Philadelphia Eagles
61 feliratkozó
több mint 15 éve
Elvileg járhatott volna, de mérlegelték, hogy a Mikell-től kapott ütés miatt ütközött Coleman-nek, így az ütközést nem lehetett volna elkerülni. Amúgy a zászlót eredetileg nem is Colemanra dobták, hanem Mikellre. Szerencsére Collie már jobban van.Coleman nem kapott pénzbüntetést a helmet contact-ért.BleedingGreenHát azért nem is járna...Gege55
Jason LaCanfora has just reported that the NFL is declining to fine Kurt Coleman for his hit on Austin Collie because "Collie's helmet-to-helmet contact was a result of being driven toward a defender from a prior hit."

több mint 15 éve
Coleman nem kapott pénzbüntetést a helmet contact-ért.BleedingGreenHát azért nem is járna...
több mint 15 éve
A Cole-os büntetést én nem néztem volna flagesnek. Mert nem is látszott a szándékosság benne, csak ahogy levált az O# falról közben járt a keze és odacsapott 1 kicsit, de a Manning meg se érezte, szerintem néha olyan túlzásokba esnek, ez egy kontakt sport, jó hogy nem már ha megérinted az ellenfél sisakját egyből nem vágnak hozzád 3 sárgazászlót... A Colie-s sérülés okés, hogy szabálytalan volt helmet to helmet, de szerintem ez sem a szándékos szabálytalanság volt, mivel előtte Q. Mikell is ütközött vele ha jól emléxem, jobbról ment bele, majd így a baloldallal előrefordult Colley és akkor jött Coleman de ő sem a tipikusan "lándzsázós" fejtartással ütközött bele, hanem a válla volt elöl neki is, csak hát mikor már bemérted a célt, és utolsó pillanatban elmozdul akkor már nem tudsz változtatni...
több mint 15 éve
Coleman nem kapott pénzbüntetést a helmet contact-ért.

több mint 15 éve
szabadügynök bizony. idén már többször is felvetette külföldi média, hogy jön vissza hozzánk, de semmit nem olvasni róla hivatalos helyen.annyira vékonyak leszünk hátul, hogy:Ha már a vén rasztát kell hogy visszahozzuk akkor tényleg gond van. Macho Harrisről úgy néz ki teljesen letettek Reidék, pedig ő is FA ha jól tudom.BleedingGreen
Reid said the #Eagles talk some about acquiring discarded GB cb Al Harris. Reid: He is 36. Haven't made a decision yet on adding another db.
Ennek előzménye:
The Green Bay Packers have released CB Al Harris.deny79
egyébként Vick interjúja is olvasható, plusz egy video link, amit megéri megnézni. De ez már same old Vick kezd lenni újra 😀
több mint 15 éve
annyira vékonyak leszünk hátul, hogy:Ha már a vén rasztát kell hogy visszahozzuk akkor tényleg gond van. Macho Harrisről úgy néz ki teljesen letettek Reidék, pedig ő is FA ha jól tudom.
Reid said the #Eagles talk some about acquiring discarded GB cb Al Harris. Reid: He is 36. Haven't made a decision yet on adding another db.
Ennek előzménye:
The Green Bay Packers have released CB Al Harris.deny79

több mint 15 éve
annyira vékonyak leszünk hátul, hogy:Nate Allen has a neck strain and it will be a struggle for him to play next Monday.Hát ennek nem örülök. Vékonyak leszünk hétfőn safety-ben (is). Coleman jó volt tegnap, de azért ő nem lesz egy életbiztosítás a Skins ellen.BleedingGreen
deny79
Reid said the #Eagles talk some about acquiring discarded GB cb Al Harris. Reid: He is 36. Haven't made a decision yet on adding another db.
Ennek előzménye:
The Green Bay Packers have released CB Al Harris.
több mint 15 éve
Nate Allen has a neck strain and it will be a struggle for him to play next Monday.Hát ennek nem örülök. Vékonyak leszünk hétfőn safety-ben (is). Coleman jó volt tegnap, de azért ő nem lesz egy életbiztosítás a Skins ellen.
deny79

több mint 15 éve
Nate Allen has a neck strain and it will be a struggle for him to play next Monday.Todd Herremans ankle, should be OK, Jean-Gilles "a little bit of a headache." Will see how that goes. Hobbs to see back specialist.
Reid: Hobbs is going to see another doctor to see if his back has anything to do with hip problems.
Reid: Max Jean-Gilles has a concussion and we know how the recovery goes there.
Reid on concussion crackdown: "I think it'll all get worked out."
Ma mondta Reid ezeket ^
Tegnapi, örömittas szavai blogon olvashatóak
több mint 15 éve
A nagy győzelemben átsiklotattok felette szerintem, nézzetek rá blogra, mert most mindenki véleményére kiváncsi vagyok, szerintem olyan a témaválasztás (Best Eagles), amihez mindenkinek van hozzáfűznivalójadeny79nagyon jó kis írás lett 😊
a kérdezz-felelekben meg külön köszönet hogy Toddot is beraktad 😊
No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Myles Garrett, Jerry Jeudy, Tre Harris, Jayden Higgins és Nick Chubb fan!!!
több mint 15 éve
Jó látni mennyire kedvelik M.Vicket a srácok.Fontos,hogy a QB-t mindenki elfogadja és bízzon benne
több mint 15 éve
A nagy győzelemben átsiklotattok felette szerintem, nézzetek rá blogra, mert most mindenki véleményére kiváncsi vagyok, szerintem olyan a témaválasztás (Best Eagles), amihez mindenkinek van hozzáfűznivalójadeny79Köszi, jó lett.
Én még Darwin Walker-t vettem volna fontolóra DT-nek, de Patterson beválogatása is abszolút érthető. Két nagyon jó párosunk volt/van a Simon-Walker és Bunkley-Patterson párosok személyében. Nehéz őket összehasonlítani mert Simonék még 1-gap rendszerben játszottak, ami kedvezett a sackeknek, de futás ellen sokkal rosszabbak voltak mint Bunkley-ék a 2-gap rendszerben. Ráadásul Patt és Bunk 3rd downnál, ha passz várható szinte soha sincs pályán, míg régen többet tartottuk Simonéket bent 3.-nál is.
Nem fér bele a legjobbak közé, de nagy kedvencem volt még Hollis Thomas is.

több mint 15 éve
A nagy győzelemben átsiklotattok felette szerintem, nézzetek rá blogra, mert most mindenki véleményére kiváncsi vagyok, szerintem olyan a témaválasztás (Best Eagles), amihez mindenkinek van hozzáfűznivalója
több mint 15 éve
Asszem videóval együtt teljes a dolog: http://www.youtube.com/watch?v=BPmIvislRbU 😂 😂Aztak-u-r-v-a mekkora volt 13 évesen. 😮
Most vettem észre, hogy rosszul írták a nevét: RiedBleedingGreen
Van egy olyan érzésem, hogy simán megnyerte ezt a versenyt. 😀
több mint 15 éve
Make money-money, Make money-money-moneyhttp://www.philadelphiaeagles.com/multimedia/index.htmlmekkora arcok te jó ég 😀
Keressétek a "From the Locker Room: Victory Celebration" vidit
vagy itt: http://www.philly.com/philly/blogs/moving_the_chains/Video_Scene_inside_Eagles_locker_room.html
Bébé
többek között ezért is vagyok Eagles-fan 😊
Asante hogy fejbe küldte már a mestert 😂 amúgy nem tudtam eldönteni ki a legnagyobb állat, mert Dorenbostól Avantig bezárólag vannak egy páran a jelöltek között 😀eaglesmcnabb
Take money-money, Take money-money-money 😂 😂
Meg ahogy jön a két labdával a hóna alatt, éjjel fél háromkor is szakadtam ezeken. 😀

több mint 15 éve
http://www.philadelphiaeagles.com/multimedia/index.htmlmekkora arcok te jó ég 😀
Keressétek a "From the Locker Room: Victory Celebration" vidit
vagy itt: http://www.philly.com/philly/blogs/moving_the_chains/Video_Scene_inside_Eagles_locker_room.html
Bébé
többek között ezért is vagyok Eagles-fan 😊
Asante hogy fejbe küldte már a mestert 😂 amúgy nem tudtam eldönteni ki a legnagyobb állat, mert Dorenbostól Avantig bezárólag vannak egy páran a jelöltek között 😀
No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Myles Garrett, Jerry Jeudy, Tre Harris, Jayden Higgins és Nick Chubb fan!!!
több mint 15 éve
Viszont annak nem örültem, h a NYG nyert megint, de legalább a Cowboys kikapott eléggé szépen 😀 Idén kötelező lesz ellenük 2x W, NYG-től tartok csak a csoportunkban... Ti hogy vagytok vele?Hát a Dallas-nak is már csak egy célja lehet idén: minket elpicsázni. Kemény meccsek lesznek szerintem azok is.
több mint 15 éve
Asszem videóval együtt teljes a dolog: http://www.youtube.com/watch?v=BPmIvislRbU 😂 😂Huh.
Andy képe az nagyot ütött 😀 - szerk. valaki szerezze meg azt a képet -
Ez a meccs uristen... :S De meglettkzol
Ezt sikerült, muhaha!
Az alkotás címe: The 13yr old Andy Reidskizofita
Most vettem észre, hogy rosszul írták a nevét: Ried

több mint 15 éve
A lehető legjobbkor kaptuk(el) a Coltsot.Ez a W elég sok erőt adhat sztem a szezon további részéhez.Persze a mai győzelemhez nagyon kellett az is,hogy ennyi sérültjük legyen.Egyetértek kb mindenben.
Az O# teljesítménye sztem ma nagyon rendben volt.Inkább a play hívásokkal vannak még gondjaink.Ez meg is látszott néha a redzoneban.Vick pár rossz döntését leszámítva kitűnően játszott.A 17/29 218yard 1TD +74 futott yard 1TD teljesítmény természetesen a legjobb O# játékossá teszi a meccs után.DeSean 109yard ,TD-s visszatérése is fantasztikus.Shady is csak 5 yardra volt a 100-tól és Avant is bőven kivette a részét a győzelemhez vezető úton.Celek még mindig sehol(ez nem tetszik),de remélem ő is beérkezik nemsokára.
A védelmet is dicsérném és főleg McDermott munkáját.Nem blitzeltük szét Manninget és így kontrollálni tudtuk a passzjátékát .(Mondjuk a második negyedben nem kíméltük és fel is jöttek ránk.)Asante meg lélektani pickeket szedett így nálam ő a D# és a meccs embere is.
ST teljesen elfogadhatót hozott,Akers jó volt megint....most kezdek majd rinyálni egy punt/kick return TD-ért. 😀
Rengeteg büntetést szedünk be.(még mindig)Greengo
Az O jól játszott, főleg ha tekintetbe vesszük, hogy TOP10-s pass D ellen játszottak, ugyan voltak hiányzók a Colts-nál, de arról nem tehetünk. Néha szvsz kissé túlerőletettük a hosszú lefolyású játékokat, pedig a rövidebb passzos play-ek elég eredményesek voltak.
Ha eddig sok kritikát kapott McD, most maximális dícséretet érdemel, nagyon jó gameplant hozott össze a Colts offense ellen. Külön tetszett, hogy bár megint volt egy kis kihagyás a 2. negyedben, a szünet után teljesen összeszedte magát a védelem. Úgy nézett ki Collie sérülése szinte a mi fiainkat viselte meg jobban és eléggé leblokkoltak a félidő végére, de a 2. félidőben jelentős hiba nélkül játszottak (Cole penaltyját én nem veszem hibának, ez sajnos benne van).
A secondaryból ki kell emelni Pattersont, aki nagyot játszott Wayne-nel szemben és Colemant, aki Allen helyére beugorva játszott jól.
Tényleg emocionálisan sokat jelenthet ez a szoros W. Aki nem látta annak érdemes megnézni a Bébé által linkelt öltözői videót, igen nagy volt az öröm.

több mint 15 éve
A lehető legjobbkor kaptuk(el) a Coltsot.Ez a W elég sok erőt adhat sztem a szezon további részéhez.Persze a mai győzelemhez nagyon kellett az is,hogy ennyi sérültjük legyen.Jól írtad, azt a sok büntetést le kell redukálni egy elfogadható szintre... A másik meg ezek a Red Zone-os playek... ugyan ez volt a Titans ellen is, olyan benga playeket hívtunk be, és most is 3x RZ-ból FG lett... Ezt orvosolni kell úgy gondolom. Akers nem hibázott és ez is nagyban hozzájátszott a győzelemhez mert az ő FG-jai döntő fontosságúak voltak, összeszedte magát azután a csúnya sorozat után, termeli a FG-okat 😀
Az O# teljesítménye sztem ma nagyon rendben volt.Inkább a play hívásokkal vannak még gondjaink.Ez meg is látszott néha a redzoneban.Vick pár rossz döntését leszámítva kitűnően játszott.A 17/29 218yard 1TD +74 futott yard 1TD teljesítmény természetesen a legjobb O# játékossá teszi a meccs után.DeSean 109yard ,TD-s visszatérése is fantasztikus.Shady is csak 5 yardra volt a 100-tól és Avant is bőven kivette a részét a győzelemhez vezető úton.Celek még mindig sehol(ez nem tetszik),de remélem ő is beérkezik nemsokára.
A védelmet is dicsérném és főleg McDermott munkáját.Nem blitzeltük szét Manninget és így kontrollálni tudtuk a passzjátékát .(Mondjuk a második negyedben nem kíméltük és fel is jöttek ránk.)Asante meg lélektani pickeket szedett így nálam ő a D# és a meccs embere is.
ST teljesen elfogadhatót hozott,Akers jó volt megint....most kezdek majd rinyálni egy punt/kick return TD-ért. 😀
Rengeteg büntetést szedünk be.(még mindig)Greengo
Azért most is voltak izzasztó playek, sokszor fogtam a fejem, h na sack, aztán Vick mégiscsak kibújt, én falból egyedül W.J. #74 nem voltam megelégedve, rengeteg flaget kapott, Peters meg nagyon szépen dolgozott egész este szerintem 😊
3 sack-et írtak ki hivatalosan a Colts-nak, abból 2 olyan volt, h Vick kifutott szélre, és megakarta futni a yardokat csak LoS mögött szerelték... :S (mind1 is végülis, csak ezzel is az akartam kifejezni h megelégedtem a fallal)
Viszont annak nem örültem, h a NYG nyert megint, de legalább a Cowboys kikapott eléggé szépen 😀 Idén kötelező lesz ellenük 2x W, NYG-től tartok csak a csoportunkban... Ti hogy vagytok vele?
több mint 15 éve
Huh.
Andy képe az nagyot ütött 😀 - szerk. valaki szerezze meg azt a képet -
Ez a meccs uristen... :S De meglettkzol

Ezt sikerült, muhaha!
Az alkotás címe: The 13yr old Andy Reid
több mint 15 éve
http://www.philadelphiaeagles.com/multimedia/index.htmlKeressétek a "From the Locker Room: Victory Celebration" vidit
vagy itt: http://www.philly.com/philly/blogs/moving_the_chains/Video_Scene_inside_Eagles_locker_room.html
SPOILER
Csak megkapták a szabadnapot. 😀
Bakker most esik le, hogy Thursday az nem Tuesday.
Ez elég sok. Főleg így bye után, de hát Andy tudja. 😀
több mint 15 éve
A lehető legjobbkor kaptuk(el) a Coltsot.Ez a W elég sok erőt adhat sztem a szezon további részéhez.Persze a mai győzelemhez nagyon kellett az is,hogy ennyi sérültjük legyen.Az O# teljesítménye sztem ma nagyon rendben volt.Inkább a play hívásokkal vannak még gondjaink.Ez meg is látszott néha a redzoneban.Vick pár rossz döntését leszámítva kitűnően játszott.A 17/29 218yard 1TD +74 futott yard 1TD teljesítmény természetesen a legjobb O# játékossá teszi a meccs után.DeSean 109yard ,TD-s visszatérése is fantasztikus.Shady is csak 5 yardra volt a 100-tól és Avant is bőven kivette a részét a győzelemhez vezető úton.Celek még mindig sehol(ez nem tetszik),de remélem ő is beérkezik nemsokára.
A védelmet is dicsérném és főleg McDermott munkáját.Nem blitzeltük szét Manninget és így kontrollálni tudtuk a passzjátékát .(Mondjuk a második negyedben nem kíméltük és fel is jöttek ránk.)Asante meg lélektani pickeket szedett így nálam ő a D# és a meccs embere is.
ST teljesen elfogadhatót hozott,Akers jó volt megint....most kezdek majd rinyálni egy punt/kick return TD-ért. 😀
Rengeteg büntetést szedünk be.(még mindig)

E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 15 éve
Huh.Andy képe az nagyot ütött 😀 - szerk. valaki szerezze meg azt a képet -
Ez a meccs uristen... :S De meglett
több mint 15 éve
MJG: agyrázkódásAllen: meghúzódott a nyaka, holnap MRI, reméljük nincs komoly izomsérülés.

