Pittsburgh Steelers

73 feliratkozó

több mint 12 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Nekem a kedvenc irányítóm volt Tebow draftolásáig.
Én előbb tenném őt a csapatomba mint Bradyt avagy Aaronon kívül bárkit ő speciális eset.

És hogy miért BB? Mert ő minden körülmények közt clutch marad. Neki nem kell elit vagy megbízható fal. Csúcs elkapók. Minden körülmények közt tette és teszi a dolgát. Akár törött gerinccel is, ha kap egy karót meg egy válfát.Delonso_
Félreértés ne essék, Rodgers bár jobbnak tartom BB-nél, de nem cserélném el senkire, még Rodgers-re sem, pont azért amit te is írtál.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 12 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Nekem a kedvenc irányítóm volt Tebow draftolásáig.
Én előbb tenném őt a csapatomba mint Bradyt avagy Aaronon kívül bárkit ő speciális eset.

És hogy miért BB? Mert ő minden körülmények közt clutch marad. Neki nem kell elit vagy megbízható fal. Csúcs elkapók. Minden körülmények közt tette és teszi a dolgát. Akár törött gerinccel is, ha kap egy karót meg egy válfát.
több mint 12 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Nyilván benne vannak ezek is a pakliban Soldi, ezt nem vitatom.

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 12 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
haszi ennek sztem 3 főbb oka van:

Rodgers > BB
GB OL > PIT OL
A GB évek óta pass heavy offense-t futtat, mi pedig most esünk át filozófiaváltáson.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 12 éve
Spy Pittsburgh Steelers 2 337
http://www.behindthesteelcurtain.com/2011/12/6/2616901/up-close-and-personal-with-the-steelers-secondary-coach-carnell-lake#storyjump

Carnell Lake interjú -én megvettem...
több mint 12 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Mondom Soldi, amíg azt az eredményességet nem tudjuk hozni ezzel WR corppal, mint a GB, addig nem emllíteném egy lapon őket. Bármennyire is szeretem Wallace-t és az az igazság Brown is egyre zseniálisabb, Sanders is nagyon jó.. lenne, lehetne, de a kártyákat nem nagyon variáljuk. Továbbra is az jön le, hogy Ariansék néha sikeres gameplan-t terveznek 1-1 emberre, és akkor az illetőnek nagyon jó napja van, és mondhatjuk a Steelers O-nak is. A kreativitást továbbra is hiányolom, hisz ha liga legjobbjai között tartjuk számon ezt az egységet, akkor illene azt úgy is használni, kihasználni. Amit a GB meg is tesz. Mi nem. szóval a "kicsik" fejlődését mindenki látja. Arianséknál én ezt kevésbé vélem felfedezni. Persze nem egyik napról a másikra kell, de számomra picit lassúnak tűnik ez a folyamat. /lehet egyelőre csak türelmetlen vagyok, és az lesz, amit Fake ír, csak győzzem kivárni😀/kishaszi
Na akkor most jöjjön a szentségtörés..

BB-t 2004-ben draftoltuk emlékeim szerint. Az elmúlt két-három évtől eltekintve, ez az offense egy run-heavy offense volt véleményem szerint, ehhez volt a fal is kitalálva. Ez azt eredményezte, hogy a pass blockban gyengébb emberkék közé kellett egy nagy darab, de mégis mozgékony irányító, aki tud menekülni, bírja a sackeket, ütéseket, mindemellett bármikor képes meccset nyerni, mert tehetsége, mentális képessége megvan mindehhez.

Tudjuk jól, hogy nem csinál olyan statokat, mint Brady, nincs olyan konzisztens, mint Manning, mégis azt mondtuk, hogy ebbe az offense-be ő a tökéletes ember.

Aztán a Tomlin-érában kitaláltuk, hogy legyünk pass-heavy offense, amihez ott van az elkapó-brigád, a fal olyan, amilyen. Viszont itt jobban kijönnek Ben hibái és én azt mondom, hogy az erősségei kevésbé. Véleményem szerint ez is az egyik oka, hogy nem úgy termeljük a pontokat, mint az általad emlegetett GB.

Összességében úgy gondolom, hogy ebbe a rendszerbe nem BB a megfelelő ember. Félreértés ne essék, nem szeretném, ha más irányítaná ezt a csapatot, mert imádom a játékstílusát, mégis azt mondom, hogy amíg ő lesz a qb és ennyire a passzjátékokat fogjuk erőltetni, addig nem leszünk képesek tartósan sok pontot szerezni hullámvölgyek nélkül.Szokol
BigBen minden szempont alapján TOP5 QB. Nagyon sok statisztikában van olyan jó, mint a passzológép QB-k, s legalább annyira konzisztens, mint Manning. (Szvsz nem Manning a konzisztencia szobra.) Ezek városi legendák, Ben igenis nagyon jó, (majdnem) elit passzoló QB.
Ő a Ti emberetek, az ő sack állósága, az OL gyengeségeit felülíró menekülési képessége az ellenfél Def-ét teljesen szokatlan erőfeszítésre kényszeríti. Őt nem elég nyomás alatt tartani, le kell gyalulni, el kell ásni.
A hullámvölgyeket akkor tudja BigBen csökkenteni, ha a döntéshozatali algoritmusában lejjebb tekeri a kockázatvállalás szintjét. Eddig "nyugodtan" bevállalhatott kupac aljáról dobást, eladhatta a labdát, a D úgyis visszaadta neki. A pass heavy offense önmagában megköveteli a labdabiztonságot, és most nincs is mögötte ilyen kaliberű Def (nem szereznek labdát például).
Nem olyan nagy dolog ez, hogy ne tudná megoldani. Nagyon is meg fog felelni ő pass heavy-be, csak jobban kell ügyelnie a labdára.

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 12 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Lehet így van. Én egy picit mégis máshogy látom. Szóval, amiért olyan statokat hoznak bizonyos QB-k az nem csak a QB-n múlik sok esetben, mert mondjuk Rodgers szerintem a legjobb QB a ligában és nyilván Ben nincs a szintjén, de annyival nem is gyengébb szerintem ... -> és amiről beszélek, hogy sok olyan playt látok, amikor kilóméterekre szakadnak el a WR-ek, egy meccsen is. Inkább rengetegszer😛
Ezt vhogy nem látom nálunk, mi minden centiért brusztolunk, védőkkel a nyakunkon

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 12 éve
Szokol Pittsburgh Steelers 6 936 — Steelers fan
Mondom Soldi, amíg azt az eredményességet nem tudjuk hozni ezzel WR corppal, mint a GB, addig nem emllíteném egy lapon őket. Bármennyire is szeretem Wallace-t és az az igazság Brown is egyre zseniálisabb, Sanders is nagyon jó.. lenne, lehetne, de a kártyákat nem nagyon variáljuk. Továbbra is az jön le, hogy Ariansék néha sikeres gameplan-t terveznek 1-1 emberre, és akkor az illetőnek nagyon jó napja van, és mondhatjuk a Steelers O-nak is. A kreativitást továbbra is hiányolom, hisz ha liga legjobbjai között tartjuk számon ezt az egységet, akkor illene azt úgy is használni, kihasználni. Amit a GB meg is tesz. Mi nem. szóval a "kicsik" fejlődését mindenki látja. Arianséknál én ezt kevésbé vélem felfedezni. Persze nem egyik napról a másikra kell, de számomra picit lassúnak tűnik ez a folyamat. /lehet egyelőre csak türelmetlen vagyok, és az lesz, amit Fake ír, csak győzzem kivárni😀/kishaszi
Na akkor most jöjjön a szentségtörés..

BB-t 2004-ben draftoltuk emlékeim szerint. Az elmúlt két-három évtől eltekintve, ez az offense egy run-heavy offense volt véleményem szerint, ehhez volt a fal is kitalálva. Ez azt eredményezte, hogy a pass blockban gyengébb emberkék közé kellett egy nagy darab, de mégis mozgékony irányító, aki tud menekülni, bírja a sackeket, ütéseket, mindemellett bármikor képes meccset nyerni, mert tehetsége, mentális képessége megvan mindehhez.

Tudjuk jól, hogy nem csinál olyan statokat, mint Brady, nincs olyan konzisztens, mint Manning, mégis azt mondtuk, hogy ebbe az offense-be ő a tökéletes ember.

Aztán a Tomlin-érában kitaláltuk, hogy legyünk pass-heavy offense, amihez ott van az elkapó-brigád, a fal olyan, amilyen. Viszont itt jobban kijönnek Ben hibái és én azt mondom, hogy az erősségei kevésbé. Véleményem szerint ez is az egyik oka, hogy nem úgy termeljük a pontokat, mint az általad emlegetett GB.

Összességében úgy gondolom, hogy ebbe a rendszerbe nem BB a megfelelő ember. Félreértés ne essék, nem szeretném, ha más irányítaná ezt a csapatot, mert imádom a játékstílusát, mégis azt mondom, hogy amíg ő lesz a qb és ennyire a passzjátékokat fogjuk erőltetni, addig nem leszünk képesek tartósan sok pontot szerezni hullámvölgyek nélkül.
több mint 12 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Mondom Soldi, amíg azt az eredményességet nem tudjuk hozni ezzel WR corppal, mint a GB, addig nem emllíteném egy lapon őket. Bármennyire is szeretem Wallace-t és az az igazság Brown is egyre zseniálisabb, Sanders is nagyon jó.. lenne, lehetne, de a kártyákat nem nagyon variáljuk. Továbbra is az jön le, hogy Ariansék néha sikeres gameplan-t terveznek 1-1 emberre, és akkor az illetőnek nagyon jó napja van, és mondhatjuk a Steelers O-nak is. A kreativitást továbbra is hiányolom, hisz ha liga legjobbjai között tartjuk számon ezt az egységet, akkor illene azt úgy is használni, kihasználni. Amit a GB meg is tesz. Mi nem. szóval a "kicsik" fejlődését mindenki látja. Arianséknál én ezt kevésbé vélem felfedezni. Persze nem egyik napról a másikra kell, de számomra picit lassúnak tűnik ez a folyamat. /lehet egyelőre csak türelmetlen vagyok, és az lesz, amit Fake ír, csak győzzem kivárni😀/

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Wallace (3rd year), Brown (2nd), Ward (vet), Sanders (2nd), Cotchery (vet), plusz Miller (vet) és Saunders (1st). El nem cserélném ezt az elkapói brigádot senkiére, a GB-t érzem hasonló erősségűnek.Soldados
egyetertek annyival kiegeszulve h ha nalatok is ugy folytatjak az elkapobrigad modszeres erositeset mint ahogy azt gbben tettek idenig bezarolag akkor ez meg erosebb is lesz annal bar igen kicsi kulonbseggel.
cotchery es ward helyere kell ember; rossz belegondolni h ebbol mi sulhet ki beno kommandirozasaval. a csoportrivalisok meg kossek fel a gatyat aztan huzhatjak a cornereket ugyanebben a strukturaban 😊
több mint 12 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Amit már korábban jeleztem, most számmal megerősítve:

While Brown and Ward have the same propensity to come up big on third down. Brown is tied for third in the NFL in third-down receptions.

Ő az "új Ward", mind játékstílusban, mind munkamorálban (állandóan edz és pluszban kint marad, hogy még jobb és jobb legyen), mind a kritikus 3rd downokban. Wallace (3rd year), Brown (2nd), Ward (vet), Sanders (2nd), Cotchery (vet), plusz Miller (vet) és Saunders (1st). (Utóbbi is egyre nagyobb szerepet fog követelni magának, hihetetlen fizikai adottságai vannak és rendre él a bizonyítási lehetőséggel) El nem cserélném ezt az elkapói brigádot senkiére, a GB-t érzem hasonló erősségűnek.

És érdemes megnézni, hogy ezek a srácok hol is keltek el a drafton. Hát nem éppen az 1-2. körből építettük ki ezt a corpot. 😊


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 12 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 613
Carter, Dwyer, Woodley, és Sanders nem edzett ma. Utóbbi valószínűleg nem lép pályára csütörtökön, mert a térde még mindig nem jött rendbe teljesen. Foote és Foster is limitáltan edzett, mindkettejük játékára van esély.
több mint 12 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 298 — capitaine du château de Vienne 1487
Hoke nyakát műteni kell, a szezon hátralévő részében már nem állhat a csapat rendelkezésére. Elképzelhető, hogy ezzel NFL-pályafutása is véget ér.vassadi
Ezzel - nagy valószínűséggel - újabb ember távozott végleg a Steel Curtain 2.0-ból... 😕 Bár ő sosem volt alapkezdő, de egyértelműen részese volt Coach Dad legendás egységének, a legfontosabb kiegészítő, ha úgy tetszik csereembere volt.

Tudtuk, hogy ez az év erről fog szólni, de minden egyes alkalommal, amikor ilyennel szembesülök, szomorú leszek, hogy a legendás egység kirakós elemei szép lassan elhullanak, s eltűnnek örökre.

Ahogy Aaron Smith-nek, úgy Chris Hoke-nak is köszönünk mindent! Most már két emberért kell harcolniuk a többieknek, hogy ez az egység és ők is méltóképpen léphessen le a színről és zárhassák le csodálatos pályafutásukat.Soldados
Húkipukki pont a napján, azér a karácsonyi videón remélem fenn lesz- brühühü...........


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 12 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Hoke nyakát műteni kell, a szezon hátralévő részében már nem állhat a csapat rendelkezésére. Elképzelhető, hogy ezzel NFL-pályafutása is véget ér.vassadi
Ezzel - nagy valószínűséggel - újabb ember távozott végleg a Steel Curtain 2.0-ból... 😕 Bár ő sosem volt alapkezdő, de egyértelműen részese volt Coach Dad legendás egységének, a legfontosabb kiegészítő, ha úgy tetszik csereembere volt.

Tudtuk, hogy ez az év erről fog szólni, de minden egyes alkalommal, amikor ilyennel szembesülök, szomorú leszek, hogy a legendás egység kirakós elemei szép lassan elhullanak, s eltűnnek örökre.

Ahogy Aaron Smith-nek, úgy Chris Hoke-nak is köszönünk mindent! Most már két emberért kell harcolniuk a többieknek, hogy ez az egység és ők is méltóképpen léphessen le a színről és zárhassák le csodálatos pályafutásukat.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 12 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 597 — 毎日何かを学ぶ
Hoke nyakát műteni kell, a szezon hátralévő részében már nem állhat a csapat rendelkezésére. Elképzelhető, hogy ezzel NFL-pályafutása is véget ér.vassadi
Sajnálom, hogy idén már Ő a második veterán aki így kénytelen szögre akasztani. Mikulásnak azért még elmehet biztosan nagy sikere lenne látva a tavalyi videóját. 😀
több mint 12 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 613
Hoke nyakát műteni kell, a szezon hátralévő részében már nem állhat a csapat rendelkezésére. Elképzelhető, hogy ezzel NFL-pályafutása is véget ér.
több mint 12 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 597 — 毎日何かを学ぶ
Egy kis kedvcsináló, már ha valaki itt nem akarná megnézni az összecsapást 😀
http://steelers.hu/vonyitani-vagy-vicsorogni-fog-e-a-barna-kutya/
több mint 12 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 613
Első pár forduló után ilyen szavak hagyták el a számat egyik barátomnak: Wallace CJ után a legjobb elkapó, hogy miért? Mert utolérhetetlen, jól futja a route-okat és mindent elkap.
Hát sajnos az utóbbi az már hetek óta nem igaz, mert nagyon sok labdát dropol, az egyszerűt és a nehezet is amit az előtt megfogott.

Remélem a holtponton átlép aztán PO-ra visszatér a mi kis 150 yardos Májkink. 😊laby
A két TD már biztató volt, főleg amit a másodiknál művelt.
több mint 12 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 12 éve
laby Pittsburgh Steelers 1 161 — A megye legjobb puntere!
Azon gondolkoztam a meccs alatt tegnap, hogy nem lehetne Redmant egy kicsit többet használni? Egy 60-40 %-os carry-arány Mendenhallal szerintem hatékonyabb lehetne.Szokol
Én is szívesen látnám többet Redmant. Ritkán van hogy LOS-on elkapják és leviszik, ha szar a helyzet akkor is kihoz belőle yardokat. Nagyon csípem.

Wallace kicsit flusztraltnak tunt a meccse elejen, meg az utobbi par meccsen is..folyton ossszekap valakivel.xtaki
Első pár forduló után ilyen szavak hagyták el a számat egyik barátomnak: Wallace CJ után a legjobb elkapó, hogy miért? Mert utolérhetetlen, jól futja a route-okat és mindent elkap.
Hát sajnos az utóbbi az már hetek óta nem igaz, mert nagyon sok labdát dropol, az egyszerűt és a nehezet is amit az előtt megfogott.

Remélem a holtponton átlép aztán PO-ra visszatér a mi kis 150 yardos Májkink. 😊

több mint 12 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Wallace kicsit flusztraltnak tunt a meccse elejen, meg az utobbi par meccsen is..folyton ossszekap valakivel.

a tegnapi meccsen mintha vegre ultek volna a blitzek...hianyoztak...mennyi is lett a turnover mutato?xtaki
2-0.

Amúgy azért volt több blitz, mert hamar nagy vezetést szereztünk, s emiatt passzra volt kényszerítve a Cincy.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 12 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Hines has 10 more Catches left to reach his next career Milestone! 1,000 Total Career Catches. Hines is currently 8th on the all time NFL Career Receptions Ranking

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 12 éve
Szokol Pittsburgh Steelers 6 936 — Steelers fan
Azon gondolkoztam a meccs alatt tegnap, hogy nem lehetne Redmant egy kicsit többet használni? Egy 60-40 %-os carry-arány Mendenhallal szerintem hatékonyabb lehetne.
több mint 12 éve
The terrible towel Pittsburgh Steelers 521 — Steelers fan
Folyamatosan azt mondogattam a meccs alatt hogy basszus, most még kb az is összejön amit nem akarunk, meglesz ennek még a böjtje idén 😀
Azon ritka meccsek egyike volt ez ahol nem kaptam infarktust 😀
több mint 12 éve
xtaki Pittsburgh Steelers 3 365
Wallace kicsit flusztraltnak tunt a meccse elejen, meg az utobbi par meccsen is..folyton ossszekap valakivel.

a tegnapi meccsen mintha vegre ultek volna a blitzek...hianyoztak...mennyi is lett a turnover mutato?