Pittsburgh Steelers

73 feliratkozó

több mint 12 éve
Törölt felhasználó
2. Ben nem ember baszd meg, hogy visszajött -> Joe Montanára sem cserélném el. Harcos. Sok harcos van ebben a sportban, de olyan mint ő talán egy sem.Soldados
Guard Doug Legursky: “His toughness is unparalleled. For him to come back the way he did I wouldn’t want any other quarterback behind us.”
több mint 12 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 684 — Bears & Illinois fan
Sziasztok!
Sem a Steelers, sem Big Ben nem tartozik a kedvenceim közé, de a hajnali teljesítménye előtt megemelem a nem létező kalapomat. Ez egy példamutató sportemberi teljesítmény volt, illetve a csapatot is dicséret illeti, ahogy kezelték a szituációt és nemhogy megőrizték, de még növelték is az előnyüket. Grat!
Amúgy remélem nem lesz komolyabb baja a faszikámnak!

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 12 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Hentes akció? Sisakrácsot találta el. PONTOSAN UGYANÚGY, ahogy Redmant lefejelték. Előbbit észre sem vette se ricsi, se Bencsics, pedig visszalassították többször is, mivel Redman felállt és folytatta. McCoy viszont kifeküdt, így aztán Harrison meg hentes lett és negyed órán keresztül taglalták a baromságaikat megint.

Ugyanolyan hit volt mindkettő, egyiket észre sem veszitek, a másiknál meg világgá kell kürtölni.

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
És hogy miért BB? Mert ő minden körülmények közt clutch marad. Neki nem kell elit vagy megbízható fal. Csúcs elkapók. Minden körülmények közt tette és teszi a dolgát. Akár törött gerinccel is, ha kap egy karót meg egy válfát.Delonso_
Azért azt nem gondoltam, hogy ez ilyen gyorsan bekövetkezik.
Az ellendrukkerek az ilyen meccseket ha látják érthetik meg miért szerethető ez a csapat. Félidőben azon agyaltam, hogy BB nélkül mely meccsek hozhatók a PO-hoz, ha egyáltalán addig felépül és lám....
A D k..va jó volt és amikor kellett a futások is ültek.
Sajnálom a két fumblit, de végre megvan az a várva várt Troy INT.kittli
Igen de az ellendrukkerek azt is látják amiért éppen nem szerethető.... pl Harrison hentes akciója már megint... egyébként gratulálok a győzelemhez, le a kalappal Big Ben előtt.
Mik az infók vele kapcsolatban ?
több mint 12 éve
Szokol Pittsburgh Steelers 6 936 — Steelers fan
Bár kómásan néztem a meccset, de ha Mendenhall mindig ennyi yardot hozna az első ütközés után, mint most, egy rossz szót nem szólnék rá. Ezt a meccset nálam a két futó brusztolta ki, hatalmas terhet vettek le BB-ről a sérülése után.
több mint 12 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
És hogy miért BB? Mert ő minden körülmények közt clutch marad. Neki nem kell elit vagy megbízható fal. Csúcs elkapók. Minden körülmények közt tette és teszi a dolgát. Akár törött gerinccel is, ha kap egy karót meg egy válfát.Delonso_
Azért azt nem gondoltam, hogy ez ilyen gyorsan bekövetkezik.
Az ellendrukkerek az ilyen meccseket ha látják érthetik meg miért szerethető ez a csapat. Félidőben azon agyaltam, hogy BB nélkül mely meccsek hozhatók a PO-hoz, ha egyáltalán addig felépül és lám....
A D k..va jó volt és amikor kellett a futások is ültek.
Sajnálom a két fumblit, de végre megvan az a várva várt Troy INT.kittli
Na igen, többek közt ezért ő a kedvenc nálam is.
Amúgy is 20 juróm volt rajtatok, a szívem kilengett amikor láttam mennyire sántít.
több mint 12 éve
kittli Pittsburgh Steelers 2 207 — Steelers fan
És hogy miért BB? Mert ő minden körülmények közt clutch marad. Neki nem kell elit vagy megbízható fal. Csúcs elkapók. Minden körülmények közt tette és teszi a dolgát. Akár törött gerinccel is, ha kap egy karót meg egy válfát.Delonso_
Azért azt nem gondoltam, hogy ez ilyen gyorsan bekövetkezik.
Az ellendrukkerek az ilyen meccseket ha látják érthetik meg miért szerethető ez a csapat. Félidőben azon agyaltam, hogy BB nélkül mely meccsek hozhatók a PO-hoz, ha egyáltalán addig felépül és lám....
A D k..va jó volt és amikor kellett a futások is ültek.
Sajnálom a két fumblit, de végre megvan az a várva várt Troy INT.
több mint 12 éve
Red Star Pittsburgh Steelers 206
Ilyen egy tipikus Steelers győzelem. Himalája méretű szívritmus kilengéseket él át a mezei szurkoló, de a végén rádöbbenünk, hogy tulajdonképpen a győzelem végig zsebben volt. Ijesztően indult, de a defense hamar magára talált, aztán az egész horrorisztikussá vált BB sérülésével. Viszont ez volt az a pillanat amikor a defense lehúzta a rolót, tudták, hogy abban a helyzetben nem engedhetnek több pontot a Barnáknak, és ők meg is tették a dolgukat. Tudom, hogy Ben vasból van, de a második félidő kezdetén még én is dörzsöltem a szemem, hogy valóban őt látom e. De ő nem is vasból van, hanem rozsdamentes, saválló és megmunkálhatatlanul keményre edzett acélból. Végig bizonyos voltam a győzelemben, mert mindvégig vibrált mindkét csapatrészben a harci szellem. Azért két negatívum :
1. Négyszer egymás után a falba rohanni 1-2 yardra az end zonetól még egy Steelers szurkolónak is sok egy kicsit.
2. BB menetrendszerú pickjét most már hetek óta pontosan előre tudom, hogy mikor következik be. Hogyne tudnák akkor ezt a védők is olvasni.
Amúgy óriási gratuláció az egész csapatnak, mert ez így azért még akkor is pokoli nehéz volt, ha a Browns volt az ellenfél.





Aki másnak vermet ás, az sírásó.
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
gondoltam jövök és megírom, h BB egy állat és ezért szeretjük 😊
meg,h nem tudom miért nem futtatjuk redmant mikor mendy kétszer visszapattant a falról, de már mind megtettétek, így nincs más hátra mint mindenkinek szép napot kívánni 😊
nekem nagyon tetszett ma a csapat
Brown!!! 😊
na pacsi 😊
több mint 12 éve
bcsarli, Udvari Főkóstoló Pittsburgh Steelers 8 564 — A Heinz Field-en soha sem járt, hozzá nem értő lelkes amatőr
- Rég kerültem ilyen emocionális állapotba meccsen, mint most. Soldados
Én nem is hiszem hogy el fogok tudni aludni, pedig tehetném mert szabin vagyok de az alváshoz túl zaklatott vagyok pozitív értelemben 😀

több mint 12 éve
bcsarli, Udvari Főkóstoló Pittsburgh Steelers 8 564 — A Heinz Field-en soha sem járt, hozzá nem értő lelkes amatőr
Nem volt klasszikus értelemben jó meccs, de ezt letöltöm és megy az archívumba. Igazi Steelers esszencia volt, olyan apró momentumokat is beleértve, hogy Troy-nak nem az orvos tette helyre a vállát, hanem egy csapattárs például.
BB visszatérése jelentette egyértelműen a győzelmet, onnantól mindenki 1000%-on pörgött. A fal is felnőtt a feladathoz, 1 félidőn át meg tudták védeni. Lenyűgöző CSAPAT, egy hihetetlen vezérrel.

több mint 12 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
- Ez egy nagyon sima meccs lett volna, ha Ben nem sérül meg (a sérülés viszont csak az ő hibája volt)
- Ben nem ember, ez tuti - elfogult leszek, de nekem ő a liga legjobb QB-ja a szubjektív szempontjaim alapján.
- Rég kerültem ilyen emocionális állapotba meccsen, mint most. Minden passzánál egyszerűen hidegrázásom volt, hogy mit művel ez az ember féllábbal is, imádom az ilyen mindenre elszánt embereket, egyszerűen harcos, aki mindent feláldoz a csapatért és a győzelemért.
- Büszke vagyok erre a csapatra, hogy amikor kell, iszonyatosan tud küzdeni, úgy, ahogy a másik 31 csapat nem. Öröm volt nézni, ahogy a csapat válaszolt Ben visszajövetelére, s mindenki 110%-ra kapcsolt, hogy ha ő még így is visszatér a csapatért, akkor most a csapatnak egyemberként meg kell szakadni érte.
- Gay egész évben gecijó.
- Kemo takarodj! -> nagyon fontos lenne, hogy Pouncey sérülése ne legyen komoly.
- Tomlin nagyot hibázott, hogy a CLE goalline standnél egyetlen carryt sem adott Redmannek.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 12 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
BB egy állat. Ezért imádjuk. Meg ezért kijár a tisztelet, akárki akármi mond, vagy mennyire nem kedveli. Fél lábbal is játszik és ...

Kiemelném Gayt: nagyon nagyot játszott ma, olvasta a játékot - erről beszéltem, sokat fejlődött ebben és így már értékes tagja ennek a defensenek - nyilván más egy GB O, de jelen pillanatban ez egyelőre most nem érdekes.

Azért a bírók basszák meg, Redman first downt csinál, telibe helmet to helmetet kap és semmi, sőt holding, 3 és 11. és INT- aztán meg Harrison a mészáros... nevetséges.

jah, viszont bármekkora harcos BB, félek van ott szalagszakadás . . . lehetne ezt most ragozni, de indulok melóba

***

még valami:
Brown lassan numero uno R lesz 😀 Hihetetlen 3rd downok... és a TD.. Wallace a kedvenc, de Tóni is rohamos léptekkel fejlődik

goal line 4x középre futni szarul... 1 quick slant se, se Redman.. bazzeg



továbbra se értem, hogy mitől kezdett működni a pass prot és a run block Ben visszajövetele után, illetve DE... csak akkor előtte....... janus arc

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 12 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 597 — 毎日何かを学ぶ
Néha ilyenkor megszólal a fejemben a G 'n R You Colud be Mine száma és azt várom mikor lesz a szeme piros és látszanak ki a drótok meg a vasak. Hasta la Vista Bébi 😀
több mint 12 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
1. Gyorsan jegyezzük meg, ez nem a fal hibája volt, Bené egyedül a hiba, egyértelműen ő tartotta túl sokáig a labdát.
2. Ben nem ember baszd meg, hogy visszajött -> Joe Montanára sem cserélném el. Harcos. Sok harcos van ebben a sportban, de olyan mint ő talán egy sem.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 12 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 597 — 毎日何かを学ぶ
Mi lesz így velünk. Ha Lőcs nem tér vissza még a PO is úszhat. Charlie sajna nem képes levezényelni a hátralévő meccseket.
több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 481
http://www.nfl.com/news/story/09000d5d824d2fe1/article/steelers-roethlisberger-changes-identity-on-off-field?module=HP11_content_stream

Jó kis cikk Benről, érdemes elolvasni. 😊
több mint 12 éve
Blitzburgh Pittsburgh Steelers Notre Dame Fighting Irish 1 255 — Hunt for 7.
http://www.nfl.com/videos/nfl-films-sound-efx/09000d5d824d6a61/Sound-FX-Brett-Keisel?module=HP11_content_stream

Sound FX by szakállvokál...😊)
több mint 12 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
http://citycreative.wordpress.com/2011/01/27/fear-the-beard/

ime az első kult: Cthulhu-Keisel, a félelem maga 😂sutianap
Octo-Keisel... KraKe(n)isel... 😂

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 12 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 298 — capitaine du château de Vienne 1487
http://citycreative.wordpress.com/2011/01/27/fear-the-beard/

ime az első kult: Cthulhu-Keisel, a félelem maga 😂


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 12 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Dan Rooney vezette bizottság Croke Parkot vizsgálta meg Dublinban, mint lehetséges más helyszín NFL-mérkőzés számára a Wembley Stadionon kívül és állítólag nagyon tetszett a testületnek, amit látott. Rooney ennél messzebb is ment, azt mondta, szeretné, ha a Steelers Európában és legfőképpen Írországban (ugyebár ő ott az USA nagykövete) játszana meccset, de NEM hazai mérkőzést feláldozva.

Asszem hamarosan eljön az idő, amikor útra kelhetünk csapatunkért, hogy Európában élőben láthassuk. :cool:


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 12 éve
chvs 86
Mondom Soldi, amíg azt az eredményességet nem tudjuk hozni ezzel WR corppal, mint a GB, addig nem emllíteném egy lapon őket. Bármennyire is szeretem Wallace-t és az az igazság Brown is egyre zseniálisabb, Sanders is nagyon jó.. lenne, lehetne, de a kártyákat nem nagyon variáljuk. Továbbra is az jön le, hogy Ariansék néha sikeres gameplan-t terveznek 1-1 emberre, és akkor az illetőnek nagyon jó napja van, és mondhatjuk a Steelers O-nak is. A kreativitást továbbra is hiányolom, hisz ha liga legjobbjai között tartjuk számon ezt az egységet, akkor illene azt úgy is használni, kihasználni. Amit a GB meg is tesz. Mi nem. szóval a "kicsik" fejlődését mindenki látja. Arianséknál én ezt kevésbé vélem felfedezni. Persze nem egyik napról a másikra kell, de számomra picit lassúnak tűnik ez a folyamat. /lehet egyelőre csak türelmetlen vagyok, és az lesz, amit Fake ír, csak győzzem kivárni😀/kishaszi
Na akkor most jöjjön a szentségtörés..

BB-t 2004-ben draftoltuk emlékeim szerint. Az elmúlt két-három évtől eltekintve, ez az offense egy run-heavy offense volt véleményem szerint, ehhez volt a fal is kitalálva. Ez azt eredményezte, hogy a pass blockban gyengébb emberkék közé kellett egy nagy darab, de mégis mozgékony irányító, aki tud menekülni, bírja a sackeket, ütéseket, mindemellett bármikor képes meccset nyerni, mert tehetsége, mentális képessége megvan mindehhez.

Tudjuk jól, hogy nem csinál olyan statokat, mint Brady, nincs olyan konzisztens, mint Manning, mégis azt mondtuk, hogy ebbe az offense-be ő a tökéletes ember.

Aztán a Tomlin-érában kitaláltuk, hogy legyünk pass-heavy offense, amihez ott van az elkapó-brigád, a fal olyan, amilyen. Viszont itt jobban kijönnek Ben hibái és én azt mondom, hogy az erősségei kevésbé. Véleményem szerint ez is az egyik oka, hogy nem úgy termeljük a pontokat, mint az általad emlegetett GB.

Összességében úgy gondolom, hogy ebbe a rendszerbe nem BB a megfelelő ember. Félreértés ne essék, nem szeretném, ha más irányítaná ezt a csapatot, mert imádom a játékstílusát, mégis azt mondom, hogy amíg ő lesz a qb és ennyire a passzjátékokat fogjuk erőltetni, addig nem leszünk képesek tartósan sok pontot szerezni hullámvölgyek nélkül.Szokol
én általában soha nem írok, csak olvasok, de most nem bírom ki... amit írtál szokol az szerintem nagyon-nagy butaság, BB minden szempontból megfelel egy jól passzoló elit QB-nak, és ezen felül jönnek még neki azok a képességek, amiket Te is írsz, ezeket ebben az Offenseben is számtalanszor hasznosította már, de elég ránézni a közelmúlt statisztikáira, ha ezeket mind egy tökéletes támadóegységben hozza, az akkor is nagyon jó, de mint tudjuk nem így volt, sőt, kb a hátán cipeli elit WR-sor ide-vagy oda, azért az is érdemes megnézni, hogy akármelyik WR is van a csapatban, az előbb utóbb jó számokat hoz, ez sokszor az irányítón is múlik. Még annyit tennék hozzá, hogy ha BB 400 yard felett passzol, akkor az azért van, mert annyi kell a győzelemhez, míg pl Brady addig tüzel amíg meg nem unja, nálunk a meccseket vége fele szinte mindig elkezdjük futással ölni az órát, így egy olyan rész marad ki a meccsből BB szempontjából, ahol az átlagosnál könnyebben szerezhetne yardokat, persze ez sok helyen így van.
több mint 12 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 613
Battle, Carter, Dwyer, Hoke, és Sanders out, Woodley doubtful.

Szerk.: Woodley-t végül 'out'-ként listázta a csapat. Foster teljes értékű edzésmunkát végzett, probable, úgyhogy valószínűleg kezdeni fog.
több mint 12 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Nekem a kedvenc irányítóm volt Tebow draftolásáig.
Én előbb tenném őt a csapatomba mint Bradyt avagy Aaronon kívül bárkit ő speciális eset.

És hogy miért BB? Mert ő minden körülmények közt clutch marad. Neki nem kell elit vagy megbízható fal. Csúcs elkapók. Minden körülmények közt tette és teszi a dolgát. Akár törött gerinccel is, ha kap egy karót meg egy válfát.Delonso_
Félreértés ne essék, Rodgers bár jobbnak tartom BB-nél, de nem cserélném el senkire, még Rodgers-re sem, pont azért amit te is írtál.Soldados
Tudom én ezt.
több mint 12 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Antonio Brown has been named AFC Special Teams Player of the Week.