Philadelphia Eagles

62 feliratkozó

több mint 2 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 852 — Így remélem megfelelek nektek.....
 www.bleedinggreennation.com/2022/8/8/23297073/eagles-training-camp-winners-losers-idks-first-half-philadelphia-jalen-hurts-aj-brown-miles-sanders
több mint 2 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 852 — Így remélem megfelelek nektek.....
Ha már jó moveok tegnapról, egy kis connection 😊

több mint 2 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 626 — Eagles fan
- Jordan Davis kezdő szinten teljesít, úgy tűnik, hogy gyorsan komoly szerepe lehet.
BleedingGreen
 www.youtube.com/shorts/6spL6N7k49E


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 2 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 263 — Beware the Slim Reaper!
Már lement az edzőtábor jó része, és jövő héten már előszezon meccs lesz.
Aki nem követte a táborból érkező híreket, eddig kb. a következőket lehet leszűrni:

- Hurts-nek hullámzó a passzjátéka (surprise!), amiben igazán érdemi fejlődés nem látszik. A jobb megoldások mellett a megszokott hibái is előjönnek időről-időre: sokszor lassan olvas, szereti tartani a labdát, nem látja az egész pályát.

- AJ Brown nem okoz csalódást, sokszor keresi őt Hurts. Slay ellen sokat játszik, és a párharcokat általában ő uralja. Smith két edzést kihagyott ágyék sérülés miatt, reméljük nem komoly, mert ezek tudnak makacs sérülések lenni.

- Sanders jó formában van, több hosszú futása is volt.

- A védelem több napot nyert meg a támadókkal szemben, nyilván nem függetlenül Hurts játékától sem. Azért ne bízzuk el magunkat, a közepes és gyenge Qb-k ellen tavaly is jó volt a védelem.

- Bradberry upgrade-nek tűnik Nelson után, AJ Brown és Smith ellen is neki volt több jó megmozdulása. A Slay-Bradberry-Maddox hármas jól néz ki. Maddox sok 1-1 elleni párharcot nyer meg.

- Graham-et nem hátráltatja a sérülés, a szokásos szinten játszik.

- TJ Edwards a legjobb linebacker. Összességében jobban néz ki a linebacker-sor, mint tavaly. Kyzir White-é lehet a másik kezdő hely. Davion Taylor is mutatott jó dolgokat, ahogy tavaly is, de nála várjuk meg, hogy a meccseken is előre lép-e.

- Epps-nek van esélye az egyik kezdő posztra. Jó lenne a csapat jövője szempontjából, ha a két veterán egyikét kiszorítaná a kezdőből.

Újoncok:
- Jordan Davis kezdő szinten teljesít, úgy tűnik, hogy gyorsan komoly szerepe lehet. NT-ként és 3-tech-ként is játszik. Kreatívan igyekeznek majd használni a hírek szerint, ami jó, mert kár lenne egy ilyen képességű játékost egy szerepbe beszorítani. Ennek ellenére lehet, hogy szükségszerűségből az első szezonjában ez lesz a sorsa, mivel kiemelkedik a futás elleni védekezésben a társakhoz képest.
- Cam Jurgens jobban néz ki, mint sokan várták. A mozgással nem lesz gondja, ezt tudhattuk, de meglepően jó erőben is van. Kevés játékos tudta feltartani Davist az 1-1 elleni gyakorlatoknál, ő volt az egyik.
- Calcaterra jól kezdte az edzőtábort, a TE2-re komoly esélyesnek látszott, de megsérült (hamstring) és már több edzést is kihagyott. Ha nem tud visszatérni, akkor gondjai lehetnek a keretbe kerüléssel.
- Dean-nek nem lesz egyszerű dolga, mert a tapasztaltabb linebackerek jól teljesítenek, főleg Edwards. Az edzőtáborban inkább a passz elleni védekezésben, esetleg limitáltan passrush-ban lehet villogni, kevés szerelési lehetőség van a limitált full kontaktos edzések miatt. Dean már játszott az első csapattal is, ami biztató, de igazán villanása eddig nem volt. Az előszezon meccseken meglátjuk előrébb lép-e. Viszont nem látszik rajta semmilyen érdemi sérülés.
- Csalódás eddig talán Strong, aki igaz UDFA volt, de képzett passzolónak számított. Ehhez nem nőtt fel eddig, és nem szorította meg a vetélytársakat egy kicsit sem.


több mint 2 éve
gyeek LSU Tigers 8 138 — Stromfeld Aurél fan
Idióta lombardi sem tudja mit találjon ki unalmában......



dande2
Logikailag kifogástalan felvetés.
gyeek
Ja, akkor nézzük vissza ilyen alapon az elmúlt 60 èv törtènèsèt.....ugyan már... persze abszolút hasonló ès súlyú a kèt dolog...
dande2
Engem ugyan nem érdekel, de Lombardinak teljesen igaza abban, hogy Goodell kompániája ismét mennyire képmutatóan nyilatkozott, miközben az emberek arca előtt ennyire nyilvánvalóan adnak fel meccseket a draft pozícióért. Elég lenne úgy büntetni az ilyen csapatokat, hogy ha túl sok cserét nyomatnak utolsó héten, hetekben tankolási szándékkal, úgy könyvelik el a meccset draft sorrend szempontjából, mintha ők nyerték volna meg.

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.


"ALL IN" refers to the proximity of Jerry's head to his ass
több mint 2 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 852 — Így remélem megfelelek nektek.....
Egyébként úgy tűnik Minshawnak van a leggyengébb campje Sinnet lassan beelőzi ha jól sejtem. Persze az előszezon meccsek ezen majd alakítanak. Strongnak egyelőre a PSre van esèlye ami azért gond mert onnan könnyen ellophatják.

Hurts ma inkább jó volt mint nem 😛

Nagyon jó volt az All or Nothing sorozat (persze biztos bele lehet kötni szakmailag, de nekem tetszett) majd írok róla csak nem fog menni spoiler nélkül.

Szerkesztette: dande2
több mint 2 éve
csipkelli 3 952
 twitter.com/wassbobb/status/1555298494843392001

Elmélkedjen csak rólunk ez a barom, jól megy neki 😊
több mint 2 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 852 — Így remélem megfelelek nektek.....
Idióta lombardi sem tudja mit találjon ki unalmában......



dande2
Logikailag kifogástalan felvetés.
gyeek
Ja, akkor nézzük vissza ilyen alapon az elmúlt 60 èv törtènèsèt.....ugyan már... persze abszolút hasonló ès súlyú a kèt dolog...
több mint 2 éve
gyeek LSU Tigers 8 138 — Stromfeld Aurél fan
Idióta lombardi sem tudja mit találjon ki unalmában......



dande2
Logikailag kifogástalan felvetés.

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.


"ALL IN" refers to the proximity of Jerry's head to his ass
több mint 2 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 852 — Így remélem megfelelek nektek.....
Srácok!

Sikerült megtalálnom a szórakozásom a szezon kezdésig az Eagles All or Nothing rászei itt megnézhetőek, az első részt néztem még csak meg és gyenge angol tudásommal is rohadtul élvezhető, jó szórakozást, ha még nem láttátok, hajrá!!!! A többi csapatnak is megnézhető a saját sorozata itt (Rams, Boys, Cards) 😊 😊 😊

 moviestowatch.tv/watch-tv/watch-all-or-nothing-online-28793.4835026
több mint 2 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 852 — Így remélem megfelelek nektek.....
Idióta lombardi sem tudja mit találjon ki unalmában......


több mint 2 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 852 — Így remélem megfelelek nektek.....
több mint 2 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 521
Hurts 5 napja



Ma küldött egy 70yardos bombát Reagornek 😊

Watkinsnak lett vmi sèrülèse

Bajuszmesternek (GardnerM) pedig nagyon nincs jó campje eddig....pláne ahhoz képest amit talán vártak tőle.
dande2
Na hát kb ezt írtam, hogy ilyen lesz. De szerintem végig, egész pályafutása alatt ez lesz. Úgy meg nehéz FR QB-nak lenni ha nem vagy kiegyensúlyozott. Minshewban eddig csalódtam, de ő meccseken jobb. Mondjuk nyilván tudjuk, hogy nem ő a legélesebb kés a fiókban.
több mint 2 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 852 — Így remélem megfelelek nektek.....
Mèg a vègèn lehet hogy lesz egy jó kis LB sorunk.

 www.nbcsports.com/philadelphia/eagles/eagles-training-camp-2022-miracle-nick-rallis-linebacker-room
több mint 2 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 852 — Így remélem megfelelek nektek.....
Hurts 5 napja



Ma küldött egy 70yardos bombát Reagornek 😊

Watkinsnak lett vmi sèrülèse

Bajuszmesternek (GardnerM) pedig nagyon nincs jó campje eddig....pláne ahhoz képest amit talán vártak tőle.
több mint 2 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 852 — Így remélem megfelelek nektek.....
Höri vègre minket is megtisztelt 🙂

 youtu.be/0ORD2l7eqyg
több mint 2 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 852 — Így remélem megfelelek nektek.....
több mint 2 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 217 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Első nap összefoglalója:

 www.phillyvoice.com/eagles-2022-training-camp-practice-notes-day-1-football-is-back/

Hurtsnek vegyes napja volt.
dande2
Ezt minden nap bemásolhatod szerintem míg játszik 😀
Shawn84
Pont azt reméljük hogy nem, mert javul 😛 🤪
dande2
Ma egyöntetüen azt írják szar volt. Holnap jó lesz. Aztán vegyes majd jó aztán 2 szar.
Shawn84
Igen ma a vèdelemnek volt jó napja. Vic Fangio is kilátogatott. Mi megadunk neki minden esèlyt aztán legfeljebb ott van mèg Gardner vagy Strong, lehet próbálkozni😛
dande2
Két ilyen baromi jó QB-t padra tenni 😕 Semmi gondom a Philivel, de tuti hogy akkor lennék szuper izgatott, ha akár forma akár sérülés miatt az egyik csere kapna pár meccset.


Liverpool Fc fan
több mint 2 éve
balintbaba Detroit Lions Florida Gators 3 671 — Big Dick Nick
Első nap összefoglalója:

 www.phillyvoice.com/eagles-2022-training-camp-practice-notes-day-1-football-is-back/

Hurtsnek vegyes napja volt.
dande2
Ezt minden nap bemásolhatod szerintem míg játszik 😀
Shawn84
Pont azt reméljük hogy nem, mert javul 😛 🤪
dande2
Ma egyöntetüen azt írják szar volt. Holnap jó lesz. Aztán vegyes majd jó aztán 2 szar.
Shawn84
A múltból tanulva szerintem ez nem sokat számít. Amúgy szerintem jó lesz Hurts, a kérdés az, hogy egy kiemelkedő szezon után mennyire kezd el sírni új szerződés után és hogy ezzel mit kezdenek majd Rózsiék.

https://preview.redd.it/z5qmlvsup1881.jpg?width=640&crop=smart&auto=webp&s=0e28b674dcfbb87f51fc461e1c6844401608920c
több mint 2 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 852 — Így remélem megfelelek nektek.....
Első nap összefoglalója:

 www.phillyvoice.com/eagles-2022-training-camp-practice-notes-day-1-football-is-back/

Hurtsnek vegyes napja volt.
dande2
Ezt minden nap bemásolhatod szerintem míg játszik 😀
Shawn84
Pont azt reméljük hogy nem, mert javul 😛 🤪
dande2
Ma egyöntetüen azt írják szar volt. Holnap jó lesz. Aztán vegyes majd jó aztán 2 szar.
Shawn84
Igen ma a vèdelemnek volt jó napja. Vic Fangio is kilátogatott. Mi megadunk neki minden esèlyt aztán legfeljebb ott van mèg Gardner vagy Strong, lehet próbálkozni😛
több mint 2 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 521
Első nap összefoglalója:

 www.phillyvoice.com/eagles-2022-training-camp-practice-notes-day-1-football-is-back/

Hurtsnek vegyes napja volt.
dande2
Ezt minden nap bemásolhatod szerintem míg játszik 😀
Shawn84
Pont azt reméljük hogy nem, mert javul 😛 🤪
dande2
Ma egyöntetüen azt írják szar volt. Holnap jó lesz. Aztán vegyes majd jó aztán 2 szar.
több mint 2 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 852 — Így remélem megfelelek nektek.....
több mint 2 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 852 — Így remélem megfelelek nektek.....
Első nap összefoglalója:

 www.phillyvoice.com/eagles-2022-training-camp-practice-notes-day-1-football-is-back/

Hurtsnek vegyes napja volt.
dande2
Ezt minden nap bemásolhatod szerintem míg játszik 😀
Shawn84
Pont azt reméljük hogy nem, mert javul 😛 🤪

Szerkesztette: dande2
több mint 2 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 521
Első nap összefoglalója:

 www.phillyvoice.com/eagles-2022-training-camp-practice-notes-day-1-football-is-back/

Hurtsnek vegyes napja volt.
dande2
Ezt minden nap bemásolhatod szerintem míg játszik 😀
több mint 2 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 852 — Így remélem megfelelek nektek.....
Első nap összefoglalója:

 www.phillyvoice.com/eagles-2022-training-camp-practice-notes-day-1-football-is-back/

Hurtsnek vegyes napja volt.