Philadelphia Eagles

62 feliratkozó

több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Rata ne unatkozzon, legyen mit átnéznie (bár Word is próbálkozik):

Rövid, egy-két mondatos bemutatás az idei Eagles támadókról. A cikk magasságát említi, hogy Tebow is említve van http://philly.blog.hu/2011/09/08/az_idei_keret
több mint 13 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
Dehogy gond 😀Deny
Ok, akkor aktivizálom magam e téren 😊

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Forbes szerint 1.16 milliárd dollárt érünk, ami a hetedik legtöbb a ligában, de a negyedik csak a csoportunkban. Az átlag egyébként a ligában 1.04, ami 1.4%-kal több, mint a tavalyi. (Mi tavaly 1.1-et értünk)
több mint 13 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 526
Még mindig több mint 8 millával vagyunk a sapka alatt:
http://www.bleedinggreennation.com/2011/9/7/2411502/eagles-still-8-million-under-cap-sorry-rest-of-nfl
Egyedül Hanson szerződése nincsen benne, de az övé se kehet vészes, szal 7-7,5 millát még mindig el tudunk költeni.
Jó lenne DeSean-t szerződését megoldani már.Bébé
Briggs-t valahogy el lehet hozni szerintetek? Egy fizetés átstrukturálással még jó is lehet 2-3 évre.
több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Ja, Steve Smith már teljes edzésmunkát végez.
több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Elős lépésként itt is van, egy nem annyira hosszú, de nem is rövid előzetes a Rams meccsre, jó olvasást. Kritikák, vélemények jöhetnek http://philly.blog.hu/2011/09/07/week_1_at_st_louis
Deny
OFF
Nem gond ha bele-belejavítgatok majd a cikkekbe ha elírásokat/magyartalan dolgokat fedezek fel?Rataxes
Dehogy gond 😀
több mint 13 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 504 — rabszolga
Még mindig több mint 8 millával vagyunk a sapka alatt:
http://www.bleedinggreennation.com/2011/9/7/2411502/eagles-still-8-million-under-cap-sorry-rest-of-nfl
Egyedül Hanson szerződése nincsen benne, de az övé se kehet vészes, szal 7-7,5 millát még mindig el tudunk költeni.
Jó lenne DeSean-t szerződését megoldani már.
több mint 13 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 403 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Kafka?Amadeus91
Na Ő a 3. 😊Greengo
Pedig azt hallottam, hogy nagyon ügyes srác.Amadeus91
Kolb is az volt. Csak sajnos voltak nála ügyesebbek is 😀

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 13 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 670 — Eagles fan
Kafka?Amadeus91
Na Ő a 3. 😊Greengo
Pedig azt hallottam, hogy nagyon ügyes srác.Amadeus91
Jól hallottad.Talán jövőre már megkaphatja a második helyet.VY csak 1 éves szerződést kapott úgy is.


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 13 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 727
Mindketten feljöttek az első playre,de Kolb kapta a snapet.

VY 2.számú QB.Greengo
Kafka?Amadeus91
Na Ő a 3. 😊Greengo
Pedig azt hallottam, hogy nagyon ügyes srác.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 13 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 670 — Eagles fan
Nekem vmiért az maradt meg, hogy Vick ment fel az első snap-re és még meg is jegyezték páran, hogy a nagy Kolb-éra Vick snap-pel kezdődik, meg milyen, hogy Reid nem Kolb-ot küldi fel, de akkor ezt benéztem.Bébé
Mindketten feljöttek az első playre,de Kolb kapta a snapet.
VY-ból egy masszív 3. számú QB lesz nálatok?Amadeus91
VY 2.számú QB.Greengo
Kafka?Amadeus91
Na Ő a 3. 😊


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 13 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 727
Nekem vmiért az maradt meg, hogy Vick ment fel az első snap-re és még meg is jegyezték páran, hogy a nagy Kolb-éra Vick snap-pel kezdődik, meg milyen, hogy Reid nem Kolb-ot küldi fel, de akkor ezt benéztem.Bébé
Mindketten feljöttek az első playre,de Kolb kapta a snapet.
VY-ból egy masszív 3. számú QB lesz nálatok?Amadeus91
VY 2.számú QB.Greengo
Kafka?

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 13 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 670 — Eagles fan
Nekem vmiért az maradt meg, hogy Vick ment fel az első snap-re és még meg is jegyezték páran, hogy a nagy Kolb-éra Vick snap-pel kezdődik, meg milyen, hogy Reid nem Kolb-ot küldi fel, de akkor ezt benéztem.Bébé
Mindketten feljöttek az első playre,de Kolb kapta a snapet.
VY-ból egy masszív 3. számú QB lesz nálatok?Amadeus91
VY 2.számú QB.


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 13 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 727
VY-ból egy masszív 3. számú QB lesz nálatok?

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 13 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 504 — rabszolga
Hát ez hülye 😀
http://www.nfl.com/news/story/09000d5d822019d0/article/super-bowl-winners-dominate-list-of-games-best-coaches?module=HP11_content_stream
Hogy Shanahan mit keres a Top5 edzők között az még hagyján, de a Reid-es magyarázat 😀

A legjobb játékhívóknál pedig feltűnik M&M. Én még mindig nem bírom. 😀

Ma egyedül Young nem edzett.
több mint 13 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 504 — rabszolga
Nekem vmiért az maradt meg, hogy Vick ment fel az első snap-re és még meg is jegyezték páran, hogy a nagy Kolb-éra Vick snap-pel kezdődik, meg milyen, hogy Reid nem Kolb-ot küldi fel, de akkor ezt benéztem.
több mint 13 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
Elős lépésként itt is van, egy nem annyira hosszú, de nem is rövid előzetes a Rams meccsre, jó olvasást. Kritikák, vélemények jöhetnek http://philly.blog.hu/2011/09/07/week_1_at_st_louis
Deny
OFF
Nem gond ha bele-belejavítgatok majd a cikkekbe ha elírásokat/magyartalan dolgokat fedezek fel?

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 13 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 828 — Apu ökölbeszorított keze
nem

kolb volt a kezdő

több mint 13 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 504 — rabszolga
Tavaly Kolb kezdett, a sérülése után jött fel VickWyatt
Úgy emlékszem, hogy az első snap-re is Vick jött fel.
több mint 13 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Tavaly Kolb kezdett, a sérülése után jött fel Vick

több mint 13 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 504 — rabszolga
Elős lépésként itt is van, egy nem annyira hosszú, de nem is rövid előzetes a Rams meccsre, jó olvasást. Kritikák, vélemények jöhetnek http://philly.blog.hu/2011/09/07/week_1_at_st_louisDeny
Elméletileg/gyakorlatilag a tavalyi idénynyitón is kezdő volt Vick. 😛
több mint 13 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 670 — Eagles fan
...és milyen jó,hogy Ronnie sem a 36-ost koptatja.


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 13 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 504 — rabszolga
Hanson-nak nagyon fontos lehet az a szám:
Number updates: Joselio Hanson wears 21, Ronnie Brown is 34 and Jarrad Page is 41.
több mint 13 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 670 — Eagles fan
Elérkezett végre az idő, újra kiélhettem magam, írhattam beharangozót 😀 Meccshét van, így a blog is rendszeresedik, érdemes lesz (újra) látogatni napi rendszerességgel, folyamatosan jönnek majd az interjúk, meccs előzetesek, kérdezz-felelekek, tippjáték (Greengo te viszed, igaz?), PO-figyelők, meg minden, ami az időbe belefér.

Deny
Igaz.Holnap már fent is van a szezon első tippeldéje. 😊
Hansonnak örülök.Sokan elküldték vna már régebben is,de szerintem annak ellenére,hogy nem kiemelkedő a teljesítménye azért egy megbízható back up szint.Gondolom most kiigazítják a fizetését.Lindley szívja meg---mondjuk sokat nem tudott hozzátenni,de azért vicc,hogy így dobáljuk a korai körös játékosokat.


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 13 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
Hansont visszaigazoltuk 2 évre. Lindley vagy Hughes veszélyben.
Szerk: úgy néz ki Lindley cut.BleedingGreen
DeVan pedig elvileg kezdeni fog RG-ban, vagyis elvileg perceken belül bejelentik.Deny
Watkins-szel is eléggé mellé nyúltunk, ha LG se tud lenni Mathis előtt. Arról inkább ne beszéljünk, hogy jövőre 28 lesz, DeVan is fiatalabb nála 1 évvel, ha idén normálisan teljesít, akkor nem kizárt, hogy megdobják egy új szerződéssel év végén.