NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 8 aktív topik

Philadelphia Eagles

62 feliratkozó

több mint 2 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 904 — Így remélem megfelelek nektek.....
 www.nbcsports.com/philadelphia/eagles/nfl-free-agency-joe-banner-calls-eagles-haason-reddick-deal-steal?cid=sm_npd_rsn_phi_twt_mn
több mint 2 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 904 — Így remélem megfelelek nektek.....
Meglátjuk hogyan használjuk, a lényeg, hogy jól 😁 valóban teljesen helyi srác remèljük a szívèt lelkèt bele teszi, ès akkor nem lehet baj.

Nelsont nagyon szeretném vissza, igazából ez az egy "vágyam" van az FAt illetően, aztán a többi csak ráadás. Persze sok esèly nincs rá, tudom.
több mint 2 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 761 — Apu ökölbeszorított keze
Wow.......................................akkor ennyit az LB draftról?
dande
ő inkább edge nem ILB

több mint 2 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 647 — Eagles fan
Végre valami. A nálunk lesajnált LB poszt csak előtérbe kerül.....
Komolyan bazmeg TRUBISKY?
Willie Parker
2 évre. Nem hinném, hogy Big Ben utódjaként tekintenek rá. 😊
Greengo
Reddick-re hogy lesz pénzünk? Szerintem menni fog nagy név még idén ezért
zsoeo
Én ezen egy percig sem aggódok. 😀 Erre van Rózsi....hogy megoldja. Coxot sem látom menni ..lehet át lesz alakítva pár fizu aztán ennyi.

Szerkesztette: Greengo


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 2 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 904 — Így remélem megfelelek nektek.....
Végül is ha ezt nézzük akkor nem rossz Reddick szerződése 😛

több mint 2 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 904 — Így remélem megfelelek nektek.....
Végre valami. A nálunk lesajnált LB poszt csak előtérbe kerül.....
Komolyan bazmeg TRUBISKY?
Willie Parker
2 évre. Nem hinném, hogy Big Ben utódjaként tekintenek rá. 😊
Greengo
Reddick-re hogy lesz pénzünk? Szerintem menni fog nagy név még idén ezért
zsoeo
Sajnos Coxtól kell lehet elbúcsúzni, kérdés ki hajlandó adni érte vmit úgy, hogy a fizetését is átveszi...mert kivágni meg nem tudjuk...

Az FA első körét ezzel lezártnak is tekinthetjük kb Nelsont fogom sajnálni nagyon
több mint 2 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 904 — Így remélem megfelelek nektek.....
Ugye Barnettet draftoltuk közvetlen utána, ahhoz képest a számai sokkal jobbak, igaz két évvel idősebb...persze azt mondogatják a rendszer tette naggyá...de ezt meg akkor bromságnak tartom, ha vki szr, akkor rakhatsz bármilyen rendszert köré akkor se lesz jó...ő legalább kihasználtak a lehetőségeit...ennyi pénzért reméljük itt is ki fogja. 😊
több mint 2 éve
zsoeo Philadelphia Eagles Iowa Hawkeyes 2 760 — Fly Eagles
Végre valami. A nálunk lesajnált LB poszt csak előtérbe kerül.....
Komolyan bazmeg TRUBISKY?
Willie Parker
2 évre. Nem hinném, hogy Big Ben utódjaként tekintenek rá. 😊
Greengo
Reddick-re hogy lesz pénzünk? Szerintem menni fog nagy név még idén ezért

Szerkesztette: zsoeo
több mint 2 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 647 — Eagles fan
Végre valami. A nálunk lesajnált LB poszt csak előtérbe kerül.....
Komolyan bazmeg TRUBISKY?
Willie Parker
2 évre. Nem hinném, hogy Big Ben utódjaként tekintenek rá. 😊

Szerkesztette: Greengo


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 2 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 15 278
Fűzővel kifelé-n mindenkire azt írják: Ja, oké, jó meg minden de drága volt. Ti is itt ezt mondjátok. De akkor nem lehet, hogy most már ezek AZ árak amiket látunk. Végül is 700 forint egy liter gázolaj. 😁(már ahol van😝)
Invincible
Elborult árak vannak, ezeket meg fogják bánni majd többségében.

Eddig totál tucat palik kaptak kezdőpénzeket, én nem tudom, h a GM-ek milyen meccseket néztek.

Amúgy meg majd átsttukturálnak sokszor, a végén már nem is a mai szerz lesz leírva.

Komolyan bazmeg TRUBISKY?
több mint 2 éve
Invincible Philadelphia Eagles 760
Fűzővel kifelé-n mindenkire azt írják: Ja, oké, jó meg minden de drága volt. Ti is itt ezt mondjátok. De akkor nem lehet, hogy most már ezek AZ árak amiket látunk. Végül is 700 forint egy liter gázolaj. 😁(már ahol van😝)

"Ha egy olyan foglalkozást választasz, amit szeretsz, akkor egy napot sem kell dolgoznod életed során." (Konfucius)
több mint 2 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 904 — Így remélem megfelelek nektek.....
Ennyiért? Naná 😊

több mint 2 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 904 — Így remélem megfelelek nektek.....
Egyébként örülök neki csak kicsit drágán jött..
több mint 2 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 904 — Így remélem megfelelek nektek.....
Mondjuk állítólag már 2017-ben is akartuk, meg végül is ide jár Collegbe....talán kicsit lehetett volna olcsóbb....
több mint 2 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 904 — Így remélem megfelelek nektek.....
Wow.......................................akkor ennyit az LB draftról?
több mint 2 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
The #Eagles have agreed to terms with pass rusher Haason Reddick, source says. Three years, $45 million with $30 million fully guaranteed at signing. Max value $49.5 million.
Beki
Uhh.

több mint 2 éve
Törölt felhasználó
The #Eagles have agreed to terms with pass rusher Haason Reddick, source says. Three years, $45 million with $30 million fully guaranteed at signing. Max value $49.5 million.
több mint 2 éve
Hulkeinstein Philadelphia Eagles Oregon Ducks 2 902 — Eagles & Seahawks fan
Watson netan itt? Hurts valami profiljabol leszedte, h a Philly starter kubeja.
Stez
Nem ide fog jönni.
több mint 2 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 904 — Így remélem megfelelek nektek.....
 www.totalprosports.com/2022/03/12/jalen-hurts-deletes-eagles-qb-from-twitter-account-as-trade-speculation-heats-up-tweet/

Most találtam rá arra amiről Stez írtál...hát....nem tudom 🥴😔 akkor inkább csendbe maradtak volna ès ne jártatták volna a szájukat, hogy Hurts így QBnk meg úgy QBnk...

Szerkesztette: dande2
több mint 2 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 904 — Így remélem megfelelek nektek.....
Watson netan itt? Hurts valami profiljabol leszedte, h a Philly starter kubeja.
Stez
Akkor Howiek elèggè sgget csinálnának a szájukból ès így rohadtul nem örülnèk neki.... persze tudom, nem terítjük ki a kártyáinkat meg minden, de innentől azt se hinnèm el nekik, hogy levegőt vesznek....Hurtst pedig sajnálnám...
több mint 2 éve
Stez SMU Mustangs 43 238 — Whoops, looks like something went wrong.
Watson netan itt? Hurts valami profiljabol leszedte, h a Philly starter kubeja.

több mint 2 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 904 — Így remélem megfelelek nektek.....
Ugyanakkor Kelce szèp búcsú ajándèkot kap 14 milláèrt. Nem sajnálom. Ahogy pont ezért lenne hülyeség Coxot elcserèlni. Pènzt nem nyerünk vele, èrtèkben pedig szintèn nem kapnánk annyit, hogy pótolni tudjuk. Az öltözőből biztos hiányozna. Max ha mondjuk 1 vagy 2. kör jönne èrte, de az nem fog.

Szerkesztette: dande2
több mint 2 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 904 — Így remélem megfelelek nektek.....
több mint 2 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 904 — Így remélem megfelelek nektek.....
Viszont, bakker, ha lehet ne:

több mint 2 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 904 — Így remélem megfelelek nektek.....
S lőn a hordók megcsapopván Kelce újra utat nyitván, futóink TDig száguldván 😁🥳🎉🥳💪💪😎

Kelce is coming back for 2022
 www.thescore.com/s/21058365