Pittsburgh Steelers

73 feliratkozó

több mint 12 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 613
Ha Starks marad, akkor nem kell OL, jók lennének ők Gilberttel, colont pedig ki kéne baszni.Soldados
Backupnak pedig maradna J. Scott? 😊 Tőle mindenképpen meg kell szabadulni, viszont ha Colon is megy, akkor OT pickre is számíthatunk.
több mint 12 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Ha Starks marad, akkor nem kell OL, jók lennének ők Gilberttel, colont pedig ki kéne baszni.

Nálam is ILB az 1. kör.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 12 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 613
ha mcLondon pipa, Saundres nemandrás is pipa Johannzon kisasszonnyal együtt, akkor marad az ILB megaz ÓL - Sly szerintem darál, tehát első pikkre mehetnénk Tekkölre ( van pénzünk jövőre MaxiBébire? ) vagy Gárdra. Az egy negativum, hogy nem lesz Gátőr a drafton. Ja majdnem kihagytam, Blokker vaz RFB 😀sutianap
Ha NT-t nem is, de ILB-t hoznék első körben; Burfict, Kuechly, Te'o, és Hightower közül valaki még csak bent lesz. OL-be most is legkorábban második körben draftolnék. Ha Colonnal számolunk, és Starks is marad, akkor a tackle poszt pipa, így marad a guard, oda meg úgyis kell valaki Kemo valószínűsíthető távozása miatt.
több mint 12 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 298 — capitaine du château de Vienne 1487
ha mcLondon pipa, Saundres nemandrás is pipa Johannzon kisasszonnyal együtt, akkor marad az ILB megaz ÓL - Sly szerintem darál, tehát első pikkre mehetnénk Tekkölre ( van pénzünk jövőre MaxiBébire? ) vagy Gárdra. Az egy negativum, hogy nem lesz Gátőr a drafton. Ja majdnem kihagytam, Blokker vaz RFB 😀

Haszi, miljen stilusú zene bejövős neked?


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 12 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 613
Pont ezért merült fel bennem,hogyha Miller lesérül nincs klasszikus helyettese,hanem van a hibridünk és a sokoldalú wr corp.Blitzburgh
Saunders-ről se feledkezzünk meg, ő is fokozatosan egyre nagyobb szerephez jut (természetesen továbbra is mint harmadik számú TE). Nem feltétlenül kell Miller mögé egy vele azonos stílusú tight end, ezen a poszton is bőségesen megvagyunk.
több mint 12 éve
Blitzburgh Pittsburgh Steelers Notre Dame Fighting Irish 1 255 — Hunt for 7.
Pont ezért merült fel bennem,hogyha Miller lesérül nincs klasszikus helyettese,hanem van a hibridünk és a sokoldalú wr corp.
több mint 12 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Télleg,ha már draft..szerintetek Miller utódját mikor húzzuk?
Nem tudom,hogy Johnson mennyire talentum,de úgy tűnik,nem Miller szint,még a karaktere is más.Blitzburgh
Miller utódja még ráér vagy 4 évet tuti.

Johnson meg teljesen más típusú játékos, ő FB/TE hibrid, sokkal inkább blokkolásban jeleskedik és leginkább arra is használjuk.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 12 éve
Blitzburgh Pittsburgh Steelers Notre Dame Fighting Irish 1 255 — Hunt for 7.
Télleg,ha már draft..szerintetek Miller utódját mikor húzzuk?
Nem tudom,hogy Johnson mennyire talentum,de úgy tűnik,nem Miller szint,még a karaktere is más.
több mint 12 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Soldi Gay-t emelte ki a D-ből, én McLendont említeném meg külön: nem sokat volt pályán, de amikor lehetőséghez jutott, szép dolgokat láthattunk tőle is. Eddig azt mondtam, mindenképpen NT pickre van szükségünk a jövő évi draft első körében, de kezdek elbizonytalanodni...

Illetve Brown. 5 elkapásból 151 yard, megint a 3rd downok, és a 79 yardos catch and run, amivel pontot tett a mérkőzés végére. Lehet, hogy Wallace az utóbbi hetekben kicsit eltűnt, kevesebb szerepet kap, de szó sincs formahanyatlásról, vagy bármilyen más problémáról: minden a másodéves WR felemelkedésének eredménye.vassadi
Totál egyetértek. Mind McLendonban, mind az NT-draft (elhalasztásá)ban, mind a WR-kérdésben, azaz Brownban és Wallace-ban.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 12 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
nemkőMannyng nemkőBredi nemkőRodzser
ŐkőAKövetelő
http://www.youtube.com/watch?v=EN-3_OR7JoE (Soldi 😉 )sutianap
Neked valahogy mindig sikerül vmi számomra hallgathatatlan izét linkelned. Mindig asziszem vmi faszányos vidijó, öszefogi, ilyesmi, erre mindig vmi tré😛

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 12 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 613
Soldi Gay-t emelte ki a D-ből, én McLendont említeném meg külön: nem sokat volt pályán, de amikor lehetőséghez jutott, szép dolgokat láthattunk tőle is. Eddig azt mondtam, mindenképpen NT pickre van szükségünk a jövő évi draft első körében, de kezdek elbizonytalanodni...

Illetve Brown. 5 elkapásból 151 yard, megint a 3rd downok, és a 79 yardos catch and run, amivel pontot tett a mérkőzés végére. Lehet, hogy Wallace az utóbbi hetekben kicsit eltűnt, kevesebb szerepet kap, de szó sincs formahanyatlásról, vagy bármilyen más problémáról: minden a másodéves WR felemelkedésének eredménye.
több mint 12 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Utálom az ESPN új AFC North bloggerét, de nagyon jó mondat tőle BB-ről:

"You can break his nose. You can break his thumb. The problem is, no one has ever broken his will to win."


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 12 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 613
A meccs előtt egyébként Hoke mellett Dwyert is IR-re tettük; Ivy és Cromartie-Smith került rosterre.
több mint 12 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 298 — capitaine du château de Vienne 1487
nemkőMannyng nemkőBredi nemkőRodzser
ŐkőAKövetelő
http://www.youtube.com/watch?v=EN-3_OR7JoE (Soldi 😉 )


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 12 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 613
Ebből a meccsből legenda lesz. Big Benre nincsenek szavak, úgyhogy meg is hagyom másnak a szuperlatívuszok halmozását. Óriásit harcolt ő és az egész csapat is, ez az igazi Steelers football.
több mint 12 éve
Szokol Pittsburgh Steelers 6 936 — Steelers fan
Nekem az a véleményem a Harrison-hittel kapcsolatban, hogy neki akkor és ott ez volt a dolga. Kijött a qb, vétlen volt, persze hogy megpróbál rajta egy akkorát ütni, amekkorát csak lehet. Miért kellene máshogy kezelni, mint egy rb-t vagy egy wr-t?? Ott is az a cél, hogy akkorát kapjon, hogy a következő játékban ne legyen kedve virgonckodni. Látva a meccs végi intet, ez össze is jött.
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Basszus ez az "óratorony" nem ember. Látva a sérülést, azt hittem annak a lábnak egy évre annyi, erre nem egész egy negyeden belül visszajön és játszik. :o Minden elismerésem neki.

Amúgy Ricsinek igaza volt a meccs végén, az döntötte el a meccset, hogy a Steelers jó csapat. A jó csapat kritikus pillanatokban csinálja meg a yardokat és a playeket, a gyenge csapat meg a meccs elején és garbage time-ban. Az első meccsnyerést jelent, a második csak statisztika javításra elég.

Harrison meg "hozta magát". Becsületére legyen mondva, legalább odament McCoy-hoz utána és lepacsizott vele. De így is lassan oda jut, hogy róla nevezik el majd az ilyen playeket. 😊peterk2005
Az hogy Big Ben visszatért hatással volt az egész csapatra, a védelemre is, amikor érzik a játékosok hogy a vezérük ha összeszoritott fogakkal is de nem hagyja őket cserében, nagyot tud ám lenditeni egy csapaton, szóval le a kalappal előtte, igazi harcos!
több mint 12 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 685 — The only discipline that lasts, is self discipline
Basszus ez az "óratorony" nem ember. Látva a sérülést, azt hittem annak a lábnak egy évre annyi, erre nem egész egy negyeden belül visszajön és játszik. :o Minden elismerésem neki.

Amúgy Ricsinek igaza volt a meccs végén, az döntötte el a meccset, hogy a Steelers jó csapat. A jó csapat kritikus pillanatokban csinálja meg a yardokat és a playeket, a gyenge csapat meg a meccs elején és garbage time-ban. Az első meccsnyerést jelent, a második csak statisztika javításra elég.

Harrison meg "hozta magát". Becsületére legyen mondva, legalább odament McCoy-hoz utána és lepacsizott vele. De így is lassan oda jut, hogy róla nevezik el majd az ilyen playeket. 😊


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 12 éve
Blitzburgh Pittsburgh Steelers Notre Dame Fighting Irish 1 255 — Hunt for 7.
Nézem a tv-t,körbekérdeznek mindenkit,és nem mondják,hogy "hentesakció". Warner épp azt mondta,hogy ez egy "unlucky contact" volt. Harrison alacsonyabb Mekkojnál,és lehajtja a fejét. Semmi gond. És persze azt tanítják,hogy ne gyere ki a zsebből,csak ha 1000% a siker.
De ha már kijöttél,és a liga "Beast" lb-je jön szembe,akkor vállald..

A rákövetkező McCoy int-ről azt mondja röhögve Warner" még biztos feketét látott/és sárgát/"...😊)
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Hát igen a meccs kommentálasa címén amit Ricsiék csináltak az nállam is kiverte a biztosítékot ,azért ennyi idő után már túlléphetne azon a bizonyos meccsen.De ha nem is sikerül azért ne éreztesse már az egész közvetítés alatt,hogy utálja a Steelerst,és csalódott mert nem kapott ki.És abból is kezd elegem lenni,hogy a Steelers ellen minden csapat rossz napot fog ki ,nem a csapat jó hanem az ellenfélnek nem jön össze semmi.Nállunk mindenki hentes és az edzői kar a hülyék gyülekezete (lásd BigBen visszküldése)az ellenfél minden játékosa meg egy angyal.Lehet nekem is minden meccset eredeti kommentárral kellene néznem,igaz angolul egy kukkot se tudok de nem húzna fel ez a dolog.
több mint 12 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Szögezzük le, az a "sokadik" ilyen hitje, konkrétan az első volt idén...Soldados
Ne engem támadjatok, nekem sok bajon nincs vele, már csak azért sincs mert én is LB vagyok, és tudom milyen az amikor pl egy sack előtt vagy csak egy sima tackle-nél , lemegy a fekete függöny és felfokozott állapotban az ember csak arra koncentrál hogy földre vigye az ellenfelét, ugye az NFL ben meg ez még hatványozottan igaz, nem gondolkodik sokat hogy milyen módszerrel, meg hogy éppen vigyázzon a fejére, hát nem hiába van rajta sisak... de ennek ellenére szabályokba ütközött, és ezért irtam csak hogy nem biztos hogy ez a semleges nézőknek szimpatikus, vagy éppen azoknak akik nem játszák ezt a játékot és nem tudják átérezni a dolgokat....ennyigravedigger
Ja, nem támadásnak szántam, csak gondoltam leírom, hogy a közvetítésben hallott sokadik, az idén éppen az elsőt jelenti. 😊


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Szögezzük le, az a "sokadik" ilyen hitje, konkrétan az első volt idén...Soldados
Ne engem támadjatok, nekem sok bajon nincs vele, már csak azért sincs mert én is LB vagyok, és tudom milyen az amikor pl egy sack előtt vagy csak egy sima tackle-nél , lemegy a fekete függöny és felfokozott állapotban az ember csak arra koncentrál hogy földre vigye az ellenfelét, ugye az NFL ben meg ez még hatványozottan igaz, nem gondolkodik sokat hogy milyen módszerrel, meg hogy éppen vigyázzon a fejére, hát nem hiába van rajta sisak... de ennek ellenére szabályokba ütközött, és ezért irtam csak hogy nem biztos hogy ez a semleges nézőknek szimpatikus, vagy éppen azoknak akik nem játszák ezt a játékot és nem tudják átérezni a dolgokat....ennyi
több mint 12 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Hentes akció? Sisakrácsot találta el. PONTOSAN UGYANÚGY, ahogy Redmant lefejelték. Előbbit észre sem vette se ricsi, se Bencsics, pedig visszalassították többször is, mivel Redman felállt és folytatta. McCoy viszont kifeküdt, így aztán Harrison meg hentes lett és negyed órán keresztül taglalták a baromságaikat megint.

Ugyanolyan hit volt mindkettő, egyiket észre sem veszitek, a másiknál meg világgá kell kürtölni.kishaszi
Figyelj nem igazán szeretnék ebbe belemenni, normális dolog hogy véded mert Steelers játékos, de nem az első és gondolom nem is az utolsó ilyen megmozdulása volt Harrisonnak, ugyan új vagyok a fórumon de gondolom kitárgyaltátok itt mindet mert elég nagy port kavart az államokban is...arra vonatkozott csak amit mondtam hogy semleges érzelmű szurkolónak a tegnap esti meg a korábbi dolgai nem valószinű hogy szimpatikusak...egyébként én speciel tisztelem a játéktudását, és ő már csak ilyen...gravedigger
Nem védem, csak egyenlő elbírálást óhajtok. Az most mindegy, hogy kinek hanyadik. a történet az, hogy csinált helmet to facemask ütközést a Browns játékos is, meg a Steelers is. Utóbbi hentes, előbbi meg sincs említve-

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 12 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Szögezzük le, az a "sokadik" ilyen hitje, konkrétan az első volt idén...


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Hentes akció? Sisakrácsot találta el. PONTOSAN UGYANÚGY, ahogy Redmant lefejelték. Előbbit észre sem vette se ricsi, se Bencsics, pedig visszalassították többször is, mivel Redman felállt és folytatta. McCoy viszont kifeküdt, így aztán Harrison meg hentes lett és negyed órán keresztül taglalták a baromságaikat megint.

Ugyanolyan hit volt mindkettő, egyiket észre sem veszitek, a másiknál meg világgá kell kürtölni.kishaszi
Figyelj nem igazán szeretnék ebbe belemenni, normális dolog hogy véded mert Steelers játékos, de nem az első és gondolom nem is az utolsó ilyen megmozdulása volt Harrisonnak, ugyan új vagyok a fórumon de gondolom kitárgyaltátok itt mindet mert elég nagy port kavart az államokban is...arra vonatkozott csak amit mondtam hogy semleges érzelmű szurkolónak a tegnap esti meg a korábbi dolgai nem valószinű hogy szimpatikusak...egyébként én speciel tisztelem a játéktudását, és ő már csak ilyen...