NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Pittsburgh Steelers

73 feliratkozó

több mint 12 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 613
Csak írnom kellett, Arians épp most jelentette ki, hogy Batch lesz a kezdő, ha Ben nem tudja vállalni a játékot.

A kezdő LG pedig Essex lesz, ha Pouncey helyén Legursky-nak kell játszania.
több mint 12 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 613
Ergó sztem Ben nem fog játszani. Esetleg, nagyon esetleg akkor, ha nyer a Chargers az SNF-en.Soldados
Ha Ben nem játszik, én Dixont látnám szívesebben a pályán, de egyelőre semmilyen jel nem utal arra, hogy őt küldenénk fel. Batch-nél legfeljebb abban bízom, hogy megint összehoz egy "one game wonder"-t, mint tavaly a Bucs ellen.
több mint 12 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 298 — capitaine du château de Vienne 1487
“I can’t get on my toes, which is important running and throwing. Can’t twist with it. I’m physically unable to do things. This is a little tougher to deal with than the broken foot.

He is planning to participate on Saturday, the last practice before the game:

“You get an extra day, which is a huge blessing . Get as much work in as I can. We’re in the trainer’s room non-stop. Hot tub. Cold tub. Resistance."

Ergó sztem Ben nem fog játszani. Esetleg, nagyon esetleg akkor, ha nyer a Chargers az SNF-en.Soldados
Az acélt is felhevítik- lehűtik. Ezt kell tenni és igazi svéd vagy japán acél lesz amelyet a világ egyetlen hatalma sem tud megtörni 😀polamalu
WOOTZ STEEL made by Damas


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 12 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 597 — 毎日何かを学ぶ
“I can’t get on my toes, which is important running and throwing. Can’t twist with it. I’m physically unable to do things. This is a little tougher to deal with than the broken foot.

He is planning to participate on Saturday, the last practice before the game:

“You get an extra day, which is a huge blessing . Get as much work in as I can. We’re in the trainer’s room non-stop. Hot tub. Cold tub. Resistance."

Ergó sztem Ben nem fog játszani. Esetleg, nagyon esetleg akkor, ha nyer a Chargers az SNF-en.Soldados
Az acélt is felhevítik- lehűtik. Ezt kell tenni és igazi svéd vagy japán acél lesz amelyet a világ egyetlen hatalma sem tud megtörni 😀
több mint 12 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 298 — capitaine du château de Vienne 1487
Kiszel apó készenlétes HairwayToSeven 😂 😂
https://www.facebook.com/HairwayToSeven?sk=wall


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 12 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
“I can’t get on my toes, which is important running and throwing. Can’t twist with it. I’m physically unable to do things. This is a little tougher to deal with than the broken foot.

He is planning to participate on Saturday, the last practice before the game:

“You get an extra day, which is a huge blessing . Get as much work in as I can. We’re in the trainer’s room non-stop. Hot tub. Cold tub. Resistance."

Ergó sztem Ben nem fog játszani. Esetleg, nagyon esetleg akkor, ha nyer a Chargers az SNF-en.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 12 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 597 — 毎日何かを学ぶ
Hoke-nak örülök

Egy kis szokásos a hét közepére.
http://steelers.hu/aranyhidon-at-megyunk-a-rajatszasba/
több mint 12 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Hoke túlvan a műtéten, minden rendben vele.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 12 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
http://www.steelersdepot.com/2011/12/the-nfl-their-silly-little-double-standards/

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 12 éve
Cowboykarcsi Dallas Cowboys 1 874 — Cowboys fan
Azért nem akarom bántani Harrisont (inkább nem merem, mert utána 5 oldal flém jönne), de nem volt ez teljesen jogtalan.szaba
Az eltiltás teljesen röhejes.Soldados
Számomra az egész röhejes amit a liga csinál Harrisonnal az elmúlt pár évben,bárcsak a 'boysban is lenne egy ilyen player aki így szájba vágja az ellent,és valóban tartanak tőle,nem is tudom mikor volt utoljára ilyenünk,talán még Roy a fénykorában.Nagyon szomorú hogy merre tart a liga....Én sokkal inkább büntetném meg az olyan faszokat mint Jacobs aki a csillagon vonaglik a TD után és ez már nem is az első húzása.Mindegy.Off vége

The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen
több mint 12 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 597 — 毎日何かを学ぶ
Köszi Tenorx.
több mint 12 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Tomlin: Roethlisberger, Polamalu (hamstring), Pouncey - questionable
Dudli lehet, hogy jácik, törpieknél meg majd kiderül vasárnapig az edzésekenkishaszi
http://bowl.hu/modules/forum/viewtopic.php?pid=414820#p414820
Elveszett a Goodellt pocskondiázó hozzászólások között. 😉vassadi
Valóban, sorry vagyok__😀

JH ügynöke elindította a fellebezési procedúrát.
Nem mintha nem lenne kurvára mindegy. Gúdell egy gőgös ph@**, nem lett volna eltiltás, ha ne akarna Harrisonon rúgni még egyet. Várva várt a kínálkozó lehetőségre, amihez nem is kell túl sok indok számára, hisz rodzser féderer brice gordon gúdel almighty. Besenyő M.I.V. István, azaz, Besenyő Mindig Igazam Van István, aki vagyok...

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 12 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 613
Tomlin: Roethlisberger, Polamalu (hamstring), Pouncey - questionable
Dudli lehet, hogy jácik, törpieknél meg majd kiderül vasárnapig az edzésekenkishaszi
http://bowl.hu/modules/forum/viewtopic.php?pid=414820#p414820
Elveszett a Goodellt pocskondiázó hozzászólások között. 😉
több mint 12 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Tomlin: Roethlisberger, Polamalu (hamstring), Pouncey - questionable
Dudli lehet, hogy jácik, törpieknél meg majd kiderül vasárnapig az edzéseken

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 12 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Azért nem akarom bántani Harrisont (inkább nem merem, mert utána 5 oldal flém jönne), de nem volt ez teljesen jogtalan.szaba
Igazad van Szaba, de a körülményeket tekintve röhejes az eltiltás.
1) Idén nem volt priusza
kishaszi
Ezt nem értem. Mi az, hogy idén? Ami tavaly történt, az év végén feledésbe merül? Vagy tavalyelőtt, vagy bármikor. Ilyen sehol sincs. Sajnos Harrison visszaeső a buta, néha szükségtelen keménységgel, durvasággal. Tudom, hogy ez ennek a sportnak része, de be kell látni, volt, mikor feleslegesen csinált már dolgokat. Lehet, hogy szigorú az eltiltás, de a pénzbüntit bármikor kipengeti, valami mást kellett már alkalmazni. Ez maradt. És nem védem Gudelt, de be kell látni, hogy nem teljesen alaptalan a büntetés.szaba
Oké, vedd le az 1-es pontot, még mindig több tétel marad a mellett, hogy Gúdel következetlen, és igazságtalan. Utolsó mondatoddal nem tudok mit kezdeni, azzal kezdtem a mondandómat, hogy igazságod vagyon, csak a történet tovább lett fejtve, mert azzal nincs vége, hogy várható volt az eltiltás.

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 12 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
a vulgaritást kéretik mellőzni, vagy legalább csillagozzátok ki...JJ
---

JJ!

Ok, de hadd tanácsoljak valamit az oldalhoz: nem kitörölni kell, hanem szólni! Van szerkeszt gomb lehetőség, megannyi fórummal ellentétben...

Természetesen nem írom le újra, mivel kiverte a biztit. Ha bent maradt volna, akkor viszont nem szedném ki magamtól.kishaszi
én ugyan nem fogom egyesével kilúgozni a szitkozódó szavakat, ennyire ne legyünk már gyerekesek...
abszolút megértem, hogy frusztráló a dolog, mert még szerintem is nevetséges az eltiltás, de a "Goodell takarodj" szintet nem kellene átlépniJJ
Még egyszer mondom: szólj, és átfogalmazom, bíró úr. (Mellesleg ugyanúgy álszentnek tartom, hogy van itt más topik is, ahol viszont erősen engedett az ennél sokkal durvább dühkitörés; topik tematikától függetlenül ne legyen engedve, vagy legyen, de akkor mindenhol. Én az előbbi mellett vagyok egyébként.)

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 12 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
polamalu
Nem jó a link 😛
De tessék, itt a kép
több mint 12 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 597 — 毎日何かを学ぶ
több mint 12 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 597 — 毎日何かを学ぶ
Talán a tulajdonosoknak az idény végén össze kellene ülni és megegyezni, hogy ki is irányítja a ligát és a nézők ki és mi miatt látogatnak ki akkora számban. Gondolom lenne meglepődés, ha tiltakozásul mondjuk a Heinz Field nem telne meg, vagyis mondjuk az első 20 percben kongana az ürességtől, utána persze újra pörögnének. Ugyanazt talán minden stadionban el lehetne játszani egy fordulón belül. Akkor talán G is elgondolkozna, hogy a zsíros fizetését a TV és a szurkolók csak akkor fogják összedobni évről évre, ha mindenki megkapja amit akar. Ráadásul én sem éreztem szándékosnak vagy aljasnak. Kemény volt, de ez a liga, legalábbis eddig ezt hittem, erről szól. Adjunk a fiúkra tüll szoknyácskát és táncolják el a hattyúk tavát, ha ez a felfogás, de gondolom a nézettség egy pöttyet vissza fog esni.
Mindegy erre az ügyre már kár a szó, ez már megtörtént, most azt kell néznünk, hogy ebből hogyan tudunk jól kijönni (mentális töltés) és tanulni kell belőle mindenkinek. A játékosoknak is, de legfőképpen talán a tulajdonosoknak kellene helyre tenni a világot.
több mint 12 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 613
Woodley-val, Ziggy-vel, és Sanders-szel kapcsolatban bizakodó az edzői stáb, jó esély van rá, hogy mindhárman játszhatnak; Ben és Pouncey mellett viszont combhajlító-sérülés miatt Troy játéka is kérdéses. :/
több mint 12 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
Azért azt nem mondanám,hogy meglepett,ez már erősen benne volt a levegőben.

Ismerve JH és gudell baráti viszonyát,ez volt a logikus lépés,lévén bármilyen pénzbüntit kiköhög a szörnyetegBlitzburgh
erről van szó!

ami nem hajlik, az törik!
több mint 12 éve
Blitzburgh Pittsburgh Steelers Notre Dame Fighting Irish 1 255 — Hunt for 7.
Azért azt nem mondanám,hogy meglepett,ez már erősen benne volt a levegőben.

Ismerve JH és gudell baráti viszonyát,ez volt a logikus lépés,lévén bármilyen pénzbüntit kiköhög a szörnyeteg.
A kérdés csak az,hogy ez mentálisan hogy hat a többiekre,lehet-e ebből erőt kovácsolni acélföldén. Tomlinnak ez nagy lehetőség,hogy megmutassa edzői zsenijét.

Belül picit örülök,hogy Lambert már nem aktív,most főhetne a fejünk,1 meccs 1 bünti....
több mint 12 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Ezt nem értem. Mi az, hogy idén? Ami tavaly történt, az év végén feledésbe merül? Vagy tavalyelőtt, vagy bármikor. Ilyen sehol sincs. Sajnos Harrison visszaeső a buta, néha szükségtelen keménységgel, durvasággal. Tudom, hogy ez ennek a sportnak része, de be kell látni, volt, mikor feleslegesen csinált már dolgokat. Lehet, hogy szigorú az eltiltás, de a pénzbüntit bármikor kipengeti, valami mást kellett már alkalmazni. Ez maradt. És nem védem Gudelt, de be kell látni, hogy nem teljesen alaptalan a büntetés.szaba
Teljesen alaptalan, mert...

2. Minden más sportágban az előző idény bűnei elévülnek, s az új idényben amiatt nem számít visszaesőnek.
3. ez a hit egyáltalán nem volt durva, vagy határozottan szabálytalan.
Soldados
2. Ezt nem tudtam. Hol van ilyen?
3. Kicsit azért késett, meg helmetre tolta.szaba
2. mindenhol. Nincs olyan bajnokság az NFL-en kívül, ahol az előző évad piros lapjai számítanának, s amiatt visszaesőnek titulálnák az új történteket.
3. hallgasd meg a meccs után az NFL Network szakértőit. Prime Time még be is mutatja. Mozgó, labdás célpont zseben kívül. Ez a dolga, ezért fizetik.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 481
Igazad van Szaba, de a körülményeket tekintve röhejes az eltiltás.
1) Idén nem volt priusza
kishaszi
Ezt nem értem. Mi az, hogy idén? Ami tavaly történt, az év végén feledésbe merül? Vagy tavalyelőtt, vagy bármikor. Ilyen sehol sincs. Sajnos Harrison visszaeső a buta, néha szükségtelen keménységgel, durvasággal. Tudom, hogy ez ennek a sportnak része, de be kell látni, volt, mikor feleslegesen csinált már dolgokat. Lehet, hogy szigorú az eltiltás, de a pénzbüntit bármikor kipengeti, valami mást kellett már alkalmazni. Ez maradt. És nem védem Gudelt, de be kell látni, hogy nem teljesen alaptalan a büntetés.szaba
Teljesen alaptalan, mert...

2. Minden más sportágban az előző idény bűnei elévülnek, s az új idényben amiatt nem számít visszaesőnek.
3. ez a hit egyáltalán nem volt durva, vagy határozottan szabálytalan.
Soldados
2. Ezt nem tudtam. Hol van ilyen? < ez már mindegy, mert ata adott rá linket.
3. Kicsit azért késett, meg helmetre tolta.
több mint 12 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
1) Idén nem volt priusza
kishaszi
Ezt nem értem. Mi az, hogy idén?szaba
ez nekem is tetszett: bíró úr, idén még nem rontottam meg egy kislányt sem, szóval ne fogjon olyan szigorúan az a toll 😊

Bizony figyelembe vették a korábbi eseteket is, érdemes elolvasni
http://nflcommunications.com/2011/12/13/harrison-suspended-for-one-game-for-fifth-illegal-hit-against-a-quarterback-in-three-seasons/atapapa
Ja, én is olvastam, hogy az NFL-ben 3 év az elévülési idő. Érdekes mindenesetre, ilyen sehol máshol nincs, de ha ez a szabály, ez a szabály. De hát nem ő az egyetlen "visszaeső", mint fentebb példát is írtam, ők mégse kerültek eltiltásra, pedig nem is football hitről beszélünk... És sajna a sok büntijének a fele leginkább közröhej, ahogy pl ennek megítélése sem egyértelmű...


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!