Pittsburgh Steelers

73 feliratkozó

több mint 12 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Goodell takarodj a qrva anyádba!

Állítólag Harrison a legjobb esetben is 100k büntit fog kapni, de benne van, hogy eltiltják... Kérdem én, hogy mire? Idén még azt se lehet rámondani, hogy visszaeső baszd meg... Talán egy vmi 10k-s lófasz hülyesége volt, de lehet azt se....

Minden normális esetben új idényben mindenki új lappal indul. Arról nem is beszélve, hogy nehéz lenne védtelennek nyilvánítani McCoyt, miután kiszambázott a zsebből...


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 12 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Nekünk azért mert a mi terminátor 5.0-án egy félidőt olyan lábbal játszott amivel más simán fetreng és kiabál a fájdalomtól, az nekünk legendás Steelers meccs. Nem hiszem, hogy te vagy bárki akinek arany fekete a szíve elvárod, vagy igényeled, hogy ezt mások is elismerjék. Nekem nincs erre szükségem azt látom, hogy a Steelers fanoknak egységes a véleménye és ez jó. Az hogy erről mások mit gondolnak azt hiszem, legalábbis én, magasról...polamalu
Ennyi. Fentebb is leírtam már, hogy meg tudom érteni, ha Wyattnek vagy bárki másnak ez a meccs nem volt maradandó élmény, sőt, ez így normális. Nekünk, Steelers-szurkolóknak marad fenn legendaként, azt pedig nem értem, más csapatok szurkolóinak ez miért fáj annyira...vassadi
Azért mert nem tudnak elvonatkoztatni dolgoktól. Egyik oldal amerikai foci értékelési szempontjai alapján a meccs közepes volt. Nem volt olyan, mint a Colts-Pats 412-411-re végződő meccse. Sőt, Steelers szemmel se volt egy sziporkázó meccs. Ami örök emlékké teszi (számunkra mindenképpen), az Ben és a csapat erőfeszítései kritikus helyzetben, mert az volt- Mivel sokak számára a Steelers fika, Ben meg szar QB, így tehetne bármit, ami nyilvánvaló, azt degradálni illik.

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 12 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 613
Nekünk azért mert a mi terminátor 5.0-án egy félidőt olyan lábbal játszott amivel más simán fetreng és kiabál a fájdalomtól, az nekünk legendás Steelers meccs. Nem hiszem, hogy te vagy bárki akinek arany fekete a szíve elvárod, vagy igényeled, hogy ezt mások is elismerjék. Nekem nincs erre szükségem azt látom, hogy a Steelers fanoknak egységes a véleménye és ez jó. Az hogy erről mások mit gondolnak azt hiszem, legalábbis én, magasról...polamalu
Ennyi. Fentebb is leírtam már, hogy meg tudom érteni, ha Wyattnek vagy bárki másnak ez a meccs nem volt maradandó élmény, sőt, ez így normális. Nekünk, Steelers-szurkolóknak marad fenn legendaként, azt pedig nem értem, más csapatok szurkolóinak ez miért fáj annyira...
több mint 12 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
hű bazdmeg, de unalmas ami itt megy.

nem értitek, ha Brady tér vissza ilyen állapotban, még felrak 21 pontot a táblára.
BigBen meg ott bénázott egy szar Browns ellen.Tibi76
Igen, igen, a nagy QB-k még az öltőzőben tolókocsiból is jobbak Big Bennél-

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 12 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Soldi, speciel egyetlen 3rd down conversionje sem volt a második félidőben 😉 és Batch hajigálni akart a második negyed utolsó 3 percben, BB-nek meg volt azért futójátéka is.

De igen, picit más vele az offense.. volt 2-3 kritikus, jó passza, amit Batchből én sem nézek ki 😀 (Cotchery, Wallace le a kétyardosig - már ott meg kellett volna nyerni a meccset, és a TD, ami persze inkább Brown és a D érdeme) - azt pedig hogy ez az ember magasan a legkeményebb QB, sőt az egyik legkeményebb játékos a ligában.. ezt hogy lehet megkérdőjelezni, az no comment.
Nuff said.

Igor
Jah, mert a második félidőben összesen 3 alkalom volt, amikro 3. kísérletre passzt hívtunk. Ebből 1 alkalommal Brown droppolt v. az elcsúszásos eset volt, már nem emlékszem, a másodk esetben 3. és 20 volt és 27 yardos catch, a 3. és 11 volt az INT.
Jó, hogy nem cseszed le, hogy nem tud repülni a vakond😀😀😀


1. és 10-re incomplete
2. és 6-ra 22 yardos passz Cotcherynek
2. és 17-re 4 yardos passz Millernek
3. és 13-ra incomplete
1.és 10-re 16 yardos passz Johnsonnak
1. és 10-re 6 yardos pass

2. és 10-re 8 yardos passz, visszafújva Kemoatu holding
3.és 20-ra 27 yardos passz Brown
2. és 10-re 22 yard passz Wallace (ez volt a TD, ami nem TD)
2 yardos passz Válasznak
INT
2. és 9-re 80 yardos TD (tudom, elcsúszott az ellen, de a first down anélkül is meg volt)

12 passzkísérlete volt a 2. félidőben összesen, érthetően. Gyak nem tudott súlyt helyezni a bal lábára-Ebből, amit kihozott az nem kis dolog!
Futójátéka meg azért volt Bennek, mert szemmel láthatóan feljavult a fal a visszatértével, érdekes módon hirtelen tudtunk futni, ahogy látták a srácok, hogy ez benga barom visszajön úgyis a pályára, hogy lépni se tud. 80 yard 13 carryből, mondjuk ebből levonva a 4 egymást követő goal line balfaszkodás 0 yardért, vagyis az open field futásokról beszélek.

Lehet mondani, hogy nem hátrányból fordított meg ilyenek, de maradjunk annyiban, hogy a nagy QB-k egyikétől se láttam még olyat, hogy ilyen állapotban fél negyed után visszajöjjön a pályára és jól játszon, mert ezt nem lehet elvenni tőle.


Kicsit fura, mintha Bennek még sérült állapotban is 250 yardot kéne passzolni meg 3 TD-t, hogy egyesek elismerjék, de ez nem engem minősít asszem...

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 12 éve
Tibi76 Pittsburgh Steelers 705 — Steelers fan
hű bazdmeg, de unalmas ami itt megy.

nem értitek, ha Brady tér vissza ilyen állapotban, még felrak 21 pontot a táblára.
BigBen meg ott bénázott egy szar Browns ellen.

"És cselekszem rajtok nagy bosszúállásokat fenyítő haragomban, hogy megtudják, hogy én vagyok az Úr, ha bosszúmat állom rajtok."
több mint 12 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 597 — 毎日何かを学ぶ
Soldi ezt a vitát nem tudod megnyerni. Ha Tomy fiúnak kicsit bibis lenne az ujja és úgy menne vissza 5 percre az minden Pats fannak legendás meccs lenne. Nekünk azért mert a mi terminátor 5.0-án egy félidőt olyan lábbal játszott amivel más simán fetreng és kiabál a fájdalomtól, az nekünk legendás Steelers meccs. Nem hiszem, hogy te vagy bárki akinek arany fekete a szíve elvárod, vagy igényeled, hogy ezt mások is elismerjék. Nekem nincs erre szükségem azt látom, hogy a Steelers fanoknak egységes a véleménye és ez jó. Az hogy erről mások mit gondolnak azt hiszem, legalábbis én, magasról...
Nem szeretném kedves Wyatt, ha ebből újra hosszú vita kerekedne. Ne válaszolj csak fogadd el, hogy ez a véleményem, nem tudod megváltoztatni sem az enyémet sem Soldié, sem.... senkiét aki arany fekete szívvel él.
több mint 12 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Abban egyetértek, hogy a mi meccsünk nem volt az, az konkrétan részetekről egy szép W volt, mi meg egy rakat szarra hasonlítottunk. Elfogadom az álláspontod, nem értek vele azonban teljesen egyet, szerintem itt BB nélkül is ment volna, és bár nem volt rossz, de azért olyan sokat nem rakott hozzá (mondjuk lelki tényezők, után mindenki jobban hajtott, az más kérdés). Nekem pl Romo fordítása „tüdő nélkül” a nagyon erős 49ers ellen például nagyobb tett, de mégsem mondanám rá, hogy legendás teljesítmény 😊Wyatt
Batch -> 3 drive, 3 Three and out. Simán kikaphattunk volna, mert ha nem ad szusszanásnyi pihenőt sem az O a D-nek, akkor nem nullázzuk le a Barnákat. Hidd el ezt nekem, elég jól ismerem már ezt a csapatot.

BB pedig végülis csak cirka 180 yardot dobott egy félidő alatt, kritikus és hosszú 3rd downokat oldott meg úgy, hogy lépni nem tudott. Végülis nyilván ez közelebb van a mindennaposhoz, mint a legendáshoz, hogy nem tud lépni se, de játszik és jól játszik az amifoci legfontosabb posztján... Ilyenkor döbbenek rá, hogy ez az ember tök mindegy mit csinál, egyeseknél sosem fogja megkapni azt az elismerést, ami már rég kijár neki.

Sebaj, én sose cserélném el Bradyre. És bár lehet, hogy jobb (adottságú/tehetségesebb) QB, de őt össze lehet törni, meg lehet törni egy meccsen, ezt az embert viszont nem. És ő lehet nem dobál rekordokat (😛), ő csak és kizárólag a győzelmeket számolja és a győzelem utáni megszállott vágy az, ami mindenki más fölé helyezi (az én szememben). Ezért nem marad lenn soha.

"You can break his nose. You can break his thumb. The problem is, no one has ever broken his will to win."Soldados
Félreértés ne essék, nem állítottam, hogy nem kemény a srác, nincs szíve, vagy, hogy nem vezér, sőt. Csak nekem egy hangyafasznyit erős volt ez a legendás mérkőzés, és azért messze nem példa nélküli, hogy valaki sérülten tolja 😊
Nem a mondanivalóval volt bajom, hanem a fokozássalWyatt
Sérüléssel mások is játszanak, ő is játszott orrtöréssel, vagy immár 2. éve 2005 után törött hüvelykujjal, erről én sem zengtem ódákat. Ilyet másnál is látok.

De én még nem láttam NFL-ben (legalábbis a közelmúltban biztosan nem), hogy valaki úgy játsszon egy teljes félidőt, hogy lépni se tud igazán... Ettől lesz legendás ez a meccs, az ő heroikus küzdelemben nyújtott kiváló teljesítményétől.

Igor: danke. Amúgy sztem pont a visszatérése adta plusz motivációs erő indította be a futójátékot. Batch-nek nem küzdött volna így minden inchért Mendy, ment volna a szenvedés, mint az 1. félidő végén.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Én is terveztem, hogy hosszút írok, de nem fogok.

De a legendás meccs nem attól lesz legendás, hogy egy nagy ellenfelet nagyon elversz. Pl nekem a Pats idei elverése semmit nem jelent egy statement W-n kívül. Semmi emlékezetes nem volt benne, amitől legendás lehetne, agyondomináltuk a meccset, és nyertünk, ennyi. Az eredmény a Patsre volt hízelgő (Nem azért hozom ezt a példát, mert Patses vagy). Egyszerűen semmi extra. Egy meccs a sok közül. Ez viszont nem volt az. Ezt a meccset a körülmények tették azzá, tök mindegy ki az ellenfél, egyszerűen visszament olyan bokával, hogy lépni nem tudott és győzelemre vezette a csapatot, passzolt, sőt újabb ütéseket nyelt be. Ez egy legendás teljesítmény volt. Nem az ellenfél minősége, nem maga a yardok tették azzá, hanem hogy milyen körülmények között érte el. A különleges körülmények, nem mindennapi tettek, teljesítmények tesznek legendássá egy meccset, nem pedig az a tény, hogy 2 nehézsúlyú csapat találkozik.Soldados
Abban egyetértek, hogy a mi meccsünk nem volt az, az konkrétan részetekről egy szép W volt, mi meg egy rakat szarra hasonlítottunk. Elfogadom az álláspontod, nem értek vele azonban teljesen egyet, szerintem itt BB nélkül is ment volna, és bár nem volt rossz, de azért olyan sokat nem rakott hozzá (mondjuk lelki tényezők, után mindenki jobban hajtott, az más kérdés). Nekem pl Romo fordítása „tüdő nélkül” a nagyon erős 49ers ellen például nagyobb tett, de mégsem mondanám rá, hogy legendás teljesítmény 😊Wyatt
Batch -> 3 drive, 3 Three and out. Simán kikaphattunk volna, mert ha nem ad szusszanásnyi pihenőt sem az O a D-nek, akkor nem nullázzuk le a Barnákat. Hidd el ezt nekem, elég jól ismerem már ezt a csapatot.

BB pedig végülis csak cirka 180 yardot dobott egy félidő alatt, kritikus és hosszú 3rd downokat oldott meg úgy, hogy lépni nem tudott. Végülis nyilván ez közelebb van a mindennaposhoz, mint a legendáshoz, hogy nem tud lépni se, de játszik és jól játszik az amifoci legfontosabb posztján... Ilyenkor döbbenek rá, hogy ez az ember tök mindegy mit csinál, egyeseknél sosem fogja megkapni azt az elismerést, ami már rég kijár neki.

Sebaj, én sose cserélném el Bradyre. És bár lehet, hogy jobb (adottságú/tehetségesebb) QB, de őt össze lehet törni, meg lehet törni egy meccsen, ezt az embert viszont nem. És ő lehet nem dobál rekordokat (😛), ő csak és kizárólag a győzelmeket számolja és a győzelem utáni megszállott vágy az, ami mindenki más fölé helyezi (az én szememben). Ezért nem marad lenn soha.

"You can break his nose. You can break his thumb. The problem is, no one has ever broken his will to win."Soldados
Félreértés ne essék, nem állítottam, hogy nem kemény a srác, nincs szíve, vagy, hogy nem vezér, sőt. Csak nekem egy hangyafasznyit erős volt ez a legendás mérkőzés, és azért messze nem példa nélküli, hogy valaki sérülten tolja 😊
Nem a mondanivalóval volt bajom, hanem a fokozással

több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Ki kérdőjelezte meg?

több mint 12 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 323 — No 1 Zhang Yufei fan
Soldi, speciel egyetlen 3rd down conversionje sem volt a második félidőben 😉 és Batch hajigálni akart a második negyed utolsó 3 percben, BB-nek meg volt azért futójátéka is.

De igen, picit más vele az offense.. volt 2-3 kritikus, jó passza, amit Batchből én sem nézek ki 😀 (Cotchery, Wallace le a kétyardosig - már ott meg kellett volna nyerni a meccset, és a TD, ami persze inkább Brown és a D érdeme) - azt pedig hogy ez az ember magasan a legkeményebb QB, sőt az egyik legkeményebb játékos a ligában.. ezt hogy lehet megkérdőjelezni, az no comment.
Nuff said.

Nagy meccs volt, pihentessétek a dioritsziklát a PO-ra inkább, jó lesz nektek a WC hely is 😉

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 12 éve
laby Pittsburgh Steelers 1 161 — A megye legjobb puntere!
Egyébként nekem Worild is nagyon bejövős, nem beszéltetek még annyira róla, de nekem kifejezetten tetszett az Ő játéka is.

Kicsi OFF: Ricsi mondata a végén nagyon mókás volt: 😀
"Roethlisberger ad egy tanácsot Colt McCoy-nak: Tanulj meg passzolni barátom."

több mint 12 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Gondoltam írok valami hosszút, de úgy döntöttem, hogy felesleges. Nekem nem savanyú, mindig szívesen látom, ha az egyik nagy rivális kikap (nem a sérüléseket), így nem bántam volna, ha zacsiztok, de ez ellen a Browns ellen még egy BB nélküli Steelersnek is csak a győzelem lehetett volna az egyetlen elfogadható eredmény. Innentől kezdve szerintem felesleges kockázat volt, jó, nagy momentum meg minden, és nincs ha, de gondolom élvezetetek volna egy BB mentes folytatást. Persze tudjuk, Tebow után BB a legnagyobb, aki úgyis halhatatlan szal nem volt benne kockázat. De egy nem elit ellenfél elleni szenvedéses győzelem után a legendás nekem így is túlzás. Ha bírja, akkor ne ettől legyen legendás, ha nem, akkor meg üljön le a seggére. Na, majd a PO-ban folyt köv 😛Wyatt
Én is terveztem, hogy hosszút írok, de nem fogok.

De a legendás meccs nem attól lesz legendás, hogy egy nagy ellenfelet nagyon elversz. Pl nekem a Pats idei elverése semmit nem jelent egy statement W-n kívül. Semmi emlékezetes nem volt benne, amitől legendás lehetne, agyondomináltuk a meccset, és nyertünk, ennyi. Az eredmény a Patsre volt hízelgő (Nem azért hozom ezt a példát, mert Patses vagy). Egyszerűen semmi extra. Egy meccs a sok közül. Ez viszont nem volt az. Ezt a meccset a körülmények tették azzá, tök mindegy ki az ellenfél, egyszerűen visszament olyan bokával, hogy lépni nem tudott és győzelemre vezette a csapatot, passzolt, sőt újabb ütéseket nyelt be. Ez egy legendás teljesítmény volt. Nem az ellenfél minősége, nem maga a yardok tették azzá, hanem hogy milyen körülmények között érte el. A különleges körülmények, nem mindennapi tettek, teljesítmények tesznek legendássá egy meccset, nem pedig az a tény, hogy 2 nehézsúlyú csapat találkozik.Soldados
Abban egyetértek, hogy a mi meccsünk nem volt az, az konkrétan részetekről egy szép W volt, mi meg egy rakat szarra hasonlítottunk. Elfogadom az álláspontod, nem értek vele azonban teljesen egyet, szerintem itt BB nélkül is ment volna, és bár nem volt rossz, de azért olyan sokat nem rakott hozzá (mondjuk lelki tényezők, után mindenki jobban hajtott, az más kérdés). Nekem pl Romo fordítása „tüdő nélkül” a nagyon erős 49ers ellen például nagyobb tett, de mégsem mondanám rá, hogy legendás teljesítmény 😊Wyatt
Batch -> 3 drive, 3 Three and out. Simán kikaphattunk volna, mert ha nem ad szusszanásnyi pihenőt sem az O a D-nek, akkor nem nullázzuk le a Barnákat. Hidd el ezt nekem, elég jól ismerem már ezt a csapatot.

BB pedig végülis csak cirka 180 yardot dobott egy félidő alatt, kritikus és hosszú 3rd downokat oldott meg úgy, hogy lépni nem tudott. Végülis nyilván ez közelebb van a mindennaposhoz, mint a legendáshoz, hogy nem tud lépni se, de játszik és jól játszik az amifoci legfontosabb posztján... Ilyenkor döbbenek rá, hogy ez az ember tök mindegy mit csinál, egyeseknél sosem fogja megkapni azt az elismerést, ami már rég kijár neki.

Sebaj, én sose cserélném el Bradyre. És bár lehet, hogy jobb (adottságú/tehetségesebb) QB, de őt össze lehet törni, meg lehet törni egy meccsen, ezt az embert viszont nem. És ő lehet nem dobál rekordokat (😛), ő csak és kizárólag a győzelmeket számolja és a győzelem utáni megszállott vágy az, ami mindenki más fölé helyezi (az én szememben). Ezért nem marad lenn soha.

"You can break his nose. You can break his thumb. The problem is, no one has ever broken his will to win."


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Savanyú a szőlő? Vagy irigykedsz az irányítónkra? Mondjuk mindkettőt megértem. 😛

1,5 negyed után 7-3-nál bokaficama (nem bibi, bokaficam, tudod, amivel egy hónapot pihenni szoktak 😉) van a QB-nak. Ebbe mi a ciki? Az hogy 1,5 negyed alatt nem dőlt el a meccs, vagy az, hogy lépni se tudó QB-val nem pakoltunk fel 20 pontot a táblára?

Ez a meccs kibaszott emlékezetes marad Benről és a csapatról, mert megmutatkoztak nagy erényeik, ami miatt ez a csapat az elmúlt 8 év legjobbja. Olyat mutatott Ben, ami a mai NFL-ben példanélküli.Soldados
Gondoltam írok valami hosszút, de úgy döntöttem, hogy felesleges. Nekem nem savanyú, mindig szívesen látom, ha az egyik nagy rivális kikap (nem a sérüléseket), így nem bántam volna, ha zacsiztok, de ez ellen a Browns ellen még egy BB nélküli Steelersnek is csak a győzelem lehetett volna az egyetlen elfogadható eredmény. Innentől kezdve szerintem felesleges kockázat volt, jó, nagy momentum meg minden, és nincs ha, de gondolom élvezetetek volna egy BB mentes folytatást. Persze tudjuk, Tebow után BB a legnagyobb, aki úgyis halhatatlan szal nem volt benne kockázat. De egy nem elit ellenfél elleni szenvedéses győzelem után a legendás nekem így is túlzás. Ha bírja, akkor ne ettől legyen legendás, ha nem, akkor meg üljön le a seggére. Na, majd a PO-ban folyt köv 😛Wyatt
Én is terveztem, hogy hosszút írok, de nem fogok.

De a legendás meccs nem attól lesz legendás, hogy egy nagy ellenfelet nagyon elversz. Pl nekem a Pats idei elverése semmit nem jelent egy statement W-n kívül. Semmi emlékezetes nem volt benne, amitől legendás lehetne, agyondomináltuk a meccset, és nyertünk, ennyi. Az eredmény a Patsre volt hízelgő (Nem azért hozom ezt a példát, mert Patses vagy). Egyszerűen semmi extra. Egy meccs a sok közül. Ez viszont nem volt az. Ezt a meccset a körülmények tették azzá, tök mindegy ki az ellenfél, egyszerűen visszament olyan bokával, hogy lépni nem tudott és győzelemre vezette a csapatot, passzolt, sőt újabb ütéseket nyelt be. Ez egy legendás teljesítmény volt. Nem az ellenfél minősége, nem maga a yardok tették azzá, hanem hogy milyen körülmények között érte el. A különleges körülmények, nem mindennapi tettek, teljesítmények tesznek legendássá egy meccset, nem pedig az a tény, hogy 2 nehézsúlyú csapat találkozik.Soldados
Abban egyetértek, hogy a mi meccsünk nem volt az, az konkrétan részetekről egy szép W volt, mi meg egy rakat szarra hasonlítottunk. Elfogadom az álláspontod, nem értek vele azonban teljesen egyet, szerintem itt BB nélkül is ment volna, és bár nem volt rossz, de azért olyan sokat nem rakott hozzá (mondjuk lelki tényezők, után mindenki jobban hajtott, az más kérdés). Nekem pl Romo fordítása „tüdő nélkül” a nagyon erős 49ers ellen például nagyobb tett, de mégsem mondanám rá, hogy legendás teljesítmény 😊

több mint 12 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Nagyon jó ez a csapat tényleg, de azért ez a Browns messze nem egy legyőzhetetlen ellenfél, pláne a csütörtöki teljesítménye után... Szal okés, hogy bibis volt a lába meg minden, de egy nyögvenyelős, gyenge ellenfél elleni szoros (7–3-nál voltak parázások a végén 😛) győzelem mint legenda? Hát az a korábbi mérkőzésekre nézve gázWyatt
Savanyú a szőlő? Vagy irigykedsz az irányítónkra? Mondjuk mindkettőt megértem. 😛

1,5 negyed után 7-3-nál bokaficama (nem bibi, bokaficam, tudod, amivel egy hónapot pihenni szoktak 😉) van a QB-nak. Ebbe mi a ciki? Az hogy 1,5 negyed alatt nem dőlt el a meccs, vagy az, hogy lépni se tudó QB-val nem pakoltunk fel 20 pontot a táblára?

Ez a meccs kibaszott emlékezetes marad Benről és a csapatról, mert megmutatkoztak nagy erényeik, ami miatt ez a csapat az elmúlt 8 év legjobbja. Olyat mutatott Ben, ami a mai NFL-ben példanélküli.Soldados
Gondoltam írok valami hosszút, de úgy döntöttem, hogy felesleges. Nekem nem savanyú, mindig szívesen látom, ha az egyik nagy rivális kikap (nem a sérüléseket), így nem bántam volna, ha zacsiztok, de ez ellen a Browns ellen még egy BB nélküli Steelersnek is csak a győzelem lehetett volna az egyetlen elfogadható eredmény. Innentől kezdve szerintem felesleges kockázat volt, jó, nagy momentum meg minden, és nincs ha, de gondolom élvezetetek volna egy BB mentes folytatást. Persze tudjuk, Tebow után BB a legnagyobb, aki úgyis halhatatlan szal nem volt benne kockázat. De egy nem elit ellenfél elleni szenvedéses győzelem után a legendás nekem így is túlzás. Ha bírja, akkor ne ettől legyen legendás, ha nem, akkor meg üljön le a seggére. Na, majd a PO-ban folyt köv 😛Wyatt
Én is terveztem, hogy hosszút írok, de nem fogok.

De a legendás meccs nem attól lesz legendás, hogy egy nagy ellenfelet nagyon elversz. Pl nekem a Pats idei elverése semmit nem jelent egy statement W-n kívül. Semmi emlékezetes nem volt benne, amitől legendás lehetne, agyondomináltuk a meccset, és nyertünk, ennyi. Az eredmény a Patsre volt hízelgő (Nem azért hozom ezt a példát, mert Patses vagy). Egyszerűen semmi extra. Egy meccs a sok közül. Ez viszont nem volt az. Ezt a meccset a körülmények tették azzá, tök mindegy ki az ellenfél, egyszerűen visszament olyan bokával, hogy lépni nem tudott és győzelemre vezette a csapatot, passzolt, sőt újabb ütéseket nyelt be. Ez egy legendás teljesítmény volt. Nem az ellenfél minősége, nem maga a yardok tették azzá, hanem hogy milyen körülmények között érte el. A különleges körülmények, nem mindennapi tettek, teljesítmények tesznek legendássá egy meccset, nem pedig az a tény, hogy 2 nehézsúlyú csapat találkozik.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 12 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Nincsmit. 😉
Élőben igazából még durvábbnak tűnt.
Még a riporterek is azonalli IR-t mondtak.
2play múlva jött vissza. :oBazzani
Na most viszont csalódtam. 😕 Ez lófasz Benhez képest. Ryan simán tudott futni is, kb semmi baja nem volt, az öltözőbe menet se húzta a lábát, ez kb megnézték, hogy tényleg nincs semmi, azt visszament. Ben lépni se tudott normálisan. Nagyon más kávéház.Soldados
Itt van szemből a Ryan eset.
http://www.youtube.com/watch?v=tgdH_6ccBUI&feature=related
Szerintem nem sokan játszottak volna ezután.
Szerencséje,hogy nem volt törés.Bazzani
Tök mindegy, hogy néz ki, Ryannek láthatóan semmi baja nem volt. BB lépni alig tudott.

Az egyedüli jó példa tenorxé volt. Na az a Lefty történet is elképesztő, de az meg NCAA volt. NFL-ben én ilyet nem láttam, hogy vki lépni alig tud, de felmegy. De érdekes módon az elemzők/szakírók is ezt mondják, írják, de biztos ez szinte mindennapos...

Én viszont elég sok meccset láttam és ilyet még nem láttam a közelmúltban.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 12 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
http://nicepickcowher.com/2011/12/10/chalk-talk-steelers-coaching-stubborn-and-stupid-on-thursday-night/

Szinte tökéletesen leírta a gondolataimat, meg amiket mondtam,

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 12 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
http://www.youtube.com/watch?v=PT0o8WJpULI&feature=related

😀 😀 😀

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 12 éve
laby Pittsburgh Steelers 1 161 — A megye legjobb puntere!
Két hetet írtak, 10 nap volt a meccsig akkor, szal az már simaliba 😀Wyatt
Igen, egy ilyen sérülésnél nagyjából két, rosszabb esetben három hét kell a felépüléshez, ezért is bízom Ben játékában.

Ha nem lesz bevethető, én is Dixont látnám szívesebben kezdőként.vassadi
Dixont mindig is imádtam, ezért szerettem a pre-seasonokat, mert ott mindig láttam játszani. A sok új sráccal együtt akik szintén érdekeltek.
Ez a fal mögött és ennyi idő után már Batch előtt kellene most is lennie a rosteren szerintem. Még ha Batch nagy veterán akit hatalmas respekt illet, azért még is Dixon tud ficánkolni egy beomladozó zsebben és akkor is futni hogyha minden elkapó lefogva.
Persze nem a legjobban passzoló irányító, de abban is sokat fejlődött szerintem.

több mint 12 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Ebből a meccsből legenda lesz. Big Benre nincsenek szavak, úgyhogy meg is hagyom másnak a szuperlatívuszok halmozását. Óriásit harcolt ő és az egész csapat is, ez az igazi Steelers football.vassadi
Nagyon jó ez a csapat tényleg, de azért ez a Browns messze nem egy legyőzhetetlen ellenfél, pláne a csütörtöki teljesítménye után... Szal okés, hogy bibis volt a lába meg minden, de egy nyögvenyelős, gyenge ellenfél elleni szoros (7–3-nál voltak parázások a végén 😛) győzelem mint legenda? Hát az a korábbi mérkőzésekre nézve gázWyatt
Szerintem nem az 51-0-ás meccsek a legendásak.

Egyébként jó fejek vagytok. Még Soldi ír két kommentet a Ben témához, és a vége az lesz a reakciótokból ítélve, hogy semmi extra nem történt, és hát különben is a Pecmeregi ötös számú csavargyár, ismertebb nevén a PÖCS FC elleni győzelem még úgyis minimum lett volna, hogy én vagyok pl. az irányító.

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 12 éve
laby Pittsburgh Steelers 1 161 — A megye legjobb puntere!
Az orvosok biztos hogy azt mondták hogy ha ráhallgatnak akkor kerülje el a pályát.laby
Az orvosok egyelőre nem mondtak semmit. A hét folyamán kiderül, mennyire gyógyul a sérülés, és ennek függvényében dől el, hogy játszik-e.

A csoportgyőzelemre még van esély, de annyit szerintem nem ér a dolog, hogy sérülten pályára küldjük. Persze lehet, hogy Ben ezt másként gondolja...vassadi
Nem azokról az orvosokról beszéltünk akik utólag nézik meg, hanem azokról akik a meccs közben nézegették és véleményt mondtak a lábáról. (Lehet hogy ugyan az a kettő, de a szituáció más)

több mint 12 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 613
Két hetet írtak, 10 nap volt a meccsig akkor, szal az már simaliba 😀Wyatt
Igen, egy ilyen sérülésnél nagyjából két, rosszabb esetben három hét kell a felépüléshez, ezért is bízom Ben játékában.

Ha nem lesz bevethető, én is Dixont látnám szívesebben kezdőként.
több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Két hetet írtak, 10 nap volt a meccsig akkor, szal az már simaliba 😀

több mint 12 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 597 — 毎日何かを学ぶ
Gondolom Friscoban a meccs előtt a bemelegítésnél fog eldőlni nagyjából, hogy ki lesz a kezdő, csak Batch ne. Nagyom bírom az öreget és tényleg mindig ott van, volt amikor szükség van, volt rá, de eljárt felette az idő.
több mint 12 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 613
Az orvosok biztos hogy azt mondták hogy ha ráhallgatnak akkor kerülje el a pályát.laby
Az orvosok egyelőre nem mondtak semmit. A hét folyamán kiderül, mennyire gyógyul a sérülés, és ennek függvényében dől el, hogy játszik-e.

A csoportgyőzelemre még van esély, de annyit szerintem nem ér a dolog, hogy sérülten pályára küldjük. Persze lehet, hogy Ben ezt másként gondolja...