Pittsburgh Steelers

73 feliratkozó

több mint 12 éve
kutya76 Pittsburgh Steelers 136 — NO WAY ! ! !
gabimalut, keresed akkor. Az üzenetekbe írd be a nevét és a rendszer a megadott mailjára elküldi az üzeneted.polamalu
Köszönöm írtam neki, de sajnos "csak" a Browns elleni meccsre lett jegyem 😀 és azt tervezem, hogy Pittsburghbe repülök és onnan a többi szurkolóval átjutok valahogy barnákhoz... talán Gabimalu is jön 😉



Öreg indián sohasem felejt, csak a bosszúja öregszik...
több mint 12 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 298 — capitaine du château de Vienne 1487
milyen kereszt meccseket süti?

Pittsburgh (10-3) L @ Frisco; L vs Rams; L @ Browns; 10:6; conf: 8:4
Jets W @ Eagles; W vs Giants; W @ Miami; 11:5; conf 7:5
Bengals: W @ Rams; W vs Cards; w vs Ravens; 10:6 conf: 7:5
Titans: W @ Colts; W vs Jax; W @ Texans; 10:6 conf: 8:4
Broncos: W vs NE, W @ Bills; L vs Kansas; 10:6 conf: 8:4
Raiders: W vs Lions; W @ Kansas; W vs Chargers; 10:6 conf: 7:5
Pats: L @ Broncos; W vs Phins; W vs Bills; 12:4; conf: 9:3

ez egyedül a Broncos Raiders esetében fontos (Pats simán nyeri a csoportot), mert az AFC West második csak akkor tudja elütni a Steelerst a playofftól, ha az a Denver, mert neki van esélye ugyanolyan conf mérlegre. ha a Denver nyeri a csoportot, akkor az Oakland hiába végez 10-6tal a rosszabb conf mérlege miatt nem lehet wc-s.
így három csapat van azonos mérleggel ÉS conf mérleggel: Broncos, Steelers, Titans. nincs egymás elleni tie-breaker, nincs négy közös meccs, marad a strength of victory, és bejut a Broncos.gabtsi
szorri, akkor vesszen Tibó


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 12 éve
kittli Pittsburgh Steelers 2 207 — Steelers fan
Igazából tök mindegy az egész számolgatás. A maradékból egyet be kell húzni a tutira. Márpedig olyan nincs, hogy 3L jöjjön. Ha mégis akkor meg szerintem megérdemeljük, hogy kimaradjunk a PO-ból.
több mint 12 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Nem vagyunk bent. (Bár nem mintha lényeges kérdés lenne)Soldados
Ennyi hozzáfűznivalóm van a témához😛

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 12 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
milyen kereszt meccseket süti?

Pittsburgh (10-3) L @ Frisco; L vs Rams; L @ Browns; 10:6; conf: 8:4
Jets W @ Eagles; W vs Giants; W @ Miami; 11:5; conf 7:5
Bengals: W @ Rams; W vs Cards; w vs Ravens; 10:6 conf: 7:5
Titans: W @ Colts; W vs Jax; W @ Texans; 10:6 conf: 8:4
Broncos: W vs NE, W @ Bills; L vs Kansas; 10:6 conf: 8:4
Raiders: W vs Lions; W @ Kansas; W vs Chargers; 10:6 conf: 7:5
Pats: L @ Broncos; W vs Phins; W vs Bills; 12:4; conf: 9:3

ez egyedül a Broncos Raiders esetében fontos (Pats simán nyeri a csoportot), mert az AFC West második csak akkor tudja elütni a Steelerst a playofftól, ha az a Denver, mert neki van esélye ugyanolyan conf mérlegre. ha a Denver nyeri a csoportot, akkor az Oakland hiába végez 10-6tal a rosszabb conf mérlege miatt nem lehet wc-s.
így három csapat van azonos mérleggel ÉS conf mérleggel: Broncos, Steelers, Titans. nincs egymás elleni tie-breaker, nincs négy közös meccs, marad a strength of victory, és bejut a Broncos.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 12 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 298 — capitaine du château de Vienne 1487
téves
"Jets: win out-Denver: Kansas meccs kivételével mindet nyeri-szóval így: pats, texans, ravens, oakland a négy bajnok"
mondom nem számoljátok a keresztmeccseket - Jets 11-5 bajnok, Pats 10-6
hiába lehet beirni a W-ket mindenhova, ha egyszer van 5 meccs amin az egyik W, a másik L és átkell számolni az egészet - nincs oly kombó, hogy nem jutunk bé 😉
BAL-SD
NE-DEN
BAL-CIN
SD-OAK
HOU-TEN
az öt meccs, de ha nagyon gonosz lennék betenném a KC-OAK, KC-DEN mert fogalmamsincs hogyan de valami vezércsellel be lehet papíron juttatni a KC-t, gyakorlatilag meg Héliüstökös van, úgyhogy nem.


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 12 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Érdekes ez a téma.
Ha jól látom 18 különböző mérkőzésen kell megfelelő eredménynek kijönni ahhoz hogy ne jussunk be. Szvsz ez kizárható.Jan
Nem, per pillanat ott tartunk, hogy nincs olyan kombináció, hogy ne lennétek bent.tomi-tomi
Már gabtsi leírta a megoldást.

Nem vagyunk bent. (Bár nem mintha lényeges kérdés lenne)


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 12 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 298 — capitaine du château de Vienne 1487
benn vagyunk akárhogyis vakargatjuk, nem jöhet már ki olyan kombináció amelyben nem lehetünk benn. Ezt irtamis hogy minek az összes Vesztnek kikapni, ha úgyis lesz nekik csoportgyőztesük, márpedig mérnelenne, akkormeg bőven elég volt, hogy az Öklend/Prériló duóból az egyik kikapjon.
A két tuttidöntő meccs a Baltimore-Diego, ha kikap a Diego fuccs nekik, ha meg a Hollók akkor lehet kepeszteni a trónér. Másodikka a Bredi megmutattya cimű műsor, mer azzal behúzzák a csoportot és van pár hete hogy véglegesen lerendezze a Brianélete-problémát, és ezzel Istenfiát is a partvonalraküldi.


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 12 éve
laci23 Pittsburgh Steelers 6
Sziasztok!

Nem tudom volt-e az alábbi oldal!? Egy matematikai modellel számolja továbbjutási esélyeinket, érdekes mód azt írja, hogy a WC már tuti megvan!

http://www.playoffstatus.com/nfl/steelerswhatif.html
több mint 12 éve
The terrible towel Pittsburgh Steelers 521 — Steelers fan
Hú de ment is az osztás-szorzás, talán még egy laza Newton-Leibnitz formula is megfordult az esélylatolgatásokban 😀

Abban egyetérthetünk, hogy ha nem verjük meg a Rams-Browns duóból legalább az egyiket, akkor semmiféle keresgélnivalónk nincs a Po-ban ugye? 😊
Friscót nem vettem ide mert full 50-50 hogy mi lesz a vége...
több mint 12 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 597 — 毎日何かを学ぶ
gabimalut, keresed akkor. Az üzenetekbe írd be a nevét és a rendszer a megadott mailjára elküldi az üzeneted.
több mint 12 éve
kutya76 Pittsburgh Steelers 136 — NO WAY ! ! !
Sziasztok,

keresem a pittsburghi fórumtársunkat, sajna nem volt időm visszalapozni a preseason időkre és végre eljutottam oda, hogy élőben meg tudnék nézni egy meccsünket de még képlékeny az ellenfél... vagy Rams, vagy 49ers. . . ehhez kellene infó Tőle.
Előre ist thx



Öreg indián sohasem felejt, csak a bosszúja öregszik...
több mint 12 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 597 — 毎日何かを学ぶ
A lényeg, hogy legalább még egy W kell és akkor nem kell számolgatni. Azt hiszem. Húzzuk be hétfőm oszt nincs mese. Karácsonykor menyből angyalként meg megkapjuk a Ramset és a végső Barna meg fiesta lesz elsején. Akkor szezonzáróként újra összejövünk a szokott helyen és nagy partit csapunk😀
több mint 12 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Én is azt mondom, hogy megvan a #6.
több mint 12 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Érdekes ez a téma.
Ha jól látom 18 különböző mérkőzésen kell megfelelő eredménynek kijönni ahhoz hogy ne jussunk be. Szvsz ez kizárható.Jan
Nem, per pillanat ott tartunk, hogy nincs olyan kombináció, hogy ne lennétek bent.

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 12 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
A Denver konf mérleggel maradna a Steelers előtt 10-6-os holverseny esetén kettőjük között.DoM
De akkor bajnok lenne 11-5-tel, 10-6-nál 8-4 lenne mindkettejük konf mérlege.tomi-tomi
Ne kérdezd miért számoltam végig 8-5-ös PIT konf mérleggel. :rolleyes: Ehhez már késő van. Így minden a helyére került.DoM
Mert egy jó Pats szurkoló, ahol lehet, Steelers vereséggel számol! 😊

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 12 éve
Jan Pittsburgh Steelers 5 072 — Steelers fan
Érdekes ez a téma.
Ha jól látom 18 különböző mérkőzésen kell megfelelő eredménynek kijönni ahhoz hogy ne jussunk be. Szvsz ez kizárható.
több mint 12 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 164 — vaccpáör fan
Én kiszámolgattam, a Broncos rosszabb lenne a közös ellenfelek (Titans, Pats, KC, Bengals) tekintetében a Steelers-nél. Steelers 5-0, Broncos 3-2.tomi-tomi
A Denver konf mérleggel maradna a Steelers előtt 10-6-os holverseny esetén kettőjük között.DoM
De akkor bajnok lenne 11-5-tel, 10-6-nál 8-4 lenne mindkettejük konf mérlege.tomi-tomi
Ne kérdezd miért számoltam végig 8-5-ös PIT konf mérleggel. :rolleyes: Ehhez már késő van. Így minden a helyére került.
több mint 12 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Én kiszámolgattam, a Broncos rosszabb lenne a közös ellenfelek (Titans, Pats, KC, Bengals) tekintetében a Steelers-nél. Steelers 5-0, Broncos 3-2.tomi-tomi
A Denver konf mérleggel maradna a Steelers előtt 10-6-os holverseny esetén kettőjük között.DoM
De akkor bajnok lenne 11-5-tel, 10-6-nál 8-4 lenne mindkettejük konf mérlege.

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 12 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
De visszafelé kérdezve, melyik az a két csapat, amelyik a Ti lehető legrosszabb 10-6-os mutatótokat veri WC helyen? Én csak egy ilyet látok: vagy a Jets, vagy a Pats. (Az egyiknek meg kell nyernie a csoportját.)tomi-tomi
Most akkor felvetődik a kérdés, hogy akkor nekünk az OAK L is elég lenne? (hisz akkor már nem előzheti meg úgy a DEN-t hogy mi lemaradjunk a DEN-nel szemben) Valszeg az azért nem kell hozzá, mert több csapatos egyenlőségnél körbeverések lehetnek, azaz ilyenkor nem dönt az egymás elleni, hanem - tudtommal - conf mérleg után a strength of schedule, strength of victory számít majd - ebbe tuti szarok vagyunk az igen könnyű menetrend miatt. Itt erre asszem írt is vki példát, hogy úgy maradnánk le, ha nagyon sok csapat (TEN, OAK, DEN, CIN, BAL, NE, NYJ, PIT, HOU) mind 10-6-tal zárna.

De egy biztos: nem vagyunk bent, azt a hivatalos oldal tudná, nekik nyilván olyan rendszerük van, hogy ezt azonnal kidobja a gép. És a gép ezt dobta ki: W or Broncos L or Jets L.Soldados
Egymás elleni (ha alkalmazható) és konf mérleg után "Közös ellenfelek ellen vívott találkozókon (legalább négy) elért jobb győzelem-vereség-döntetlen mutató." jön 2-nél több csapatnál is, csak ezután jön a strenght of schedule.

A Jets ellen utóbbit valószínűleg bukjátok. Viszont ha a Jets úgy végez 10-6-tal, hogy kikap a Miamitól, akkor konf mérleg miatt ti mentek tovább.

A Broncos konf mérlege viszont jobb lesz mint a tiétek, ha 10-6-tal végeznek, de ha a Raiders akár csak egyet is bukik, akkor nem tudnak egy 10-6-os Denver előtt csoportot nyerni, tehát ez a tiebreaker nem fog játszani.DoM
A Broncos konf mérlege akkor lesz jobb, mint a Steelers-é, ha nem kap ki a KC-tól, így viszont a Raiders 10-6-tal sem húzhatja be a csoportot. Tehát nyerheti minden meccsét, akkor is WC helyen verseng a 10-6-os Steelers-szel és nem neki kedvez a közös ellenfelek ellen elért mérleg.
Én nem bízom annyira (ezer százalékig) az nfl.com-ban, sok hülyeség jelent ott már meg.

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 12 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 164 — vaccpáör fan
Én kiszámolgattam, a Broncos rosszabb lenne a közös ellenfelek (Titans, Pats, KC, Bengals) tekintetében a Steelers-nél. Steelers 5-0, Broncos 3-2.tomi-tomi
A Denver konf mérleggel maradna a Steelers előtt 10-6-os holverseny esetén kettőjük között.
több mint 12 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
csak a Te kedverét tomi-tomi:
az elv, hogy több egyforma mérleg esetén nem az egymás elleni a tie breaker hanem a conferencia-mérleg, amit ki lehet hozni egyelőre több csapattal is, utána a közös meccsek eredménye dönt(nem volt kedvem azt már végigszámolni de a machine kiadja h ezzel), kiesne a steelers, a következőképpen:
Bengals: win out
Titans: win out
Oakland: win out
Jets: win out
Denver: Kansas meccs kivételével mindet nyeri, Kansas bukó azért fontos, mert így lesz a jobb div mérleggel első az oakland nyugaton
Pittsburgh: szopó végig

ezért nem tuti a Pittsburgh még.

editke:
szóval így: pats, texans, ravens, oakland a négy bajnok, plusz jets és broncos a wc-n.gabtsi
Igen, ez egy lehetséges forgatókönyv. Én kiszámolgattam, a Broncos rosszabb lenne a közös ellenfelek (Titans, Pats, KC, Bengals) tekintetében a Steelers-nél. Steelers 5-0, Broncos 3-2.

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 12 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 164 — vaccpáör fan
De visszafelé kérdezve, melyik az a két csapat, amelyik a Ti lehető legrosszabb 10-6-os mutatótokat veri WC helyen? Én csak egy ilyet látok: vagy a Jets, vagy a Pats. (Az egyiknek meg kell nyernie a csoportját.)tomi-tomi
Most akkor felvetődik a kérdés, hogy akkor nekünk az OAK L is elég lenne? (hisz akkor már nem előzheti meg úgy a DEN-t hogy mi lemaradjunk a DEN-nel szemben) Valszeg az azért nem kell hozzá, mert több csapatos egyenlőségnél körbeverések lehetnek, azaz ilyenkor nem dönt az egymás elleni, hanem - tudtommal - conf mérleg után a strength of schedule, strength of victory számít majd - ebbe tuti szarok vagyunk az igen könnyű menetrend miatt. Itt erre asszem írt is vki példát, hogy úgy maradnánk le, ha nagyon sok csapat (TEN, OAK, DEN, CIN, BAL, NE, NYJ, PIT, HOU) mind 10-6-tal zárna.

De egy biztos: nem vagyunk bent, azt a hivatalos oldal tudná, nekik nyilván olyan rendszerük van, hogy ezt azonnal kidobja a gép. És a gép ezt dobta ki: W or Broncos L or Jets L.Soldados
Egymás elleni (ha alkalmazható) és konf mérleg után "Közös ellenfelek ellen vívott találkozókon (legalább négy) elért jobb győzelem-vereség-döntetlen mutató." jön 2-nél több csapatnál is, csak ezután jön a strenght of schedule.

A Jets ellen utóbbit valószínűleg bukjátok. Viszont ha a Jets úgy végez 10-6-tal, hogy kikap a Miamitól, akkor konf mérleg miatt ti mentek tovább.

A Broncos konf mérlege viszont jobb lesz mint a tiétek, ha 10-6-tal végeznek, de ha a Raiders akár csak egyet is bukik, akkor nem tudnak egy 10-6-os Denver előtt csoportot nyerni, tehát ez a tiebreaker nem fog játszani.
több mint 12 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
csak a Te kedverét tomi-tomi:
az elv, hogy több egyforma mérleg esetén nem az egymás elleni a tie breaker hanem a conferencia-mérleg, amit ki lehet hozni egyelőre több csapattal is, utána a közös meccsek eredménye dönt(nem volt kedvem azt már végigszámolni de a machine kiadja h ezzel), kiesne a steelers, a következőképpen:
Bengals: win out
Titans: win out
Oakland: win out
Jets: win out
Denver: Kansas meccs kivételével mindet nyeri, Kansas bukó azért fontos, mert így lesz a jobb div mérleggel első az oakland nyugaton
Pittsburgh: szopó végig

ezért nem tuti a Pittsburgh még.

editke:
szóval így: pats, texans, ravens, oakland a négy bajnok, plusz jets és broncos a wc-n.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 12 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Nem vagyunk bent. Volt akinek sikerült is összeraknia ezt az amúgy felettébb valószínűtlen eredménydömpinget. Tőle kérdezd meg, hogy miként. De nem vagyunk bent (persze csak matematikailag nem), ez ezerszázalék.Soldados
Kíváncsi is vagyok rá. De eddig csak egy nyilvánvalóan rossz megoldást lehetett látni.
De visszafelé kérdezve, melyik az a két csapat, amelyik a Ti lehető legrosszabb 10-6-os mutatótokat veri WC helyen? Én csak egy ilyet látok: vagy a Jets, vagy a Pats. (Az egyiknek meg kell nyernie a csoportját.)tomi-tomi
Azt írják, hogy W or Jets L or Broncos L. Én ennyit tudok.

De logikusan gondolkodva ebből az következik, hogy úgy tudunk lemaradni, hogy Jets előz meg minket (ezt mindenki látja, hogy lehetséges), illetve erre a Broncosnak van esélye WC-helyen. Tehát, ha Broncos kikap egyszer (pl uccsó körben a KC ellen), s az Oakland behúzza mindet, akkor lehet, hogy Broncos meg tud minket előzni.

Most akkor felvetődik a kérdés, hogy akkor nekünk az OAK L is elég lenne? (hisz akkor már nem előzheti meg úgy a DEN-t hogy mi lemaradjunk a DEN-nel szemben) Valszeg az azért nem kell hozzá, mert több csapatos egyenlőségnél körbeverések lehetnek, azaz ilyenkor nem dönt az egymás elleni, hanem - tudtommal - conf mérleg után a strength of schedule, strength of victory számít majd - ebbe tuti szarok vagyunk az igen könnyű menetrend miatt. Itt erre asszem írt is vki példát, hogy úgy maradnánk le, ha nagyon sok csapat (TEN, OAK, DEN, CIN, BAL, NE, NYJ, PIT, HOU) mind 10-6-tal zárna.

De egy biztos: nem vagyunk bent, azt a hivatalos oldal tudná, nekik nyilván olyan rendszerük van, hogy ezt azonnal kidobja a gép. És a gép ezt dobta ki: W or Broncos L or Jets L.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!