Gase szar lenne, hogy a jo oreg Mike-ot vegre kirakjak? Csak ha meg uj GM erkezik, akkor o uj HC-t is hoz valoszinuleg.Stez
Valszeg Maccagnan kap egy hosszabbítást, amely Gase szerződésével együtt fog lejárni, mint Chicagoban tették. Csak ott a GM felül tudott kerekedni a dolgokon, Maccagnan pedig kávé iváshoz ért kb.
Beki
Legalabb ha a pialashoz ertene…
Stez
Végülis nem tudni mit tesz a kávéba.
több mint 5 éve
Stez SMU Mustangs 43 252 — Whoops, looks like something went wrong.
Es akkor most mi lenne a jo ebbol a szempontbol? Ha Gase szar lenne, hogy a jo oreg Mike-ot vegre kirakjak? Csak ha meg uj GM erkezik, akkor o uj HC-t is hoz valoszinuleg.Stez
Valszeg Maccagnan kap egy hosszabbítást, amely Gase szerződésével együtt fog lejárni, mint Chicagoban tették. Csak ott a GM felül tudott kerekedni a dolgokon, Maccagnan pedig kávé iváshoz ért kb.
Beki
Legalabb ha a pialashoz ertene…

több mint 5 éve
Törölt felhasználó
Gase’s Dolphins (2016-2018): - slowest operating offense - 25th in red zone efficiency (joins a Jets team that ranked 30th in 2018) - 24th in total rushing yards

More Gase stats from the last three years in Miami (cumulative): 27th in scoring, 31st in yards/game, 19th in yards/play, 28th in Total QBR, 25th in red-zone efficiency, 29th in point differential.

Miami D# számai sem voltak a legjobbak Joseph ottani éve alatt. Na mindegy tiszta lappal indulhat, de ez a Jets roster nem jobb Dolphinsnál egy fokkal sem, ha nem még gyengébb is. Kapnak max 2 évet, hogy vmit alkossanak kávézós haverunkkal együtt, ha így sem sikerül, akkor mindegy is.
több mint 5 éve
Törölt felhasználó
Es akkor most mi lenne a jo ebbol a szempontbol? Ha Gase szar lenne, hogy a jo oreg Mike-ot vegre kirakjak? Csak ha meg uj GM erkezik, akkor o uj HC-t is hoz valoszinuleg.Stez
Valszeg Maccagnan kap egy hosszabbítást, amely Gase szerződésével együtt fog lejárni, mint Chicagoban tették. Csak ott a GM felül tudott kerekedni a dolgokon, Maccagnan pedig kávé iváshoz ért kb.
több mint 5 éve
Stez SMU Mustangs 43 252 — Whoops, looks like something went wrong.
Legalabb nem Caldwell? Hat, en nekem a szor felall a hatamon nema Jimtol, de ha valakitol jobban fazom HC-kent, akkor az biztosan Gase. A csavo tamadogurukent elmegy egy csapathoz, ahol aztan eveken at balfaszkodik, teljesen megeg abban, amiben o allitolag oriasi zseni, de nem eleg, hogy pont a tamadosor az, amely keptelen ertekelheto teljesitmenyre, meg minden holt szezonban balhe volt a jatekosokkal, a vegen pedig a keret harmada kozolte, hogyha Gase marad, akkor o megy.

Gase tipikusan addig jo, amig tamadokoordinator, csak azzal kell foglalkoznia es nem kell istapolnia senkit sem. Sikerult kilepni a szarbol, at a kakiba.
Stez
Remelem az FO tudja mit csinal.
Apex
Sajnos ez a mondatod nalam mar ott komolytalan kategoria, hogy a Jets GM-jet Mike Maccagnannak hivjak.

Persze en is remenykednek, nyilvan a szurkolo dolga ez, de epp az a gond, hogy nem is Bowles volt itt az elso szamu balfasz, hanem mar feljebbrol is aradozik a szarszag. Aztan nyilvan talalt mas bunbakot, maradt a poziciojaban, igazabol ez volt a holt szezon legnagyobb baklovese.

Es akkor most mi lenne a jo ebbol a szempontbol? Ha Gase szar lenne, hogy a jo oreg Mike-ot vegre kirakjak? Csak ha meg uj GM erkezik, akkor o uj HC-t is hoz valoszinuleg.

több mint 5 éve
Apex New York Jets 2 961
Legalabb nem Caldwell? Hat, en nekem a szor felall a hatamon nema Jimtol, de ha valakitol jobban fazom HC-kent, akkor az biztosan Gase. A csavo tamadogurukent elmegy egy csapathoz, ahol aztan eveken at balfaszkodik, teljesen megeg abban, amiben o allitolag oriasi zseni, de nem eleg, hogy pont a tamadosor az, amely keptelen ertekelheto teljesitmenyre, meg minden holt szezonban balhe volt a jatekosokkal, a vegen pedig a keret harmada kozolte, hogyha Gase marad, akkor o megy.

Gase tipikusan addig jo, amig tamadokoordinator, csak azzal kell foglalkoznia es nem kell istapolnia senkit sem. Sikerult kilepni a szarbol, at a kakiba.
Stez
Tolem lehet rosszabb mint Caldwell, de biztos kurva elet hogy nem akartam ebben az evben is egy unott semmitmondo bamba edzot az oldalvonalnal latni. Egyebkent nekem sem a kedvencem ez a hire, de ez van most mar. Remelem az FO tudja mit csinal.

If you aren't going all the way, why go at all? -Joe Namath
több mint 5 éve
Törölt felhasználó
Am Rhule volt a nyerő, de CJ és Macc nem értett egyet az OC jelöltjével (állítólag jelenlegi NFL assistant coach), többi már ismert.
több mint 5 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 745
Talán a legrosszabb hire idén.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 5 éve
Stez SMU Mustangs 43 252 — Whoops, looks like something went wrong.
Legalabb nem Caldwell? Hat, en nekem a szor felall a hatamon nema Jimtol, de ha valakitol jobban fazom HC-kent, akkor az biztosan Gase. A csavo tamadogurukent elmegy egy csapathoz, ahol aztan eveken at balfaszkodik, teljesen megeg abban, amiben o allitolag oriasi zseni, de nem eleg, hogy pont a tamadosor az, amely keptelen ertekelheto teljesitmenyre, meg minden holt szezonban balhe volt a jatekosokkal, a vegen pedig a keret harmada kozolte, hogyha Gase marad, akkor o megy.

Gase tipikusan addig jo, amig tamadokoordinator, csak azzal kell foglalkoznia es nem kell istapolnia senkit sem. Sikerult kilepni a szarbol, at a kakiba.

több mint 5 éve
Apex New York Jets 2 961
Hat..legalabb nem Caldwell lett xd Viccet felreteve egyebkent nem tudom ugy vagyok vele, ha ennyi interju utan dontottunk ugy hogy vegul legyen o, akkor valamit csak tud a faszi, meg vegulis OC minded edzo lett ami azert fontos cel volt, meglatjuk

Szerkesztette: Apex

If you aren't going all the way, why go at all? -Joe Namath
több mint 5 éve
Törölt felhasználó
 mobile.twitter.com/rapsheet/status/1083163855033913344
Tomcsik
Hát vegyes érzések, nálam nagy mínusz, hogy ennyire elvesztette az öltözőt miamiban, viszont jó O szakember az kétségtelen
Wester
Eleg mehh dontes, megvarom sajtotajekoztatokat hat ha meg tudnak gyozni.
Sam beszelt Gase-l hetfo este mar.