Philadelphia Eagles

62 feliratkozó

több mint 13 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 526
Már csak kevesebb, mint két óra.

Azért látszik, hogy a sok tackle nem tett jót Faulk-nak 😀
http://www.youtube.com/watch?v=9elP8WA-TlQ&feature=player_embedded
De majdhogynem leszarom, ha mi 41-et rakunk fel a táblára. 😀Bébé
A lényeg hogy 1el többet mint a Rams és az már jó nekünk.
több mint 13 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 504 — rabszolga
Már csak kevesebb, mint két óra.

Azért látszik, hogy a sok tackle nem tett jót Faulk-nak 😀
http://www.youtube.com/watch?v=9elP8WA-TlQ&feature=player_embedded
De majdhogynem leszarom, ha mi 41-et rakunk fel a táblára. 😀
több mint 13 éve
Gege55 Philadelphia Eagles 1 110 — Trent Cole Fan
én leszek. Akkor 19:00-tól meccs? Alig várom, már kivan készítve a Bradley mez 😀
4 sör a hűtőben ... 😛
több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Eagles kerekasztal, 4 kérdés, 12 válasz szezon előtt: http://philly.blog.hu/2011/09/11/szerkesztoink_valaszolnak_01


Én szerintem nem leszek, de meglátjuk, 2 meccs egyszerre elég lesz, meg twitter.
több mint 13 éve
Shadowt5 Philadelphia Eagles 310 — Eagles fan
Szerintem én leszek este. 😊

több mint 13 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 828 — Apu ökölbeszorított keze
én lennék csak 7kor fürdetés :S

több mint 13 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 526
Eredménykövetőben kik lesznek? A tavalyi agymenések után kötelező a részvétel 😀
több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Streamet mely oldalakon érdemes keresni a meccshez?pesplayer
Este majd eredménykövetőben lesznek friss streamek úgyis.
több mint 13 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 828 — Apu ökölbeszorított keze
Én egy 13-3as alapszakaszt el tudok képzelni ha nem lesznek komolyabb sérülések!

De 8-8- felett minden pozitív 😊

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Streamet mely oldalakon érdemes keresni a meccshez?
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
FLY EAGLES FLY !!!
több mint 13 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 504 — rabszolga
Darryl Tapp takes a pay cut elvilegDeny
Fél millával keres kevesebbet az idén. Jövőre maradt neki a 2,5 milla.
Plusz:
John Clark of NBC10 is reporting that Drew Rosenhaus was spotted at the Eagles Hotel.

GAME DAY!!!
több mint 13 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 115 — Így remélem megfelelek nektek.....
Attól félek nagyon optimisták vagyunk aztán annál jobban csalódunk. Várjuk meg az első meccset mert a Rams otthonukban meglephet minket. Remélem nem így lesz de tartok Bradfordtól s S.Jaksontól. 10-6 is elégedett leszek ha az POt jelent. De az még nagyon messze van.
több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Darryl Tapp takes a pay cut elvileg
több mint 13 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
Nálam
@STL W
@ATL W - mindig jól megy ellenük
NYG W - itthon meglesz
SF W - A.Smith-tel, na neee 😊
@BUF W - ez szoros lesz, még egy meglepi L is összejöhet
@WAS L - szvsz itt kapunk ki először, ők mindig megviccelnek+idén nem gyenge a keretük
bye
DAL W - ellenük is megy mostanában, a védelmüket nem érzem erősnek+bye után mindig nyerünk
CHI L - mumus, ellenük sose megy, most se fog
ARI W - Kolbász?ugyanmár 😛
@NYG W - szerintem söpörjük idén a Giantset, sok a sérültjük és távozójuk
NE L - 3 ponttal kikapunk, tuti
@SEA W - Tarvaris ellen sima liba, Charlie ellen neccesebb 😛
@MIA W - a védelmük jó ugyan, de a támadósor felejtős, az o-linejukat megeszi reggelire a D-line
NYJ L - kikapunk, de ez szoros lesz
@DAL W - őket is söpörjük idén
WAS W - itthon meg lesz a W

12-4, nagyon optimista, de, ha összeszokik a csapat, akkor meglehet, ha nem, akkor vsz playoff se lesz.

több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Csak tömören 11-5, latolgatni nem akarok, évek folyamán megtanultam, mi vagyunk az Eagles, lesz egy nem várt zakónk, és lesz olyan win is, amit nem annak vártunk, vagy nem olyan simának.
több mint 13 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 670 — Eagles fan
A 10-6-os zárójeles tippemet a pesszimista énem mondatja,de a csoportot mindenképp hozni kéne.Sztem a csoportban idén a Cowboys lehet ellenfél...persze azért senkit sem szabad leírni.Giants témát eddig nem akartam pedzegetni ,de benne van,hogy idén eltemetjük őket Coughlinostúl.Bears mumus,Atlantának meg mi lehetünk azok,Pats meccs érdekes lesz.Illene már 1x elkapni őket.Jets még húzós lehet,de velük is otthon játszunk...szval bármi lehet.Rams, 49ers, Bills, Cards, Seattle, Miami 6-ost illene hozni ,de nem leszek meglepve ha becsúszik egy kis baki. 😊

Érdekes,hogy leírjátok a skinst.Az év elejét mindig meg szokták nyomni.Első héten már meglephetik a Giants-t.Én inkább egy Giants összeomlást vizionálok.


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 13 éve
Shadowt5 Philadelphia Eagles 310 — Eagles fan
Az én tippem teljesen megegyezik somebodyéval, én is pontosan azokat a meccseket tippelem győzelemre meg vereségre mint ő.

több mint 13 éve
somebody08 Philadelphia Eagles 903 — Majd jövőre...
@STL W
@ATL L
NYG W
SF W
@BUF W
@WAS W
bye Win? 😀😀😀
DAL W
CHI W
ARI W
@NYG L
NE L
@SEA W
@MIA W
NYJ L
@DAL L
WAS W

Optimista tippem ez alapján 12-4, ami viszont nem lesz elég a második kiemeltséghez az Atlanta elleni vereség miatt (ők is 12-4-el végeznek). Első kiemelt a 13-3-as GB.

A csoportunk alakulása szerintem: PHI (12-4), DAL (11-5), NYG (8-8), WAS (4-12)
több mint 13 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 526
Én 12-4-et tippelek. Bye Weekig 5-1 lesz a mérlegünk utána 7-3.
több mint 13 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 504 — rabszolga
Bő 1 nap van hátra a meccsig és még nem nagyon olvastam itt tippeket a szezonra. :cool:
Sztem 11-5 (10-6)meglesz.A csoportban meg ez a pillanatnyi erősorrend:1.Eagles;2.Cowboys;3.Skins;4.Giants.Greengo
Nálam a Skins-van az utolsó helyen. Jelenleg nem látom, hogy vkit is le tudnának győzni a csoportban.
Cowboys-tól minden évben tartok, de mindig rám cáfolnak. 😛 😀
Amíg pedig a Giants nem tud megverni minket, addig nincs mitől félni. 😀

Pesszimista (reális?) jóslat:
Csoportban 4-2-vel fogunk végezni. (L: Giants, Dallas)
W: Rams, 49ers, Bills, Cards, Seattle, Miami
L: Atlanta, Bears, Pats, Jets

Elképzelni nem tudom, hogy ne érjük el legalább a 10 győzelmet. Az meg már nagy eséllyel úgy is PO.
Bár az Atlanta, Bears meccs nagyon fontos lenne a WC miatt.
több mint 13 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
Szerintem bye weekig simán bekezdünk egy 5-1-el, egyedül a Falconstól kapunk ki (kicsit még a Skins meccset érzem húzósnak). Mivel bye week után jók vagyunk, ezért utána rögtön verjük a tehenészeket, lendületből a Bears/cards kettőst is, a giants meg nem is lehet kérdés. A Patstől kikapunk, majd a super bowlon visszavágunk nekik. Seahawks&Dolphins W, Jets húzós de itthon őket is elverjük. Dallasban már mindegy lesz (12-2-vel állunk a meccs előtt), így tőlük kikapunk (hiszem harcban lesznek épp a vadkártyáért), a skins viszont már a jó draftpozícióra fog hajtani, így őket megint verjük. Akárhogy is nézem, ez 13-3 😊

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 13 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 272 — Beware the Slim Reaper!
Jó, akkor nézzük 3 meccsenként (W-L: nem sorrendben, csak mérleg):
- STL, ATL, NYG: 1-2
- SF, BUF, WAS: 2-1
Kicsit rögös lesz a kezdés szerintem. 😊

- bye
- DAL, CHI, AZ: 3-0
- NYG, NE, SEA: 2-1
bye után belehúzunk (szokás szerint) :cool:
- MIA, NYJ, DAL, WAS: 3-1

11-5, ha a Qb és a vékony csapatrészeink nem sérülnek. Ha pl az amúgy sem acélos LB sorból kiesnek, akkor nehéz lesz.


több mint 13 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 670 — Eagles fan
Bő 1 nap van hátra a meccsig és még nem nagyon olvastam itt tippeket a szezonra. :cool:
Sztem 11-5 (10-6)meglesz.A csoportban meg ez a pillanatnyi erősorrend:1.Eagles;2.Cowboys;3.Skins;4.Giants.


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 13 éve
somebody08 Philadelphia Eagles 903 — Majd jövőre...
DeSean-nak nem a napokban lesz új szerződése:
DeSean's contract. Source close to situation told me negotiations aren't just far apart; both sides have stopped talking for the moment.

Ezt a GB-t még a 3-4 jó CB-vel is nagyon nehéz lesz megállítani.
Ezért nem erősítettük az LB-sort, mert csak CB-ink lesznek a pályán. 😀Bébé
Hát ez az, nekem is kb az volt az érzésem, hogy nemcsak az NFL szezon kezdődött velük de NFC szezonja velük is ér véget a konfi döntőben. Nem nagyon látok olyan védelmet a mi konferenciánkban ami megállíthatja őket, hacsak nálunk nagyon össze nem rakják. Az AFC-ből lenne egy kettő, Steelers Ravens de nem sok. Úgyhogy nagyon össze kell rázódni a PO-ra ha akarunk valamit, de hát még az is hol van. Na mindegy legalább Rodgers-t csípem, de azért sajtfejű nem leszek😛dande
Nem azért mondom, de csaknem ez a keret tavaly kikapott a Washingtontól és a Miamitól is egy-egy borzalmasan gyenge mérkőzésen, szóval egy meccsen ők is verhetők. Ha a rájátszásban minden párharc 4 győzelemig tartana, mint az NBA-ben, vagy az NHL-ben, akkor azt mondom máris csomagolhatunk, mert itt Pats-Packers döntő lesz. De amíg egy meccsen kell verni az ellent, addig simán megfoghatja őket bárki. Másrészről ez a támadófal nem tűnt olyannak, mint ami garantálná, hogy Rodgers egész szezonra egészséges marad, bár mivel én is bírom a csókát, természetesen nem kívánok rosszat neki.