Philadelphia Eagles

62 feliratkozó

több mint 6 éve
zsojti Philadelphia Eagles 4 063
 www.phillyvoice.com/eagles-five-biggest-offseason-needs-updated/

Ez az öz pedig: TE, WR, RB, OT, S&SLOT CB.
Az OT kivételével egyet is értek vele. 2017ben is 3OTvel mentünk neki a szezonnak, ez a 3 pedig Peters-sel megvan. Ha ő jövőre visszavonul, majd akkor kap Vatai egy vetélytársat.
A TE és a WR kérdésben nyilván szép lenne egy Bennett&Maclin szerződés (3.sz TEnek meg ott van Billy Brown), és így lényegében jöhetne is a draft, akár egy RB 32-re.
CB poszton rengetegen vagyunk, jelenleg van két komplett kezdő sorunk: Darby és Jones, illetve Mills és Warly, és még ott van Douglas is. Plusz Agholor asszem a Minesota meccs után nagyon dícsérte a PS-ben lévő Killings-et is, szóval ő akár a slot poszttal be is futhat. Szóval innen valakinek mennie kell, jó lenne egy második napos választási jogért. Kendriks ugyancsak trade alap, Nelson-nal itt is megvagyunk, a drafton meg majd jön valaki a középső körökben.
S depht ellenben nincs, ha csak Graham nem jön vissza olcsón.

Szerkesztette: zsojti
több mint 6 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 031 — Így remélem megfelelek nektek.....
Curry akkor azért mégsem volt akkora Eagles fan ha nem ment bele az átstrukturálásba. 😊 Mind1 remélem megtalálja a számítását.
Közben LGB egy évre aláírta Lionshoz.
Greengo
Jah, pár millió dolcsi kit érdekel nem? Én is Eagles fan vagyok, de tuti elmennék bámelyik cspathoz aki többet ad. Ez egy veszélyes sport, soha nem tudhatod mikor törik ketté a karriered, a világ barma aki nem ragadja meg az alkalmat.😊
Eazzy
Nyilván így van ..ez nem is kérdés, de a kedvenc csapatommal már csak leülök tárgyalni és nem utasítok vissza minden kezdeményezést. Azért sztem ő is tudhatta, hogy jelentősen túl volt árazva...amiből már tett el nem is keveset. Most kötött egy 3 év 27M-ás szerződést... kíváncsi lennék ebből mennyi a garantált.
Greengo
11 és van valami sérülés biztosíték, ha jól olvastam.
több mint 6 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 669 — Eagles fan
Curry akkor azért mégsem volt akkora Eagles fan ha nem ment bele az átstrukturálásba. 😊 Mind1 remélem megtalálja a számítását.
Közben LGB egy évre aláírta Lionshoz.
Greengo
Jah, pár millió dolcsi kit érdekel nem? Én is Eagles fan vagyok, de tuti elmennék bámelyik cspathoz aki többet ad. Ez egy veszélyes sport, soha nem tudhatod mikor törik ketté a karriered, a világ barma aki nem ragadja meg az alkalmat.😊
Eazzy
Nyilván így van ..ez nem is kérdés, de a kedvenc csapatommal már csak leülök tárgyalni és nem utasítok vissza minden kezdeményezést. Azért sztem ő is tudhatta, hogy jelentősen túl volt árazva...amiből már tett el nem is keveset. Most kötött egy 3 év 27M-ás szerződést... kíváncsi lennék ebből mennyi a garantált.


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 6 éve
zsojti Philadelphia Eagles 4 063
Curry akkor azért mégsem volt akkora Eagles fan ha nem ment bele az átstrukturálásba. 😊 Mind1 remélem megtalálja a számítását.
Közben LGB egy évre aláírta Lionshoz.
Greengo
Jah, pár millió dolcsi kit érdekel nem? Én is Eagles fan vagyok, de tuti elmennék bámelyik cspathoz aki többet ad. Ez egy veszélyes sport, soha nem tudhatod mikor törik ketté a karriered, a világ barma aki nem ragadja meg az alkalmat.😊
Eazzy
azért egy SB győzelem után talán nagyobb lett volna a reklámértéke Phily-ben, abból is csak-csak összejött volna valami aprópénz. Mindegy így döntött, 29 éves, most kapott 3 évre 27 milliót. Nekünk sajnos ennyit nem ér. Elit futás elleni védekezésben, de még így is csak 50%-ában volt fenn a snap-eknek, Persze én is baromira sajnálom, hogy elment (ahogy Allen-t, Robinson-t, Burton-t, LGB-t, Smith-t és Celek-et is), de Benett-tel és Ngata-val a DL nem lett gyengébb.
2016-ban nagy pénzt adtunk Ertznek, Johnsonnak és Curry-nek is. TK 3-ból 2 nagyon bejött, egy meg félig meddig. És akkor egy 7-9-es szétesett csapat voltunk.
több mint 6 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 629 — No one likes us, cause no one like us
Curry akkor azért mégsem volt akkora Eagles fan ha nem ment bele az átstrukturálásba. 😊 Mind1 remélem megtalálja a számítását.
Közben LGB egy évre aláírta Lionshoz.
Greengo
Jah, pár millió dolcsi kit érdekel nem? Én is Eagles fan vagyok, de tuti elmennék bámelyik cspathoz aki többet ad. Ez egy veszélyes sport, soha nem tudhatod mikor törik ketté a karriered, a világ barma aki nem ragadja meg az alkalmat.😊

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 6 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 031 — Így remélem megfelelek nektek.....
Curry akkor azért mégsem volt akkora Eagles fan ha nem ment bele az átstrukturálásba. 😊
Greengo
Paycutot kértek tőle, nem strukturálást. 29 éves, most kaphat még egy nagy szerződést karrierje végéig, sztem védhető a döntése.
mustaine
Volt szó átstruktuálásról is. De mindegy, már a Bucsé 3 év 27 milla. Ez nem olyan őrülttel több. Sztem Bennett érkezése se tetszett neki hiszen egyértelműen snap számot vesztett volna, ő meg játszani akar.
több mint 6 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 10 079 — Chalk Dawk fan
Curry akkor azért mégsem volt akkora Eagles fan ha nem ment bele az átstrukturálásba. 😊
Greengo
Paycutot kértek tőle, nem strukturálást. 29 éves, most kaphat még egy nagy szerződést karrierje végéig, sztem védhető a döntése.

több mint 6 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 810 — Apu ökölbeszorított keze
Nem volt olcso anno sem az 1/2 most ugye latni mit adott a jets az 1/3 ert...

több mint 6 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 031 — Így remélem megfelelek nektek.....
Látva azt ami most megy QB draft kavarás fronton, ha Wentzba továbbiakban egészséges tud maradni s hozni a játékát, igazán elégedettek lehetünk a két évvel ezelőtti eseményekért. Bár a a SB győzelem okán amúgy is, bár mi történik a jövőben😛
több mint 6 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 669 — Eagles fan
Curry akkor azért mégsem volt akkora Eagles fan ha nem ment bele az átstrukturálásba. 😊 Mind1 remélem megtalálja a számítását.
Közben LGB egy évre aláírta Lionshoz.


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 6 éve
robby3 Philadelphia Eagles 85 — robby3
Így 5,5M hely maradt a cap alatt.
- Draft 2-3M,
- Sproles 1M,
- Maclin 1,5M.
És meg is vagyunk! 😉

Hacsak nem lesz Kendricks trade...
több mint 6 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 031 — Így remélem megfelelek nektek.....
Curry távozik miután nem sikerült vele paycutról megállapodni...végtelenül sajnálom goodbye
több mint 6 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 031 — Így remélem megfelelek nektek.....
Kis cap helyzet információ, és így lehet gondolni a miénkre 😛 😀

 twitter.com/JimmyKempski/status/974525489686564864
több mint 6 éve
robby3 Philadelphia Eagles 85 — robby3
Azért ez a Bradham szerződés elég barátira sikerült! 😉

Per source, Nigel Bradham's 5-year, $40M deal includes $14M guaranteed, including a $5M signing bonus, and Eagles have a team option on the final three years.
több mint 6 éve
zsojti Philadelphia Eagles 4 063
Adam Schefter
‏Hitelesített felhasználó @AdamSchefter
11 p11 perccel ezelőtt

Some punter News! Eagles and Giants showing interest in Bears’ punter Pat O’Donnell.
zsojti
közben már kijött, hogy inkább mégsem...
több mint 6 éve
skizofita Philadelphia Eagles 631 — Times are hard for dreamers!
Black Mambara nem mozdulunk rá? Olcsón jöhetne...

"Garaba gurít!!!... fölé." (Vitár R.)
több mint 6 éve
zsojti Philadelphia Eagles 4 063
It’s 1 year, $3M for Ngata

Ian Rapoport hozzáadta,
Mike McCartney
Hitelesített felhasználó @MikeMcCartney7
Congrats @Haloti_Ngata92 signing a one year deal with the @Eagles
több mint 6 éve
zsojti Philadelphia Eagles 4 063
Adam Schefter
‏Hitelesített felhasználó @AdamSchefter
11 p11 perccel ezelőtt

Some punter News! Eagles and Giants showing interest in Bears’ punter Pat O’Donnell.
több mint 6 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 031 — Így remélem megfelelek nektek.....
Köszönjük Hulk!!!
több mint 6 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 879 — Circus Maximus
tehát akkor a 12M a signing bonus?
karmïgran
Pontosan. Azt mindig egy osszegben veszik fel. Azonban elosztva kerul konyvelesre.
Valamint minden garantalt tetel is beragad, ami viszont valtozo osszeg altalaban.
Amennyiben a jatekost elcserelik, akkor az uj csapata atveszi a kifizetest, kiveve a signing bonuszt, mert az mar ki lett fizetve. Persze kothetnek uj szerzodest, szoktak is, ha nem sok van hatra lejaratig.

Szerkesztette: ulpianus


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 6 éve
karmïgran Philadelphia Eagles 1 099 — Crafted with Pride in Philadelphia
ulpianus
köszönöm 😊

tehát akkor a 12M a signing bonus?

Szerkesztette: karmïgran
több mint 6 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 879 — Circus Maximus
DM akkor keletkezett, mikor a Depeche Mode megalakult.
Vagyis inkabb mikor beragad penz. Mondjuk XY alair 3 evre, es kap alairaskor 12 milliot. Meg evente meg 5 milliot. Na most, az ecceruseg kedveert utobbiban nincs garantalt tetel. Lehetne, de most mondjuk nincs. Akkor is eloszlik a konyvelesben a 12 millio, pedig egyben kifizettek. Vagyis 4-4-4 millio lesz elkonyvelve. De kirugjak a pimaszt masodik eve utan. Ezt beleszamitjak a capbe ekkor is, mert valtoztatni mar nem lehet rajta.

Szerkesztette: ulpianus


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 6 éve
karmïgran Philadelphia Eagles 1 099 — Crafted with Pride in Philadelphia
Hulkeinstein
köszönöm a nagyon részletes írást, sosem voltam a cap ellen (egyszer maddenben), mert szerintem is sokkal érdekesebb így a liga, csak azt szerettem volna megtudni, hogy melyik szerződések miatt álltunk a cap fölött

az átstruktúrálás pedig csak lehetőség, amit vagy elfogad egy játékos vagy nem (ha jól értelmezem).. ha mindig működne, sose kéne senkit elengedni a cap miatt

egy rövid válaszban azt még el tudod mondani, kérlek, hogy mikor keletkezik a DM? azt hittem, hogy ennél jóval több DM-nk van (ezekben sajnos nem vagyok otthon)...valamint a signing bonus illetve a base salary hogyan számít bele a cap hitbe?

köszi még egyszer 😊
több mint 6 éve
ronsutter88 Philadelphia Eagles 1
Nincs ez elbaszarintva... Jó játékosaitok vannak akiket meg kellett fizetni. Hatalmas needetek nincs...Minek szórnátok a lóvét FA-n ha nem kell? Draftról befoltozzátok amit kell...
Tomcsik
a pénzügyekre gondoltam, nem a keretre, elismerem, hogy nincs sok needünk, de nem mindig lesz így..
de cap miatt veszítünk / veszítettünk el jó játékosokat
karmïgran
Pont emiatt a narratíva miatt szoktam néha kifakadni és túlzott hasonlatokba bocsátkozni. Most megpróbálom leírni részletesebben is.

Alapvetően a fizetési sapka egy mechanizmus, melynek az az egyik fő célja, hogy megtartsa a ligán belüli kompetitív egyensúlyt. (A másik, hogy az ownerek limitálni tudják, hogy mennyit fizetnek a játékosoknak). Viszonylag nagy pontossággal kijelenthető, hogy ez a funkció jól működik, mert a nagy major ligák közül az NFL-ben a legkisebb a korreláció két szezon győzelmi aránya között csapatokra lebontva.

Még úgy is nagyban egyetértek a salary cap intézményével, hogy jelenleg az Eagles-t korlátozza jó játékosok megtartásában, hiszen ez akadályozta meg azt, hogy pl. a Patriots európai focihoz hasonlatos egyeduralmat építsen ki. Gondoljunk csak bele, mi lenne ha egy gazdag, ambíciózus owner (mint a fociban az arabok) hirtelen SB-t akarna nyerni: elszállnának a fizetések, mindenki őket választaná és tele lenne lyukakkal a többi csapat. Ez nem egy jó irány sportközgazdasági irányból.

Hulkeinstein
Koszi szepen Orom volt olvasni 😊
shivo
Sziasztok! Én is köszönöm, nagyon informatív post. A színekből kiindulva a TE tűnik erősítésre szoruló posztnak (tán LB és WR). Mit gondoltok melyiket erősíthetik még és mi által? Mondjuk drafton?
több mint 6 éve
shivo Philadelphia Eagles 65
Nincs ez elbaszarintva... Jó játékosaitok vannak akiket meg kellett fizetni. Hatalmas needetek nincs...Minek szórnátok a lóvét FA-n ha nem kell? Draftról befoltozzátok amit kell...
Tomcsik
a pénzügyekre gondoltam, nem a keretre, elismerem, hogy nincs sok needünk, de nem mindig lesz így..
de cap miatt veszítünk / veszítettünk el jó játékosokat
karmïgran
Pont emiatt a narratíva miatt szoktam néha kifakadni és túlzott hasonlatokba bocsátkozni. Most megpróbálom leírni részletesebben is.

Alapvetően a fizetési sapka egy mechanizmus, melynek az az egyik fő célja, hogy megtartsa a ligán belüli kompetitív egyensúlyt. (A másik, hogy az ownerek limitálni tudják, hogy mennyit fizetnek a játékosoknak). Viszonylag nagy pontossággal kijelenthető, hogy ez a funkció jól működik, mert a nagy major ligák közül az NFL-ben a legkisebb a korreláció két szezon győzelmi aránya között csapatokra lebontva.

Még úgy is nagyban egyetértek a salary cap intézményével, hogy jelenleg az Eagles-t korlátozza jó játékosok megtartásában, hiszen ez akadályozta meg azt, hogy pl. a Patriots európai focihoz hasonlatos egyeduralmat építsen ki. Gondoljunk csak bele, mi lenne ha egy gazdag, ambíciózus owner (mint a fociban az arabok) hirtelen SB-t akarna nyerni: elszállnának a fizetések, mindenki őket választaná és tele lenne lyukakkal a többi csapat. Ez nem egy jó irány sportközgazdasági irányból.

Hulkeinstein
Koszi szepen Orom volt olvasni 😊