Philadelphia Eagles

62 feliratkozó

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Első meccsnek nagyon jó volt. A Falcons meccs kemény lesz nagyon, de bízok a Win-ben
több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Személy szerint örülök, hogy nyertünk, 18 pont nem volt a két csapat között. DeSean azt hozta, amiért megéri milliókat adni neki, Shady állat, Vick lábbal kompenzált. Védelem egyelőre csak falban erős, de ott nagyon.
Falcons is szarul kezdett elvileg, szóval második hétre ha lesz fejlődés, akkor simán hozható meccs elvileg.


Ja, Todd-ot vissza LG-be, RT-nek rosszabb volt, mint tavaly bárki.Deny
A Falcons azért a Rams-nál jóval erősebb csapattal szemben volt szar. Bears nagyon erős csapat. Nem lesz ez egyszerű a Falcons ellen.BleedingGreen
Ezért írtam a fejlődést. Mert Matty Ice gondolom ma sem érezte jól magát védelem nélkül, mi falunk meg rendben van pressure terén
több mint 13 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 504 — rabszolga
Védelmünk:
3rd down: 2/12 - 16%
RZ: 0/1 - 0%
Whaaaat? 😀
több mint 13 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 272 — Beware the Slim Reaper!
Személy szerint örülök, hogy nyertünk, 18 pont nem volt a két csapat között. DeSean azt hozta, amiért megéri milliókat adni neki, Shady állat, Vick lábbal kompenzált. Védelem egyelőre csak falban erős, de ott nagyon.
Falcons is szarul kezdett elvileg, szóval második hétre ha lesz fejlődés, akkor simán hozható meccs elvileg.


Ja, Todd-ot vissza LG-be, RT-nek rosszabb volt, mint tavaly bárki.Deny
A Falcons azért a Rams-nál jóval erősebb csapattal szemben volt szar. Bears nagyon erős csapat. Nem lesz ez egyszerű a Falcons ellen.


több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Személy szerint örülök, hogy nyertünk, 18 pont nem volt a két csapat között. DeSean azt hozta, amiért megéri milliókat adni neki, Shady állat, Vick lábbal kompenzált. Védelem egyelőre csak falban erős, de ott nagyon.
Falcons is szarul kezdett elvileg, szóval második hétre ha lesz fejlődés, akkor simán hozható meccs elvileg.


Ja, Todd-ot vissza LG-be, RT-nek rosszabb volt, mint tavaly bárki.
több mint 13 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 670 — Eagles fan
Megvan az első! 😀

Shady nagy király.Nálam Ő a meccs embere.Vick is kezd azért felpörögni.Az a 98 futott yard azért nem gyenge. 😊
O line nem lesz így jó sztem vagy még össze kell rázódniuk.Casey még kevés és ahogy Newman is írta ha nincsenek a Ramsnél sérülések nehezebb dolgunk lett vna.


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 13 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 272 — Beware the Slim Reaper!
Voltak hibák, de első fordulóbeli, idegenbeli győztes meccs után nem akarok nagyon elégedetlenkedni. Főleg ha megnézzük, hogy pár magasra taksált csapat milyen verést kapott.

Shady lassan westbrooki magasságokban, DeSean is nagyon jó volt, bár +2 TD-t ejtett el. O-line hol jobb volt, hol rosszabb, blindside DB blitzekre meg számítani kéne már ...

-RunD borzalom volt az elején, nagy mák volt a kiharcolt fumble ret. TD, mert utána hátrányból visszább vettek a futásokból (+ Jackson sérülése). Később már jobban fogtuk a futást 1st downoknál, inkább hosszú yardos szituknál szívtuk a draw futásokat. Casey nem tud lejönni a blokkokról, jó D-line munka nélkül nem sokra megy.
-Pass D jó volt, fokozatosan egyre inkább odértünk Bradfordhoz, de 3-szor is hülye penaltykkal adtunk 1st downt. Chaney, Fokou passz ellen tetszett. Asante 2 int-et foghatott volna simán.


több mint 13 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 504 — rabszolga
Jordan és Tapp került fel a sérült listára, de egyik se tűnik súlyosnak.
Holnap mennek MRI-re.
több mint 13 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 629 — No one likes us, cause no one like us
Szezonkezdetnek megfelelt. A Kosok nagyon sokat segítettek. Remélhetőleg ettől elég önbizalmat kap mindenki, és beindul a mészárlás.

O:
- Vick 100 yard futás szép, a részeges módszer is volt 😀, de passzolni elég gyérül passzolt, bár tegyük mellé nem igen volt sok ideje.
- Shady istencsászár!
- DeSean új szerződésért játszik 😀
- Kelce térdelésnél kapott sárgazászlót öcsém 😀

D:
- Page meglepetés, kicsit mondjuk Aso is.
- Asante olyanokat szerelt, hogy azt hittem nem is ő játszik.
- A fal meglehetősen jó, bár futás ellen néha akkora lyukak voltak, hogy hihetetlen.
- LB sorunk nincs

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 13 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 504 — rabszolga
Ide a gyűrűt. 😀
több mint 13 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
Bár a kezdet nehéz volt, de csak sikerült behúzni.
Nem volt egy könnyű meccs,a fordulópont nagyon korán jött, Jackson sérülése és a Rams passzok eröltetése.
Aggodalomra van ok pár helyen:
- Corner blitzeket nem tudjuk megfogni.
- Az o-line finoman szólva sem az igazi. Herremans se tündökölt RT-ként.
- Vick elég halovány volt magához képest, 40% körül dobált, ami gyenge.
- Casey még mindig felejtős.
- Aso csalódás eddig.

A D-line viszont elég jó, jött a nyomás rendesen. Babin és Jenkins eddig biztatóak és Tapp is nagyon jól mozgott.
- Page volt a legjobb DB-ünk ma.
- O#-ben Shady és DeSean, 100 yard fölött, ketten 3 TD-t csináltak.
- Nem szúrtuk el a 3.negyedet!! 😀

Nyertünk, ami bíztató, de, ha Bradford és elkapói nem lettek volna ennyire haloványak és Jackson nem sérül le, akkor más képet festett volna a meccs, messze vagyunk a Dream Teamtől, de jól haladunk. 😊

több mint 13 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 526
http://bowl.hu/modules/forum/viewtopic.php?id=131
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
van vkinek linkje?
több mint 13 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 670 — Eagles fan
Inaktívok:
Watkins inactive, along with Jarrett, Young, Marsh, Vandervelde, Justice and Hunt
Első 3 pickünk inaktív. LOLBébé
Steve Smith meg nem. Üdv Giants 😊Deny
Vmelyik csapatnak nagyon szar az orvosi stábja. Remélem az Övéké. 😀Bébé
Tavaly 2 IR-rel kezdtünk(igaz idén ők hullanak mint a legyek).Szted? 😀 Nem szeretem az ilyen kapkodásokat.(mindig ráfázunk)


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 13 éve
Shadowt5 Philadelphia Eagles 310 — Eagles fan
linkeket majd légyszi rakjatok ki. thxrfonai
Majd az eredménykövető topicban lesznek linkek.

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
linkeket majd légyszi rakjatok ki. thx
több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Dorenbos végre felkerült a Madden NFL 12 rosterére, de egy szezon után a gép visszavonultatja. 😀
"Hmmmm... Good career jon RT @JonDorenbos: @toddherremans you hear? After 1 season on Madden 12, the game retired me. "

25 Random Points:
http://www.csnphilly.com/football-philadelphia-eagles/news/Frank-Here-are-25-random-Eagles-points?blockID=561828&feedID=692

Inaktívok:
Watkins inactive, along with Jarrett, Young, Marsh, Vandervelde, Justice and Hunt
Első 3 pickünk inaktív. LOLBébé
Steve Smith meg nem. Üdv Giants 😊

Túloldalról meg Quinn inaktív, aminek én személy szerint örülökDeny
Közben Quinn mégis aktív
több mint 13 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 504 — rabszolga
én leszek. Akkor 19:00-tól meccs? Alig várom, már kivan készítve a Bradley mez 😀
4 sör a hűtőben ... 😛Gege55
Amcsik:
- Every time the eagles get a first down you drink a beer!!!!
- or how about every time they say Dream Team

A Dream Team-es vicces lenne. 4 söröm van. Nem hiszem h kitart. 😀
több mint 13 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 504 — rabszolga
Inaktívok:
Watkins inactive, along with Jarrett, Young, Marsh, Vandervelde, Justice and Hunt
Első 3 pickünk inaktív. LOLBébé
Steve Smith meg nem. Üdv Giants 😊Deny
Vmelyik csapatnak nagyon szar az orvosi stábja. Remélem az Övéké. 😀
több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Dorenbos végre felkerült a Madden NFL 12 rosterére, de egy szezon után a gép visszavonultatja. 😀
"Hmmmm... Good career jon RT @JonDorenbos: @toddherremans you hear? After 1 season on Madden 12, the game retired me. "

25 Random Points:
http://www.csnphilly.com/football-philadelphia-eagles/news/Frank-Here-are-25-random-Eagles-points?blockID=561828&feedID=692

Inaktívok:
Watkins inactive, along with Jarrett, Young, Marsh, Vandervelde, Justice and Hunt
Első 3 pickünk inaktív. LOLBébé
Steve Smith meg nem. Üdv Giants 😊

Túloldalról meg Quinn inaktív, aminek én személy szerint örülök
több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Gameday!
Kosok vére folyjon patakokban! 😀
Én szerintem nem leszek, de meglátjuk, 2 meccs egyszerre elég lesz, meg twitter.Deny
El sem tudom képzelni mi lehet fontosabb egy Eagles meccsnél. 😛Greengo
Fontosabb nincs, mellette nézem Buccs meccset is 😊

Twitter: rekordváróhoz jól jön, pár insider azonnal tolja rekordokat este alatt.
több mint 13 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 504 — rabszolga
Dorenbos végre felkerült a Madden NFL 12 rosterére, de egy szezon után a gép visszavonultatja. 😀
"Hmmmm... Good career jon RT @JonDorenbos: @toddherremans you hear? After 1 season on Madden 12, the game retired me. "

25 Random Points:
http://www.csnphilly.com/football-philadelphia-eagles/news/Frank-Here-are-25-random-Eagles-points?blockID=561828&feedID=692

Inaktívok:
Watkins inactive, along with Jarrett, Young, Marsh, Vandervelde, Justice and Hunt
Első 3 pickünk inaktív. LOL
több mint 13 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 526
Gameday!
Kosok vére folyjon patakokban! 😀
Én szerintem nem leszek, de meglátjuk, 2 meccs egyszerre elég lesz, meg twitter.Deny
El sem tudom képzelni mi lehet fontosabb egy Eagles meccsnél. 😛Greengo
Eagles meg Bucs meccs lefogadom. A Twittert nem értem 😀
több mint 13 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 670 — Eagles fan
Gameday!
Kosok vére folyjon patakokban! 😀
Én szerintem nem leszek, de meglátjuk, 2 meccs egyszerre elég lesz, meg twitter.Deny
El sem tudom képzelni mi lehet fontosabb egy Eagles meccsnél. 😛


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 13 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 629 — No one likes us, cause no one like us
Szerintem leszek én is eredménykövetőben!

Az én tippem a szezonra:

@STL W
@ATL W
NYG L
SF W
@BUF W
@WAS W
bye
DAL W
CHI L
ARI W
@NYG W
NE W - ezúttal szerintem nekünk jön ki a lépés...
@SEA W
@MIA W
NYJ W
@DAL L
WAS W

Szóval szerintem 13-3, de ez a legoptimistább meglátásom, van egy disaster mód is, ott 9-7-el zárunk PO nélkül, remélem nem az lesz 😀

Don't talk the walk, Walk the talk!