Pittsburgh Steelers

73 feliratkozó

több mint 12 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 100 — 28-14
Állítólag Bill Stewart, a West Virginia vezetőedzője volt interjún Tomlinnál. Azt nem tudni, hogy az OC posztra, vagy esetleg Fichtner előléptetésével a megüresedő QB coach posztra hívták.Soldados
ez mindennek a legalja
egyébként Stewart már idén sem volt a WVU HC-je
több mint 12 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Állítólag Bill Stewart, a West Virginia vezetőedzője volt interjún Tomlinnál. Azt nem tudni, hogy az OC posztra, vagy esetleg Fichtner előléptetésével a megüresedő QB coach posztra hívták.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 12 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Na mindegy, a lényeg ami lényegtelen, hogy a parabólán asszem, hiszti nélül ott leszek, de csak asszem.polamalu
😀 😀 😀

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 12 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 600 — 毎日何かを学ぶ
Ne síírj Argentína, sütni fog még a naaaap.
Dehogynem sokat is, de így sem aludtam 2-3 óránál többet, hogy itthon voltam, ha elmentem vóna még annyit sem. A vevőnk meg délután jött hozzánk egy rövidke ellenőrzésre.
Na mindegy, a lényeg ami lényegtelen, hogy a parabólán asszem, hiszti nélül ott leszek, de csak asszem.
több mint 12 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 298 — capitaine du château de Vienne 1487
Ha már nem kell Manning akkor minimumért jöjjön hozzánk Lőcs mögé a padra 😂
http://www.sport1tv.hu/Hirek/2012/01/27/nfl_manning_irsay3
Jó persze ezt nem kívánom valóban, de azért azt elvárnám, hogy egy ilyen játékos ne dicstelenül kullogjon el valahonnan. A napokban sok mindenből, már ami történt, kimaradtam, mert nem voltam igazán netes helyzetben, de a PB-t valahogy beszorítom, meg talán ma a Senior Bowlt-is, már ha adják valahol.polamalu
hiányoztál is, de mindeggy - AFC döntőn se vótál - hühühühü, mer már mi már nem jelentünk brühü semiiccse hühühü.......................


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 12 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 600 — 毎日何かを学ぶ
Ha már nem kell Manning akkor minimumért jöjjön hozzánk Lőcs mögé a padra 😂
http://www.sport1tv.hu/Hirek/2012/01/27/nfl_manning_irsay3
Jó persze ezt nem kívánom valóban, de azért azt elvárnám, hogy egy ilyen játékos ne dicstelenül kullogjon el valahonnan. A napokban sok mindenből, már ami történt, kimaradtam, mert nem voltam igazán netes helyzetben, de a PB-t valahogy beszorítom, meg talán ma a Senior Bowlt-is, már ha adják valahol.
több mint 12 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
mondom mióta, tavalyóta nyílott kia picsogóláda, kedves Lőcs, én tudom, hogy neked úgy jó ha a fekete lelkiismereted Kolonca bőszen nyomathatja nálunk a pihit és a pénzfelvarrást - és azt is megadjuk, hogy Maxibébinélkül ugye nem volt élet, akkor azmég mindig 1:1 - amennyiben békívánja fűzni a szerződésébe további krapekok futtatását, kérem ezt kizárólag a saját fizetésének a terhére tegye. Ticc. Dan&Art
Adom.

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 12 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 298 — capitaine du château de Vienne 1487
hááát, egyik Nagy Toll törzsbeli esztéta izibe ragadta nyakon a alkalmat, hogy mielőtt Mr.Lőcs bármit is tenne (nem azzal...😛), előbb gondoljon arra, hogy amikor a répázásügyi misztérium katonái alsónacin kapták vala, hogy viselkedék a BnG játékszerek. Instruálták akkor a BalatonBoglári pezsegőpistabácsit, hogy kerítsék egy lány helyett simára csiszolt ezüstöt, stekintenék belé az öntudat s lelkiismeret vízébe. Teccik tudni, a piramis csúcsán nem a hórihorgas óratorony van, az csak optikai csalatkozás. Közte van még fórmen doktor is, aki azér nagyobb orvos, mint Pál.kishaszi
mondom mióta, tavalyóta nyílott kia picsogóláda, kedves Lőcs, én tudom, hogy neked úgy jó ha a fekete lelkiismereted Kolonca bőszen nyomathatja nálunk a pihit és a pénzfelvarrást - és azt is megadjuk, hogy Maxibébinélkül ugye nem volt élet, akkor azmég mindig 1:1 - amennyiben békívánja fűzni a szerződésébe további krapekok futtatását, kérem ezt kizárólag a saját fizetésének a terhére tegye. Ticc. Dan&Artsutianap
A Ti Lőcsötök sokszor kimondathatta egy alkalmas nőszeméllyel, hogy éppen melyik városban vannak a héten. A hölgy olyan tehetséges lehetett, hogy az agya is távozhatott a Toronyórának. 😊
Volt egy kis számonkérő jellege a dolognak, még szerencse, hogy nem ő rendelte magához a tulajt.tomi-tomi
és mégcsak nemis az ő nője a jogász - hanem kié?
ugyvan! Harrison nagymesteré


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 12 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Ha jól látom ez még nem volt bár az állam másik felének drukkolok de ez azért elismerésre méltó ha jól értem amiről szó van ez sok mindent jelez a CSALÁD-ról kiváncsi vagyok Rooney hallgat-e BigBenre

http://www.nfl.com/news/story/09000d5d8265fe81/article/as-arians-exits-stage-left-big-ben-wants-answers?module=HP11_headline_stackdande
hááát, egyik Nagy Toll törzsbeli esztéta izibe ragadta nyakon a alkalmat, hogy mielőtt Mr.Lőcs bármit is tenne (nem azzal...😛), előbb gondoljon arra, hogy amikor a répázásügyi misztérium katonái alsónacin kapták vala, hogy viselkedék a BnG játékszerek. Instruálták akkor a BalatonBoglári pezsegőpistabácsit, hogy kerítsék egy lány helyett simára csiszolt ezüstöt, stekintenék belé az öntudat s lelkiismeret vízébe. Teccik tudni, a piramis csúcsán nem a hórihorgas óratorony van, az csak optikai csalatkozás. Közte van még fórmen doktor is, aki azér nagyobb orvos, mint Pál.kishaszi
mondom mióta, tavalyóta nyílott kia picsogóláda, kedves Lőcs, én tudom, hogy neked úgy jó ha a fekete lelkiismereted Kolonca bőszen nyomathatja nálunk a pihit és a pénzfelvarrást - és azt is megadjuk, hogy Maxibébinélkül ugye nem volt élet, akkor azmég mindig 1:1 - amennyiben békívánja fűzni a szerződésébe további krapekok futtatását, kérem ezt kizárólag a saját fizetésének a terhére tegye. Ticc. Dan&Artsutianap
A Ti Lőcsötök sokszor kimondathatta egy alkalmas nőszeméllyel, hogy éppen melyik városban vannak a héten. A hölgy olyan tehetséges lehetett, hogy az agya is távozhatott a Toronyórának. 😊
Volt egy kis számonkérő jellege a dolognak, még szerencse, hogy nem ő rendelte magához a tulajt.

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 12 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 298 — capitaine du château de Vienne 1487
Ha jól látom ez még nem volt bár az állam másik felének drukkolok de ez azért elismerésre méltó ha jól értem amiről szó van ez sok mindent jelez a CSALÁD-ról kiváncsi vagyok Rooney hallgat-e BigBenre

http://www.nfl.com/news/story/09000d5d8265fe81/article/as-arians-exits-stage-left-big-ben-wants-answers?module=HP11_headline_stackdande
hááát, egyik Nagy Toll törzsbeli esztéta izibe ragadta nyakon a alkalmat, hogy mielőtt Mr.Lőcs bármit is tenne (nem azzal...😛), előbb gondoljon arra, hogy amikor a répázásügyi misztérium katonái alsónacin kapták vala, hogy viselkedék a BnG játékszerek. Instruálták akkor a BalatonBoglári pezsegőpistabácsit, hogy kerítsék egy lány helyett simára csiszolt ezüstöt, stekintenék belé az öntudat s lelkiismeret vízébe. Teccik tudni, a piramis csúcsán nem a hórihorgas óratorony van, az csak optikai csalatkozás. Közte van még fórmen doktor is, aki azér nagyobb orvos, mint Pál.kishaszi
mondom mióta, tavalyóta nyílott kia picsogóláda, kedves Lőcs, én tudom, hogy neked úgy jó ha a fekete lelkiismereted Kolonca bőszen nyomathatja nálunk a pihit és a pénzfelvarrást - és azt is megadjuk, hogy Maxibébinélkül ugye nem volt élet, akkor azmég mindig 1:1 - amennyiben békívánja fűzni a szerződésébe további krapekok futtatását, kérem ezt kizárólag a saját fizetésének a terhére tegye. Ticc. Dan&Art


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 12 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
a "vicces" h BB alsó lábszára kvázi kisebb, mint Wallacé. Ezé is jó lenne, ha fogyna, mer nem fogják azok a pipaszárlábak elbírni a boflák testét.

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 12 éve
laby Pittsburgh Steelers 1 161 — A megye legjobb puntere!

W milyen fejet vág már😛kishaszi
Azért Harrison és Wallace combmérete között van egy pici különbség. 😀

több mint 12 éve
laby Pittsburgh Steelers 1 161 — A megye legjobb puntere!
http://nicepickcowher.com/2012/01/25/new-offensive-coordinator-will-test-how-good-roethlisberger-really-is/

That leaves us with Fichtner, QB coach and former WR coach for the Steelers. And while I like Fichtner because of his ability to quickly develop young receivers like Holmes and Wallace, I fear that Fichtner at the helm will provide us with the same results as we had with Arains.

...


I think the reality of the situation is that the Steelers will be hiring outside of the organization. That will be a big adjustment for Roethlisberger. And, it will force him to show us how good he really has become. I’m pretty sure, as is the way of offensive coordinators, that the new guy will change up the scheme for better or for worse. He will make it his own. I’m sure he will take input from Tomlin and from Ben on what is really working for them and what will help them manage the game from the sidelines and on the field. But the bottom line is that this coordinator will be tasked with focusing on running and ball control. These are things Ben hasn’t been accustomed to since his first couple seasons under the Whiz. Ben’s developed into his own QB and his own style of playing. This new coordinator will test that development. He may be passing less frequently, meaning each throw will have to count that much more. He will have less opportunities to find a groove. Pretty much, the pressure is on his balling skills.
kishaszi
Ez az ami kétlem, hogy meg fog történni ilyen QB-val és WR-corppal. Nagyon buta dolog lenne eltolni az arányokat, miközben ilyen skill playák vannak rosteren és a fal átalakítása is megkezdődött ehhez. És nem is szeretném, hogy megtörténjen. Az az értékeink eltékozlása lenne. Ennek a csapatnak elsődlegesen passzolnia kell és emellé kell a hatékony futás, pont úgy ahogy idén volt. Azzal a különbséggel, hogy a RZ-ban jobb arányban kell bevinni TD-re a labdát. Ez az egyetlen, amiben igazán javulnunk kell Offense oldalon.Soldados
Ben idén is (holtversenyben) a 3. legtöbbet sackelt QB. Ebben sem ártana javulni.

Szusi az értékelt 35 kicker közül a 33. Nyilván ez nem annyira fontos poszt, de ha a mi konf. döntőnk múlna rajta, hogy bevágja-e 42y-ról, nem lennék nyugodt. (40y fölött 54%)Jan
Nagyon visszaesett a teljesítménye. Amikor ide került emlékszek hogy gyakorlatilag mindent berúgott az alapszakaszban. Aztán playoffban már hibázgatott és idén teljesen katasztrófa volt.

több mint 12 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Ha jól látom ez még nem volt bár az állam másik felének drukkolok de ez azért elismerésre méltó ha jól értem amiről szó van ez sok mindent jelez a CSALÁD-ról kiváncsi vagyok Rooney hallgat-e BigBenre

http://www.nfl.com/news/story/09000d5d8265fe81/article/as-arians-exits-stage-left-big-ben-wants-answers?module=HP11_headline_stackdande
hááát, egyik Nagy Toll törzsbeli esztéta izibe ragadta nyakon a alkalmat, hogy mielőtt Mr.Lőcs bármit is tenne (nem azzal...😛), előbb gondoljon arra, hogy amikor a répázásügyi misztérium katonái alsónacin kapták vala, hogy viselkedék a BnG játékszerek. Instruálták akkor a BalatonBoglári pezsegőpistabácsit, hogy kerítsék egy lány helyett simára csiszolt ezüstöt, stekintenék belé az öntudat s lelkiismeret vízébe. Teccik tudni, a piramis csúcsán nem a hórihorgas óratorony van, az csak optikai csalatkozás. Közte van még fórmen doktor is, aki azér nagyobb orvos, mint Pál.

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 12 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan

W milyen fejet vág már😛

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 12 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 151 — Így remélem megfelelek nektek.....
Ha jól látom ez még nem volt bár az állam másik felének drukkolok de ez azért elismerésre méltó ha jól értem amiről szó van ez sok mindent jelez a CSALÁD-ról kiváncsi vagyok Rooney hallgat-e BigBenre

http://www.nfl.com/news/story/09000d5d8265fe81/article/as-arians-exits-stage-left-big-ben-wants-answers?module=HP11_headline_stack
több mint 12 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Harrison 10., Ward 8., Big Ben 3., Polamalu pedig 2. lett az ESPN-nél az NFL all era Teamben!Soldados
Az igen,Manning hátrébb van mint Tebow...Blitzburgh
Mivel azoknak a játékosoknak a szubjektív listája, akik 30-40-50 évvel ezelőtt sztárok lettek volna, ez talán nem annyira meglepő. Kik azok, akik igazán old school játékosok? Tebow-t még OL-be is el tudnák képzelni. Nézd meg, hogy a húszból hét AFC North (abból is csak két csapat!) és hat NFC North játékos (a két leginkább hagyományos focit játszó csoport).
Már megy is a füstölgés a Saints topic-ban. 😊

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 12 éve
Blitzburgh Pittsburgh Steelers Notre Dame Fighting Irish 1 255 — Hunt for 7.
Harrison 10., Ward 8., Big Ben 3., Polamalu pedig 2. lett az ESPN-nél az NFL all era Teamben!Soldados
Az igen,Manning hátrébb van mint Tebow...
több mint 12 éve
Blitzburgh Pittsburgh Steelers Notre Dame Fighting Irish 1 255 — Hunt for 7.
Az utolsó 6 képért már megéri megnézni...

http://prod.www.steelers.clubs.nfl.com/video-and-audio/photo-gallery/Chris-Hoke-Retirement/e7cb6ba8-8ad2-4daf-b776-1fa5641742bc
több mint 12 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
OL, OL, OL - ezen változtatunk, bivaly ez az O. Enélkül meg ennyit tud.

Szusi várhatóan nyáron cut lesz, ezt írtam vmikor.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 12 éve
Jan Pittsburgh Steelers 5 072 — Steelers fan
Itt van Randy Fichtnerről egy jó cikk, akit magam is a legjobb opciónak tartanék az OC posztra.

http://www.steelersdepot.com/2012/01/steelers-offensive-coordinator-candidate-randy-fichtner-the-memphis-tiger-years/Soldados
http://nicepickcowher.com/2012/01/25/new-offensive-coordinator-will-test-how-good-roethlisberger-really-is/

That leaves us with Fichtner, QB coach and former WR coach for the Steelers. And while I like Fichtner because of his ability to quickly develop young receivers like Holmes and Wallace, I fear that Fichtner at the helm will provide us with the same results as we had with Arains.

...


I think the reality of the situation is that the Steelers will be hiring outside of the organization. That will be a big adjustment for Roethlisberger. And, it will force him to show us how good he really has become. I’m pretty sure, as is the way of offensive coordinators, that the new guy will change up the scheme for better or for worse. He will make it his own. I’m sure he will take input from Tomlin and from Ben on what is really working for them and what will help them manage the game from the sidelines and on the field. But the bottom line is that this coordinator will be tasked with focusing on running and ball control. These are things Ben hasn’t been accustomed to since his first couple seasons under the Whiz. Ben’s developed into his own QB and his own style of playing. This new coordinator will test that development. He may be passing less frequently, meaning each throw will have to count that much more. He will have less opportunities to find a groove. Pretty much, the pressure is on his balling skills.
kishaszi
Ez az ami kétlem, hogy meg fog történni ilyen QB-val és WR-corppal. Nagyon buta dolog lenne eltolni az arányokat, miközben ilyen skill playák vannak rosteren és a fal átalakítása is megkezdődött ehhez. És nem is szeretném, hogy megtörténjen. Az az értékeink eltékozlása lenne. Ennek a csapatnak elsődlegesen passzolnia kell és emellé kell a hatékony futás, pont úgy ahogy idén volt. Azzal a különbséggel, hogy a RZ-ban jobb arányban kell bevinni TD-re a labdát. Ez az egyetlen, amiben igazán javulnunk kell Offense oldalon.Soldados
Ben idén is (holtversenyben) a 3. legtöbbet sackelt QB. Ebben sem ártana javulni.

Szusi az értékelt 35 kicker közül a 33. Nyilván ez nem annyira fontos poszt, de ha a mi konf. döntőnk múlna rajta, hogy bevágja-e 42y-ról, nem lennék nyugodt. (40y fölött 54%)
több mint 12 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Harrison 10., Ward 8., Big Ben 3., Polamalu pedig 2. lett az ESPN-nél az NFL all era Teamben!


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 12 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Nem alkalmas a keret 4-3-ra, tuti, hogy maradunk 3-4.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 12 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 298 — capitaine du château de Vienne 1487
Na ne már.
Nekem összehasonlítatlanul jobban tetszik a 3-4 mint a 4-3.....Darth
Nem kell aggódni, nem lesz semmiféle változás. Most biztosan nem, és ha LeBeau utódja Butler lesz, akkor is borítékolható, hogy maradunk a 3-4-nél.

Ez csak annyira komoly, mint az, hogy ha Hamptont nem tudjuk megtartani, akkor jön a 2-5. 😊vassadi
http://totalsteelers.com/2011/11/02/will-mike-tomlin-bring-tampa-to-pittsburgh/


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 12 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 613
Na ne már.
Nekem összehasonlítatlanul jobban tetszik a 3-4 mint a 4-3.....Darth
Nem kell aggódni, nem lesz semmiféle változás. Most biztosan nem, és ha LeBeau utódja Butler lesz, akkor is borítékolható, hogy maradunk a 3-4-nél.

Ez csak annyira komoly, mint az, hogy ha Hamptont nem tudjuk megtartani, akkor jön a 2-5. 😊