Pittsburgh Steelers

73 feliratkozó

több mint 12 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 029 — #neverpunt
1) Idén nem volt priusza
kishaszi
Ezt nem értem. Mi az, hogy idén?szaba
ez nekem is tetszett: bíró úr, idén még nem rontottam meg egy kislányt sem, szóval ne fogjon olyan szigorúan az a toll 😊

Bizony figyelembe vették a korábbi eseteket is, érdemes elolvasni
http://nflcommunications.com/2011/12/13/harrison-suspended-for-one-game-for-fifth-illegal-hit-against-a-quarterback-in-three-seasons/

több mint 12 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 62 003 — no es importante
a vulgaritást kéretik mellőzni, vagy legalább csillagozzátok ki...JJ
---

JJ!

Ok, de hadd tanácsoljak valamit az oldalhoz: nem kitörölni kell, hanem szólni! Van szerkeszt gomb lehetőség, megannyi fórummal ellentétben...

Természetesen nem írom le újra, mivel kiverte a biztit. Ha bent maradt volna, akkor viszont nem szedném ki magamtól.kishaszi
én ugyan nem fogom egyesével kilúgozni a szitkozódó szavakat, ennyire ne legyünk már gyerekesek...
abszolút megértem, hogy frusztráló a dolog, mert még szerintem is nevetséges az eltiltás, de a "Goodell takarodj" szintet nem kellene átlépni


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Azért nem akarom bántani Harrisont (inkább nem merem, mert utána 5 oldal flém jönne), de nem volt ez teljesen jogtalan.szaba
Igazad van Szaba, de a körülményeket tekintve röhejes az eltiltás.
1) Idén nem volt priusza
kishaszi
Ezt nem értem. Mi az, hogy idén? Ami tavaly történt, az év végén feledésbe merül? Vagy tavalyelőtt, vagy bármikor. Ilyen sehol sincs. Sajnos Harrison visszaeső a buta, néha szükségtelen keménységgel, durvasággal. Tudom, hogy ez ennek a sportnak része, de be kell látni, volt, mikor feleslegesen csinált már dolgokat. Lehet, hogy szigorú az eltiltás, de a pénzbüntit bármikor kipengeti, valami mást kellett már alkalmazni. Ez maradt. És nem védem Gudelt, de be kell látni, hogy nem teljesen alaptalan a büntetés.szaba
Teljesen alaptalan, mert...

1. Seymour minden évben széndékosan, playen kívül megüti egy ellenfelét, amiért kizárják, majd kap egy 20 ezres büntit. (Érdekes ő nem visszaeső, pedig ezerszer nagyobb féregség mint egy football hit...)
2. Minden más sportágban az előző idény bűnei elévülnek, s az új idényben amiatt nem számít visszaesőnek.
3. ez a hit egyáltalán nem volt durva, vagy határozottan szabálytalan.
4. más is követ el ilyet, ők miért is nem bűnhődnek hasonlóképpen...?
5. az a sok bünti, amit kiszabtak rá, annak legalább fele inkább a közröhej kategória volt.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 481
Azért nem akarom bántani Harrisont (inkább nem merem, mert utána 5 oldal flém jönne), de nem volt ez teljesen jogtalan.szaba
Igazad van Szaba, de a körülményeket tekintve röhejes az eltiltás.
1) Idén nem volt priusza
kishaszi
Ezt nem értem. Mi az, hogy idén? Ami tavaly történt, az év végén feledésbe merül? Vagy tavalyelőtt, vagy bármikor. Ilyen sehol sincs. Sajnos Harrison visszaeső a buta, néha szükségtelen keménységgel, durvasággal. Tudom, hogy ez ennek a sportnak része, de be kell látni, volt, mikor feleslegesen csinált már dolgokat. Lehet, hogy szigorú az eltiltás, de a pénzbüntit bármikor kipengeti, valami mást kellett már alkalmazni. Ez maradt. És nem védem Gudelt, de be kell látni, hogy nem teljesen alaptalan a büntetés.
több mint 12 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
a vulgaritást kéretik mellőzni, vagy legalább csillagozzátok ki...JJ
---

JJ!

Ok, de hadd tanácsoljak valamit az oldalhoz: nem kitörölni kell, hanem szólni! Van szerkeszt gomb lehetőség, megannyi fórummal ellentétben...

Természetesen nem írom le újra, mivel kiverte a biztit. Ha bent maradt volna, akkor viszont nem szedném ki magamtól.

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 12 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Azért nem akarom bántani Harrisont (inkább nem merem, mert utána 5 oldal flém jönne), de nem volt ez teljesen jogtalan.szaba
Igazad van Szaba, de a körülményeket tekintve röhejes az eltiltás.
1) Idén nem volt priusza
2) A Browns játékos centire ugyanilyen helmet-to-facemask ütközést nyomott Redman fejére, és az semmi. Akkor se, utólag se.
3) Eltiltani ugye eddig pályán történt incidens alapján BigAl, Suh volt, akik kirívó sportszerűtlenséget csináltak. Harrison esete meg nem ez a kategória!

Ezzel a döntéssel viszont Goodel azt kommunikálja, hogy igen - lévén szabályozás nincs rá. Innentől jogosan kérnénk minden hth esetre az eltiltást....

...és tudjuk ez hova vezet(ne)
a) kisasszony futball
b) egyébként azt is tudjuk, hogy nem fog bekövetkezni!

Ergo Goodell egy álszent fa*******.

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 12 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Amúgy Harrisonnak 3 napja van fellebbezni.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 12 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Azért nem akarom bántani Harrisont (inkább nem merem, mert utána 5 oldal flém jönne), de nem volt ez teljesen jogtalan.szaba
Az eltiltás teljesen röhejes.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 12 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Sebaj a SB MVP díj átvételekor Godellnak illik kezet fogni a díjazottal. Akkor jól meg kell szorítani azt a jobbot, hogy guvadjon a szeme és közben mosolyogni és mosolyogni 😀polamalu
Én valószínűleg nem fognék vele kezet. Annál megalázóbbat nehéz elképzelni. Esetleg a szövegembe is beleszőném finoman, cinikusan, miközben mosolyogva a trófeát a kezemben tartva néznék rá. 😊


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 481
Azért nem akarom bántani Harrisont (inkább nem merem, mert utána 5 oldal flém jönne), de nem volt ez teljesen jogtalan.
több mint 12 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 597 — 毎日何かを学ぶ
Sebaj a SB MVP díj átvételekor Godellnak illik kezet fogni a díjazottal. Akkor jól meg kell szorítani azt a jobbot, hogy guvadjon a szeme és közben mosolyogni és mosolyogni 😀
több mint 12 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
James Harrison twitter-bejegyzése:

"Lol!!!"

😀 😀


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 12 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 62 003 — no es importante
a vulgaritást kéretik mellőzni, vagy legalább csillagozzátok ki...


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 298 — capitaine du château de Vienne 1487
hun találkozhat legközelebb személyesen H.James und G.Rodger?
asszem a csapatszóvivő kibaszott bajbakerült


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 12 éve
Spy Pittsburgh Steelers 2 337
😊 Ha ez a düh az öltözőben is eluralkodik akkor ez messzire is repítheti a cspatot emócionálisan-us against the world mentalitás még jól jöhet a jelenlegi helyzetben, ha Tomlin ügyes és nem a médiában, hanem az öltözőben, akkor elszabadíthatja amit 2009-ben akart...(leírni sem mertem, nehogy elszálljon a varázs)
több mint 12 éve
kittli Pittsburgh Steelers 2 207 — Steelers fan
Alig bírta kivárni, hogy legyen egy ilyen.... Elvégre beszólt neki JH. Most eljött az ő ideje.
több mint 12 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 613
NFL suspended Steelers linebacker James Harrison one game for his helmet-to-helmet hit Thursday night on Browns quarterback Colt McCoy.


Goodell takarodj.tenorx
Mást én sem tudok hozzáfűzni...

Az égiek nem akarják, hogy újra összeálljon a Harrison-Woodley OLB-páros. Akkor leszünk bajban, ha utóbbi sem tudja vállalni a játékot.
több mint 12 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
NFL suspended Steelers linebacker James Harrison one game for his helmet-to-helmet hit Thursday night on Browns quarterback Colt McCoy.


Goodell takarodj.
több mint 12 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Na megvan a hivatalos playoff elérési mód:

1. PIT win or tie
2. OAK loss or tie - Lions - ez valószínű
3. TEN loss or tie - @Colts - ez mondjuk no chance sztem
4. DEN loss - Pats - simán elképzelhető
5. NYJ loss @Eagles - nem tartom valószínűnek, de azért elképzelhető

Tehát az esély, hogy nem jutunk be pusztán matematikai, de még nem vagyunk bent hivatalosan. De valszeg hétfőn már úgy megyünk pályára, hogy PO-ban vagyunk.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Még nem tudni. A nyilatkozatok szerint Pouncey és BB is játszani fog, de ez nem jelent semmit.

Én amondó vagyok, ha a Ravens nyal egyet a Chargers ellen vasárnap, akkor tuti játszani fog, ha nem, akkor 50-50.Soldados
Épp akkor kellene hogy mindenképp játszon ha nem nyal a Ravens nem ?gravedigger
Nem. Ha nyal a Ravens, akkor onnantól van esélyünk a 1-2. seedre, akkor ezért "kockáztatni" kell. Ha nyer a Ravens, felesleges megszakadni, a Browns és a Bengals ellen kisebb esély van a buktájukra. A bizonytalan divgyőzelemért ne tegyük kockára senki egészségét, de ha kikapott a Ravens, akkor meg kell halni a győzelemért és a pihenő hétért.Soldados
Van ebben is valami 😊
több mint 12 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 613
Épp akkor kellene hogy mindenképp játszon ha nem nyal a Ravens nem ?gravedigger
Nem, mert ha a Ravens veszít, a saját kezünkben lesz a sorsunk, ott lenne az esély a csoportgyőzelemre és a no. 1 seedre. Viszont ha a hollók ezt is behúzzák, minimális esélyünk marad; annyi, ami talán nem éri meg ezt a kockázatot.
több mint 12 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Sziasztok!

Tudni valamit Big Ben sérüléséről? Pihentetjük a 49-ers ellen? (Bár Őt visszafogni elég reménytelen vállalkozásnak tűni...várom, hogy mikor fog kerekesszékkel, infúzió állvánnyal kijönni...) 😂BENedict
Még nem tudni. A nyilatkozatok szerint Pouncey és BB is játszani fog, de ez nem jelent semmit.

Én amondó vagyok, ha a Ravens nyal egyet a Chargers ellen vasárnap, akkor tuti játszani fog, ha nem, akkor 50-50.Soldados
Épp akkor kellene hogy mindenképp játszon ha nem nyal a Ravens nem ?gravedigger
Nem. Ha nyal a Ravens, akkor onnantól van esélyünk a 1-2. seedre, akkor ezért "kockáztatni" kell. Ha nyer a Ravens, felesleges megszakadni, a Browns és a Bengals ellen kisebb esély van a buktájukra. A bizonytalan divgyőzelemért ne tegyük kockára senki egészségét, de ha kikapott a Ravens, akkor meg kell halni a győzelemért és a pihenő hétért.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Sziasztok!

Tudni valamit Big Ben sérüléséről? Pihentetjük a 49-ers ellen? (Bár Őt visszafogni elég reménytelen vállalkozásnak tűni...várom, hogy mikor fog kerekesszékkel, infúzió állvánnyal kijönni...) 😂BENedict
Még nem tudni. A nyilatkozatok szerint Pouncey és BB is játszani fog, de ez nem jelent semmit.

Én amondó vagyok, ha a Ravens nyal egyet a Chargers ellen vasárnap, akkor tuti játszani fog, ha nem, akkor 50-50.Soldados
Épp akkor kellene hogy mindenképp játszon ha nem nyal a Ravens nem ?
több mint 12 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Sziasztok!

Tudni valamit Big Ben sérüléséről? Pihentetjük a 49-ers ellen? (Bár Őt visszafogni elég reménytelen vállalkozásnak tűni...várom, hogy mikor fog kerekesszékkel, infúzió állvánnyal kijönni...) 😂BENedict
Még nem tudni. A nyilatkozatok szerint Pouncey és BB is játszani fog, de ez nem jelent semmit.

Én amondó vagyok, ha a Ravens nyal egyet a Chargers ellen vasárnap, akkor tuti játszani fog, ha nem, akkor 50-50.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Sziasztok!

Tudni valamit Big Ben sérüléséről? Pihentetjük a 49-ers ellen? (Bár Őt visszafogni elég reménytelen vállalkozásnak tűni...várom, hogy mikor fog kerekesszékkel, infúzió állvánnyal kijönni...) 😂